quote:Op woensdag 10 maart 2021 20:50 schreef Uhmmpie het volgende:
je weet dat je leuk werk hebt.. als je om half 8 per ongeluk ziet dat je late-dienst-collega het stikdruk heeft...
en dat je andere collega's ook al zijn bijgesprongen... en met zn allen de schouders er onder...
Uiteindelijk om half 9.. (ipv 8) alles gedaan is.
Klinkt wel goedSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ja, waarschijnlijk wel. Bij dat diagnostiekcentrum bieden ze CGT aan, en da's natuurlijk wel fijn met therapeuten met ervaring met ADHD. Er is ook gesproken over eventueel haptonomie... heb wat moeite met 'voelen'quote:Op woensdag 10 maart 2021 18:44 schreef Sumppi het volgende:
[..]
De symptomen van ADHD bij meisjes zijn vaak minder duidelijk te herkennen, inderdaad. Het lijkt me heel dubbel om daar dan op latere leeftijd achter te komen, maar wat goed dat je het uit hebt laten zoeken! Nu is het een 'wat nu als ja.. ' en kun je het laten bezinken. Krijg je na deze diagnoses en de medicatie ook nog iets als cognitieve gedragstherapie?
[..]
TSSS! Blijft echt geen reet van de langere opnamen over hč.Heb je een linkje?
Geef het tijdquote:Op donderdag 11 maart 2021 10:42 schreef Shandaly het volgende:
[..]
Ja, waarschijnlijk wel. Bij dat diagnostiekcentrum bieden ze CGT aan, en da's natuurlijk wel fijn met therapeuten met ervaring met ADHD. Er is ook gesproken over eventueel haptonomie... heb wat moeite met 'voelen'![]()
Eerst maar eens kijken wat die medicatie doet. En wat ik mezelf in de afgelopen 42 jaar allemaal onbewust 'fout' heb aangeleerd om er mee om te gaan, ga ik natuurlijk niet in 2 weken afleren![]()
Is het linkje er al, @:Sarabi?
was ook wel goed denk ik... nu workshop over mantelzorg/rouwverwerkingquote:
dankjewel! ik ook.. maar ik hou ook niet zo van dat shiny... dus vandaar een ander lintje en ander steentje.quote:Op vrijdag 12 maart 2021 09:50 schreef Sumppi het volgende:
Ik vind hem mooier dan het voorbeeld!Het kanten bandje staat er heel goed bij.
Peuter is vandaag een kleuter geworden.We moesten vroeg op om alles te redden voor schooltijd. Gezongen, gekroeld in bed, onze cadeautjes daar uitgepakt, met appeltaart en slagroom ontbeten (ze wilde graag appeltaart) en alle opgestuurde cadeautjes uitgepakt voor 8 uur. Nu is ze met broer en zus naar school.
![]()
Zus gaat vanmiddag naar Zeeland voor een weekendje weg, vandaar de taart en alle heisa vanmorgen.![]()
Morgen ben ik jarig, maar we vieren dat zondag, zodat middelste dochter er ook weer bij is.
Nu je het zegt....hopelijk is ze lekker offline bezigquote:Op maandag 15 maart 2021 10:21 schreef Lienekien het volgende:
CotS is al een week niet meer gesignaleerd.
Hier op het forum, bedoel ik.
Hopelijk om positieve redenen.quote:Op maandag 15 maart 2021 10:21 schreef Lienekien het volgende:
CotS is al een week niet meer gesignaleerd.
Hier op het forum, bedoel ik.
Ja, hopelijk is ze lekker bezig en heeft ze even geen behoefte aan het online zijn. Toch geruststellend om wel wat te horen.quote:Op maandag 15 maart 2021 10:21 schreef Lienekien het volgende:
CotS is al een week niet meer gesignaleerd.
Hier op het forum, bedoel ik.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |