quote:Op vrijdag 26 februari 2021 15:24 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Nee, ik zie niks?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En van een ander twitter account?
Dat ook ja. Plus die aantallen doden en de IC-cijfers gekoppeld aan leeftijd. Dat zegt immers een hoop.quote:Op vrijdag 26 februari 2021 15:23 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
Ik vind eigenlijk de dagelijkse vaccinatiecijfers interessant dan het aantal besmettingenen daarmee lijkt het deze week goed vooruit te gaan
Huh, ik zie de plaatjes van @Zipportal ook niet meer, maar ik zag ze dus wel altijd gewoon, ook voor gisteren nog..quote:Op vrijdag 26 februari 2021 15:25 schreef Momo het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
En van een ander twitter account?
Ik vind dat lastig. Aan de ene kant denk ik echt wel dat Hugo e.d. wel degelijk af willen zijn van het virus. Ook hun hadden liever deze hele crisis overgeslagen. Dat denk ik wel. En hun banen zijn ook niet makkelijk.quote:Op vrijdag 26 februari 2021 15:21 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik ben me ervan bewust dat het een nare aantijging is, maar ik kan mezelf wel een beeld vormen van Hugo die aan het genieten is van zijn macht. Met Jaap aan de andere kant van de tafel die hetzelfde doet.
ik vind dat toch wel heel ver gaan, dat ze van de aandacht genieten geloof ik meteen maar macht en hoeveel macht hebben deze mensen uiteindelijk?quote:Op vrijdag 26 februari 2021 15:21 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik ben me ervan bewust dat het een nare aantijging is, maar ik kan mezelf wel een beeld vormen van Hugo die aan het genieten is van zijn macht. Met Jaap aan de andere kant van de tafel die hetzelfde doet.
Ik zie ze nu ineens wel weer... Jij ook?quote:Op vrijdag 26 februari 2021 15:25 schreef Questular het volgende:
Ik zie nu ook niet meer wat Zipportal post, heb ik nooit eerder last van gehad.
Nopequote:Op vrijdag 26 februari 2021 15:28 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Ik zie ze nu ineens wel weer... Jij ook?
Raar... ik ging op mijn telefoon, opende deze pagina en sindsdien zie ik dus de plaatjes hier wel weer ook op mijn pc.quote:
Ik denk ook niet dat hij geniet van het 'burgertje pesten', om het maar even lullig zo te noemen. Maar ik denk wel dat hij een beetje te veel in zichzelf en zijn eigen rol is gaan geloven (net als de Dissels en Kuipersen trouwens) en daar is een deel van het wereldvreemde gedrag wel door te verklaren.quote:Op vrijdag 26 februari 2021 15:26 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ik vind dat lastig. Aan de ene kant denk ik echt wel dat Hugo e.d. wel degelijk af willen zijn van het virus. Ook hun hadden liever deze hele crisis overgeslagen. Dat denk ik wel. En hun banen zijn ook niet makkelijk.
Maar de houding naar het volk...naar al die ondernemers...dat is gewoon diep triest te noemen imo. Er is geen enkel begrip; het uit zich niet in de praktijk in ieder geval. Je hoeft alleen maar te kijken naar die brief die ontvangen is door ondernemers. Heel koeltjes werd er even verteld dat ze even 16 weken moesten wachten op hun uitbetaling. Alsof het niks is. In deze tijden. Waar er zoveel ondernemers op instorten staan. Zo koeltjes. Dat komt echt niet goed binnen bij mij.
Daarnaast is het hele beleid natuurlijk nergens op gebaseerd momenteel; het is verschrikkelijk random allemaal. De onwil om stil te staan bij de verschillen tussen binnen en buiten is ook opvallend.
Dus ja, ik weet niet of ze ''genieten'' van de crisis, maar ik heb er steeds meer moeite mee om er niet vanuit te gaan dat ze wel gebruik maken van de crisis (zoals Churchill zei; ''never waste a good crisis''); om bepaalde dingen er doorheen te drukken. Maar ik hoop echt dat ook zij weer snel terug willen naar het oude normaal. Dat zouden ze alleen wat vaker mogen zeggen. Dat dat het doel is.
Ook voor bewoners die beide vaccins al hebben gehad?quote:Op vrijdag 26 februari 2021 15:29 schreef Jor_Dii het volgende:
Niet vergeten dat in de verpleeghuizen ook een redelijk streng beleid heerst qua bezoek met in vele gevallen max 1 bezoeker per dag (en het liefst 1 vaste bezoeker). Dat zal zeker helpen, naast de gezette vaccins.
Zoiets.quote:Op vrijdag 26 februari 2021 15:21 schreef Kleurplaatje het volgende:
[..]
Vooral het effect van lekker schaatsweer en daarbijbehorende snotneuzen. Hopelijk is het merendeel zo asymptomatisch als wat (en volgens mij nog onder de 12 ook) En eerlijk gezegd den ik dat ook wel. Zo angstig als dat het allemaal is, is het allemaal niet blijkt maar weer eens.
Komende weken lekker plateauen tussen de 4500 en 6000 en dan op naar een maartmaand met een graadje of 15 elke dag. Prikken erin blijven pompen en tegen april zitten we weer een beetje voorzichtig bier te nippen als ze in Den Haag een beetje logisch en integraal nadenken.
Maar goed, ik ben dan ook geen politicus
Ja, daar ben ik het wel mee eens.quote:Op vrijdag 26 februari 2021 15:30 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik denk ook niet dat hij geniet van het 'burgertje pesten', om het maar even lullig zo te noemen. Maar ik denk wel dat hij een beetje te veel in zichzelf en zijn eigen rol is gaan geloven (net als de Dissels en Kuipersen trouwens) en daar is een deel van het wereldvreemde gedrag wel door te verklaren.
Dat weet ik niet, maar omdat het ook in veel huizen nog enorm versnipperd is wie wel/niet gevaccineerd is (mijn oma van 85 is ergens deze week pas aan de beurt bijvoorbeeld) hanteren ze volgens mij een huisbeleid.quote:Op vrijdag 26 februari 2021 15:31 schreef Momo het volgende:
[..]
Ook voor bewoners die beide vaccins al hebben gehad?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |