Dat zien we dagelijks in de praktijk, ja.quote:Op vrijdag 26 februari 2021 11:06 schreef zalkc het volgende:
[..]
Hoezo? Volgens Wilders en Baudet is het sluiten van de grenzen heel makkelijk en haalbaar toch
Nou ja, nu is het gebruikt met het oog op dat het OMT de deskundigen in deze zijn en de beslissing van de avondklok mede daarop genomen is (ook al is het, wel slim, nog steeds een advies van het OMT). Echter nu de scholen open gaan (deels) is dat afwijkend van het advies van het OMT (als ik het goed begrepen heb). Dus in die uitspraak van de rechter gaat het vooral om volgen van advies van het OMT omdat daar de kennis zit, echter nu bij een andere beslissing trekt het kabinet zich daar weer niets van aan.quote:Op vrijdag 26 februari 2021 11:05 schreef zalkc het volgende:
[..]
Twijfels over het OMT mogen er best zijn, het zijn in basis wetenschappers die de feiten interpreteren en daar een beeld op bepalen. Dat de onderliggende gegevens niet compleet zijn en dat er binnen de modellen veel onzekerheid zit maakt het nog steeds niet compleet onbruikbaar. Hoewel niet 100% betrouwbaar, is het wel het beste wat de overheid kan gebruiken om hun beleid op te bepalen.
Als hun roepen dat we massaal aan de schijt raken van een nieuwe variant, dan mag de overheid dat gebruiken als onderbouwing om pleepapier te rantsoeneren.
Commercieel voordeel waar al jaren voor gelobbyd wordt.quote:Op vrijdag 26 februari 2021 10:36 schreef 4-elements het volgende:
Laten we afspreken geen vaccinatiepaspoort in te voeren. Vorig jaar - toen er nog geen vaccinaties waren - konden we ook gewoon op vakantie. Waarom willen ze deze onzin nu wel invoeren?
Zou bovendien helemaal belachelijk zijn als mensen met vaccinatie wel mogen reizen en mensen zonder niet. Helemaal als niet iedereen de kans heeft gekregen op een vaccinatie.
Ik weet dat bijv. Delta airlines je gratis laat omboeken als je nu boekt en toch niet kan vanwege Covid. Weet niet of andere airlines dit ook hebben.quote:Op vrijdag 26 februari 2021 11:09 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Heb een hotelreservering (0 risico) staan voor Japan in september. Erg optimistisch I know, maar voor de prijzen nu kon ik het niet laten. Vliegticket durf ik nog niet te boeken though.
ik wens ze veel succes, tegen de tijd dat ze erover uit zijn zal het een papieren tijger blijken. Het grote voordeel wat ik er wel in zie is dat landen nu niet individueel van alles gaan verzinnen. Ik zie Frankrijk ervoor aan, die hebben een traditie om iets te verzinnen vlak voor de zomer, om iets te bedenken zodat ze toeristen weer kunnen uitmelken. Kan mooi naast de blaastesten, gele hesjes, navigatie zonder flitspalen, etc... liggenquote:Op vrijdag 26 februari 2021 11:09 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Binnen de EU verwacht ik van wel. Je kan eigenlijk de hele EU bereiken over land. Dan moet je overal grenscontroles gaan invoeren. Daar hebben veel landen geen trek in plus toerisme is in sommige landen gewoon een groot deel van hun economie. Duitsland en Oosterrijk hebben voor een gedeelte hun grenzen gesloten en dat veroorzaakt best wel veel ellende. Dat was bij de eerste golf ook al zo. Wanneer in de lente/zomer de besmettingen dalen en ook de vaccinatiegraad omhoog gaat verwacht ik dat heel veel sectoren beginnen te moren wat eigenlijk nu al gebeurt. Buiten de EU reizen kan nog wel is lastig gaan worden deze zomer omdat je ook van die landen afhankelijk bent.
Daar gaat Jaap helemaal niet over. Of althans, daar zou hij niet over moeten gaan.quote:Op vrijdag 26 februari 2021 11:11 schreef Vasilevski het volgende:
Jaap geeft de laatste waarschuwing:
[ twitter ]
Bewijst wel dat ze veel te veel macht hebben. Als het goed gaat hij niet over versoepelingen; ze kunnen enkel advies leveren. Dus dreigen dat de versoepelingen anders teruggedraaid worden vind ik een rare uit zijn mond. Niet verrassend overigens.quote:Op vrijdag 26 februari 2021 11:11 schreef Vasilevski het volgende:
Jaap geeft de laatste waarschuwing:
[ twitter ]
Hij vergeet nog te vermelden het hoesten in je elleboog (vermindert de R met 8% als iedereen dat doet!) en het gebruik van papieren zakdoekjes (R -6%).
Kijk 'm staan met z'n mondkapje waar hij zelf niet in gelooft. "Yup, that's me. You may be wondering how I got here..."
Eenrichtingsverkeer, met de maatregelen moet iedereen meedoen, maar bij versoepelingen geldt het niet.quote:Op vrijdag 26 februari 2021 10:55 schreef Questular het volgende:
[..]
Ja en? Wees blij dat zo langzamerhand mensen weer wat mogen. Aan de ene kant zitten we continu te janken dat we niks mogen, en dan nu kunnen we waarschijnlijk langzaam aan mensen weer wat ruimte geven en dat is het weer niet goed....
Persoonlijk gok ik dan ook dat na de verkiezen we weer strengere maatregelen nodig hebben. Enige voordeel is dat we nu redelijk veel corona hebben in de samenleving en we dus wat meer immuniteit kunnen opbouwen en doorgaan met vaccineren. Dat zal uiteindelijk het R getal drukken.quote:Op vrijdag 26 februari 2021 11:11 schreef Vasilevski het volgende:
Jaap geeft de laatste waarschuwing:
[ twitter ]
Hij vergeet nog te vermelden het hoesten in je elleboog (vermindert de R met 8% als iedereen dat doet!) en het gebruik van papieren zakdoekjes (R -6%).
Kijk 'm staan met z'n mondkapje waar hij zelf niet in gelooft. "Yup, that's me. You may be wondering how I got here..."
Het is een advies natuurlijkquote:Op vrijdag 26 februari 2021 11:11 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Nou ja, nu is het gebruikt met het oog op dat het OMT de deskundigen in deze zijn en de beslissing van de avondklok mede daarop genomen is (ook al is het, wel slim, nog steeds een advies van het OMT). Echter nu de scholen open gaan (deels) is dat afwijkend van het advies van het OMT (als ik het goed begrepen heb). Dus in die uitspraak van de rechter gaat het vooral om volgen van advies van het OMT omdat daar de kennis zit, echter nu bij een andere beslissing trekt het kabinet zich daar weer niets van aan.
In die zin haalt het de onderbouwing wel iets onderuit, want blijkbaar, zoals nu met de scholen, is die deskundigheid dus niet doorslaggevend. Op die manier vervalt zo'n 'deskundigheid' ook maar tot een 'als het ons uit komt'.
Jaap heeft nu ook al inzicht in hoe vaak mensen hun wanden wassen?quote:Op vrijdag 26 februari 2021 11:11 schreef Vasilevski het volgende:
Jaap geeft de laatste waarschuwing:
[ twitter ]
Hij vergeet nog te vermelden het hoesten in je elleboog (vermindert de R met 8% als iedereen dat doet!) en het gebruik van papieren zakdoekjes (R -6%).
Kijk 'm staan met z'n mondkapje waar hij zelf niet in gelooft. "Yup, that's me. You may be wondering how I got here..."
Ook alles er omheen. Met wat ik al eerde schreef het maandenlang inmasseren, het afdwingen, het draaien van een stel politici, het afdwingen op dezelfde dag na de verloren rechtszaak in de ochtend.quote:Op vrijdag 26 februari 2021 11:08 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Maar dan ben je principieel tegen en zal geen enkel argument je kunnen overtuigen van het tegendeel.
En dat mag hoor, niets mis mee.
quote:Op vrijdag 26 februari 2021 11:11 schreef Vasilevski het volgende:
Jaap geeft de laatste waarschuwing:
[ twitter ]
Hij vergeet nog te vermelden het hoesten in je elleboog (vermindert de R met 8% als iedereen dat doet!) en het gebruik van papieren zakdoekjes (R -6%).
Kijk 'm staan met z'n mondkapje waar hij zelf niet in gelooft. "Yup, that's me. You may be wondering how I got here..."
Waarom is dat zo raar dan?quote:Op vrijdag 26 februari 2021 11:13 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Bewijst wel dat ze veel te veel macht hebben. Als het goed gaat hij niet over versoepelingen; ze kunnen enkel advies leveren. Dus dreigen dat de versoepelingen anders teruggedraaid worden vind ik een rare uit zijn mond. Niet verrassend overigens.
Klopt maar het voordeel van Frankrijk is dat ze dan er weer amper op controleren. Plus heel veel gebieden in Frankrijk zijn ook erg afhankelijk van toerisme.quote:Op vrijdag 26 februari 2021 11:13 schreef zalkc het volgende:
[..]
ik wens ze veel succes, tegen de tijd dat ze erover uit zijn zal het een papieren tijger blijken. Het grote voordeel wat ik er wel in zie is dat landen nu niet individueel van alles gaan verzinnen. Ik zie Frankrijk ervoor aan, die hebben een traditie om iets te verzinnen vlak voor de zomer, om iets te bedenken zodat ze toeristen weer kunnen uitmelken. Kan mooi naast de blaastesten, gele hesjes, navigatie zonder flitspalen, etc... liggen
Het urgentiegevoel na de invoering is weer aan het afzwakken, verzwaring van de avondklok lijkt me de enige logische vervolgstap.quote:Op vrijdag 26 februari 2021 11:11 schreef Vasilevski het volgende:
Jaap geeft de laatste waarschuwing:
[ twitter ]
Hij vergeet nog te vermelden het hoesten in je elleboog (vermindert de R met 8% als iedereen dat doet!) en het gebruik van papieren zakdoekjes (R -6%).
Kijk 'm staan met z'n mondkapje waar hij zelf niet in gelooft. "Yup, that's me. You may be wondering how I got here..."
https://www.leidschdagblad.nl/cnt/dmf20201104_74888130quote:"Een avondklok kan iets toevoegen aan het urgentiegevoel van mensen", zei RIVM-directeur Jaap van Dissel woensdag in de Tweede Kamer.
Ja man, de urgentie!! Denk dat het alleen bijdraagt aan het irritatiegevoel.quote:Op vrijdag 26 februari 2021 11:16 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Het urgentiegevoel na de invoering is weer aan het afzwakken, verzwaring van de avondklok lijkt me de enige logische vervolgstap.
[..]
https://www.leidschdagblad.nl/cnt/dmf20201104_74888130
The beatings will continue until morale improves
Geeft te denken over hoe bepaalde modellen gemaakt worden. Handen wassen is een belangrijke maatregel om besmettingen te voorkomen. Besmettingen nemen toe. Ergo, mensen wassen hun handen te weinig.quote:Op vrijdag 26 februari 2021 11:15 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Jaap heeft nu ook al inzicht in hoe vaak mensen hun wanden wassen?
Interessant.
Die vent had ons 167.000 besmettingen op 1 dag beloofd op 4 februari.quote:Op vrijdag 26 februari 2021 11:11 schreef Vasilevski het volgende:
Jaap geeft de laatste waarschuwing:
[ twitter ]
Hij vergeet nog te vermelden het hoesten in je elleboog (vermindert de R met 8% als iedereen dat doet!) en het gebruik van papieren zakdoekjes (R -6%).
Kijk 'm staan met z'n mondkapje waar hij zelf niet in gelooft. "Yup, that's me. You may be wondering how I got here..."
Er is wel degelijk bewijs dat het werkt. Maar goed, dat is op basis van modellen en daar ben je ook geen fan van volgens mij.quote:Op vrijdag 26 februari 2021 11:15 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Ook alles er omheen. Met wat ik al eerde schreef het maandenlang inmasseren, het afdwingen, het draaien van een stel politici, het afdwingen op dezelfde dag na de verloren rechtszaak in de ochtend.
Als er nu eens bewijs is dat het nog werkt ook, dan zou ik het misschien nog wel als noodzakelijk kwaad zien, maar dat is er gewoonweg niet. Dinsdag ook van dissel: 'ja we schatten dat er met de avondklok en 1 bezoeker per dag al 41.000 ziekenhuis opnames zijn voorkomen'
Hou op.
Als ik keuze had tussen nog 4 weken avondklok of 4 weken met franstaligen omgaan, twijfels..quote:Op vrijdag 26 februari 2021 11:16 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Klopt maar het voordeel van Frankrijk is dat ze dan er weer amper op controleren. Plus heel veel gebieden in Frankrijk zijn ook erg afhankelijk van toerisme.
Lastig modelleren dan.quote:Op vrijdag 26 februari 2021 11:11 schreef Vasilevski het volgende:
De vraag is hoe reëel het is om te denken dat Nederland zich de komende weken beter gaat gedragen. Van Dissel gaat daar niet over, zegt hij. 'Het is niet aan mij om van tevoren te weten hoe reëel dat is.
Lekker dreigen. Doe wat ik zeg want anders pak ik jullie speetjes weer af. Communicatief ook niet al te handig op dit moment in de pandemie volgens mij.quote:Op vrijdag 26 februari 2021 11:11 schreef Vasilevski het volgende:
Jaap geeft de laatste waarschuwing:
[ twitter ]
Hij vergeet nog te vermelden het hoesten in je elleboog (vermindert de R met 8% als iedereen dat doet!) en het gebruik van papieren zakdoekjes (R -6%).
Kijk 'm staan met z'n mondkapje waar hij zelf niet in gelooft. "Yup, that's me. You may be wondering how I got here..."
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |