Ik lees hier niet meer tijdens de uitzending waarin de nominatie wordt bekendgemaakt. De uitslag zelf stond dan wel in een spoiler, maar uit de reacties daarop kon ik toch opmaken dat het Thomas en Patrick waren.quote:Op woensdag 17 februari 2021 11:53 schreef Kefke04 het volgende:
Ik kan niet wachten op de uitzending vanavond, laten we nu al afspreken hier niet te spoilen
Ergens wel, maar dat verbond van 5 is wel min of meer uit vriendschap ontstaan (aangewakkerd als reactie op de club van Daan/Jowi/Thomas/Els/Naat) de tegenbeweging niet...quote:Op woensdag 17 februari 2021 10:58 schreef Benny het volgende:
Eigenlijk best hypocriet dat ze het andere team allerlei dingen verwijten die ze zelf ook doen
Het zint hun niet dat het plannetje wat ze hadden niet zo gaat en laten zich nu enorm kennen
Jill mag de tacktiek die Matt net heeft uitgelegd, zoals het volgens hem zal gaan , niet met Too bespreken, Jill zegt dat kan ik niet eens want ik snap er niets vanquote:Op woensdag 17 februari 2021 12:04 schreef Li0nHeart het volgende:
Wat mag Jill van Matt niet aan Thomas vertellen? Zit maar half te luisteren
Dat kan haast niet, want dan hadden Michel en Nick al 6 stemmen gehad. Ik zie niemand anders van die club die afgeweken kan hebben.quote:Op woensdag 17 februari 2021 12:04 schreef Whuzz het volgende:
Zoey: "Ik ben blij dat Mike met ons is"
Heeft Mike ook ZOey voorgelogen? Of heeft hij TOCH Nick+Michel gestemd?
Stel je aan zeg. Godverdomme. Wie bedreigde er ook alweer een 13 jarig meisje en voor kanker hoer uitschold?quote:Op woensdag 17 februari 2021 12:03 schreef SLP_ het volgende:
Zou BB dit aan Jerrel vertellen vandaag denken jullie?
https://www.superguide.nl(...)-ernstig-bedreigd-tv
Het is een verhaal in Story. Sinds wanneer zijn die verhalen waar? Waarom zou je een verzonnen verhaal uit Story aan Jerrel gaan vertellenquote:Op woensdag 17 februari 2021 12:08 schreef SLP_ het volgende:
Ik denk dat BB wel moet vertellen aan Jerrel dat zijn vriend bedreigd wordt en dat Jerrel dan zelf besluit op te stappen.
Hoop dat zij de volgende isquote:Op woensdag 17 februari 2021 12:07 schreef Whuzz het volgende:
Zoey gaat niet vertellen tussen wie ze moest kiezen
Het kán wel, maar dan zijn er dus 3 genomineerden en heeft Zoey moeten kiezen uit Jerrel en Jill (beiden 5 stemmen) als derde genomineerde.quote:Op woensdag 17 februari 2021 12:08 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Dat kan haast niet, want dan hadden Michel en Nick al 6 stemmen gehad. Ik zie niemand anders van die club die afgeweken kan hebben.
raar dat met dit soort verhalen wel een story wordt geloofdquote:Op woensdag 17 februari 2021 12:08 schreef SLP_ het volgende:
Ik denk dat BB wel moet vertellen aan Jerrel dat zijn vriend bedreigd wordt en dat Jerrel dan zelf besluit op te stappen.
Inderdaad. Ik lees ook niet mee vanavond tijdens de uitzending en morgen ook niet. Echt jammer die spoilers. Praten over de uitzending is geen probleem maar niet vooruit kijken en dan hier komen vertellen.quote:Op woensdag 17 februari 2021 12:03 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Ik lees hier niet meer tijdens de uitzending waarin de nominatie wordt bekendgemaakt. De uitslag zelf stond dan wel in een spoiler, maar uit de reacties daarop kon ik toch opmaken dat het Thomas en Patrick waren.
Dat zou wel hilarisch zijn, Mr. Mastermind die zijn eigen team opblaastquote:Op woensdag 17 februari 2021 12:09 schreef Kefke04 het volgende:
Lijkt het nu of Thomas afwijkend heeft gestemd,
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |