Zou eens tijd worden dat het dragen van FFP2-maskers in Nederland net als in Duitsland de norm wordt. Daar is in ieder geval wel van bewezen dat ze daadwerkelijk werken.quote:Op dinsdag 16 februari 2021 12:30 schreef Elan het volgende:
[..]
Van mondkapjes en de avondklok is nooit het nut onomstotelijk bewezen dus daar moeten we eigenlijk gewoon mee stoppen. Volgens mij was dat ook een argument van de rechter om er vandaag een streep door te zetten.
https://www.instagram.com/p/CLWIodCnL9u/quote:Op dinsdag 16 februari 2021 12:42 schreef popje het volgende:
[..]
Er was er al eentje gepland... voor het jeugdjournaal haha
Ik ben het met je eens dat Europees gezien de aanpak misschien anders had moeten zijn. Door de vluchten vanuit het VK ineens op stel en sprong te stoppen leek het erop dat die aanpak er ineens kwam, maar dat bleek ook los zand te zijn (of misschien wel een tactiek om Brexit er snel doorheen te duwen, wie weet).quote:Op dinsdag 16 februari 2021 12:40 schreef Gretzl het volgende:
[..]
Maar er is in Nederland al vanaf oktober een 'gedeeltelijke' lockdown waar stapje voor stapje steeds meer maatregelen zijn bijgekomen. Er is hier al 5 maanden nul perspectief, maar wel ernstige beperkingen. Zie jij het gebeuren dat er vanaf maart weer veel mogelijk is zonder dat het opnieuw compleet uit de klauwen loopt? Hopelijk ben je het wel eens dat het huidige verspreidingsniveau nog veel te hoog ligt om überhaupt na te denken over versoepelingen.
Als NL en de overige EU-lidstaten al medio zomer / begin najaar voor de Aziatische aanpak waren gegaan was er nu een, samen met de vaccinaties, een gunstig perspectief geweest. Dan was er allang licht aan het eind van de tunnel geweest. In plaats daarvan koos Europa ervoor om extreem aan te modderen met halfbakken maatregelen.
Die maatregelen zou je dan überhaupt niet moeten hebben.quote:Op dinsdag 16 februari 2021 12:31 schreef Gretzl het volgende:
[..]
Er is vooralsnog geen zekerheid dat de huidige vaccins ook voldoende bescherming bieden tegen de nieuwe varianten die blijven opduiken. Er is ook geen zekerheid dat mensen die gevaccineerd zijn voor langere tijd immuun blijven.
En natuurlijk is het verstandig om maatregelen af te schaffen zodra ze epidemiologisch niet meer nodig zijn. Ik lees nergens dat ik zou hebben gezegd dat je ook na massale vaccinatie nog steeds zoveel vrijheidsbeperkende maatregelen moet hebben?
Die krengen zijn niet te betalen man. Tientje per stuk minimaal, dat worden dure boodschappen dan.quote:Op dinsdag 16 februari 2021 12:45 schreef Gretzl het volgende:
[..]
Zou eens tijd worden dat het dragen van FFP2-maskers in Nederland net als in Duitsland de norm wordt. Daar is in ieder geval wel van bewezen dat ze daadwerkelijk werken.
Als het gaat om niet-medische (stoffen) mondmaskers dan vraag ik me ook af hoeveel ze helpen met het tegenaan van verspreiding. Ze zijn niet voor niks niet goedgekeurd in medisch opzicht.
Een excuus is beter.quote:Op dinsdag 16 februari 2021 12:38 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Dan geef ik je een like op je post
Klopt.quote:Op dinsdag 16 februari 2021 12:49 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Doordat dit soort deugers ook oververtegenwoordigd zijn in onze samenleving gaan wij nooit uit deze crisis komen. Die zullen blijven schreeuwen om maatregelen om iedereen maar te beschermen bij het opheffen van de maatregelen, mocht dit er ooit toe komen.
Ben benieuwd. #paktpopcornquote:Op dinsdag 16 februari 2021 12:50 schreef Elan het volgende:
Kabinet zal vanmiddag wel met een noodverordening komen, toch?
Waarvoor in hemelsnaam?quote:
+1quote:Op dinsdag 16 februari 2021 12:45 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Ik hou het nog steeds op middelbare scholen en ons gedrag bij slecht weer, geen ventilatie en alles potdicht.
En slechtere weerstand in die tijd.
Het zweeft immers niet door de lucht buiten non stop waarna we alleen zieker worden in sommige periodes.
Inderdaad.quote:Op dinsdag 16 februari 2021 12:49 schreef chratnox het volgende:
Even los van of de uitspraak wel of niet goed is, ik ben erg blij dat de rechterlijke macht heeft laten zien onpartijdig in de discussie te staan. We hebben het hier best vaak gehad over legitimiteit van maatregelen, en of de tweede kamer wel of niet sommige maatregelen bewust neemt.
Ik vind het erg fijn om te lezen dat de rechterlijke macht er wel strak op blijft en niet zomaar zegt: Ja meneer, is goed meneer.
Deze uitspraak (even los van de potentiële impact) sterkt mij wel in het gevoel dat de democratie goed zit.
Zoals verwacht. Zal me niks verbazen als hij gewoon actief blijft.quote:Op dinsdag 16 februari 2021 12:52 schreef miss_sly het volgende:
https://nos.nl/artikel/23(...)dient-vanmiddag.html
Dat zou schandalig zijn.quote:Op dinsdag 16 februari 2021 12:54 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Zoals verwacht. Zal me niks verbazen als hij gewoon actief blijft.
Eens met deze man.quote:Op dinsdag 16 februari 2021 12:50 schreef nattermann het volgende:
Nu de detailhandel/kappers etc en horeca nog open. Met de mondkapjes kan ik wel leven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |