Zo kan je het ook zienquote:Op donderdag 11 februari 2021 19:37 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Ach hij doet er niemand mee kwaad. Als hij de familie business in was gegaan had hij nu 3 moorden op z'n geweten gehad
Feministische filosofie. Daar gaan de nekharen van een hoop fokkers van overeind staanquote:
hij doet er zichzelf kwaad mee, het plan was om met gemak dit jaar 50 kilo af te vallen en ik vrees dat de teller nog op 0 staatquote:Op donderdag 11 februari 2021 19:37 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Ach hij doet er niemand mee kwaad. Als hij de familie business in was gegaan had hij nu 3 moorden op z'n geweten gehad
Het merendeel van je posts daar zijn overdag.quote:Op donderdag 11 februari 2021 19:37 schreef VloggendeChipsZak het volgende:
[..]
Ik kijk het 4 uurtjes per avond, valt mee man.
Die mogen dan beginnen metquote:Op donderdag 11 februari 2021 19:39 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Feministische filosofie. Daar gaan de nekharen van een hoop fokkers van overeind staan
quote:Carel van Schaik & Kai Michel: De waarheid over Eva Hoe de ongelijkheid tussen vrouwen en mannen ontstond
quote:Op donderdag 11 februari 2021 19:39 schreef Modus het volgende:
[..]
Het merendeel van je posts daar zijn overdag.
@Fugue heeft een slechte invloed op haarquote:Op donderdag 11 februari 2021 19:39 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Feministische filosofie. Daar gaan de nekharen van een hoop fokkers van overeind staan
Klopt. Soms dan kijk ik de aflevering van vorige avond terug, of ik check af en toe de stream tussendoorquote:Op donderdag 11 februari 2021 19:39 schreef Modus het volgende:
[..]
Het merendeel van je posts daar zijn overdag.
kijk maar naar @TARDIS, is veel met d'r omgegaan en heeft nu helemaal geen haar meerquote:Op donderdag 11 februari 2021 19:40 schreef scrupuleus het volgende:
[..]
@:fugue heeft een slechte invloed op haar
-5,5.quote:Op donderdag 11 februari 2021 19:39 schreef HermieHermann het volgende:
[..]
hij doet er zichzelf kwaad mee, het plan was om met gemak dit jaar 50 kilo af te vallen en ik vrees dat de teller nog op 0 staat
quote:
Ik heb @Fugue dat boek cadeau gedaanquote:Op donderdag 11 februari 2021 19:40 schreef scrupuleus het volgende:
[..]
@:fugue heeft een slechte invloed op haar
quote:Op donderdag 11 februari 2021 19:41 schreef Chia het volgende:
[..]
Ik heb @:Fugue dat boek cadeau gedaan
En zit aan de antidepressivaquote:Op donderdag 11 februari 2021 19:40 schreef HermieHermann het volgende:
[..]
kijk maar naar @:TARDIS, is veel met d'r omgegaan en heeft nu helemaal geen haar meer
Ik zie mezelf daar niet naar wijzen en Kate is ook fel tegenstander van de simplistische stellingen die je hier even poneert.quote:Op donderdag 11 februari 2021 19:41 schreef Mortaxx het volgende:
Chai is echt zo geforceerd feministisch geworden
Favoriete chips op in de supermarkt. Reeee the patriarchy. Geen parkeerplaats. Minimimi toxic masculinity
Als je zo sterke, onafhankelijke vrouw bent hou je op met continu naar de boze witte man te wijzen en regel je shit
89 keer is scheepsrechtquote:Op donderdag 11 februari 2021 19:41 schreef VloggendeChipsZak het volgende:
[..]
-5,5.
Over 2 weken staat er een hometrainer, dus daar word wel vaart achter gezet.
Misschien. Ik hou me even meer met filosofen bezig die mij verder helpen dan de vrouwelijke wederhelft.quote:Op donderdag 11 februari 2021 19:42 schreef Chia het volgende:
[..]
Denk dat jij het wel zou kunnen waarderen tbh.
Maar die ga je naar 30 dagen weer terug sturen omdat je anders moet betalen dus erg veel kilo's zal dat niet gaan schelenquote:Op donderdag 11 februari 2021 19:41 schreef VloggendeChipsZak het volgende:
[..]
-5,5.
Over 2 weken staat er een hometrainer, dus daar word wel vaart achter gezet.
Ohquote:Op donderdag 11 februari 2021 19:44 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Maar die ga je naar 30 dagen weer terug sturen omdat je anders moet betalen dus erg veel kilo's zal dat niet gaan schelen
Vrouwen die zich ongegeneerd laten seksualiseren en objectiveren zijn geen trouwmateriaal.quote:Op donderdag 11 februari 2021 19:37 schreef Chia het volgende:
[..]
Ja vrouwen die geen trouwmateriaal zijn mogen dan ongegeneerd geseksualiseerd en geobjectificeerd worden en zo.
Nou ja, de veel te kort door de bocht verklaring dan, maar ben nog niet in staat een kernachtige kloppende samenvatting te geven. Dus ik houd het op een boekentip als je werkelijk geïnteresseerd bent: Kate Manne, Man en Macht.
Is meer een analyse van maatschappelijke structuren in vrij algemene zin. Ik wist ook niet eens dat het in de categorie filosofie viel.quote:Op donderdag 11 februari 2021 19:43 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Misschien. Ik hou me even meer met filosofen bezig die mij verder helpen dan de vrouwelijke wederhelft.
Kate moet gewoon doen waarvoor zij door de Here God geschapen isquote:Op donderdag 11 februari 2021 19:43 schreef Chia het volgende:
[..]
Ik zie mezelf daar niet naar wijzen en Kate is ook fel tegenstander van de simplistische stellingen die je hier even poneert.
hij kan daarna weer bij een andere winkel bestellen en het daar 30 dagen proberen, rest van het jaar doen en hij is gratis afgetraindquote:Op donderdag 11 februari 2021 19:44 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Maar die ga je naar 30 dagen weer terug sturen omdat je anders moet betalen dus erg veel kilo's zal dat niet gaan schelen
komt er ook. Maar is voorlopig niet nodig door een mooie deal.quote:Op donderdag 11 februari 2021 19:44 schreef Modus het volgende:
Er zou ook een hele dikke Gyros ofzo komen. Zullen wel heel veel broodjes gyros geworden zijn whie hie hieeeeetjes.
gvdquote:Op donderdag 11 februari 2021 19:45 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Kate moet gewoon doen waarvoor zij door de Here God geschapen is
Geen oprechte interesse dus, jammer hoor.quote:Op donderdag 11 februari 2021 19:44 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Vrouwen die zich ongegeneerd laten seksualiseren en objectiveren zijn geen trouwmateriaal.
Niet oorzaak en gevolg omdraaien
Leuk, gaat op de lijst zodra ik de helaasheid der dingen the color purple the high republic light of the jedi toen ik je zag stille mensen tarkin a promised land chaos rising heb gelezen.quote:
Hm ok ok. Ik heb 1 boek van Simone de Beauvoir in mijn boekenkast staan. Goed hequote:Op donderdag 11 februari 2021 19:45 schreef Chia het volgende:
[..]
Is meer een analyse van maatschappelijke structuren in vrij algemene zin. Ik wist ook niet eens dat het in de categorie filosofie viel.
hoop dat je boekenkast op je valtquote:Op donderdag 11 februari 2021 19:45 schreef TARDIS het volgende:
[..]
Leuk, gaat op de lijst zodra ik de helaasheid der dingen the color purple the high republic light of the jedi toen ik je zag stille mensen tarkin a promised land chaos rising heb gelezen.
Ja. Ikke niet.quote:Op donderdag 11 februari 2021 19:46 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Hm ok ok. Ik heb 1 boek van Simone de Beauvoir in mijn boekenkast staan. Goed he
Welkequote:Op donderdag 11 februari 2021 19:46 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Hm ok ok. Ik heb 1 boek van Simone de Beauvoir in mijn boekenkast staan. Goed he
Ik hoop het niet.quote:Op donderdag 11 februari 2021 19:46 schreef HermieHermann het volgende:
[..]
hoop dat je boekenkast op je valt
Ik neem mensen die in termen als mannelijk privilege en wit privilege praten niet zo serieus.quote:Op donderdag 11 februari 2021 19:45 schreef Chia het volgende:
[..]
Geen oprechte interesse dus, jammer hoor.
heb ooit 1 Simone de Beauvoir gekend en dat was echt een kutwijfquote:Op donderdag 11 februari 2021 19:46 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Hm ok ok. Ik heb 1 boek van Simone de Beauvoir in mijn boekenkast staan. Goed he
Die kocht je alleen om in het broekje van @Fugue te komenquote:Op donderdag 11 februari 2021 19:46 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Hm ok ok. Ik heb 1 boek van Simone de Beauvoir in mijn boekenkast staan. Goed he
Met kramp in de zielquote:
Ligt hier al een tijd. Ooit cadeau gekregen volgens mij. Probeer alles te lezen wat ik heb voor het naar de boekenruilkast van mijn flat verhuist.quote:
Ik wilde zeggen dan is ie zo plat als een dubbeltje maarja hequote:Op donderdag 11 februari 2021 19:46 schreef HermieHermann het volgende:
[..]
hoop dat je boekenkast op je valt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |