Gezien er een vrijwilliger is die speciaal belast is met het toezien op veiligheid zal dat wel aardig lukken. Uiteindelijk is dit niet spannender dan in de rij staan bij de supermarkt. Boodschappen verzamelen heeft zelfs meer risico dan het netjes in de rij staan en dat doet ook ongeveer iedereen zonder al te druk om te maken.quote:Op woensdag 10 februari 2021 15:58 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
Dat is het streven. ik moet het nog zien.
En waarom was dat alleen in het geval in die swingstates in de rust belt die de democraten nodig hadden om te winnen?quote:Op woensdag 10 februari 2021 10:15 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
De verkiezingen in de USA zijn eerlijk verlopen, er is amper tot geen fraude aangetoond, zeker niet grootschalig.
De enige reden dat de democraten inliepen bij het tellen van de poststemmen is omdat Donald Trump maandenlang zijn achterban had wijsgemaakt dat stemmen per post onveilig zou zijn. Daardoor waren de poststemmen vooral voor de democratische kandidaat. En aangezien het tellen van poststemmen trager gaat (en in veel staten pas mocht beginnen als de stembussen dicht waren) werden die ook pas later geteld.
Zo sta ik er ook wel een beetje in.quote:Op woensdag 10 februari 2021 13:29 schreef SnertMetChoco het volgende:
Maar goed, als grootschalige fraude wel een issue zou zijn, dan moet je het natuurlijk niet willen, ook voor 70+'ers.
Als fraude een relatief non-issue is, waarom wordt het per post stemmen dan niet voor iedereen toegestaan?
Dus wat gebeurt er.quote:Op woensdag 10 februari 2021 13:22 schreef FYazz het volgende:
[..]
Dat klopt, maar je ontvangt pas een postbiljet als je staat geregistreerd (om te voorkomen dat je ook een stembiljet ontvangt) en je moet verplicht legitimeren.
Als het niet voldoende bewezen is volgens een rechter wil dat niet zeggen dat het niet gebeurd is.quote:Op woensdag 10 februari 2021 12:18 schreef Megumi het volgende:
[..]
Welke bronnen gebruik jij? Er is in de VS geen enkel bewijs gevonden voor verkiezingsfraude bij de laatste presidentsverkiezing.
Iemand die heel goed kan frauderen en dit soort praktijken nodig heeft om te winnen verdient de gevangenis en niet het presidentschap.quote:Op woensdag 10 februari 2021 12:59 schreef qajariaq het volgende:
[..]
Iemand die dat allemaal kan organiseren en het vervolgens in ruim 60 rechtszaken niet door de mand valt heeft het gewon verdient president van de VS te worden.
Als je dit werkelijk nog geloofd ben je echt wel aan een psychiater toe.
Zoek hulp!quote:Op donderdag 11 februari 2021 01:31 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Iemand die heel goed kan frauderen en dit soort praktijken nodig heeft om te winnen verdient de gevangenis en niet het presidentschap.
Ps. Dat er geen fraude bewezen is volgens de rechter wil niet zeggen dat er niet gefraudeerd is.
Het grootste bezwaar van poststemmen vind ik het vele extra werk en kosten. Voor buitlandbewoners moet het wel blijven en voor deze speciale omstandigheden vind ik het voor 70+ ook niet een probleem.quote:Op donderdag 11 februari 2021 08:09 schreef Platinumgoat het volgende:
Ze hebben gewoon gelijk dat als je 70+ per brief laat stemmen omdat dit kwetsbaren zijn, de overige groep kwetsbaren ook gewoon het recht moet hebben.
Ik ben overigens pertinent tegen briefstemmen, om het simpele feit dat de druk waaronder sommige mensen binnen families kunnen staan enorm is, en enkel in het stemhokje veilig is om je echte mening uit te brengen.
Daarnaast is het veel makkelijker om als diehard politiek fan van partij X ff je oma ff een formulier in te laten vullen, terwijl ze zelf geen enkele intentie heeft om te stemmen.
Nou in de VS zagen ze er wel brood in!quote:Op woensdag 10 februari 2021 13:06 schreef Herkauwer het volgende:
Mensen pfff, hebben jullie enig idee hoeveel fraude je moet plegen om tot een resultaat te komen? Voor iedere zetel heb je circa 70000 stemmen nodig.
Ook voor jou: Zoek hulp.quote:Op donderdag 11 februari 2021 08:48 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Nou in de VS zagen ze er wel brood in!
Deze oudere mensen kunnen zien dat ze gestemd hebben. Bovendien zouden hun stemkaarten dan gejat moeten worden, op grote schaal.quote:Op donderdag 11 februari 2021 01:24 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Dus wat gebeurt er.
Er "verschijnen" allemaal stembiljetten, anoniem uiteraard, afkomstig van oudere mensen die deze aangevraagd zouden hebben.
Niemand die kan controleren of deze afkomstig zijn van deze oudere mensen.
Je zult ook zien hoe weinig van deze "verschenen" biljetten stemmen zijn op PVV of FVD.
quote:Op donderdag 11 februari 2021 08:49 schreef qajariaq het volgende:
[..]
Ook voor jou: Zoek hulp.
Je ziet spoken.
Complete onzin.quote:Op donderdag 11 februari 2021 08:48 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Nou in de VS zagen ze er wel brood in!
Wat een geweldig idee. Laten we iets verzinnen dat een ander voor jou mag stemmen, bijvoorbeeld door een handtekening op de stempas te zetten dat je het goed vind dat die ander stemt voor jou. Onmiddellijk invoeren zou ik zeggen. Wel even afspreken dat iemand van maximaal twee of drie anderen zo'n machtiging mag krijgen.quote:Op donderdag 11 februari 2021 08:50 schreef Bocaj het volgende:
Waarom hangen ze de boel niet aan je DigiD?
Ja, maar geen kompjoeter... laat dan je belastingaangifte persoon/accountant/familielid voor je stemmen!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |