En dat is JULLIE schuld!quote:Op maandag 8 februari 2021 21:47 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Groot op een bord bij de ingang zou ik zeggen. “Hou anderhalve meter afstand en zet uw mondkapje op, anders gaan er nog meer mensen dood door uw schoolbezoek dan nu reeds het geval”.
Zoals Gommers zei: Debat voor de volgende pandemiequote:Op maandag 8 februari 2021 21:57 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
De verhalen stapelen zich op, maar er gebeurt niets mee.
Gommers is juist een van de weinige prominenten die iig nog laat blijken ook de andere kant van de maatregelen te zien.quote:Op maandag 8 februari 2021 21:59 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Zoals Gommers zei: Debat voor de volgende pandemie
We zijn er voor het bestrijden van een virus, niet voor de bijwerkingen.quote:Op maandag 8 februari 2021 21:59 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Zoals Gommers zei: Debat voor de volgende pandemie
Het slaat werkelijk nergens op om een vaccinatiebewijs te vragen voor een supermarkt. Er zijn mensen die geen vaccin mogen, zoals mensen die zwanger zijn. Je kunt mensen niet de toegang tot levensmiddelen ontzeggen. Echt, gekkenwerk.quote:Op maandag 8 februari 2021 21:56 schreef OscarMopperkont het volgende:
[..]
Winkels zijn al meermalen genoemd. Vandaag bij nu.nl ook de supermarkten.
Maar hey, blijf lekker geloven dat er geen dwang is voor een vaccinatie.
Nee er werd vorige week duidelijk door een expert vertelt dat de reactie niet zonder risico is en dat men bij sommige oudere mensen het risico niet neemt.quote:Op maandag 8 februari 2021 21:16 schreef zalkc het volgende:
[..]
Dat is niet duidelijk, de vaccins zijn over het algemeen veilig om toe te dienen. Nadeel is gewoon dat je te maken hebt met een doelgroep die op korte termijn sowieso overlijd. We hebben 33k 90-jarigen, 25k 91-jarigen en nog maar 20k 92-jarigen.
Van de 90 jarigen sterven er dus al 8000 per jaar, iets meer dan 20 per dag. Dan blijft het de vraag of het vaccin van invloed was, maar dat ze doodgaan is niet raar.
Stel je 's voor dat ze geen prik hadden gehad... dan hadden ze nu ... (Vallon rekent 94% om, crunch, alleen PO, oef, fout, pfff 14/(1-0,94)) .. hè he, 233 mensen besmet met alle gevolgen van dien.quote:Op maandag 8 februari 2021 20:51 schreef mijntjexx het volgende:
ÉÉN UUR GELEDEN
Veertien gevaccineerde ouderen in Duitsland besmet met coronavirus
In een verzorgings- en verpleeghuis in Belm bij het Duitse Osnabrück zijn veertien ouderen besmet geraakt met de Britse variant van het coronavirus. Ze waren volledig gevaccineerd met het Pfizer/BioNTech-vaccin, allemaal hadden ze beide prikken gekregen. Het vaccin geldt als zeer effectief, met een werkzaamheid van 94 procent.
De ouderen vertonen tot nu toe milde of geen ziekteverschijnselen, maar het is slecht nieuws dat ze ondanks de vaccinaties toch de Britse variant van het virus hebben opgelopen.
Welk belang heeft die supermarktbaas daar ook bij?quote:Op maandag 8 februari 2021 22:02 schreef Tijn het volgende:
[..]
Het slaat werkelijk nergens op om een vaccinatiebewijs te vragen voor een supermarkt. Er zijn mensen die geen vaccin mogen, zoals mensen die zwanger zijn. Je kunt mensen niet de toegang tot levensmiddelen ontzeggen. Echt, gekkenwerk.
Ja en nee. Hij zei het te zien maar alleen te kunnen vechten voor wat hij zelf echt ziet op de werkvloer.quote:Op maandag 8 februari 2021 22:00 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Gommers is juist een van de weinige prominenten die iig nog laat blijken ook de andere kant van de maatregelen te zien.
Ik heb hem toch echt tot het laatst zien strijden tegen de avondklok bijvoorbeeld. Dat is iig al drie stappen verder in het proces dan heel politiek Den Haag.quote:Op maandag 8 februari 2021 22:03 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Ja en nee. Hij zei het te zien maar alleen te kunnen vechten voor wat hij zelf echt ziet op de werkvloer.
In een tijd waarin de overheid bepaalt wanneer en onder welke voorwaarden je je winkel mag openen?quote:Op maandag 8 februari 2021 22:03 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Welk belang heeft die supermarktbaas daar ook bij?
Die IC's liepen inderdaad vol toen, en er moest toen ook tijdelijk worden afgeschaald. Maar er waren toen geen landelijke maatregelen. Ik kan me in ieder geval niet heugen dat er ook maar het minste aan preventie werd gedaan. En ik neem aan dat je nu niet gaat beweren dat geen van de maatregelen het aantal besmettingen heeft beperkt. En daarbij was die situatie niet voor 6 maanden (ik gok dat we maart al mee mogen tellen).quote:Op maandag 8 februari 2021 21:55 schreef OscarMopperkont het volgende:
[..]
Moet ik even krantenberichten van 2016, 2017, 2018 en 2019 er bij halen waarbij IC's overliepen in verband met griep? Mensen die ook geen zorg konden krijgen?
Hadden we in die jaren ook alles plat moeten gooien. Griep bestaat sinds 2020 ook ineens niet meer. Alles is corona. Oh, en om hem er nogmaals in te gooien, WAAROM lopen de IC's over? Door het kapot bezuinigen van de zorg dat al die jaren aan de gang is.
Dat is geen corona oorzaak.
Waarom is het slecht nieuws? Volgens mij was bekend dat je alsnog ziek kan worden alleen word je met het vaccin minder ziek.quote:Op maandag 8 februari 2021 20:51 schreef mijntjexx het volgende:
ÉÉN UUR GELEDEN
Veertien gevaccineerde ouderen in Duitsland besmet met coronavirus
In een verzorgings- en verpleeghuis in Belm bij het Duitse Osnabrück zijn veertien ouderen besmet geraakt met de Britse variant van het coronavirus. Ze waren volledig gevaccineerd met het Pfizer/BioNTech-vaccin, allemaal hadden ze beide prikken gekregen. Het vaccin geldt als zeer effectief, met een werkzaamheid van 94 procent.
De ouderen vertonen tot nu toe milde of geen ziekteverschijnselen, maar het is slecht nieuws dat ze ondanks de vaccinaties toch de Britse variant van het virus hebben opgelopen.
De overheid gaat geen verplicht vaccinatiebewijs opleggen. Dat is drang en dat wil men niet.quote:Op maandag 8 februari 2021 22:06 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
In een tijd waarin de overheid bepaalt wanneer en onder welke voorwaarden je je winkel mag openen?
We hebben dan ook geen opmerkinen over de naald van de injectiespuit maar wel dat resultaat (net als de activiteit van fietsen zelf) voor kwetsbaren; een vaccin niet per definitie dus verstandig is.quote:Op maandag 8 februari 2021 21:29 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Een vaccin is een medicijn met voor sommigen lichte bijwerkingen. Corona is een ziekmakend en schadeveroorzakend virus. Zoek de verschillen.
Aan de bijwerkingen van een vaccin hoor je niet dood te gaan, ga je daar wel dood aan dan komt het door je zwakke gestel. Net als dat als je een hartstilstand krijgt tijdens het fietsen je niet de fiets de schuld kunt geven.
Gommers tikt 7500 euro per interview af, lekker bij beunen is dat hoor.quote:Op maandag 8 februari 2021 22:00 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Gommers is juist een van de weinige prominenten die iig nog laat blijken ook de andere kant van de maatregelen te zien.
Bron?quote:Op maandag 8 februari 2021 22:07 schreef raptorix het volgende:
[..]
Gommers tikt 7500 euro per interview af, lekker bij beunen is dat hoor.
Makkelijk zieltjes winnen. Streed hij maar net zo hard voor de sportscholen,winkels, horeca.quote:Op maandag 8 februari 2021 22:06 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ik heb hem toch echt tot het laatst zien strijden tegen de avondklok bijvoorbeeld. Dat is iig al drie stappen verder in het proces dan heel politiek Den Haag.
Dat denk ik ook, en ik spring er dan ook onmiddelijk weer vol in, kan niet wachten, maar anders kunnen wij en @discombulate ons altijd troosten met het feit dat we zo'n bups vaccins krijgen in q2 en q3 dat tussen risico vaccineren en iedereen die wilt vaccineren max 3 maanden zit. Zelfs als ze dus wachten tot iedereen die wilt er een gehad heeft (ruim boven 80% inmiddels) zullen we maar max 3 maandjes langer moeten wachten dan als ze 1,5m/alle beperkingen opheffen na de risicogroepen. Zó groot is het verschil in hoeveelheid vaccins die we in q1 krijgen vs q2 en q3quote:Op maandag 8 februari 2021 20:44 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ik neem dat risico ook onmiddellijk, denk eerlijk gezegd ook wel dat dat gaat gebeuren. Dan gaat de samenleving die ruimte gewoon nemen, als de ziekenhuizen leeg zijn.
Laten we het hopen. Ik sta op dit moment nergens meer van te kijken.quote:Op maandag 8 februari 2021 22:07 schreef trein2000 het volgende:
[..]
De overheid gaat geen verplicht vaccinatiebewijs opleggen. Dat is drang en dat wil men niet.
Onzekerheidsmarge: van 0 naar "fly me to the moon~"quote:Op maandag 8 februari 2021 21:40 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Waarom zit die avondklok zo verknoopt met die ene persoon bezoek? Ik snap dat als je twee maatregelen op hetzelfde moment doet het lastig is om het effect te onderscheiden. Maar in een model zou dat toch moeten kunnen?
Ach dat schemaatje is net Hugo de Jonge. Totaal onbetrouwbaar. Qua volgorde zegt het iets.quote:Op maandag 8 februari 2021 22:08 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Dat denk ik ook, en ik spring er dan ook onmiddelijk weer vol in, kan niet wachten, maar anders kunnen wij en @:discombulate ons altijd troosten met het feit dat we zo'n bups vaccins krijgen in q2 en q3 dat tussen risico vaccineren en iedereen die wilt vaccineren max 3 maanden zit. Zelfs als ze dus wachten tot iedereen die wilt er een gehad heeft (ruim boven 80% inmiddels) zullen we maar max 3 maandjes langer moeten wachten dan als ze 1,5m/alle beperkingen opheffen na de risicogroepen. Zó groot is het verschil in hoeveelheid vaccins die we in q1 krijgen vs q2 en q3
Laten we zeggen tussen “niets aan de hand” en “code zwart”.quote:Op maandag 8 februari 2021 22:09 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Onzekerheidsmarge: van 0 naar "fly me to the moon~"
https://www.yvesgijrath.nl/quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |