Ja, voor je het weet lig je op je muil en breek je wat, zit je ook niet op te wachtenquote:Op maandag 8 februari 2021 09:48 schreef DJMO het volgende:
[..]
Dat laatste vind ik overdag ook gevaarlijk hoor, als je misstapt breek je zo een enkel in dit weer. Tijdens m'n wandeling gisteren ook zoveel mogelijk het fietspad aangehouden ipv het trottoir.
voorzichtigquote:Op maandag 8 februari 2021 10:00 schreef DJMO het volgende:
Goed, even naar de opticien en boodschappen doen. Ciao
IK heb zaterdag netjes met pinda's opgehangen. Veel vogeltjes ook roodborstjes. Dat is een moo\oi gezicht als die in de sneeuw zitten.quote:Op maandag 8 februari 2021 10:06 schreef Mrsloveable het volgende:
Zo schattig net een vogeltje door de sneeuw hier, kan je ze wel iets beter zien
Arme diertjes met die kouquote:Op maandag 8 februari 2021 10:06 schreef Mrsloveable het volgende:
Zo schattig net een vogeltje door de sneeuw hier, kan je ze wel iets beter zien
Die zijn daar wel tegen beschermd hoor met dat verenpak van hunquote:
We stoppen niet met kletsen omdat jij punten wil hebben.quote:
Gelijk heb je Muisquote:Op maandag 8 februari 2021 10:15 schreef ieniminimuis het volgende:
Ik heb mezelf vrij gegeven. Ik maak me iets teveel zorgen of ik vanavond wel thuis kan komen. Ik ga er maar vanuit dat morgen alles een beetje weer normaal rijdt enzo.
Van de nood een deugd maken... Verwen jezelf maar vandaag, en geniet van deze 'onverwachte' vrije dag.quote:Op maandag 8 februari 2021 10:15 schreef ieniminimuis het volgende:
Ik heb mezelf vrij gegeven. Ik maak me iets teveel zorgen of ik vanavond wel thuis kan komen. Ik ga er maar vanuit dat morgen alles een beetje weer normaal rijdt enzo.
Je bent er bijna niet en toch heb je 12 punten dus niet zo zeurenquote:
Anders had ik hem volgende maandag. Zoveel verschil maakt dat ook niet.quote:Op maandag 8 februari 2021 10:22 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Van de nood een deugd maken... Verwen jezelf maar vandaag, en geniet van deze 'onverwachte' vrije dag.
Hey Muskusbolkquote:
Ah dan ga je die cancelen? Dan zal het onder de streep je geen extra vrije dagen kosten.quote:Op maandag 8 februari 2021 10:23 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Anders had ik hem volgende maandag. Zoveel verschil maakt dat ook niet.
Gewoon wisselen ja.quote:Op maandag 8 februari 2021 10:23 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Ah dan ga je die cancelen? Dan zal het onder de streep je geen extra vrije dagen kosten.
Je hebt genoeg vrije dagen staan zag ik je kan nog even doorquote:
ooooquote:Op maandag 8 februari 2021 10:26 schreef ieniminimuis het volgende:
4 weken vakantie, 10 random dagen vrij en ik heb er nog meer
Lekkuhhhhhhhhhhhhhquote:
Lekker toch. Maar jij baalde toch van vrije dagen? Of was jij dat niet?quote:Op maandag 8 februari 2021 10:26 schreef ieniminimuis het volgende:
4 weken vakantie, 10 random dagen vrij en ik heb er nog meer
NOg harder nog fijner, man wat een verwennerij op deze witte maandagmorgenquote:
Wie baalt er nu van vrij zijn...quote:Op maandag 8 februari 2021 10:26 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Lekker toch. Maar jij baalde toch van vrije dagen? Of was jij dat niet?
Lekker hè poes.quote:Op maandag 8 februari 2021 10:27 schreef Dotteke het volgende:
[..]
NOg harder nog fijner, man wat een verwennerij op deze witte maandagmorgen
Ja vaak weet ik niet zo goed wat ik er mee moet doenquote:Op maandag 8 februari 2021 10:26 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Lekker toch. Maar jij baalde toch van vrije dagen? Of was jij dat niet?
Heerlijk schat,quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |