Wij hebben gewoon een dijk van een dijk maat.quote:Op donderdag 4 februari 2021 18:33 schreef Caland het volgende:
[..]
De waterkering is 10 jaar geleden nog dusdanig verhoogd dat de bewoners er verder geen last van hebben. Gewoon wat dijkjes plaatsen gaat wat lastig, het is geen platteland zoals dat Papendrecht.
@onlogisch lost gewoon even met een post op een forumpje het hele klimaatprobleem op.quote:Op donderdag 4 februari 2021 19:15 schreef fetX het volgende:
Ik las dat het zeeniveau aan het stijgen is.
Kunnen we dan niet gewoon wat dijkjes plaatsen?
@onlogisch heeft een dikke huidquote:Op donderdag 4 februari 2021 19:20 schreef Scrummie het volgende:
Ik vind dat jullie @:onlogisch een beetje met rust moeten laten.
Geen idee wat je dan hebt misdaan, eigenlijk. Ik ben ook door die AZ-homo geblockt zonder dat ik hem ooit heb uitgedaagdquote:Op donderdag 4 februari 2021 19:32 schreef Caland het volgende:
Ik kwam er vandaag achter dat ik door ene Yorin ben geblokkeerd
Ken die hele gozer niet
Walgelijk @:el-stinho
quote:Op donderdag 4 februari 2021 19:39 schreef El-Stinho het volgende:
En die AZ-'watcher' van het Noord-Hollands Dagblad heeft me ook geblockt.
Wie is dat?quote:Op donderdag 4 februari 2021 19:39 schreef El-Stinho het volgende:
En die AZ-'watcher' van het Noord-Hollands Dagblad heeft me ook geblockt.
Als je dezelfde AZ tirades op twitter houdt als je hier doet snap ik best dat hij daar soms even geen zin in heeft.quote:Op donderdag 4 februari 2021 19:34 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Geen idee wat je dan hebt misdaan, eigenlijk. Ik ben ook door die AZ-homo geblockt zonder dat ik hem ooit heb uitgedaagd.
Het lijkt me stug dat ik op regelmatige basis in zijn timeline kom als ik hem niet volg en op vrij onregelmatige basis reageer op hem.quote:Op donderdag 4 februari 2021 19:54 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Als je dezelfde AZ tirades op twitter houdt als je hier doet snap ik best dat hij daar soms even geen zin in heeft.
Dat zal je wel verdiend hebben.quote:Op donderdag 4 februari 2021 19:39 schreef El-Stinho het volgende:
En die AZ-'watcher' van het Noord-Hollands Dagblad heeft me ook geblockt.
Geen idee mijn timeline bestaat ook volledig uit onzin die andere hebben geliked of op gereageerd.quote:Op donderdag 4 februari 2021 20:12 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Het lijkt me stug dat ik op regelmatige basis in zijn timeline kom als ik hem niet volg en op vrij onregelmatige basis reageer op hem.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |