Haha, is dat echt? Bizar!quote:Op zondag 29 augustus 2021 20:58 schreef Ole het volgende:
[..]
echt een superlul!! Kan helemaal geen pianospelen, daarvoor zit iemand letterlijk achter de gordijnen. Uit eerste hand en hij heeft nog paar 1000 euro tegoed.
nogmaals uit eerste hand. Superlul is het!quote:Op zondag 29 augustus 2021 21:10 schreef doeka het volgende:
[..]
Haha, is dat echt? Bizar!
Dan zet ik naast de 10 punten op Marco B. ook nog 5 punten in op Jeroen van den B.
quote:Man Wendy van Dijk belachelijk gemaakt op tv: ‘DJ Errie? Vet!’
Erland Galjaard (54), de man van Wendy van Dijk, blijft maar geplaagd worden met zijn structurele midlifecrisis. De voormalig RTL 4-baas werd gisteren op de hak genomen in Promenade.
Jarenlang vormden Erland Galjaard en Wendy van Dijk het machtige keizerspaar van RTL. Zat je in het weekend niet bij hen aan de keukentafel? Dan kon je een programma wel schudden. Allerlei vriendjes en vriendinnetjes kregen mooie baantjes toegeschoven, zoals Evelyn Struik, Ronald Molendijk en Thijs Römer.
DJ Errie
Het koppel was in hun RTL-tijd berucht vanwege hun chagrijnige houding jegens andere media; iedereen in medialand kent nog wel de legendarische beelden van de kauwgomkauwende Erland en Wendy bij het Televizier-gala. Tegenwoordig zitten ze met z’n tweetjes bij Talpa en krijgen ze veel minder negatieve publiciteit te verwerken.
Erland doet televisie nu een beetje on the side, naast zijn échte passie: dj’tje spelen met Ronald Molendijk. Dat hij gek is op hun muziek, steekt DJ Errie niet onder stoelen of banken. Tijdens elk autoritje filmt hij hoe hij loopt te headbangen op zijn eigen plaatjes en als hij dan zijn auto parkeert, zet hij het snel op Instagram.
Baseballpetje
Lekker headbangen met een baseballpetje op terwijl je in de camera kijkt: het schreeuwt van voor naar achter midlifecrisis. En daar heeft de satirische talkshow Promenade nu zijn tanden in gezet.
Promenade-ster Henry van Loon bracht hem in de aflevering van gisteren ter sprake toen het over Wendy ging. “DJ Errie. Erland van de Galjaard, de vriend van Wendy van Dijk, is ook dj. Hij maakt zijn eigen muziek met zijn eigen beats en daar gaat hij vervolgens ook zelf naar luisteren.”
Presentator Diederik Ebbinge: “Vet.” Henry: “Ja, supervet!” Ton Kas: “Ja, vet, heel vet.”
‘Lekker hoor liefje’
Vervolgens kreeg de kijker minutenlang een headbangende Erland Galjaard te zien. De kijker kreeg plaatsvervangende schaamte, Wendy zat vermoedelijk mee te bangen op haar bank. “Lekker hoor liefje!!”, schrijft de presentatrice altijd onder Erlands headbangende Insta-filmpjes.
Wendy vindt Erland een top-dj. Hij draaide ook na de Televizier-Ring-winst van de Meilandjes. “Mijn man Erland heeft gedraaid voor het feestje wat achteraf werd gehouden voor de Meilandjes en alle mensen eromheen van SBS en hij zei: ‘De sfeer was zó goed, iedereen was echt dolblij en dolgelukkig'”, zei ze toen.
Van Rossem heeft helemaal geen Twitter.quote:Caroline wordt veel te veel op het schild gehesen door Eva, vindt Maarten van Rossem. Hij doet zijn beklag op Twitter.
Deze denk ik: https://twitter.com/maartenpodcast/with_repliesquote:Op donderdag 2 september 2021 10:39 schreef Tourniquet het volgende:
https://www.mediacourant.(...)ef-haar-geen-podium/
[..]
Van Rossem heeft helemaal geen Twitter.
Ja:quote:Op donderdag 2 september 2021 10:52 schreef Aanmodderfakker het volgende:
[..]
Deze denk ik: https://twitter.com/maartenpodcast/with_replies
ze klinken wel als Rossem.quote:Op donderdag 2 september 2021 11:05 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Ja:
[ twitter ]
Geen idee wie die tweets plaatst, maar Van Rossem heeft in zijn eigen podcast pas nog gezegd dat hij geen Twitter heeft.
Ik heb het gevonden, hij zegt het in de podcast:quote:Op donderdag 2 september 2021 11:33 schreef Aanmodderfakker het volgende:
[..]
ze klinken wel als Rossem.
Genot even helemaal voor de luie fans:quote:Op maandag 6 september 2021 09:40 schreef BVO het volgende:
Wel weer een pareltje. https://www.mediacourant.(...)n-soelen-is-zo-wijs/
quote:Shownieuws haalt wit voetje: ‘Sarah van Soelen is zó wijs!’
Shownieuws probeert een wit voetje te halen bij de Hazesjes. De showrubriek deelt namelijk een slijmdouche uit aan Sarah van Soelen, de nieuwste vriendin van André Hazes jr. “Ze is zó wijs!”
André Hazes jr. en Sarah van Soelen© Instagram
Sarah van Soelen is op Instagram een beetje dertien in een dozijn: het zoveelste meisje dat elke dag wulps in een ander outfitje poseert en al die oppervlakkigheid probeert te maskeren door er ‘diepzinnige’ teksten bij te plaatsen. Zoals zaterdag: “Always go with the choice that scares you the most, because that’s the one that is going to help you grow 💪🏽”
Wijze Sarah
Een ontzettend inspirerende tekst, die op Google maar liefst 46,7 miljoen zoekresultaten oplevert. Geleende inspiratie dus. Toch is haar liefje André Hazes jr. er he-le-maal van ondersteboven. Hij verslikte zich tijdens het lezen bijna in zijn eiwitreep: “Wauw”, plaatst hij onder Sarahs post.
Dat André zo reageert is nog redelijk voorspelbaar, maar ook bij Shownieuws gaan ze er echt volledig in mee. ‘Sarah van Soelen maakt indruk met wijze uitspraak’, kopt de showrubriek bloedserieus. Sarah wijsheid toedichten omdat ze ergens op Pinterest een inspirerend zinnetje heeft gevonden. Wie draait daar in vredesnaam de weekenddienst?
‘Het komt binnen’
Shownieuws doet alsof het hele land op zijn kop staat door deze geleende levensles van Sarah. “In de reacties valt bijna alleen maar te lezen dat het bericht binnenkomt. ‘Precies dit schat’, ‘zooo’ en ‘zo is dat lieverd’ staat er bijvoorbeeld.”
In de reacties die Sarah zélf modereert ja. Tjongejongejonge. Shownieuws vervolgt: “Een van die gemaakte keuzes die Sarah omschrijft zou hun koophuis kunnen zijn. De influencer en de zanger hebben samen in Rotterdam een huis gekocht.”
Een appartement kopen met het geld van je vader: de keuzes waar Sarah voor staat zijn inderdaad niet te overzien.
quote:Connie Witteman tergt kleindochter: tegen zin in op Instagram
Connie Witteman begint zich steeds meer te verliezen in haar Instagram-verslaving. Zelfs haar eigen kleindochter heeft er nu last van: die is dit weekend tegen haar zin in gefilmd door oma.
Het lijkt wel alsof het hele leven van Connie Witteman inmiddels om Instagram draait. Van vroeg tot laat gooit ze alles wat ze doet op internet. Nadat ze het zaterdagavond laat had gemaakt op de verjaardag van Martien Meiland, werd ze zondagochtend verwacht bij de eerste paardrijwedstrijd van haar kleindochter Soraya.
‘Geweldige’ oma
Helaas voor Soraya gebruikt oma privéaangelegenheden nu echter ook al voor de beeldvorming. Het lijkt voor Connie namelijk belangrijker om aan haar Instagram-volgers te laten zien dat ze de geweldige oma uithangt dan dat ze er daadwerkelijk is voor haar kleindochter.
Het begint al in de auto: “Ze zei: ‘Mimi, je moet echt komen hoor!’ Naar de andere kant van het land… Ik zei: ‘Tuurlijk kom ik!’ Nou, vannacht waren we natuurlijk pas om 4.00 uur ofzo thuis en om 6.00 uur moest ik er natuurlijk uit om nog even te sporten, dus vandaar dat ik mijn zonnebril op heb.”
Hand voor gezicht
Eenmaal aangekomen ‘op het platteland’ stopt Connie niet meer met filmen. Van het parkeren tot het uitstappen tot het naar haar kleindochter toe lopen: alles wordt van minuut tot minuut vastgelegd. Als ze op een gegeven moment bij dochter Constanza en kleindochter Soraya aankomt, maakt Soraya héél duidelijk dat ze niet gefilmd wil worden.
Soraya slaat namelijk direct een hand voor haar gezicht. Een nogal duidelijk teken dat Soraya dit een privémoment vindt en ze niet gebruikt wil worden om Connie’s 87.000 Instagram-volgers te voeren.
Gemene opmerking
Connie heeft echter lak aan Soraya en blijft doorfilmen. Tegen Constanza maakt ze vervolgens een gemene opmerking: “Oh kijk eens even, hé! Mama is ook even je haar even helemaal aan het doen. Heb je je eigen haar niet gedaan? Hahahaha. Nee, hè? Als je kind er maar goed uitziet.”
Vervolgens klimt Soraya op het paard. Ze heeft dan nog geen woord gezegd tegen haar continu filmende oma. “Ja, nou, daar gaat ze hoor. Hooo. Ben je zenuwachtig? Soraya?”
Kont
Tja, Soraya antwoordt niet. Logisch ook als je oma je zo gebruikt voor Instagram-doeleinden. Connie geprikkeld: “Nee, ik krijg amper een woord van je… Lekker een tijd in de auto gezeten en nou draait ze d’r kont naar me toe. Hallo! Hahahaha.”
Wat is dit voor raar bullygedrag? Het zal je oma maar wezen.
quote:Ferry Doedens denkt aan OnlyFans-exit: ‘Maar het loopt nog prima’
Ferry Doedens denkt eraan om over een paar maanden te stoppen met zijn vieze filmpjes op OnlyFans, vertelt hij in een SS-uniform aan RTL Boulevard. “Maar voor nu loopt het nog prima.”
De rukkende ex-soapieFerry Doedens heeft eindelijk weer eens een andere rol te pakken dan de wc-rol die hij nodig heeft na de opnames van zijn pikante OnlyFans-filmpjes. Hij is binnenkort namelijk te zien in een educatieve oorlogsfilm. Op de set stond hij gisteren een team van RTL Boulevard te woord.
Twee werelden
Gehuld in een SS-pak vertelt Ferry dat hij erg blij is dat er nog iemand is die hem een normale acteerklus aanbiedt. “Als je het bekijkt dan zijn het twee totaal verschillende werelden, dus ik probeer het wel los te koppelen inderdaad. Én mijn platform én gewoon dat ik nog gewoon speel.”
Hij is de makers van de oorlogsfilm heel erg dankbaar. “Ze zeggen ook gewoon: ‘Oké, Ferry, je hebt dat, maar we kunnen het ook nog los zien van elkaar.’ Daar ben ik heel erg blij mee. Natuurlijk ben ik daar wel een tijdje onzeker over geweest, maar blijkbaar kan het dus wel.”
Sjor-exit
Ferry denkt er af en toe aan om weer te stoppen met zijn online gesjor. “Ik heb natuurlijk mijn OnlyFans-account nog. Misschien dat ik daar ook wel mee wil gaan stoppen over een paar maanden. Dan heb ik dat ook nog een keer gedaan een jaar. Dat weet ik nog niet. Voor nu loopt het nog prima.”
Hij gaat er eens goed over nadenken. “Er is in de afgelopen tijd wel veel gebeurd, dus ik heb ook wel bewust wat meer rust genomen. Misschien wil ik dit jaar nog wat meer gaan reizen. Dat heb ik een heel lange tijd niet kunnen doen en ik denk dat het goed is om mezelf te herontdekken.”
Vriend
Tot slot vraagt RTL Boulevard ook nog naar zijn vermeende nieuwe vriend. “Ik moet zeggen dat ik net zo verrast was als de rest van Nederland (zelfoverschattingsalert, red.). Nee, ik was een jongen aan het zien waar ik het leuk mee heb gehad, maar ik heb geen relatie met deze jongen.”
Het bericht komt bij Shownieuws vandaan. “Ik ben nooit gebeld en mijn manager heeft ook niets bevestigd. We hebben gewoon contact met elkaar, hij woont in Italië en is daar heel erg druk mee. We hebben geen relatie, nee.”
Haha.quote:Jankende Roos
Roos: “Zo’n vrouw die zelden thuis huilt (niet omdat ze niet wil maar omdat t niet lukt) die bij een medisch specialist aan wie ze haar gezondheidsklachten helder wil uitleggen binnen 30 seconden zit te janken mét veel snot. Zo’n vrouw ben ik dus. (En de arts was n begripvolle engel ❤) .”
Dat is tegen het zere been van journaliste Ingeborg Beugel, correspondent in Griekenland. “En waarom moeten wij dit weten?”, sneert ze vanaf haar bezemsteel.
Tering en dat is dan journalistquote:Op donderdag 9 september 2021 20:42 schreef Mani89 het volgende:
https://www.mediacourant.(...)keihard-aangevallen/
[..]
Haha.
Beugelquote:Op donderdag 9 september 2021 20:47 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Tering en dat is dan journalist
Smullen.quote:Op zaterdag 11 september 2021 12:12 schreef JourneyBlue het volgende:
https://www.mediacourant.(...)erdaad-vreemdgegaan/
quote:Het is nou niet bepaald de meest geliefde deskundige van RTL Boulevard: modedametje Nikkie Plessen. Eigenlijk is zij een beetje de verpersoonlijking van gebakken lucht, maar mede vanwege haar innige vriendschap met RTL-baas Sven Sauvé is ze niet van de buis af te slaan. Leuk voor Nikkie, minder voor de kijker.
quote:Linda de Mol raadt föhn van 400 euro aan: ‘Is het echt waard’
Linda de Mol spiegelt de lezeressen van haar tijdschrift consequent een lifestyle voor die de meesten zich helemaal niet kunnen veroorloven. Ditmaal oreert ze over haar föhn van 400 euro.
Het luxemerk Dyson verkoopt een föhn die maar liefst 400 euro kost, maar volgens Linda de Mol moet iedereen die gaan halen. Ze prijst het apparaat aan bij haar lezers in de nieuwste editie van de LINDA.loves. Volgens de SBS 6-ster is de haardroger het bedrag ‘echt waard’.
Föhn van 400 euro
Een gemiddelde föhn kost een paar tientjes. Wat rechtvaardigt het bedrag van 400 euro? “Hij maakt zo weinig herrie dat je’s ochtends je haar kunt droogblazen zonder je geliefde wakker te maken.”
Ah, dat is handig in het kasteel van Linda, waar je eerst een ochtendmarathon moet lopen om überhaupt bij de badkamer te geraken.
Voor de meeste lezeressen van Linda is 400 euro voor een föhn een rib uit het lijft en dat weet ze zelf ook wel. Waarom ze hem toch aanprijst? Nou, niet geheel toevallig staat er een paar pagina’s verderop een paginagrote advertentie van de föhn. Tot zover haar ‘belangeloze’ tip.
Overhemd van 300 euro
Linda loopt graag te pochen met de dure producten die ze koopt, want het volgende wat ze aanprijst is een overhemd van 300 euro. Daar betalen veel gezinnen de maandelijkse kosten van de gezinsauto van.
De tv-koningin: “Ik zeg het maar meteen: de overhemden van Rika Studio’s zijn hartstikke prijzig, maar zie het als een investering waar je nog jaren plezier van hebt. Geweldige kwaliteit, perfect gesneden. Ik heb een lichtroze maar ze hebben ook de mooiste andere kleuren.”
Collageen
Tot slot raadt Linda haar lezeressen ook nog aan om voor 40 euro per maand aan de collageendrankjes te gaan. “Ik was aanvankelijk een beetje cynisch: helpt collageenpoeder echt je huid te verstevigen? Jazeker, ik ben om. Inmiddels zit de halve redactie aan de collageen dankzij mijn enthousiaste verhalen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |