Coke maatje van Hugo.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 00:26 schreef Tijn het volgende:
Bas van 't Wout (?) vervangt Eric Wiebes op Economische Zaken.
[ afbeelding ]
Wat een griezel
Misschien moeten wij als het advies team van FOK ook even kenbaar maken dat we prio willen. We hebben die vaccinaties hard nodig hier; een advies samen stellen gaat veel beter als we elkaar kunnen zien, maar dan hebben we wel voorrang nodig dus. Dus wie gaat er naar Nieuwsuur? Wie doet het exclusieve interview met de Telegraaf?quote:Op dinsdag 19 januari 2021 00:25 schreef Anton91 het volgende:
Blijkbaar heeft het toch geholpen dat de huisartsen door bleven zeuren over het vaccineren. Want ze worden deze maand nog gevaccineerd.
Wat ik al eerdere zei als de risicogroep gevaccineerd is gewoon de boel open gooien. De meeste mensen die niet in de risicogroep zitten kunnen een infectie wel aan en voor de uitzonderingen hoeven we echt het land niet op slot te houden. Als we dat wel doen dan kunnen we het jaarlijks ook voor de griep doen. Daarom heb ik ook steeds meer het gevoel dat ze pas willen versoepelen als dat ook gebeurt is. Dan bedoel ik vooral horeca, evenementen en dat soort dingen.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 00:24 schreef capricia het volgende:
[..]
Als de ziekenhuizen leeg stromen, is het echt wel voorbij.
Ieder land zit te springen om toeristen. Zelfs voordat het veilig is.
Dat zag je afgelopen zomer al. Een enkeling vroeg zich af of het wel verstandig was, maar iedereen ontving de toeristen met open armen. Geen houden aan.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 00:24 schreef capricia het volgende:
[..]
Als de ziekenhuizen leeg stromen, is het echt wel voorbij.
Ieder land zit te springen om toeristen. Zelfs voordat het veilig is.
Voormalig politiek assistent van Rutte, voormalig vice-voorzitter van de VVD TK-fractie en nu stas op SZWquote:Op dinsdag 19 januari 2021 00:26 schreef Tijn het volgende:
Bas van 't Wout (?) vervangt Eric Wiebes op Economische Zaken.
[ afbeelding ]
Wat een griezel
Persoonlijk heb ik liever dat risicogroepen zo snel mogelijk gevaccineerd zullen worden, als zij maar geen voorrang krijgen op dingen.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 00:29 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Misschien moeten wij als het advies team van FOK ook even kenbaar maken dat we prio willen. We hebben die vaccinaties hard nodig hier; een advies samen stellen gaat veel beter als we elkaar kunnen zien, maar dan hebben we wel voorrang nodig dus. Dus wie gaat er naar Nieuwsuur? Wie doet het exclusieve interview met de Telegraaf?
Lol vanaf woensdag is Biden president dus dat zal wel terug gedraaid worden.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 00:44 schreef RipCity het volgende:
Hoera! We kunnen op vakantie naar Amerika vanaf volgende week!!!
https://www.reuters.com/a(...)ources-idUSKBN29N20Y
Ja ja, en de VVD is zeker ook gestegen in de peilingen.quote:Op maandag 18 januari 2021 23:51 schreef Mammietje het volgende:
[..]![]()
We zijn inderdaad wel allemaal wat ervaringen rijker.![]()
Mijn jongste vroeg van de week aan me of dit ook in de geschiedenisboeken zou komen. Ik zei dat ik dat wel verwachtte. "Wauw" was de reactie! We schrijven geschiedenis!
Ik heb geen idee wat de VVD in de peilingen doet. Wil je het kwijt?quote:Op dinsdag 19 januari 2021 00:57 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Ja ja, en de VVD is zeker ook gestegen in de peilingen.
quote:Op dinsdag 19 januari 2021 01:27 schreef trein2000 het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)nuari-nog-coronaprik
Huisartsen krijgen toch nog deze maand een vaccin. Wie beweerde ook alweer dat De Jonge niet zwicht voor mediadruk?
quote:Omwille van de snelle opkomst van de Britse variant van het coronavirus is in overleg gekozen om alle huisartsen in de komende twee weken te vaccineren met het Moderna-vaccin
Er is geen complot noch logica maar vooral het interactief reageren op nabijgelegen "kuddegedrag" waarbij het individu uiteindelijk wordt gedwongen om het omliggende groepsgedrag te volgen.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 00:22 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ja, daarom probeerde ik te bedenken hoe het complot dan werkt volgens hun logica.
Als wat ook gebeurd is? De niet-risicogroep gevacineerd? Dat duurt een paar maand extra, ik gok eerst na risicogroepen alles zoals het in juli-september was, dus alles toegestaan maar met 1,5m, en dan die eraf en alles helemaal open nadat groepsimmuniteit is bereikt...quote:Op dinsdag 19 januari 2021 00:29 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Wat ik al eerdere zei als de risicogroep gevaccineerd is gewoon de boel open gooien. De meeste mensen die niet in de risicogroep zitten kunnen een infectie wel aan en voor de uitzonderingen hoeven we echt het land niet op slot te houden. Als we dat wel doen dan kunnen we het jaarlijks ook voor de griep doen. Daarom heb ik ook steeds meer het gevoel dat ze pas willen versoepelen als dat ook gebeurt is. Dan bedoel ik vooral horeca, evenementen en dat soort dingen.
Die had ik al eens eerder gezien.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 00:26 schreef Tijn het volgende:
Bas van 't Wout (?) vervangt Eric Wiebes op Economische Zaken.
[ afbeelding ]
Wat een griezel
Dat lijkt me ook.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 01:43 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Als wat ook gebeurd is? De niet-risicogroep gevacineerd? Dat duurt een paar maand extra, ik gok eerst na risicogroepen alles zoals het in juli-september was, dus alles toegestaan maar met 1,5m, en dan die eraf en alles helemaal open nadat groepsimmuniteit is bereikt...
Volgens het CBS zijn er 6.315.198 mensen onder de 60 in Nederland. 20% (doe eens conservatief) daarvan komt neer op 1.263.039 ziekenhuisopnames.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 01:57 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Ik weet niet hoeveel het er gaan worden als we 'alles loslaten', maar 20-30% van een boel is nog best veel misschien?
Maar het is 20% van wie in het ziekenhuis komt. Dat was 2% geloof ik. dus 20% daarvan = 0,4% = ongeveer 25000, maar natuurlijk niet allemaal tegelijk.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 02:06 schreef Tijn het volgende:
[..]
Volgens het CBS zijn er 6.315.198 mensen onder de 60 in Nederland. 20% (doe eens conservatief) daarvan komt neer op 1.263.039 ziekenhuisopnames.
Dat gaat nét niet passen, denk ik
En misschien wil de reguliere zorg ook wel weer eens wat mensen zien tegen die tijd.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 02:06 schreef Tijn het volgende:
[..]
Volgens het CBS zijn er 6.315.198 mensen onder de 60 in Nederland. 20% (doe eens conservatief) daarvan komt neer op 1.263.039 ziekenhuisopnames.
Dat gaat nét niet passen, denk ik
Ja, het moet echt vet kut zijn als je nu in het ziekenhuis moet zijn voor iets anders dan corona.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 02:10 schreef Mammietje het volgende:
[..]
En misschien wil de reguliere zorg ook wel weer eens wat mensen zien tegen die tijd.
De achterstand van de vorige golf was nog niet eens weggewerkt en het is nu ook alweer een mooi poosje afgeschaald. Denk dat daar ook wel mensen tussen zitten die inmiddels erg graag willen dat er naar hun kwaal gekeken wordt.
De volgende staat volgens mij voor begin februari gepland, maar als ze deze week een avondklok afkondigen zullen ze daar toch ook wel even voor op TV verschijnen, lijkt me.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 02:17 schreef Mammietje het volgende:
Wanneer is eigenlijk de volgende persco?
Ik was aan het googlen en ik zie dat de NRC kopt met "Nog geen besluit over avondklok, deze week nog persconferentie" maar kan het artikel niet lezen.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 02:22 schreef Tijn het volgende:
[..]
De volgende staat volgens mij voor begin februari gepland, maar als ze deze week een avondklok afkondigen zullen ze daar toch ook wel even voor op TV verschijnen, lijkt me.
Ik heb al mijn sociale contacten normaal van die anime events waar ik graag heen ga, en een fanclub en de manga bibliotheek waar ik al 10 jaar heen ging elke week. Die zijn nu allemaal al die tijd al dicht.quote:Op maandag 18 januari 2021 23:07 schreef capricia het volgende:
[..]
18 maanden van pure ellende..
Meen je dit echt?
We hebben twee maanden in het voorjaar een lockdown gehad. En een maand nu.
Je kon op vakantie in de zomer.
De essentie van het leven is toch niet de horeca of evenementen of zo? (Want die zijn idd langer dicht)
18 maanden van pure ellende..
Ik schrik hier van.
Javascript even uitzetten, dan kun je het artikel wel ladenquote:Op dinsdag 19 januari 2021 02:27 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Ik was aan het googlen en ik zie dat de NRC kopt met "Nog geen besluit over avondklok, deze week nog persconferentie" maar kan het artikel niet lezen.
Dit dus, zie hierboven. Als ik zou denken dat dit voor eeuwig was , dat die events waarvoor ik al 11 jaar leef nooit meer terug zouden komen, had ik in mei al een einde eraan gemaakt, en was ik nu dus gewoon aan het plannen geweest ipv daarvan om lekker naar taiwan te emigreren, waar alle beperkingen sinds juli alweer weg zijn en er alweer meerdere geweest zijn. Een paar duizend euro sparen, daar werk zoeken (dat lukt met twee universitaire opleidingen als jonge witte man wel), en emigreren zijn niets in verhouding tot dat terug.quote:Op maandag 18 januari 2021 23:09 schreef Tijn het volgende:
[..]
Dat vind ik een beetje melodramatisch, hoor. Een pandemie is niet leuk, nee. Maar straks is het des te meer genieten om weer op vakantie te gaan, naar festivals, weet ik het.
Thanks, maar nu toch eens uitleggen wat het nut is van quoten zonder te quoten wat sommigen hier doen? 😅😂quote:
Om dan te ontdekken dat Taiwan toch niet het beloofde land gaat worden waar je volgens jou eindeloos kan huggen en gamen.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 02:47 schreef eragon2890 het volgende:
Maar heb er genoeg vertrouwen in dat het goedkomt dat de emigratieplannen iig van de baan zijn voor nu 😄
En dat zegt alles over jou en niks over sommigen.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 02:31 schreef eragon2890 het volgende:
Dus om die reden snap ik niet dat het nu zo moeilijk is voor sommigen -
quote:Op dinsdag 19 januari 2021 06:46 schreef asco het volgende:
Kan dat eeuwige emo-geneuzel niet in een apart topic?
Verkiezingen...quote:Op dinsdag 19 januari 2021 07:15 schreef asco het volgende:
Toch blijf ik de paniek niet begrijpen.
Zo´n beetje overal dalen de cijfers.
België onder de 1000 besmettingen vandaag.
Scholen open, winkels open. Ook vele vluchten/boten/treinen per dag vanuit de UK.
https://www.hln.be/binnen(...)ijft-dalen~a4b5a97a/
Ik ben allesbehalve een wappie of ontkenner en volg dit virus sinds 07-01-2020 maar ik geloof het gewoon niet dat "de Britse variant" hier voor problemen gaat zorgen.
Eensquote:Op dinsdag 19 januari 2021 06:44 schreef Noek het volgende:
[..]
En dat zegt alles over jou en niks over sommigen.
Gisteren zat ik echt tegen de tranen te vechten terwijl ik anders altijd heel constructief iedereen de tyfus wens als ik last krijg van mijn emoties. Gisteren was echt wel blauw. Jij kunt met je fles wijn er vandaag een goede blauwe dag van maken.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 07:40 schreef Molo het volgende:
Ik heb eigenlijk zin om in bed te blijven liggen vandaag en een fles rode wijn leeg te zuipen deze ochtend
Geen zin meer in dit gezeik en ik mis veel mensen om me heen
Komt allemaal wel weer goed, maar gewoon meh even.
Die nieuwe knakker Bas van 't Wout doet me overigens aan een viezigere versie van Hans Teeuwen denken
Ha, zo word ik elke ochtend wakker; zal ik eruit gaan of blijven liggen en de fles gelijk opentrekkenquote:Op dinsdag 19 januari 2021 07:40 schreef Molo het volgende:
Ik heb eigenlijk zin om in bed te blijven liggen vandaag en een fles rode wijn leeg te zuipen deze ochtend
Geen zin meer in dit gezeik en ik mis veel mensen om me heen
Komt allemaal wel weer goed, maar gewoon meh even.
Die nieuwe knakker Bas van 't Wout doet me overigens aan een viezigere versie van Hans Teeuwen denken
quote:Op dinsdag 19 januari 2021 07:40 schreef Molo het volgende:
Ik heb eigenlijk zin om in bed te blijven liggen vandaag en een fles rode wijn leeg te zuipen deze ochtend
Geen zin meer in dit gezeik en ik mis veel mensen om me heen
Komt allemaal wel weer goed, maar gewoon meh even.
Alles wijst erop dat ze die gewoon gaan doorvoeren.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:16 schreef Drekkoning het volgende:
Wel blij dat de cijfers juist nu beter worden.
Hopelijk legt dat genoeg druk op de TK om geen meerderheid te vormen voor een avondklok.
quote:Op dinsdag 19 januari 2021 07:40 schreef Molo het volgende:
Ik heb eigenlijk zin om in bed te blijven liggen vandaag en een fles rode wijn leeg te zuipen deze ochtend
Geen zin meer in dit gezeik en ik mis veel mensen om me heen
Komt allemaal wel weer goed, maar gewoon meh even.
Die nieuwe knakker Bas van 't Wout doet me overigens aan een viezigere versie van Hans Teeuwen denken
En zwabberbeleid rondom vaccinatiestrategie doet me dan weer hier aan denken
Stuurloos schip in storm joh
Tijd van maand dames?quote:Op dinsdag 19 januari 2021 07:46 schreef Noek het volgende:
[..]
Gisteren zat ik echt tegen de tranen te vechten terwijl ik anders altijd heel constructief iedereen de tyfus wens als ik last krijg van mijn emoties. Gisteren was echt wel blauw. Jij kunt met je fles wijn er vandaag een goede blauwe dag van maken.
Nou het is wel de meest treurige dag van de afgelopen tijd. Ontzettend schijt weer, het is pikke donker, het regent pijpenstelen en avondklok incoming.quote:
De paniek is door schade en schande aangeleerd. Ipv af te wachten nemen ze nu liever wat sneller maatregelen.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 07:15 schreef asco het volgende:
Toch blijf ik de paniek niet begrijpen.
Zo´n beetje overal dalen de cijfers.
België onder de 1000 besmettingen vandaag.
Scholen open, winkels open. Ook vele vluchten/boten/treinen per dag vanuit de UK.
https://www.hln.be/binnen(...)ijft-dalen~a4b5a97a/
Ik ben allesbehalve een wappie of ontkenner en volg dit virus sinds 07-01-2020 maar ik geloof het gewoon niet dat "de Britse variant" hier voor problemen gaat zorgen.
Dat komt omdat @Braddie er weer eens mee stoptquote:Op dinsdag 19 januari 2021 01:59 schreef DonDruiper het volgende:
#ikdoenietmeermee is weer trending hoor
quote:
Ik snap niet dat iedereen zo tegen die avondklok is als je gewoon s avonds nergens naar toe kan.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:16 schreef Drekkoning het volgende:
Wel blij dat de cijfers juist nu beter worden.
Hopelijk legt dat genoeg druk op de TK om geen meerderheid te vormen voor een avondklok.
quote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:20 schreef Noek het volgende:
[..]
Alles wijst erop dat ze die gewoon gaan doorvoeren.
Taboe was dan gisteren ook het woord van de dag. Nog nooit zoveel gehoord of gelezen in de afgelopen 2 jaar.
"Er zijn geen taboes meer." Je moeder is een taboe.
Hoezo kan je nergens heen?quote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:31 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Ik snap niet dat iedereen zo tegen die avondklok is als je gewoon s avonds nergens naar toe kan.
Nergens.
![]()
Symbolische onzinmaatregel, terwijl er zat andere opties zijn die wél effect lijken te hebben.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:31 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Ik snap niet dat iedereen zo tegen die avondklok is als je gewoon s avonds nergens naar toe kan.
Nergens.
![]()
Walgelijk. En de kwetsbaren mogen weer wat langer wachten.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 01:27 schreef trein2000 het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)nuari-nog-coronaprik
Huisartsen krijgen toch nog deze maand een vaccin. Wie beweerde ook alweer dat De Jonge niet zwicht voor mediadruk?
Ik zou voor sterker spul dan rode wijn gaan.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 07:40 schreef Molo het volgende:
Ik heb eigenlijk zin om in bed te blijven liggen vandaag en een fles rode wijn leeg te zuipen deze ochtend
Geen zin meer in dit gezeik en ik mis veel mensen om me heen
Komt allemaal wel weer goed, maar gewoon meh even.
Die nieuwe knakker Bas van 't Wout doet me overigens aan een viezigere versie van Hans Teeuwen denken
En zwabberbeleid rondom vaccinatiestrategie doet me dan weer hier aan denken
Stuurloos schip in storm joh
En let op: politie gaat de volgende worden. Dat wordt straks: "We kunnen de avondklok niet handhaven als onze mensen niet gevaccineerd zijn!"quote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:35 schreef VoMy het volgende:
[..]
Walgelijk. En de kwetsbaren mogen weer wat langer wachten.
Avondklok is niet symbolisch.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:33 schreef Molo het volgende:
[..]
Symbolische onzinmaatregel, terwijl er zat andere opties zijn die wél effect lijken te hebben.
Ik heb nog geen enkel goed argument gehoord en de analyse tot die 'oplossing' ontbreekt geheel
Het zou en-en moeten zijn. Én de huisartsen én de kwetsbaren.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:35 schreef VoMy het volgende:
[..]
Walgelijk. En de kwetsbaren mogen weer wat langer wachten.
Prima dat huisartsen eerder mogen. Zij zijn voor meer corona patiënten verantwoordelijk dan IC artsen. Ik begreep van mijn huisarts dat in Amsterdam sommige praktijken dicht gingen ivm besmette huisartsen. Dat is slecht voor de zorg. Ook voor de kwetsbare.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:35 schreef VoMy het volgende:
[..]
Walgelijk. En de kwetsbaren mogen weer wat langer wachten.
Op welke plek staan leraren?quote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:36 schreef alpeko het volgende:
[..]
En let op: politie gaat de volgende worden. Dat wordt straks: "We kunnen de avondklok niet handhaven als onze mensen niet gevaccineerd zijn!"
Op de plek bij de rest van het plebsquote:
Waar zou ik s avonds dan heen moeten gaan om iets leuks te doen?quote:
Overdag is toch ook alles dicht.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:42 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Waar zou ik s avonds dan heen moeten gaan om iets leuks te doen?
Alles is dicht.
burgemeesters zullen ook hoog op het lijstje staanquote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:36 schreef alpeko het volgende:
[..]
En let op: politie gaat de volgende worden. Dat wordt straks: "We kunnen de avondklok niet handhaven als onze mensen niet gevaccineerd zijn!"
Ja.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:43 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Overdag is toch ook alles dicht.
Ik hoop na medewerkers in de gehandicaptenzorg. 8/1 was de datum voor onze vaccinatie. Nu 8/2 maar je kan op je klompen natellen dat er weer allerlei groepjes vinden dat ze veeeeeeeel belangrijker zijn.quote:
Nou, is dat even fijn voor jou.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:44 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Ja.
Maar ik bedoel, ik zit s avonds toch altijd al binnen, ik merk die hele avondklok niet.
Als ik niet moet werken.
Dat is toch gewoon een feit, alles wat leuk is om s avonds te doen is toch dicht?quote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:45 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Nou, is dat even fijn voor jou.
Wat is de effectieve opbrengst ervan?quote:
Vrienden?quote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:42 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Waar zou ik s avonds dan heen moeten gaan om iets leuks te doen?
Alles is dicht.
Bij mijn vrienden en bij mijzelf staat de deur altijd open.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:45 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Dat is toch gewoon een feit, alles wat leuk is om s avonds te doen is toch dicht?
Dat jij het niet merkt, is fijn voor je. Anderen merken het wel. Je kunt namelijk nog wel bij iemand op bezoek.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:45 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Dat is toch gewoon een feit, alles wat leuk is om s avonds te doen is toch dicht?
Het is niet en-en want er zijn beperkte hoeveelheden vaccins. En-en bestaat niet.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:37 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Het zou en-en moeten zijn. Én de huisartsen én de kwetsbaren.
Vind het het huidige vaccinatieprogramma dan ook niet zo heel erg ambitieus overkomen eerlijk gezegd.
Randproblemen. Die huisartsen gaan meestal niet dood aan corona namelijk. Nergens blijkt ook uit de statistieken dat huisartsen hun leven wagen met hun praktijk.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:39 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Prima dat huisartsen eerder mogen. Zij zijn voor meer corona patiënten verantwoordelijk dan IC artsen. Ik begreep van mijn huisarts dat in Amsterdam sommige praktijken dicht gingen ivm besmette huisartsen. Dat is slecht voor de zorg. Ook voor de kwetsbare.
Je gaat bezoek in de avonden tegen.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:47 schreef Molo het volgende:
[..]
Wat is de effectieve opbrengst ervan?
Wat mij betreft bespreken ze de optie, inclusief hoe het eruit zou komen te zien, en leggen dat op de plank tot er een moment komt dat het nodig is. Dat alles weer stijgt. Maar dan wel kort erop, en niet eerst weer heel erg laten oplopen.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:16 schreef Drekkoning het volgende:
Wel blij dat de cijfers juist nu beter worden.
Hopelijk legt dat genoeg druk op de TK om geen meerderheid te vormen voor een avondklok.
Ja, dat weet ik je kan bijna over de koppen lopen in de Drunese Duinen.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:47 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Vrienden?
En misschien gek hoor, maar er zijn een heleboel
mensen die het gewoon lekker vinden om buiten te zijn . Avondwandeling voor het slapen, samen een stuk fietsen, etc.
Naar buiten gaan is een doel opzich.
Een belangrijke zorgverlener die niet beschikbaar is een randprobleem noemenquote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:49 schreef VoMy het volgende:
[..]
Het is niet en-en want er zijn beperkte hoeveelheden vaccins. En-en bestaat niet.
[..]
Randproblemen. Die huisartsen gaan meestal niet dood aan corona namelijk. Nergens blijkt ook uit de statistieken dat huisartsen hun leven wagen met hun praktijk.
Ja ik had begrepen dat dat ook de grootste bron van besmettingen zou zijn.quote:
Vetgedrukte klopt nietquote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:48 schreef Wantie het volgende:
'Het verbieden van samenkomsten buiten'
Een van de voorgestelde maatregelen...
Wat inhoudt dat je uitsluitend alleen buiten mag vertoeven.
Ik vraag me af hoe ze dat zien.
Stel: je hebt een partner waarmee je geen huishouden deelt, mag je dan niet meer samen door het bos lopen?
Terwijl hele gezinnen nog wel de AH in mogen duiken en je thuis wel visite mag ontvangen.
Een avondklok is slecht te begrijpen, maar de alternatieven die ze aandragen snap ik ook weinig van. Hoe voorkom je door te verbieden dat je met zijn tweeën buiten bent verspreiding van het virus?
Een weekje ziek. Boehoehoe. Dat gaat het verschil maken in een pandemie met 200 ziekenhuisopnames per dag jaquote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:51 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Een belangrijke zorgverlener die niet beschikbaar is een randprobleem noemen
ik vind het niet zo'n punt dat de huisartsen snel een vaccin snel krijgen maar het is weer het zoveelste afwijken van het originele advies.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:49 schreef VoMy het volgende:
[..]
Het is niet en-en want er zijn beperkte hoeveelheden vaccins. En-en bestaat niet.
[..]
Randproblemen. Die huisartsen gaan meestal niet dood aan corona namelijk. Nergens blijkt ook uit de statistieken dat huisartsen hun leven wagen met hun praktijk.
In december zaten ze er ook al kort op en in september eigenlijk ook.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:50 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Wat mij betreft bespreken ze de optie, inclusief hoe het eruit zou komen te zien, en leggen dat op de plank tot er een moment komt dat het nodig is. Dat alles weer stijgt. Maar dan wel kort erop, en niet eerst weer heel erg laten oplopen.
Bij welke groepen?quote:
Wowquote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:53 schreef VoMy het volgende:
[..]
Een weekje ziek. Boehoehoe. Dat gaat het verschil maken in een pandemie met 200 ziekenhuisopnames per dag ja
eens hoor, er wordt veel te makkelijk over gedaan terwijl er nog veel te halen valt in de naleving van de huidige maatregelenquote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:54 schreef Molo het volgende:
[..]
Bij welke groepen?
Welk effect heeft dat exact?
En is dat op te lossen door een avondklok?
Waarom dan geen dagklok of algehele lockdown.
Ik zou dat graag in analyse zien ipv gokjes
Plus wat ik dus al verder zei, zoveel andere zaken ook om aan te grijpen. Wordt wel gezegd, en niet gedaan of over gesproken meer
'we gaan werkgevers aanpakken'
Nietssssss van gemerkt
Avondklok zal eerst nog door de kamer heen moeten, dus dat kunnen ze onmogelijk vandaag al aankondigen.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:55 schreef Momo het volgende:
Vandaag een persconferentie? Als volgens bepaalde bronnen donderdag de avondklok in zal gaan....
Ja, dus? Dan moeten we het hier maar erdoorheen gooien?quote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:57 schreef Document1 het volgende:
Als ik kijk naar m'n familie in Italië hebben we echt niks te klagen hier wb avond klokken en lockdowns. Dan hebben wij echt een soort light variant. Die mogen soms niet eens te ver met de hond lopen zonder nader bewijs dat je in de buurt woont.
Nee, morgenavond is de verwachting. Vandaag is debat over de toeslagenaffaire aan de beurt.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:55 schreef Momo het volgende:
Vandaag een persconferentie? Als volgens bepaalde bronnen donderdag de avondklok in zal gaan....
Zeg ik dat? Ik zeg alleen maar dat het allemaal relatief gezien hier nog wel meevalt.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:57 schreef Noordzijde het volgende:
[..]
Ja, dus? Dan moeten we het hier maar erdoorheen gooien?
Klopt. Morgenavond 19.00 uur persconferentie.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:58 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Nee, morgenavond is de verwachting. Vandaag is debat over de toeslagenaffaire aan de beurt.
Vooral in september heb ik het idee dat wel wat voorkomen had kunnen worden als men er beter op had gezeten. Daar waren de cijfers al best een tijd over all stijgend voor men op de rem trapte.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:54 schreef VoMy het volgende:
[..]
In december zaten ze er ook al kort op en in september eigenlijk ook.
Klopt, maar kunnen wel superspreader zijn en daarnaast is het vervelend dat zorgverleners uitgeschakeld zijn door Covid-19 tijdens de pandemie.quote:Op dinsdag 19 januari 2021 08:49 schreef VoMy het volgende:
[..]
Het is niet en-en want er zijn beperkte hoeveelheden vaccins. En-en bestaat niet.
[..]
Randproblemen. Die huisartsen gaan meestal niet dood aan corona namelijk. Nergens blijkt ook uit de statistieken dat huisartsen hun leven wagen met hun praktijk.
De mensen die elkaar nu nog 's avonds opzoeken.quote:
Hoe bedoel je, exact?quote:Welk effect heeft dat exact?
Dat mensen elkaar savez opzoeken kun je wel tegengaan met een avondklok ja.quote:En is dat op te lossen door een avondklok?
Omdat de meeste visites niet overdag maar 's avonds worden afgelegd.quote:Waarom dan geen dagklok of algehele lockdown.
Je zou graagquote:Ik zou dat graag in analyse zien ipv gokjes
Een grote mond over exacte berekeningen en analyses maar zelf lever je nul onderbouwing voor dit soort zelfverzonnen alternatieven.quote:Plus wat ik dus al verder zei, zoveel andere zaken ook om aan te grijpen. Wordt wel gezegd, en niet gedaan of over gesproken meer
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |