Ja snap ik! Het was beter geweest als ze haar eigen plan trok.quote:Op maandag 18 januari 2021 17:55 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Als het 100% haar eigen keuze was geweest had ik er geen moeite mee, maar ze trekt mij een beetje teveel naar die slangen toe en dat verhaal over geen contact kunnen maken is gewoon absurd.
Jou ontgaat ook niks.quote:Op maandag 18 januari 2021 17:53 schreef utopia2.0 het volgende:
Ik krijg de indruk dat Liese genomineerd is
Daan werkt bij de Rabobank?quote:Op maandag 18 januari 2021 17:57 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]
Allemaal de schuld van Daan.
Ben bang dat ze daar veel te onzeker voor is.. als Naomi en Liese haar iets meer onder haar hoede hadden genomen...quote:Op maandag 18 januari 2021 17:57 schreef Sangha het volgende:
[..]
Ja snap ik! Het was beter geweest als ze haar eigen plan trok.
Pffffiiieuuw.... Kom ik ff goed weg.quote:Op maandag 18 januari 2021 17:58 schreef utopia2.0 het volgende:
Ik open toch niet GOA, dus geen probleem dat je geopend hebt.
Ja, een zuurtje kan erg lekker zijnquote:Op maandag 18 januari 2021 17:58 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]
Dat kan ook positief zijn hoor
Nathalie heeft een grote b*k en Els ook. Naīevelingen zoals Jill zijn daar gevoelig voor helaasquote:
Denk het ook hoor, ze is zelf denk ik niet echt met het spel bezig. Je ziet ook aan haar blik, met dat soort gesprekjes, dat ze het niet leuk vindt. Ze straalt niet meer en verliest haar vrolijkheid.quote:Op maandag 18 januari 2021 17:58 schreef greysbones het volgende:
[..]
Ben bang dat ze daar veel te onzeker voor is.. als Naomi en Liese haar iets meer onder haar hoede hadden genomen...
Nu je het zegt...quote:Op maandag 18 januari 2021 17:59 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]
Pffffiiieuuw.... Kom ik ff goed weg.![]()
Inderdaadquote:Op maandag 18 januari 2021 18:00 schreef Sangha het volgende:
[..]
Denk het ook hoor, ze is zelf denk ik niet echt met het spel bezig. Je ziet ook aan haar blik, met dat soort gesprekjes, dat ze het niet leuk vindt. Ze straalt niet meer en verliest haar vrolijkheid.
Jill is een schatje ja.quote:
Dit zo super zijn, denk ook niet dat dat zo zal gaan, maar wie weet!quote:Op maandag 18 januari 2021 18:00 schreef Tourniquet het volgende:
Ik hoop tegen beter weten in nog op een plottwist dat we morgen in de DBK René opeens op Els en Nathalie zien stemmen, maar ijdele hoop vrees ik.
Valt wel mee vindt ik persoonlijk. Op een paar na is er redelijk goed gecast.quote:Op maandag 18 januari 2021 18:02 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]
Jill is een schatje ja.
Maar vind het tot nog toe niet echt BB materiaal.
Ja en dat deed ze meerdere kerenquote:Op maandag 18 januari 2021 18:00 schreef D. het volgende:
[..]
Ik was de eerste die riep dat ze 'af' waren
Wie wel en wie niet?quote:Op maandag 18 januari 2021 18:03 schreef utopia2.0 het volgende:
[..]
Valt wel mee vindt ik persoonlijk. Op een paar na is er redelijk goed gecast.
En als je naar die gif kijkt is het moeilijk te geloven dat dit aan de aandacht van het BB-team ontsnapt is, of BB zou de reīncarnatie van Jules Decorte moeten zijn.quote:Op maandag 18 januari 2021 18:00 schreef D. het volgende:
[..]
Ik was de eerste die riep dat ze 'af' waren
En dat vindt BB denk ik ook, want ondanks dat ze de ballonopdracht vierkant heeft vernaggeld, werd-ie toch goedgekeurd.quote:
Kennelijk rekenen ze het klemmen met de benen dus goedquote:Op maandag 18 januari 2021 18:04 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
En als je naar die gif kijkt is het moeilijk te geloven dat dit aan de aandacht van het BB-team ontsnapt is, of BB zou de reīncarnatie van Jules Decorte moeten zijn.
Daarom stem ik ook op haar om te blijven, want dat is de vraag. Wie wil je dat blijft.quote:Op maandag 18 januari 2021 18:02 schreef Fikkert2 het volgende:
Stemmen op Liese is een verloren stem, publiek gaat haar er niet uit stemmen
Da's is ook zo vorige eeuwquote:Op maandag 18 januari 2021 18:04 schreef Yolk het volgende:
Ik vind de casting op zich best prima, alleen niet als je als programma een opbloeiende romance ambieert.
- de ballon altijd in handen zijn van een van de bewonersquote:Op maandag 18 januari 2021 18:04 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
En als je naar die gif kijkt is het moeilijk te geloven dat dit aan de aandacht van het BB-team ontsnapt is, of BB zou de reīncarnatie van Jules Decorte moeten zijn.
Wie zegt dat dan?quote:Op maandag 18 januari 2021 18:06 schreef Angelique61 het volgende:
Ik vindt het raar dat Jowie op Zoe stemt dacht dat ze heel goed gaan samen?
Niet specifiek namen. Nathalie, ondanks dat ze een .....trut is, is wel een goede keuze. Wekte irritatie, net zoals Els. Nick heb ik niets mee, net zoals Rene. Maar dit is natuurlijk op eigen mening gebaseerd.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |