Is ook live op NPO1quote:Op vrijdag 15 januari 2021 14:01 schreef Bocaj het volgende:
Live Stream: https://nos.nl/livestream(...)ftreden-kabinet.html
Bij Rutte II toch?quote:Op vrijdag 15 januari 2021 14:01 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Terecht, die man was verantwoordelijk voor de belastingdienst...
Wiebes is zo autistisch als een krop sla, dan heb je per definitie een vrij groot probleem als minister.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 14:02 schreef Bocaj het volgende:
Had al langer het idee dat Wiebes niet echt meer op zijn plaats was...
Hij had het ook heel zwaar met Groningen enzo...
quote:Op vrijdag 15 januari 2021 13:43 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Nee. Dat wil ik niet. Ik vind dat Rutte de coronacrisis goed aanpakt.
Ben bang van niet. Ik verwacht dat de focus nu op Covid ligt, en als dat voorbij is, niemand zich geroepen zal voelen om zaken recht te trekken.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 14:00 schreef Bocaj het volgende:
Ach, alles zo beziend... zal er veel gaan veranderen nu?
Kon me wel met hem identificerenquote:Op vrijdag 15 januari 2021 14:03 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Wiebes is zo autistisch als een krop sla, dan heb je per definitie een vrij groot probleem als minister.
quote:Op vrijdag 15 januari 2021 14:04 schreef xzaz het volgende:
[..]
Je kan veel zeggen, maar in de aanpak van de crisis is weinig mis gegaan.
Maar nu ligt alles stil en misschien pas in het najaar nieuw beleid daar... (Nu zal het pappen en nathouden zijn!)quote:
Crisis, niet overdrijven. Die crisis creëren ze zelf. De griepepidemie van 2018 deden ze niet half zo spastisch.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 13:31 schreef byah het volgende:
[..]
Dit blijkbaar belangrijker is dan de crisis
Dan zullen veel FOK!kers zich herkennen in hem.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 14:03 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Wiebes is zo autistisch als een krop sla
Toelichting is niet nodig Wiebes... we zien allemaal dat je er geen hout van kon.quote:Minister Wiebes treedt per direct terug, hij geeft straks toelichting
Minister Wiebes van Economische Zaken komt niet terug in het demissionaire kabinet. "Het lijkt me een persoonlijk besluit, ook wel een hard besluit", zegt NOS-verslaggever Xander van der Wulp. Wiebes heeft in coronatijd veel werk verricht voor economische hulp aan door corona getroffen bedrijven.
quote:Op vrijdag 15 januari 2021 14:04 schreef xzaz het volgende:
[..]
Je kan veel zeggen, maar in de aanpak van de crisis is weinig mis gegaan.
Kroegen zijn dicht!quote:Op vrijdag 15 januari 2021 14:06 schreef xzaz het volgende:
[..]
????? Ik ga er ook niet vanuit dat je een voorbeeld hebt waar het fout is gegaan.
Dus mona keijzer mag dat gaan doenquote:
Kabinet Rutte 4.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 14:05 schreef Pvt.Webster het volgende:
En in maart staat Rutte er gewoon weer
Toch wel raar... De nood zal wel hoog zijn geweest bij hem...quote:
Hangt er van af; ijsberg of krop?quote:Op vrijdag 15 januari 2021 14:06 schreef Aanmodderfakker het volgende:
[..]
Dan zullen veel FOK!kers zich herkennen in hem.
O, wat is dat toch gek.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 14:05 schreef HarrieKeen het volgende:
[..]
Crisis, niet overdrijven. Die crisis creëren ze zelf. De griepepidemie van 2018 deden ze niet half zo spastisch.
Tuurlijk zo werkt dat toch, wat is dat voor verbazing hier...quote:Op vrijdag 15 januari 2021 14:05 schreef Pvt.Webster het volgende:
En in maart staat Rutte er gewoon weer
Hij zegt hier wel iets zinnigs. Het zijn open deuren, maar het is wel waar.quote:
Logisch. En NL zal weer voor hem kiezen.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 14:05 schreef Pvt.Webster het volgende:
En in maart staat Rutte er gewoon weer
Zal wel een mooi aanbod hebben gehad van Vattenfallquote:Op vrijdag 15 januari 2021 14:07 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Toch wel raar... De nood zal wel hoog zijn geweest bij hem...
Die lui van Denk zitten volgens mij altijd wel strak in pak!quote:Op vrijdag 15 januari 2021 14:08 schreef Frozen-assassin het volgende:
Altijd netjes gekleed, Azarkan
Omdat ze denken dat wanneer het kabinet opstapt iedereen ook weg isquote:Op vrijdag 15 januari 2021 14:08 schreef Aanmodderfakker het volgende:
[..]
Tuurlijk zo werkt dat toch, wat is dat voor verbazing hier...
nee autist.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 14:08 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Hangt er van af; ijsberg of krop?
Het is ook knap om zelfs hier planken mis te slaanquote:Op vrijdag 15 januari 2021 14:08 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Hij zegt hier wel iets zinnigs. Het zijn open deuren, maar het is wel waar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |