Ik geef aan dat die avondklok ook gaat zorgen voor een versterkt effect van wat je juist niet wilt.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 13:56 schreef trustychords het volgende:
[..]
Guttegut, daar zal je em mee hebben hoor.
Snap ik, maar doen alsof je daartoe gedwongen wordt is ook niet fair. Als je dan een punt wilt maken, negeer dan de avondklok.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 13:55 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
En nu gaan er waarschijnlijk weer een boel mensen nog langer bij elkaar in huis blijven omdat ze hun slaapzak meenemen.
Voor corona nu niet, maar je kunt je wel sterk afvragen of Rutte nog terug kan komen als lijsttrekker.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 13:56 schreef chratnox het volgende:
Het zal ook niets veranderen. Verkiezingen uitschrijven kost tijd, dus dat zal gewoon midden maart blijven. Nu aftreden betekent in mijn ogen dat ze zeggen: "We hebben hier fouten gemaakt en nemen verantwoordelijkheid", maar dat is 't zo'n beetje.
Niet achter de voordeur.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 13:55 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Die zijn in principe al aan te pakken wegens verboden groepsvorming en alcohol na 20.00 uur.
Een vriend van mij werkt in de media, en daar gaan alle opnames gewoon zoveel mogelijk door, onder coronamaatregelen, lees mondkapjes, eventueel snel/PCR coronatest, etc.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 12:17 schreef maan_man het volgende:
[..]
Ja, Famke is natuur een ongelofelijke doos en iemand bij wie ik weinig talent kan ontdekken.
Maar hier heb ik toch mijn bedenkingen bij. Neem de opname van de dramaserie The Spectacular over de IRA-aanslag in 1990. Eerst door de burgemeester verboden. Daarna bleek het op basis van de nieuwe noodverordening toch mogelijk te zijn en mocht het.
Nu heb ik de laatste beleidswijziging op dit gebied niet bijgehouden en heeft Famke enorm de schijn tegen, maar als opnames voor mediaproducties mogen plaatsvinden, dan mag of iedereen het of niemand. Het lijkt mij niet de bedoeling dat een burgemeester op basis van wat hij of zij goede smaak vindt, hier een selectie in gaat maken.
Ik kan me voorstellen dat dat bij een bepaalde groep jongeren niet zo is, omdat ze nog thuis wonen en de ouders niet zitten te wachten op een stel logés.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 13:55 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
En nu gaan er waarschijnlijk weer een boel mensen nog langer bij elkaar in huis blijven omdat ze hun slaapzak meenemen.
Dat kan en mag wel met een avondklok? Lijkt mij sterk, of dat hoop ik, eigenlijk.quote:
Dat is het kromme. Je mag nu ook al niet met meer dan twee personen op straat samenkomen. Dat word alleen niet genoeg gehandhaafd. Gaat niet opeens veranderen bij een avondklok.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 13:57 schreef Noek het volgende:
Maar samenkomsten van jongeren zijn al verboden, daar gaat een avondklok niks aan veranderen. Dan is het dubbel verboden?
Altijd wel 1 ouder van het hele groepje wat het wel toestaat.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 13:58 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik kan me voorstellen dat dat bij een bepaalde groep jongeren niet zo is, omdat ze nog thuis wonen en de ouders niet zitten te wachten op een stel logés.
Ja.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 13:57 schreef Noek het volgende:
Maar samenkomsten van jongeren zijn al verboden, daar gaat een avondklok niks aan veranderen. Dan is het dubbel verboden?
Ik denk dat die onder VVD-stemmers nog steeds een heel hoog draagvlak heeft.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 13:57 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Voor corona nu niet, maar je kunt je wel sterk afvragen of Rutte nog terug kan komen als lijsttrekker.
Topsport, wegrennen voor de politie. Nog goed tegen Corona ook.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 13:58 schreef Noek het volgende:
Hier willen ze er iig een sport van gaan maken, vd avondklok. En dat doet mijn sporthart wel deugd.
Bewegen is GEZOND, mensOn!
Kan. Maar goed, die hele handhaving wordt toch niks, dat kun je nu al uittekenen.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 13:58 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik kan me voorstellen dat dat bij een bepaalde groep jongeren niet zo is, omdat ze nog thuis wonen en de ouders niet zitten te wachten op een stel logés.
Nee, maar op straat mag je wel handhaven als er een avondklok geldt. Dus het idee is dat als mensen niet naar buiten mogen, ze ook niet bij elkaar over de vloer kunnen komen.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 13:58 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Dat kan en mag wel met een avondklok? Lijkt mij sterk, of dat hoop ik, eigenlijk.
Nee, maar dat staat er ook niet.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 13:58 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Dat kan en mag wel met een avondklok? Lijkt mij sterk, of dat hoop ik, eigenlijk.
Ook dat.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 13:59 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Altijd wel 1 ouder van het hele groepje wat het wel toestaat.
Het ging toch over jongeren die in groepjes buiten hangen?quote:
M'n hond kan ver lopen.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 13:59 schreef Tijn het volgende:
[..]
Nee, maar op straat mag je wel handhaven als er een avondklok geldt. Dus het idee is dat als mensen niet naar buiten mogen, ze ook niet bij elkaar over de vloer kunnen komen.
Ik heb ook sterk m'n twijfels bij zo'n avondklok, juist vanwege de handhaving. Enkel in de grotere dorpen en steden kun je dan iets doen en dan alsnog kun je niet alles tegenhouden inderdaad.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 13:57 schreef Noek het volgende:
Maar samenkomsten van jongeren zijn al verboden, daar gaat een avondklok niks aan veranderen. Dan is het dubbel verboden?
Nou ja, ik geloof er niet echt in dat ze straks iedereen op straat gaan aanspreken.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 13:59 schreef Tijn het volgende:
[..]
Nee, maar op straat mag je wel handhaven als er een avondklok geldt. Dus het idee is dat als mensen niet naar buiten mogen, ze ook niet bij elkaar over de vloer kunnen komen.
Niet alleen. Een deel van het idee achter de spertijd is dat je ook binnen-bijeenkomsten aanpakt omdat je niet de straat op mag om van A naar B te gaan, en later op de avond weer terug naar A.quote:Op vrijdag 15 januari 2021 14:00 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Het ging toch over jongeren die in groepjes buiten hangen?
En anders is er altijd nog deze optiequote:Op vrijdag 15 januari 2021 13:59 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Kan. Maar goed, die hele handhaving wordt toch niks, dat kun je nu al uittekenen.
Sky Newsquote:Op vrijdag 15 januari 2021 13:24 schreef chratnox het volgende:
[..]
Sommige Britse tabloids zijn wel afvoerputjes van een andere orde. Vergeleken daarmee is de Telegraaf uitermate goede onderzoeksjournalistiek.
@:RipCity was dit The Sun ofzo?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |