SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dagcijfers :
• RIVM deelt alleen weekcijfers op dinsdag, al updaten ze wel hun database elke dag om 15:15
• Op twitter zijn er een aantal mensen gelukkig die grafieken en kaartjes maken van de dagcijfers, ziekenhuiscijfers, mobiliteit, verpleeghuizen etc. hier zijn er een aantal
• Thom-Ivar voor dagcijfers en kaartjes elke dag op provincie en gemeente
• Yorick Bleijenberg voor ziekenhuiscijfers, verpleeghuiscijfers, mobiliteitsplaatjes, nivel peildata, verdeling naar leeftijd etc.
• Edwin Veldhuizen voor snelle dagcijfers naar gemeente
• Marino van Zelst voor de snelste landelijke cijfers elke dag en wetenschappelijke duiding
• 𝓢tephan Okhuijsen de man achter Datagraver, met databases voor coronacijfers
• Corona-patinten op de Nederlandse IC's lcps
• Stichting NICE: Huidige ziekenhuisopnames(en IC-opnames)
• Uitleg verschillende manieren van tellen van LCPS, RIVM, NICE
• Datagraver, zelf grafieken maken
Gedragsregels in dit topic:
• Dit is een serieus subforum, onz is een deur verder
• Bij nieuws: graag een bron
• Geen opruiende berichten
• Speel de bal, niet de persoon. Geen termen als muilkorven/deugers/wappies etc.
• WO2 referenties zijn niet grappig
• Volg de aanwijzingen van de moderatie op
• Ga niet teveel off-topic of op sc modus
Gelieve Trouw, NRC en Volkskrant niet geheel te citeren. Een link en de header (dat dik gedrukte deel) mag wel. Of zeg het in je eigen woorden, met een link erbij.Antifa
Feitelijk diplogaten dus.quote:Op woensdag 13 januari 2021 16:31 schreef VoMy het volgende:
[..]
Diplomaten zijn sowieso uitgezonderd natuurlijk.
Ik betrapte hier een puber die ijskoud zichzelf half in beeld zette. Dan kon ze namelijk tegelijk lekker op Minecraft zonder het het opviel.quote:Op woensdag 13 januari 2021 16:28 schreef Celestien het volgende:
Mijn mama-juf zijn dit er op voor vandaag.
Ben dolblij met mijn mooie & lieve kleuter, maar dat juf-zijn.... laten we zeggen dat ik meer en meer respect krijg voor leraren. Hoe zij een klas van 20+ kinderen in hun eentje braaf aan tafeltjes krijgen, da's echt bewonderenswaardig.
Het is wel creatief. Ik had vroeger Snake op mn grafische rekenmachine, zo heb ik ook veel tijd in de klas gespendeerdquote:Op woensdag 13 januari 2021 16:38 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Ik betrapte hier een puber die ijskoud zichzelf half in beeld zette. Dan kon ze namelijk tegelijk lekker op Minecraft zonder het het opviel.
"Wie zijn de anderen met wie je speelt?"
"De rest van de klas, hoezo?"
Ja, want ik vind het ook een schandequote:Op woensdag 13 januari 2021 16:39 schreef Scrummie het volgende:
[ twitter ]
Mag ik dit een schande vinden?
Lol.quote:Op woensdag 13 januari 2021 16:39 schreef Scrummie het volgende:
[ twitter ]
Mag ik dit een schande vinden?
Nee, dat is normaal tegenwoordig.quote:Op woensdag 13 januari 2021 16:39 schreef Scrummie het volgende:
[ twitter ]
Mag ik dit een schande vinden?
Dat lijkt mij volkomen terecht, ja.quote:Op woensdag 13 januari 2021 16:39 schreef Scrummie het volgende:
[ twitter ]
Mag ik dit een schande vinden?
quote:Op woensdag 13 januari 2021 16:39 schreef Jor_Dii het volgende:
Even gemist - hoeveel Janssen vaccins zouden potentieel geleverd kunnen worden in de 1e run?
Dat heeft Gompie toch maar mooi voor elkaar gekregen!quote:Op woensdag 13 januari 2021 16:39 schreef Scrummie het volgende:
[ twitter ]
Mag ik dit een schande vinden?
Zouden de managers dit geweten hebben? Misschien dachten ze dat er genoeg was voor iedereen. Als de manager ziek wordt, dan kunnen ze nog in thuisquarantaine gaan, die kunnen wel even wachten.quote:Op woensdag 13 januari 2021 16:39 schreef Scrummie het volgende:
[ twitter ]
Mag ik dit een schande vinden?
Dank, dat zet zoden aan de dijk als het vanaf februari / maar gaat lukken om vele miljoenen vaccins te kunnen zetten.quote:
Ja, ze zijn hard aan het lerenquote:Op woensdag 13 januari 2021 16:38 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Ik betrapte hier een puber die ijskoud zichzelf half in beeld zette. Dan kon ze namelijk tegelijk lekker op Minecraft zonder het het opviel.
"Wie zijn de anderen met wie je speelt?"
"De rest van de klas, hoezo?"
Ja het is ook niet dat ik het niet snap of zelf niet gedaan zou hebben. Maar iedereen in die hele klas zakt hele punten weg en de houding is vooral hihaho we krijgen toch coulance.quote:Op woensdag 13 januari 2021 16:39 schreef chratnox het volgende:
[..]
Het is wel creatief. Ik had vroeger Snake op mn grafische rekenmachine, zo heb ik ook veel tijd in de klas gespendeerd
Ze hebben zo te lijden onder dat thuisonderwijs!quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
Klap in het gezicht van de zorg!quote:Op woensdag 13 januari 2021 16:41 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat lijkt mij volkomen terecht, ja.
Ik ook. Zelf gemaakt natuurlijkquote:Op woensdag 13 januari 2021 16:39 schreef chratnox het volgende:
[..]
Het is wel creatief. Ik had vroeger Snake op mn grafische rekenmachine, zo heb ik ook veel tijd in de klas gespendeerd
Zo kijkt op dit moment 80% van de middelbare scholieren ernaar, gok ik.quote:Op woensdag 13 januari 2021 16:45 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Ja het is ook niet dat ik het niet snap of zelf niet gedaan zou hebben. Maar iedereen in die hele klas zakt hele punten weg en de houding is vooral hihaho we krijgen toch coulance.
Niet alleen de zorg, het zijn van die dingen waardoor ik kots op mensen in het algemeen.quote:Op woensdag 13 januari 2021 16:46 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Klap in het gezicht van de zorg!
Ik denk dat het ook wel een stukje is: "Ach, dit jaar zijn we toch al kwijt en ik moet 't toch al opnieuw doen, dus waarom zou ik nu nog mn best doen"quote:Op woensdag 13 januari 2021 16:45 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Ja het is ook niet dat ik het niet snap of zelf niet gedaan zou hebben. Maar iedereen in die hele klas zakt hele punten weg en de houding is vooral hihaho we krijgen toch coulance.
En anders halen we de hooivorken van stal en trekken we richting Huize Hugo.quote:Op woensdag 13 januari 2021 16:44 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Dank, dat zet zoden aan de dijk als het vanaf februari / maar gaat lukken om vele miljoenen vaccins te kunnen zetten.
Jij was tegen vaccinatie toch? Maar ik kan best begrijpen dat als het aangeboden wordt dat mensen geen nee zeggen ook al zijn ze niet aan de beurt.quote:Op woensdag 13 januari 2021 16:47 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Niet alleen de zorg, het zijn van die dingen waardoor ik kots op mensen in het algemeen.
Een hele dikkequote:Op woensdag 13 januari 2021 16:39 schreef Scrummie het volgende:
[ twitter ]
Mag ik dit een schande vinden?
Snake in het schrijfveld, die werd bij mij ook traag omdat je dan een array moest bijhouden met waar de staart zat, dat kon ik niet efficint verhelpen weet ik nog. In het grafiekveld kon je gewoon checken of een pixel aan stond, dat ging beter.quote:Op woensdag 13 januari 2021 16:48 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ja ik ook. Wel wat minder efficint dan deze, ik heb best regelmatig vastlopers gehad
Dit lijkt meer een geval van zichzelf toebedelen.quote:Op woensdag 13 januari 2021 16:50 schreef Tarado het volgende:
[..]
Jij was tegen vaccinatie toch? Maar ik kan best begrijpen dat als het aangeboden wordt dat mensen geen nee zeggen ook al zijn ze niet aan de beurt.
Miljoenen vaccins (Je hebt vaak 2 vaccins per persoon nodig).quote:Op woensdag 13 januari 2021 16:56 schreef babylon het volgende:
[..]
Is dat x1000 of miljoen of appels?
Coolquote:Op woensdag 13 januari 2021 16:57 schreef Momo het volgende:
[..]
Miljoenen vaccins (Je hebt vaak 2 vaccins per persoon nodig).
https://www.rijksoverheid(...)lowchart-vaccins.pdfquote:Op woensdag 13 januari 2021 16:56 schreef babylon het volgende:
[..]
Is dat x1000 of miljoen of appels?
Ja, dat is gepdatet versie inderdaad. Kun je wel helaas zien dat Sanofi en CureVac inderdaad vertraging hebben op gelopen.quote:Op woensdag 13 januari 2021 16:58 schreef Anton91 het volgende:
[..]
https://www.rijksoverheid(...)lowchart-vaccins.pdf
Hier staat het duidelijk in, ook dat het x miljoen is.
Dat is wel een hele oude politieke truc om een impopulaire maatregel af te dwingen. Betogen als of het enige alternatief nog erger is.quote:Op woensdag 13 januari 2021 16:58 schreef Vasilevski het volgende:
Rutte zegt dat de alternatieven voor de avondklok nog erger zijn. Smeekt la Merkel. Britse variant is een nieuw virus, nieuwe situatie.
Zoals in ieder standaard opvoedkundigboekje ook staat?quote:Op woensdag 13 januari 2021 16:58 schreef Vasilevski het volgende:
Rutte zegt dat de alternatieven voor de avondklok nog erger zijn. Smeekt la Merkel. Britse variant is een nieuw virus, nieuwe situatie.
Ik heb het idee dat die avondklok gewoon gaat komen zoals Rutte momenteel spreekt.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:00 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Dat is wel een hele oude politieke truc om een impopulaire maatregel af te dwingen. Betogen als of het enige alternatief nog erger is.
Maar voorlopig is in elk geval D66 tegen. Moet die avondklok eigenlijk door de kamer voordat ze hem invoeren, of kan dit ook gewoon per decreetpersconferentie?
wat zijn de alternatieven?quote:Op woensdag 13 januari 2021 16:58 schreef Vasilevski het volgende:
Rutte zegt dat de alternatieven voor de avondklok nog erger zijn. Smeekt la Merkel. Britse variant is een nieuw virus, nieuwe situatie.
Wat een pussy.quote:Op woensdag 13 januari 2021 16:58 schreef Vasilevski het volgende:
Rutte zegt dat de alternatieven voor de avondklok nog erger zijn. Smeekt la Merkel. Britse variant is een nieuw virus, nieuwe situatie.
Idd, hij staat er echt hard voor te pushenquote:Op woensdag 13 januari 2021 17:01 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat die avondklok gewoon gaat komen zoals Rutte momenteel spreekt.
Wilders geeft aan: Doe het nou niet, er is een motie aangenomen het niet te doen.
Rutte: Het alternatief is erger, kijk naar Engeland
Als we die andere vaccins in de hoeveelheden krijgen zoals aangegeven maakt het helemaal niet uit (Pfizer, moderna, AZ en Janssen).quote:Op woensdag 13 januari 2021 16:59 schreef Momo het volgende:
[..]
Ja, dat is gepdatet versie inderdaad. Kun je wel helaas zien dat Sanofi en CureVac inderdaad vertraging hebben op gelopen.
Zodra je avondklok invoert, kom je ook daar voorlopig niet meer vanaf.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:01 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat die avondklok gewoon gaat komen zoals Rutte momenteel spreekt.
Wilders geeft aan: Doe het nou niet, er is een motie aangenomen het niet te doen.
Rutte: Het alternatief is erger, kijk naar Engeland
Nee, dat zou een verkeerd signaal zijnquote:Op woensdag 13 januari 2021 17:03 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Zodra je avondklok invoert, kom je ook daar voorlopig niet meer vanaf.
Het alternatief dat hij noemde is een totaal verbod op visite, niemand mag meer iemand buiten zijn huishouden zien.quote:
Het gevoel van een avondklok vind ik best heftig. Dat ik niet de vrijheid heb om zelf te kiezen of ik om 8 uur 's avonds naar buiten ga of om half 9. Voor mijn gevoel is dat een dusdanige impact op mijn vrijheid dat dat buiten proportie is.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:03 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Zodra je avondklok invoert, kom je ook daar voorlopig niet meer vanaf.
Wordt het echt work-eat-sleep-rinse & repeat
En eerst was het alleen om een signaal af te geven. Om een signaal af te geven kun je nog genoeg andere dingen doen. Handhaven bijv.quote:Op woensdag 13 januari 2021 16:58 schreef Vasilevski het volgende:
Rutte zegt dat de alternatieven voor de avondklok nog erger zijn. Smeekt la Merkel. Britse variant is een nieuw virus, nieuwe situatie.
Maar wel iets wat gaat gebeuren. De mensen nog meer opsluiten in hun huizen. Mentaal nog meer kapot maken. Nog meer zelfmoord, nog meer psychische klachten.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:04 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Nee, dat zou een verkeerd signaal zijn
Ik zal mij er in elk geval niet aan houden. Dit in tegenstelling tot vrijwel alle andere regeltjes.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:05 schreef chratnox het volgende:
[..]
Het gevoel van een avondklok vind ik best heftig. Dat ik niet de vrijheid heb om zelf te kiezen of ik om 8 uur 's avonds naar buiten ga of om half 9. Voor mijn gevoel is dat een dusdanige impact op mijn vrijheid dat dat buiten proportie is.
Alsof de mensen zich daar wel aan gaan houden...quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:05 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Het alternatief dat hij noemde is een totaal verbod op visite, niemand mag meer iemand buiten zijn huishouden zien.
En hij beweert dat als we niet aanscherpen met b.v. een avondklok, dat we dan beelden gaan krijgen zoals in Bergamo in het voorjaar.
Zo kun je de mensen permanent bang houden en is geen enkele maatregel onbespreekbaar.
Ik denk dat ik bewust of onbewust ook die grenzen op zal zoeken. Mn kont in de krib gooien omdat ik het er niet mee eens ben.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:06 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ik zal mij er in elk geval niet aan houden. Dit in tegenstelling tot vrijwel alle andere regeltjes.
en dat alles om een paar jongeren van de straat te houden?quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:05 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Het alternatief dat hij noemde is een totaal verbod op visite, niemand mag meer iemand buiten zijn huishouden zien.
En hij beweert dat als we niet aanscherpen met b.v. een avondklok, dat we dan beelden gaan krijgen zoals in Bergamo in het voorjaar.
Zo kun je de mensen permanent bang houden en is geen enkele maatregel onbespreekbaar.
Je mag er een lenen van mij, heb ik een avondje rustquote:Op woensdag 13 januari 2021 17:07 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik denk dat ik bewust of onbewust ook die grenzen op zal zoeken. Mn kont in de krib gooien omdat ik het er niet mee eens ben.
Dan neem ik inderdaad wel gewoon een hond, ga ik wel 3x per avond een rondje lopen, puur omdat 't kan.
En die blijven niet van de straat. Die trekken zich nergens wat van aan. Dat is ook logisch, zij worden nauwelijks ziek.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:08 schreef Tarado het volgende:
[..]
en dat alles om een paar jongeren van de straat te houden?
Zeur toch niet zo man, ze gaan eindelijk eens de mensen aanpakken die massaal na 20.00 nog naar de kroeg, bioscoop, discotheek, restaurant, sportschool en noem maar op gaan. Dit gaat echt ongekend goed werken deze avondklok, ik weet het zeker!quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:05 schreef chratnox het volgende:
[..]
Het gevoel van een avondklok vind ik best heftig. Dat ik niet de vrijheid heb om zelf te kiezen of ik om 8 uur 's avonds naar buiten ga of om half 9. Voor mijn gevoel is dat een dusdanige impact op mijn vrijheid dat dat buiten proportie is.
Avondklok gaat geen reet helpen om die cijfers wel heel snel te drukken.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:07 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik denk dat ik bewust of onbewust ook die grenzen op zal zoeken. Mn kont in de krib gooien omdat ik het er niet mee eens ben.
Dan neem ik inderdaad wel gewoon een hond, ga ik wel 3x per avond een rondje lopen, puur omdat 't kan.
Maurice de Hond had hier al een mooi woord voor: het Bergamosyndroom. Ontzettend effectief om de discussie volledig mee dood te slaan en de angst er in te houden bij de mensen. Ga je er tegenin ben je een massamoordenaar.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:05 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Het alternatief dat hij noemde is een totaal verbod op visite, niemand mag meer iemand buiten zijn huishouden zien.
En hij beweert dat als we niet aanscherpen met b.v. een avondklok, dat we dan beelden gaan krijgen zoals in Bergamo in het voorjaar.
Zo kun je de mensen permanent bang houden en is geen enkele maatregel onbespreekbaar.
Van de zomer zit iedereen gewoon weer op het terras, net als afgelopen jaar.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:07 schreef Vlinder het volgende:
Gelukkig is het nu nog vroeg donker. Liever nu dan straks als het zomer is en lekker warm buiten
Ja...quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:10 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Maurice de Hond had hier al een mooi woord voor: het Bergamosyndroom. Ontzettend effectief om de discussie volledig dood te slaan en de angst er in te houden bij de mensen. Ga je er tegenin ben je een massamoordenaar.
Zelf overschattende managers kruipen maar voor omdat ze denken onmisbaar te zijn voor de continuteit. What else is new?quote:Op woensdag 13 januari 2021 16:39 schreef Scrummie het volgende:
[ twitter ]
Mag ik dit een schande vinden?
quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:09 schreef Haags het volgende:
[..]
Zeur toch niet zo man, ze gaan eindelijk eens de mensen aanpakken die massaal na 20.00 nog naar de kroeg, bioscoop, discotheek, restaurant, sportschool en noem maar op gaan. Dit gaat echt ongekend goed werken deze avondklok, ik weet het zeker!
Ja, mensen nog meer opsluiten.. Hoppa, maakt allemaal niet meer uit. Het werkte zo goed in Itali..quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:09 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Avondklok gaat geen reet helpen om die cijfers wel heel snel te drukken.
En daarna komen ze dan met de volgende regel, dat je overdag niet meer dan x km van je woning mag.
En mensen juichen het nog toe ook
Juist, dit is gewoon een rode lijn die ze niet over moeten gaan.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:06 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ik zal mij er in elk geval niet aan houden. Dit in tegenstelling tot vrijwel alle andere regeltjes.
Zo kun je alles wegzetten: plak er een sticker op.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:10 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Maurice de Hond had hier al een mooi woord voor: het Bergamosyndroom. Ontzettend effectief om de discussie volledig mee dood te slaan en de angst er in te houden bij de mensen. Ga je er tegenin ben je een massamoordenaar.
ik vraag me ook altijd af wie er in zo'n opiniepanel zitten, allemaal redteam wannabes waarschijnlijkquote:Op woensdag 13 januari 2021 17:09 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Avondklok gaat geen reet helpen om die cijfers wel heel snel te drukken.
En daarna komen ze dan met de volgende regel, dat je overdag niet meer dan x km van je woning mag.
En mensen juichen het nog toe ook
Haha ja maar men schiet tegenwoordig ook in de paniekstand als de burger het bos in gaat en het daar een beetje druk dreigt te worden. Dan sluiten we de boel maar meteen af want stel je voor zeg.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:13 schreef Cesare-Borgia het volgende:
In plaats van verbod op visite doe raad mensen gewoon aan buiten af te spreken ipv binnen.
Dan bied je een alternatief en zijn de extra besmettingen verwaarloosbaar.
Hopelijk is het doel zo nobel, kan niet anders meer dan regelmatig wat twijfels hebben hier en daar..quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:13 schreef chratnox het volgende:
Eigenlijk komt het neer op:
- Vluchten niet toestaan is lastig
- Kantoren sluiten is lastig
- Daadwerkelijk handhaven is lastig
Dus voor de bhne doen we een verzwaring, en dan hopen we dat het wel daadwerkelijk verschil gaat maken.
Van der Staaij slaat daar nu ook op aan.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:08 schreef Tarado het volgende:
[..]
en dat alles om een paar jongeren van de straat te houden?
Begin echt een pleurishekel te krijgen aan die staatsgevaarlijke idioot Engel. Van mij mogen ze die man oppakken.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:14 schreef Jaeger85 het volgende:
https://nos.nl/artikel/23(...)n-viruswaarheid.html
Weer een debiele actie van de Viruswappies.
Dit voelt als zo'n mailtje die je altijd van een demente oom krijgt: "Als je dit niet doorstuurt naar 10 mensen ben je 10 jaar ongelukkig in de liefde!"quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:14 schreef Jaeger85 het volgende:
https://nos.nl/artikel/23(...)n-viruswaarheid.html
Weer een debiele actie van de Viruswappies.
Alles kan in potentie exponentieel toenemen. Wie zegt dat de Britse variant hier de overhand gaat nemen? Het is nu vooral angstzaaierij. Terwijl alle nevenschade maar vergeten wordt. Mensen die geen uitweg meer zien, mensen die psychische klachten ontwikkelen, mensen die in de schuldsanering komen, mensen die hun toekomst zien wegvloeien, omdat ze geen goed onderwijs meer krijgen. Wat gebeurt daarvoor? Alles wordt nu in het werk gesteld om de corona besmettingen tegen te gaan. Maar wat doen we voor de rest van de klachten?quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:13 schreef Wantie het volgende:
[..]
Zo kun je alles wegzetten: plak er een sticker op.
Feit blijft dat dit virus in potentie exponentieel toeneemt.
Dat is het gevaar.
Dat bagatelliseren door het een syndroom te noemen, terwijl we nog steeds hetzelfde virus te maken hebben dat in bergamot toesloeg...
Dat klopt dan toch gewoon? Het gaat om zorgdruk tegengaan, 85+'ers die niet op de IC komen leveren ook niet heel veel extra zorgdruk.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:15 schreef Vasilevski het volgende:
Bij de aankondiging van de huidige lockdown vorige maand zat hij ook al tetteren (boven de toeters en potten en pannen uit) dat het niet de 85+ categorie is die op de ic belandt, dat de jongeren net zo'n groot aandel vormen. Ja omdat die oudere groep niet meer op de ic komt omdat behandeling vaak zinloos is, dat was hij even 'vergeten'.
Irritant ook dat ze vitamine D erbij halen. Ik ben daar afgelopen jaar voor het eerst op gaan letten, maar nu lijk je straks een wappie als je daarover begint.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:14 schreef Jaeger85 het volgende:
https://nos.nl/artikel/23(...)n-viruswaarheid.html
Weer een debiele actie van de Viruswappies.
In de UK heeft Johnson verzuimd om extra maatregelen te nemen tijdens en voor kerst. Het was daar weer even lang leve de lol, met als gevolg dat de ziekenhuizen vol zitten. Maar wie zegt dat dat door die mutatie komt? Men schreeuwt wel moord en brand en trekt de hele wereld mee in de hysterie, maar we weten het gewoon niet. Dit is echt volstrekt buitenproportioneel terwijl er nog veel vraagtekens achterzitten. Met deze vermoedens van de Britse variant gaan versoepelingen ook nog langer duren want men is nu nog angstiger om te gaan versoepelen. Ook kun je maatregelen hierdoor tot in het oneinde in stand gaan houden.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:13 schreef Wantie het volgende:
[..]
Zo kun je alles wegzetten: plak er een sticker op.
Feit blijft dat dit virus in potentie exponentieel toeneemt.
Dat is het gevaar.
Dat bagatelliseren door het een syndroom te noemen, terwijl we nog steeds hetzelfde virus te maken hebben dat in bergamot toesloeg...
naar de kerk mogen we nog wel uiteraardquote:Op woensdag 13 januari 2021 17:15 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Van der Staaij slaat daar nu ook op aan.
Het gaat wel van kwaad tot erger met het gelieg. Nu zijn het weer allemaal de jongeren. Nu staat hij te wauwelen dat de lockdown niet genoeg is en dat het f een avondklok is, f een contactverbod, f je oma ligt straks op de gang van het ziekenhuis te creperen. Een stelling die niet te bewijzen valt, dan kom je weer terug naar het voorjaar 2020 toen er ook hele modellen lagen van honderdduizenden doden per land.
Bij de aankondiging van de huidige lockdown vorige maand zat hij ook al tetteren (boven de toeters en potten en pannen uit) dat het niet de 85+ categorie is die op de ic belandt, dat de jongeren net zo'n groot aandel vormen. Ja omdat die oudere groep niet meer op de ic komt omdat behandeling vaak zinloos is, dat was hij even 'vergeten'.
Deze man gaat nooit gefactcheckt worden, heb me er nu wel bij neergelegd, maar het blijft opmerkelijk om hem in actie te zien.
Mensen zoals ik, bijvoorbeeldquote:Op woensdag 13 januari 2021 17:14 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik vraag me ook altijd af wie er in zo'n opiniepanel zitten, allemaal redteam wannabes waarschijnlijk
Waar ontzettend veel besmettingen plaats vinden in die Gereformeerde gemeentes. Bizar :-|quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:17 schreef Tarado het volgende:
[..]
naar de kerk mogen we nog wel uiteraard
Ik begin me ondertussen wel af te vragen waar de grens ligt. Wanneer stopt het wat we acceptabel vinden? Gisteren sprak Rutte over de potentie dat dit kabinet demissionair verder zou gaan en op coronabeleid missionair bleef, maar ik heb er echt een hard hoofd in tot maart.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:15 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Hopelijk is het doel zo nobel, kan niet anders meer dan regelmatig wat twijfels hebben hier en daar..
We hebben straks corona wel verslagen maar er is straks helemaal niks meer over van onze samenleving.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:16 schreef mir1986 het volgende:
[..]
Alles kan in potentie exponentieel toenemen. Wie zegt dat de Britse variant hier de overhand gaat nemen? Het is nu vooral angstzaaierij. Terwijl alle nevenschade maar vergeten wordt. Mensen die geen uitweg meer zien, mensen die psychische klachten ontwikkelen, mensen die in de schuldsanering komen, mensen die hun toekomst zien wegvloeien, omdat ze geen goed onderwijs meer krijgen. Wat gebeurt daarvoor? Alles wordt nu in het werk gesteld om de corona besmettingen tegen te gaan. Maar wat doen we voor de rest van de klachten?
We are doomed.quote:
Ja, en jouw partij wil een avondklokquote:Op woensdag 13 januari 2021 17:19 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Het onmogelijke is gebeurt! D66 zegt wat zinnigs.
Dat we moeten wachten tot de Engelse toestanden zijn gearriveerd voordat we de maatregel nemen? Heel zinnig zeg.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:19 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Het onmogelijke is gebeurt! D66 zegt wat zinnigs.
Ja, maar dat is niet belangrijk.. We moeten Corona verslaan. Mensen mogen niet meer ziek worden.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:19 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
We hebben straks corona wel verslagen maar er is straks helemaal niks meer over van onze samenleving.
Wie zegt dat dat gebeurt? Waarom neemt Belgi geen extra maatregelen? Waarom gaat het in Spanje zo goed?quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:20 schreef Confetti het volgende:
[..]
Dat we moeten wachten tot de Engelse toestanden zijn gearriveerd voordat we de maatregel nemen? Heel zinnig zeg.
Uhmm... wetenschappers. In verschillende onderzoeksrapporten...quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:17 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
In de UK heeft Johnson verzuimd om extra maatregelen te nemen tijdens en voor kerst. Het was daar weer even lang leve de lol, met als gevolg dat de ziekenhuizen vol zitten. Maar wie zegt dat dat door die mutatie komt?
Wij zaten al in een stevige lockdown zelfs voor kerst, dus die toestanden komen niet. Men is blind in paniek om ongefundeerde vermoedens met waarschijnlijk een hele andere oorzaak.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:20 schreef Confetti het volgende:
[..]
Dat we moeten wachten tot de Engelse toestanden zijn gearriveerd voordat we de maatregel nemen? Heel zinnig zeg.
Hear hearquote:Op woensdag 13 januari 2021 17:19 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Het onmogelijke is gebeurt! D66 zegt wat zinnigs.
Ik ga mijn lidmaatschap opzeggen! Nee zonder dollen, idioot plan. Paniekvoetbal.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:20 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ja, en jouw partij wil een avondklok
Gandalf: "Foreseen and done nothing!"quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:21 schreef Momo het volgende:
[..]
Uhmm... wetenschappers. In verschillende onderzoeksrapporten...
Maar wel typisch dat de partijen n geen avondklok willen (want niet proportioneel tov de cijfers) en mocht het straks uit de hand lopen, geheid weer gaan klagen dat het kabinet te lang gewacht heeft.quote:Op woensdag 13 januari 2021 17:19 schreef trein2000 het volgende:
[ twitter ]
Het onmogelijke is gebeurt! D66 zegt wat zinnigs.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |