Pordoi genotquote:
quote:Op donderdag 21 januari 2021 12:57 schreef knijn1985 het volgende:
https://www.wielerflits.n(...)-mogelijk-begin-mei/
Vooral opmerkelijk dat je dan Buchmann als absolute topper neer zetquote:Op donderdag 21 januari 2021 20:42 schreef hhh38 het volgende:
[ twitter ]
Wivco wordt NIET genoemd in het GC rijtje
Wat is daar opmerkelijk aan?quote:Op donderdag 21 januari 2021 20:50 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Vooral opmerkelijk dat je dan Buchmann als absolute topper neer zet
2020 van Kelderman was ongeveer even sterk als 2019 van Buchmann.quote:Op donderdag 21 januari 2021 21:02 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Wat is daar opmerkelijk aan?
Los van dat ik dat al een behoorlijke reach vind, gaf Buchmann vroeg in het seizoen en in de Dauphine indicaties nog beter geworden te zijn.quote:Op donderdag 21 januari 2021 21:07 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
2020 van Kelderman was ongeveer even sterk als 2019 van Buchmann.
Ik sta volledig achter Unai Iribar, Xabier Isasa en Andoni Lopez de Abetxuko.quote:Op donderdag 21 januari 2021 22:15 schreef Koffieplanter het volgende:
Het parcours is niet echt om vrolijk van te worden, maar het profdebuut van Juan Ayuso gaat deze zondag plaatsvinden, als hij met de nationale ploeg in zijn eigen Valencia gaat rijden.
quote:Wout van Aert verlengt bij Jumbo-Visma tot en met 2024, mét sportieve garanties: “Groen in de Tour is een gezamenlijk doel”
Wout van Aert (26) kiest ervoor om de “beste jaren in zijn carrière” bij Jumbo-Visma door te brengen. Hij verlengde zijn contract tot 2024 en wordt een van de bestbetaalde renners in het peloton. Met sportieve garanties. “De lotto gewonnen? Dat klinkt alsof ik op het strand wil gaan liggen. Dat is echt niet de bedoeling.”
Jumbo-Visma maakte het nieuws van de contractverlenging gisteren bekend met een geestig filmpje: Wout van Aert die koersen wint, ploegmaats helpt en tussendoor in het hotel ook nog de strijk doet, de auto’s wast en de receptie bemant. Grappig en ook een beetje waar. In 2020 kon je Van Aert eender waar inzetten, renderen deed hij altijd. Voor dat buitengewone seizoen beloont Jumbo-Visma hem met een contract tot eind 2024. Waar Van Aert voorheen voor een salaris reed dat volgens ingewijden “beneden zijn marktwaarde lag”, wordt hij nu in één keer een van de grootverdieners van het peloton. “Een heel mooi contract”, zegt hij zelf. “Maar dat heb ik ook afgedwongen met mijn prestaties. Mijn loon is conform de markt.”
Vorig jaar gaf de Franse sportkrant L’Equipe een lijstje van de bestbetaalde renners in het peloton. Op één stond Peter Sagan met vijf miljoen euro, op plaats tien Richard Carapaz met 2,1 miljoen. Van Aert staat daar ergens tussenin, waarbij zijn exacte positie ook zal afhangen van bonussen en afspraken over persoonlijke sponsoring zoals hij die nu al heeft met Red Bull. Van Aert wordt sowieso grootverdiener, maar de suggestie dat hij met het nieuwe contract de lotto heeft gewonnen, wuift hij weg: “Dat klinkt alsof ik nu ineens op het strand zou gaan liggen. Dat is niet de bedoeling. Ik blijf heel ambitieus.”
Meer bij andere ploegen
Ook bij Jumbo-Visma benadrukken ze dat de contractverlenging geen financiële keuze is geweest. “Binnen onze ploeg hebben wij een duidelijk salarishuis”, zegt sportief manager Merijn Zeeman. “Daar zitten geen gekke dingen tussen. Wout heeft een heel mooi contract getekend, dat past bij zijn status. Maar ik ben er zeker van dat hij bij andere teams veel meer kon verdienen.” Van Aert kiest dus voor een sportief project. In de contractbesprekingen – waar hij zelf geregeld mee aan tafel zat naast zijn manager Jef van den Bosch – is over een aantal concrete punten gepraat. Zo zijn er afspraken gemaakt over de uitbouw van de klassieke kern binnen de ploeg. “De analyse was vorig jaar dat de steun daarin onvoldoende was”, zegt Zeeman.
Het is niet zo dat Van Aert nu ineens grote inspraak krijgt in de transferpolitiek van de ploeg, maar mogelijke versterkingen worden wel bij hem afgetoetst. “Wij hebben een uitgebreid scoutingssysteem”, aldus Zeeman. “Wout heeft daarin een groot vertrouwen in de ploeg. Maar we betrekken hem natuurlijk wel. Wij zagen het heel erg zitten in Nathan Van Hooydonck, maar voor we hem benaderden, hebben we dat met Wout besproken.”
De klassiekers staan helemaal bovenaan het lijstje van doelstellingen die renner en ploeg de komende jaren samen willen realiseren. “Op termijn ook Luik-Bastenaken-Luik”, geeft Zeeman aan. “Een paar jaar geleden hadden we gezegd: Dat is te veel gevraagd. Maar Wout kan steeds dingen waarvan we dachten dat hij ze niet kon.”
Hele week concentratie
In de voorbije Tour onderscheidde Van Aert zich nog als klimmer, in die mate dat de vraag zich stelde wat hij als ronderenner waard zou zijn. Het is de bedoeling om daar tussen nu en 2024 beter zicht op te krijgen. “Daar gaan we nu al mee beginnen”, aldus Zeeman. “Wout gaat voor ons als klassementsman naar Tirreno-Adriatico. Niet met een bepaalde verwachting, wel om te ervaren wat het is om een hele week lang die concentratie op te brengen. Ook als ronderenner willen we hem voort ontwikkelen.”
Dat betekent niet dat Van Aert in de Tour nog meer werk als tempobeul bergop op zich gaat nemen. Ook daar zijn bij de contractbesprekingen afspraken over gemaakt. Hij zal net meer vrijheid krijgen om voor persoonlijke doelen te gaan, in het bijzonder de groene trui. “Dat is een doel dat we samen willen bereiken”, aldus Zeeman. “We weten dat het zeer zeker binnen Wout zijn bereik ligt.”
Van Aert wilde gisteren niet ingaan op de interesse van andere ploegen. “Het maakt niet uit in hoeverre die concreet waren of niet”, zo geeft hij aan. “Verlengen was altijd de eerste optie.” De omkadering die hij bij Jumbo-Visma heeft, vindt Van Aert nergens anders. Hij heeft zijn persoonlijke verzorger Wesley Theunis. Zijn coach Marc Lamberts verlengde zijn contract met de ploeg nu ook met één jaar. Ploegleider Jan Boven zorgt ervoor dat de combinatie met het veldrijden perfect blijft lopen.
Sponsor Jumbo
Het laatste deel van de puzzel is sponsor Jumbo, die in Van Aert een belangrijk breekijzer voor de Belgische markt ziet. Hun verhoogde financiële inbreng maakte de contractverlenging mogelijk. “Ik moet voor Jumbo alleen af en toe een filmpje opnemen en wat social media doen”, geeft van Aert aan. “Performance blijft altijd op één staan. Een groot verschil met veel andere ploegen.”
Geen andere ploeg ter wereld die zo’n totaalpakket kan aanbieden. Vandaar de handtekening tot 2024. “In 2019 kon ik ook meteen voor vier jaar tekenen”, besluit Van Aert. “Toen vond ik dat te lang. Ik kende de omgeving niet, wist niet of het zou werken. Die schrik is ondertussen helemaal weg. Het is net fijn om zo lang zekerheid te hebben. Mijn beste jaren komen komen eraan.”
https://edition.cnn.com/2(...)-intl-hnk/index.htmlquote:On Friday, the Times of London, citing an unnamed senior member of the ruling coalition, reported that Japanese authorities had privately concluded that the Olympics could not proceed due to the ongoing pandemic. CNN has not independently verified this report, which officials in Tokyo were quick to refute.
Arme Sjors, die krijgt de BCG-keus mee als knechten.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 13:19 schreef Marcoss het volgende:
Jumbo voor de Giro: Bennett, Affini, Bouwman, Dekker, Foss, Van Emden, Harper, Martens
Jumbo voor de Tour: Roglic, Dumoulin, Gesink, Kruijswijk, Kuss, Martin, Teunissen, Van Aert
En de volledige (voorlopige) programma's van de kopmannen bij Jumbo voor dit seizoen
https://2021.teamjumbovisma.com/
Klopt het dat Roglic minder koersen rijdt voor de Tour dan andere jaren?quote:Op vrijdag 22 januari 2021 13:19 schreef Marcoss het volgende:
Jumbo voor de Giro: Bennett, Affini, Bouwman, Dekker, Foss, Van Emden, Harper, Martens
Jumbo voor de Tour: Roglic, Dumoulin, Gesink, Kruijswijk, Kuss, Martin, Teunissen, Van Aert
En de volledige (voorlopige) programma's van de kopmannen bij Jumbo voor dit seizoen
https://2021.teamjumbovisma.com/
Foss en Harper zijn hartstikke prima.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 13:25 schreef AllesKaputt het volgende:
[..]
Arme Sjors, die krijgt de BCG-keus mee als knechten.
Vorig jaar reed hij maar 2 koersen voor de Tourquote:Op vrijdag 22 januari 2021 13:31 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Klopt het dat Roglic minder koersen rijdt voor de Tour dan andere jaren?
Niet verwacht dat ze Oomen ook niet meenemen naar Giro.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 13:19 schreef Marcoss het volgende:
Jumbo voor de Giro: Bennett, Affini, Bouwman, Dekker, Foss, Van Emden, Harper, Martens
Jumbo voor de Tour: Roglic, Dumoulin, Gesink, Kruijswijk, Kuss, Martin, Teunissen, Van Aert
En de volledige (voorlopige) programma's van de kopmannen bij Jumbo voor dit seizoen
https://2021.teamjumbovisma.com/
Hij is zelf ook niet veel meer dan een luxeknecht. Ik had een serieuzere klassementskandidaat verwacht, maar het is nu eigenlijk een half-om-half ploeg met vooral talentenquote:Op vrijdag 22 januari 2021 13:25 schreef AllesKaputt het volgende:
[..]
Arme Sjors, die krijgt de BCG-keus mee als knechten.
Voor de sfeer zeker hahahaquote:Op vrijdag 22 januari 2021 13:33 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Foss en Harper zijn hartstikke prima.
Valencia, Parijs-Nice, Baskenland, heuvelklassiekers, Zwitserland en Vuelta als voorlopig programma. Kuss, Vingegaard en Kruijswijk ook naar de Vuelta.quote:
Oja, Kuss zou kopman zijn in de Vuelta toch?quote:Op vrijdag 22 januari 2021 14:02 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Valencia, Parijs-Nice, Baskenland, heuvelklassiekers, Zwitserland en Vuelta als voorlopig programma. Kuss, Vingegaard en Kruijswijk ook naar de Vuelta.
Antwan heeft altijd wel iets. Daar zetten we met potlood een streep door.quote:
Bemerk ik hier een vleugje spijt?quote:Op vrijdag 22 januari 2021 13:31 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Klopt het dat Roglic minder koersen rijdt voor de Tour dan andere jaren?
Antwan heeft ook een soort vernauwde liesslagaderoperatie gehad deze winter, maar dan iets milder dan Oomen. Hij is nu weer klachtenvrij.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 14:05 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Antwan heeft altijd wel iets. Daar zetten we met potlood een streep door.
Neequote:Op vrijdag 22 januari 2021 14:06 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Bemerk ik hier een vleugje spijt?
En het jaar hiervoor was hij ineens blind toch. Zoals gezegd, die jongen rent van de ene blessure naar de volgende.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 14:07 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Antwan heeft ook een soort vernauwde liesslagaderoperatie gehad deze winter, maar dan iets milder dan Oomen. Hij is nu weer klachtenvrij.
Hij komt elke keer op de straaljager uit trainingsperiodes, dus wat dat betreft is het wel te begrijpen. Wellicht rijdt hij het NK nog?quote:Op vrijdag 22 januari 2021 13:36 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Vorig jaar reed hij maar 2 koersen voor de Tour![]()
Maar qua voorjaar valt het mee met voorgaande jaren, volgens mij (hij rijdt nu de klassiekers i.p.v. Romandië), vooral vreemd dat hij tussen de klassiekers en de Tour helemaal niks rijdt, dat is 2 maanden zonder koers.
Frits wil nou eenmaal de Tour winnen en daar moet voorlopig alles voor wijken. Als ze die een keer binnen hebben zal er wel meer ruimte komen om kopmannen te spreiden, voor het groen van Van Aert enz.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 13:45 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Hij is zelf ook niet veel meer dan een luxeknecht. Ik had een serieuzere klassementskandidaat verwacht, maar het is nu eigenlijk een half-om-half ploeg met vooral talenten
Dat snap ik wel, want dat kon écht niet.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 14:27 schreef Dale__Cooper het volgende:
Haha, Plugge is nog steeds ziedend.
"Bovendien is Pogacar de beste tijdrijder ter wereld en zet hij ons op sowieso op 2,5 minuut."
Was in overleg met Groenewegen zelf volgens Zeeman, alles rustig opbouwen en pas Hamburg/Binck Bank Tour als 1e echt grote koers. Vorige week noemde Zeeman de Vuelta ook nog een mogelijkheid, maar daar wordt nu niks meer over gezegd.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 14:35 schreef franklop het volgende:
Groenewegen mag dus helemaal geen grote ronde doen dit jaar
En dit jaar gaat hij ook daadwerkelijk trainen op tijdrijden.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 14:30 schreef wimderon het volgende:
[..]
Dat snap ik wel, want dat kon écht niet.
Met goed verkennen en een snelle fietswissel kwam hij al een heel eind ja.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 15:49 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
En dit jaar gaat hij ook daadwerkelijk trainen op tijdrijden.
quote:Er werd gefluisterd dat Matthews geen zin had in huiswerk die de ploegleiding van Sunweb hem oplegde. Zoals een persoonlijke theoretische beschouwing op tactische scenario’s die zich konden voordoen. Omdat ‘Bling’ daar lak aan had, werd hij uit de Tourselectie geweerd.
quote:
https://sporza.be/nl/2021(...)altje~1611331387454/quote:In het veld is Bart Wellens (42) al ploegleider bij Tormans-Wanty Gobert. Dit jaar mag hij het ook op de weg bij het WorldTour-team Intermarché-Wanty-Gobert proberen. "Een nieuwe uitdaging is altijd leuk, maar in vergelijking met wegwielrennen is de cross toch nog heel simpel", vertelt Wellens
....
Jelle gaat dit seizoen de zon van dichtbij inspecteren @Mani89quote:Dat trainen doe je niet langer onder het goedkeurend oog van de Nederlander Alan Smeets. Wie stelt nu jouw schema’s op?
Vanendert: “Michele Bartoli. Ik wilde nog eens veranderen van coach en tijdens het nadenken over hoe en wie kwam ik bij Michele uit. Toen ik hem de vraag stelde, zei hij onmiddellijk ja. Inmiddels ben ik al tweemaal bij hem thuis in Toscane geweest. Tijdens de afgelopen kerstperiode heb ik er tien dagen getraind. In slecht weer. Op dit moment van het jaar is Toscane verre van een ideaal stageoord. Maar kom, ik heb goed met Michele kunnen overleggen.
Dit wil ik wel zien eigenlijk 👌🏻👌🏻quote:Op vrijdag 22 januari 2021 19:09 schreef wimderon het volgende:
[..]
Jelle gaat dit seizoen de zon van dichtbij inspecteren @:Mani89
Hahahahahahwhahahh ht stagahagagahahahahahaquote:
Kom eens even wat vragen stellen aan Sjaak. Mijn vraag over Justin wordt voorlopig vakkundig genegeerd.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 20:23 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Hahahahahahwhahahh ht stagahagagahahahahaha
Wat een schitterend bericht nu die gisteren aan mijn team is toegevoegd.quote:Op vrijdag 22 januari 2021 19:09 schreef wimderon het volgende:
[..]
Jelle gaat dit seizoen de zon van dichtbij inspecteren @:Mani89
Sorry ik ben afwazig!quote:Op vrijdag 22 januari 2021 20:24 schreef wimderon het volgende:
[..]
Kom eens even wat vragen stellen aan Sjaak. Mijn vraag over Justin wordt voorlopig vakkundig genegeerd.
Hij heeft een opmerking over een voormalig keelgrijperquote:Op vrijdag 22 januari 2021 20:24 schreef wimderon het volgende:
[..]
Kom eens even wat vragen stellen aan Sjaak. Mijn vraag over Justin wordt voorlopig vakkundig genegeerd.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
PatBonus activated, Mark gaat weer vliegen.quote:Op trainingskamp was hij op de kamer bij ploegdokter Yvan Vanmol. Hij gooide zich op het bed, een smile tot achter zijn oren, en hij zei: ‘Yvan, I am so happy.’”
Dan kan 98% van het pulleton wel stoppen.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 13:33 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Die jongen maakt het zichzelf zo ontzettend moeilijk he.
Wat heeft de ploeg eraan als ik 12e word in de Tour? Vijfde op de Olympische Spelen? Dat aanmodderen schiet niemand iets mee op.
Tja, als dat aanmodderen is. Lat mag wel iets lager.
Mark Rutte en Jan Gösgens zijn trots.quote:
Ik zit echt met stij-gen-de verbazing te kijken.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 13:34 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Dan kan 98% van het pulleton wel stoppen.
Tom is een ontzettende jankbal.quote:Op zaterdag 23 januari 2021 13:35 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ik zit echt met stij-gen-de verbazing te kijken.
Tom Dumoulin lijkt daadwerkelijk te denken dat de wereld vergaat als hij niet alles zet op het feit dat hij vanaf nu iedere wedstrijd moet winnen.
Zal in z'n vrije tijd wel in een jurkje lopen.quote:
Omdat hij in het verleden al vaker dit soort dingen geroepen heeft, hij ging juist naar Jumbo omdat hij daar verlost zou zijn van de eeuwige druk als enige kopman en hij was het plezier in het fietsen toen al een tijdje kwijt..quote:Op zaterdag 23 januari 2021 13:31 schreef Sunri5e het volgende:
Bijzonder. Ik lees op Twitter mensen die zeggen dat het niet onverwacht is. Wat heb ik gemist?
Als dit is wat hij denkt had hij in de Tour ook wel fatsoenlijk kunnen knechtenquote:Op zaterdag 23 januari 2021 13:33 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Die jongen maakt het zichzelf zo ontzettend moeilijk he.
Wat heeft de ploeg eraan als ik 12e word in de Tour? Vijfde op de Olympische Spelen? Dat aanmodderen schiet niemand iets mee op.
Tja, als dat aanmodderen is. Lat mag wel iets lager.
En wat gaat dit oplossen?quote:Op zaterdag 23 januari 2021 13:34 schreef Faraday01 het volgende:
Verstandige keuze want hij loopt al zeker een jaar als een mentaal wrak rond.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |