Het zou een hele domme vraag zijn inderdaad.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:10 schreef 297534 het volgende:
Ik hoop wel heel erg dat er een journalist gaar vragen waarom we weer worden gestraft, nadat we ons al zolang aan de maatregelen hebben gehouden. Dat zou mijn avond wel goedmaken.
Veel bedrijven in de industrie zijn tussen kerst en oud+nieuw gesloten.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:10 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Zoals te verwachten viel, in de kerstvakantie veel minder besmettingen in de werksituatie, en veel meer in de bezoek in thuissituatie. Blijkbaar is er een grote groep die niet per se op kantoor hoeft te zijn in de kerstvakantie, maar wel in de overige weken van het jaar. Het zou toch mooi zijn als deze groep is bereikt kan worden met maatregelen, want dat slaat waarschijnlijk op vrij weinig.
Echt?quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:10 schreef 297534 het volgende:
Ik hoop wel heel erg dat er een journalist gaat vragen waarom we weer worden gestraft, nadat we ons al zolang aan de maatregelen hebben gehouden. Dat zou mijn avond wel goedmaken.
quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:12 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Het zou een hele domme vraag zijn inderdaad.
Dit is wel een open deur he? En ook veel mensen van de productievloer waren vrij.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:10 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Zoals te verwachten viel, in de kerstvakantie veel minder besmettingen in de werksituatie, en veel meer in de bezoek in thuissituatie. Blijkbaar is er een grote groep die niet per se op kantoor hoeft te zijn in de kerstvakantie, maar wel in de overige weken van het jaar. Het zou toch mooi zijn als deze groep is bereikt kan worden met maatregelen, want dat slaat waarschijnlijk op vrij weinig.
Is er al een bingokaart?quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:13 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Echt?
Ik heb het wel gehad met domme vragen van journalisten.
Ja, ik zou het toch wel weer grappig vinden. Maar alleen als ze echt dom zijn.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:13 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Echt?
Ik heb het wel gehad met domme vragen van journalisten.
Klopt. Maar ja, dan moeten ze maar echt eerlijk zijn dat ze het niet meer pikken/het er niet mee eens zijn. Natuurlijk heeft het enigszins met de vraagstelling te maken, maar toch. Als je er telkens vanuit gaat dat de meeste mensen in zulke onderzoeken niet eerlijk zijn dan hebben zulke onderzoeken nog maar weinig zin.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:10 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Dat klopt. Maar toch zit er nog altijd een vrij groot verschil tussen bij een enquête invullen dat je de maatregelen steunt, en ze ook daadwerkelijk 100% naleven.
Is wel een idee voor de AH, lijkt mij, vaccinatie bij een volle spaarkaartquote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:10 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Volle kaart: vaccin naar keuze
Elk bedrijf heeft wel baat bij dat mensen aanwezig zijn op kantoor (anders zouden kantoren niet bestaan). Redelijkerwijs moet je dus onderscheid maken tussen bedrijven, wellicht de industrie, die echt niet kunnen functioneren zonder aanwezigheid werknemers, en bedrijven (de Linda's van deze wereld) die wel enigszins baat hebben bij aanwezigheid op kantoor maar ook kunnen functioneren bij thuis werken.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:13 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Veel bedrijven in de industrie zijn tussen kerst en oud+nieuw gesloten.
En dat je dan alsnog 25¤ moet bijbetalenquote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:16 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Is wel een idee voor de AH, lijkt mij, vaccinatie bij een volle spaarkaart
Pannen heb ik toch al genoeg
quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:19 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
En dat je dan alsnog 25¤ moet bijbetalen
In het kader van nutteloze maatregelen kan die er ook nog wel bij.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:19 schreef JosMert het volgende:
Vraag van vanavond of er een avondklok komt....is dus nog niks over bekend en zullen we over 2,5 uur horen
quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:20 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Maar is de algehele consensus nu wel dat de middelbare scholen veruit het grootste probleem zijn geweest sinds de zomer? Ondanks de kerstdrukte alsnog dalingen nu weer.
Nu met die Britse variant is het sowieso afwachten maar als de scholen wel open gaan hoop ik dat ze bij de middelbare wel een vorm van online/hybride les gaan geven. Zeker de komende maanden nu iedereen gevaccineerd gaat worden.
quote:Het sluiten van de scholen heeft níet tot gevolg dat er ineens veel minder scholieren besmet raken met corona, blijkt uit weekcijfers van het RIVM. Nog altijd zijn de meeste besmettingen in de categorie tussen 15 en 24 jaar.
Ik geloof de percentages echt niet.... 61% wil het nog strenger?quote:
Voor anderen, ja. Als je zelf zeventig bent en toch alleen maar 's middags koffie gaat drinken bij de buurvrouw, dan kun je prima een avondklok invoeren. Daar heb je zelf toch geen last van.quote:
Ja. En 79% is voor verlenging lockdown.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:22 schreef popje het volgende:
[..]
Ik geloof de percentages echt niet.... 61% wil het nog strenger?
Laten we het hopen want dat zou echt een behoorlijke schokgolf teweeg brengen.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:22 schreef Tijn het volgende:
Er komt geen avondklok en dat weten jullie zelf ook wel.
Nou, hier niet, hoor.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:24 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Laten we het hopen want dat zou echt een behoorlijke schokgolf teweeg brengen.
Valt toch wel mee? Als ze het vanaf 21:00 doen dan zijn de winkels ook dicht. Dan hoeft er toch al niemand meer op straat te zijn.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:24 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Laten we het hopen want dat zou echt een behoorlijke schokgolf teweeg brengen.
Ligt aan de vraagstelling.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:22 schreef popje het volgende:
[..]
Ik geloof de percentages echt niet.... 61% wil het nog strenger?
Nee ik ook niet. Ik kan prima leven met verlenging van de huidige lockdown maar strengere maatregelen gaan er bij mij op dit moment niet in.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:22 schreef popje het volgende:
[..]
Ik geloof de percentages echt niet.... 61% wil het nog strenger?
79% van wat? Mensen die op straat niet doorlopen waarschijnlijk.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:24 schreef JosMert het volgende:
[..]
Ja. En 79% is voor verlenging lockdown.
Hoor ik bij de overige 21%
De schok zou vooral zijn dat de NOS er dan blijkbaar zo naast zit.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:24 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Laten we het hopen want dat zou echt een behoorlijke schokgolf teweeg brengen.
Dus jij zou het prima vinden dat je - wanneer op bezoek bij iemand - rekening moet houden met de tijd dat je weer naar huis gaat? Ik zou dat echt wel bijzonder vervelend vinden.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:25 schreef butz0rs het volgende:
[..]
Valt toch wel mee? Als ze het vanaf 21:00 doen dan zijn de winkels ook dicht. Dan hoeft er toch al niemand meer op straat te zijn.
Volgens mij is de vraag 'Bent u voorstander van meer maatregelen? Dat voorkomt nog 1000 extra doden'.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:25 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ligt aan de vraagstelling.
Als ze mij vragen 'Zou u een avondklok wensen indien u daarna met zekerheid vanaf 1 april weer naar de kroeg en het voetbal mag' dan zou ik ook JA invullen.
Wilt u de lockdown verlengen en blijven leven, druk “A”quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:24 schreef JosMert het volgende:
[..]
Ja. En 79% is voor verlenging lockdown.
Hoor ik bij de overige 21%
Zullen misschien ook wel een hoop mensen tussen zijn die bang zijn om besmet te raken.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:22 schreef popje het volgende:
[..]
Ik geloof de percentages echt niet.... 61% wil het nog strenger?
Dat doen ze ook alleen voor die Britse variant.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:25 schreef Haags het volgende:
[..]
Nee ik ook niet. Ik kan prima leven met verlenging van de huidige lockdown maar strengere maatregelen gaan er bij mij op dit moment niet in.
Het is door I&O Research gedaan he niet de NOS zelf. De geluiden die je in je omgeving hoort vertalen nog niet direct naar heel Nederland he.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:26 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Dit is echt volstrekt ongeloofwaardig. Gevalletje publieke opinie beïnvloeden.
Ja, ik zou het prima vinden. Maar ook vervelend, net als mondkapjes, dichte winkels en horeca, en 100km/u rijden.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:26 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Dus jij zou het prima vinden dat je - wanneer op bezoek bij iemand - rekening moet houden met de tijd dat je weer naar huis gaat. Ik zou dat echt wel bijzonder vervelend vinden.
Hier zijn de winkels gewoon tot 22.00 uur open. Effectief betekent die maatregel dat de mensen die nu nog tussen 20.30 en 22.00 hun boodschappen doen dat dan eerder gaan doen. Wordt dus gezellig druk in de winkels.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:25 schreef butz0rs het volgende:
[..]
Valt toch wel mee? Als ze het vanaf 21:00 doen dan zijn de winkels ook dicht. Dan hoeft er toch al niemand meer op straat te zijn.
Blijft bijzonder jammer hoe veel mensen alleen redeneren vanuit hun eigen perspectief.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:25 schreef butz0rs het volgende:
[..]
Valt toch wel mee? Als ze het vanaf 21:00 doen dan zijn de winkels ook dicht. Dan hoeft er toch al niemand meer op straat te zijn.
Maar dat zegt natuurlijk niks over of middelbare scholieren de stille kracht achter de stijgingen zijn geweest.quote:
Tijd terug was dat onderzoek over bereidheid om vaccinatiebewijs in te voeren om terug naar normaal te gaan. De vraagstelling daarin was een beetje als: Bent u bereid een vaccinatiebewijs te tonen om een openbaar gebouw binnen te gaan?quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:25 schreef Haags het volgende:
[..]
Nee ik ook niet. Ik kan prima leven met verlenging van de huidige lockdown maar strengere maatregelen gaan er bij mij op dit moment niet in.
Als het aantal besmettingen in die groep niet daalt terwijl de scholen dicht zijn, dan moet je je afvragen of het wel gerechtvaardigd is om ze gesloten te houden. Blijkbaar besmetten jongeren elkaar dus ergens anders dan in het klaslokaal.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:30 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Maar dat zegt natuurlijk niks over of middelbare scholieren de stille kracht achter de stijgingen zijn geweest.
Meer dat dit nu nog de groep is met relatief de meeste contacten. Wat op zich logisch is.
Dat doe ik inderdaad. Maar in het perspectief van mensen die 's avonds moeten werken ga ik er vanuit dat hiervoor wel gepaste oplossingen bedacht worden. Maar wat mij betreft zou in je ééntje een rondje (hard)lopen ook moeten kunnen, dus liever een samenscholingsverbod van meer dan één persoon dan een avondklok.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:30 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Blijft bijzonder jammer hoe veel mensen alleen redeneren vanuit hun eigen perspectief.
En als ze elkaar wel in het klaslokaal besmetten en de leerkrachten ook dan is dat beter of zo?quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:32 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Als het aantal besmettingen in die groep niet daalt terwijl de scholen dicht zijn, dan moet je je afvragen of het wel gerechtvaardigd is om ze gesloten te houden. Blijkbaar besmetten jongeren elkaar dus ergens anders dan in het klaslokaal.
Ik heb geen link voor je, maar ik heb dit onderzoek inderdaad ook gezien. Als een van mijn leerlingen dit als vragenlijst had opgesteld, dan had ik 'm afgekeurd.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:31 schreef chratnox het volgende:
[..]
Tijd terug was dat onderzoek over bereidheid om vaccinatiebewijs in te voeren om terug naar normaal te gaan. De vraagstelling daarin was een beetje als: Bent u bereid een vaccinatiebewijs te tonen om een openbaar gebouw binnen te gaan?
Ja; indien u ja kiest komen er nog 100 ziekenhuisopnames en 50 doden aan. Het kost de samenleving 100,- per huishouden
Nee: indien u nee kiest komen er nog 1000 ziekenhuisopnames en 500 doden aan. Het kost de samenleving 500,- per huishouding.
Ben wel benieuwd naar de volledige vragenlijst van deze, heeft iemand die toevallig?
Mwah. Je moet onthouden dat de meeste mensen niet zo met Corona bezig zijn als wij. Die lezen niet elk artikel. Die krijgen niet elke overheid blunder mee. Die zien een persconferentie en gaan er dan vanuit dat die lui in het kabinet het wel zullen weten. Helemaal als er geen kritische vragen voorbij komen.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:26 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Dit is echt volstrekt ongeloofwaardig. Gevalletje publieke opinie beïnvloeden.
Bijzondere logica, inderdaad.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:32 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
En als ze elkaar wel in het klaslokaal besmetten en de leerkrachten ook dan is dat beter of zo?
Jongeren zoeken elkaar toch wel op. In het park, in het winkelcentrum, de hangplek, etc. Kan ze ook geen ongelijk geven na zoveel maanden.quote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:32 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Als het aantal besmettingen in die groep niet daalt terwijl de scholen dicht zijn, dan moet je je afvragen of het wel gerechtvaardigd is om ze gesloten te houden. Blijkbaar besmetten jongeren elkaar dus ergens anders dan in het klaslokaal.
Zo dan koekoekquote:Op dinsdag 12 januari 2021 16:33 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik heb geen link voor je, maar ik heb dit onderzoek inderdaad ook gezien. Als een van mijn leerlingen dit als vragenlijst had opgesteld, dan had ik 'm afgekeurd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |