Die oudjes hebben alleen wijsheid in graaien van geld.quote:Op woensdag 20 januari 2021 16:24 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Of misschien hebben ze meer wijsheid en snappen ze wel dat die dingen geen fuck doen.
Vergeet dat maar. Die blijft nog maanden van kracht.quote:Op woensdag 20 januari 2021 16:53 schreef elisexxx het volgende:
...ik hoop dat de mondkapjesplicht gauw afgeschaft wordt.
Als je gaat hyperventileren, heb je lijkt me een goede reden om je te beroepen op de uitzonderingsregel als je dat wilt. Zou voor de zekerheid zo'n kaartje uitprinten, uit de link hierboven.quote:Op woensdag 20 januari 2021 16:53 schreef elisexxx het volgende:
Ik ging voorheen altijd naar de Jumbo maar sinds de mondkapjesplicht in winkels ben ik daar niet meer geweest. Ik haal mijn boodschappen bij kleinere (Poolse, Turkse) supermarkten omdat het daar rustiger is meestal. Meeste mensen begrijpen het niet en ik weet dat het tussen mijn oren zit maar ik ga hyperventileren van een mondkapje. In een grote supermarkt raak ik dan in paniek. Ik weet dan ook niet hoe het nu in "mijn" Jumbo is maar ik hoop dat de mondkapjesplicht gauw afgeschaft wordt.
Welke link?quote:Op woensdag 20 januari 2021 17:03 schreef Wegenbouwer het volgende:
[..]
Als je gaat hyperventileren, heb je lijkt me een goede reden om je te beroepen op de uitzonderingsregel als je dat wilt. Zou voor de zekerheid zo'n kaartje uitprinten, uit de link hierboven.
Ik snap het als ik het kon, had ik nu een paar arme landen bedreigt en een paar vrienden, om voor iedereen allemaal, de medische mondkap te verstrekken.quote:Op woensdag 20 januari 2021 17:13 schreef elisexxx het volgende:
[..]
Welke link?
Ik wil geen aansteller zijn en ik probeer me al sinds 10 maanden aan alle regels te houden maar ik raak in paniek met een mondkapje op. Zit tussen mijn oren maar daar kan ik ook niks aan doen.
Dan zegt iedereen dat ze een medische reden hebben. Ook de wappies die liegen.quote:Op woensdag 20 januari 2021 16:19 schreef Wegenbouwer het volgende:
[..]
Waarom niet? Winkelpersoneel heeft geen enkele reden om zich wantrouwend tegen hun klanten op te stellen.
Aandachtshoerquote:Op woensdag 20 januari 2021 07:26 schreef quirina het volgende:
Daar is ze weer.
lekker rellen bij de Kruidvat.
Tokkies gonna tokkie.quote:Op woensdag 20 januari 2021 17:43 schreef Sunshine1982 het volgende:
Dat mens uit het filmpje kon hem gewoon opzetten, maar was gewoon bezig om de boel lekker te provoceren .
Wat een ontzettend naar mens. Winkelpersoneel en andere klanten zitten echt niet op deze weerzinwekkende tokkies te wachten.quote:Op woensdag 20 januari 2021 18:44 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Aandachtshoer
En dan ook je kind de stuipen op het lijf jagen.
Ze wil zijn papieren zien maar haar eigen papieren wil ze niet tonen. Heerlijk die discussie.
Ik zag het ook al in een ander topic. Begin inmiddels te denken dat het ook door verveling komt vanwege lockdown. Een soort vermaakquote:Op zaterdag 6 februari 2021 15:06 schreef Bocaj het volgende:
Nou, het hamsteren lijkt wel weer begonnen... Nu denk ik niet om Corona maar om de vrieskou....
Veel afbak en vers etc...
Was rond 13:00 uur er... maar het moet in de morgen druk zijn geweest! (AH)
Dat is ook logisch, supermarkten werken tegenwoordig met JIT logistiek en hebben niet tot nauwelijks voorraad meer in de winkel en zolang de vrachtwagen kunnen blijven rijden is dat prima, als dat niet het geval is....tja, dan gaat het systeem op zijn bek.quote:Op zaterdag 6 februari 2021 19:31 schreef Mondkapje het volgende:
Wat vroeger de blaadjes op de rails voor de NS waren, is dat nu de sneeuw voor de supermarkt.
Uiteraard zorgt een supermarkt ervoor dat ze voor verse kort houdbare producten niet teveel voorraad hebben om te voorkomen dat ze al die producten weg moeten gooien.quote:Op zaterdag 6 februari 2021 19:34 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat is ook logisch, supermarkten werken tegenwoordig met JIT logistiek en hebben niet tot nauwelijks voorraad meer in de winkel en zolang de vrachtwagen kunnen blijven rijden is dat prima, als dat niet het geval is....tja, dan gaat het systeem op zijn bek.
Nee, mensen maken elkaar de kop gek en gaan hamsteren.quote:Op zaterdag 6 februari 2021 16:17 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:
[..]
Ik zag het ook al in een ander topic. Begin inmiddels te denken dat het ook door verveling komt vanwege lockdown. Een soort vermaak
Heb je weer lopen neuzen op Dirk.nl ?quote:Op zaterdag 6 februari 2021 19:52 schreef Mondkapje het volgende:
Er verschijnen opeens supermarktreclames van Dirk in de kantlijn...
Van de sneeuw hebben ze geen last.quote:Op zaterdag 6 februari 2021 19:31 schreef Mondkapje het volgende:
Wat vroeger de blaadjes op de rails voor de NS waren, is dat nu de sneeuw voor de supermarkt.
Op sociale media circuleren foto's van lege schappen van supermarkten elders in het land. De beelden gaan vaak gepaard met commentaar van ongeloof over het hamstergedrag wegens de sneeuw.
https://www.nu.nl/winterw(...)kten.html?redirect=1
Er zit tegenwoordig op elke hoek van de straat wel een supermarkt, bakker, slager, etc. Gewoon niet zo'n mietje zijn.quote:Op zaterdag 6 februari 2021 21:25 schreef gebrokenglas het volgende:
Nouja in het journaal werd gerept over dat er wel 40cm sneeuw kon vallen en dat het dagen lang aan zou houden...
En blijkbaar gaan mensen dan enorm inslaan.
Inderdaad. Het slaat ook nergens op. Trouwens, wie heeft sowieso geen voorraad eterij in huis? Er ligt altijd nog wel ergens in een kast een blik snert of knakworsten of soep...quote:Op zaterdag 6 februari 2021 21:28 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Er zit tegenwoordig op elke hoek van de straat wel een supermarkt, bakker, slager, etc. Gewoon niet zo'n mietje zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |