SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Flesje bier
Fake, rechtervleugel is nog witquote:Op woensdag 6 januari 2021 13:50 schreef Tarado het volgende:
Max z'n vliegtuig al voorbij gekomen?
[ afbeelding ]
Ah, oke.quote:Op woensdag 6 januari 2021 21:47 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Nee dus:
https://topgear.nl/autoni(...)-max-verstappen-nep/
Uhh nee, die reflecteert gewoon wit door het zonlicht, maar als je goed kijkt, zie je dat het gewoon blauw is.quote:Op woensdag 6 januari 2021 23:19 schreef mikieu het volgende:
[..]
Ah, oke.
Toch raar, ze geven aan dat hij duidelijk blauw is:
https://www.flickr.com/ph(...)12233/in/photostream
Daar lijkt die vleugel nog steeds wit toch?
Top, dus dan doet hij straks ook niet moeilijk over de halvering van zijn salaris.quote:Op donderdag 7 januari 2021 22:25 schreef Dazalbest het volgende:
Geen idee of de geruchten over de eisen van Lewis kloppen maar zag op insta het volgende voorbij komen door hem zelf gedeeld.......
I used to admire people with luxuries...... Now I admire people with inner peace
![]()
![]()
![]()
![]()
Dan tekent Lewis vast alsnog met een paar miljoen minder.. geloof niet dat hij de kans laat lopen om dat record te pakken voor geld.quote:Op zondag 10 januari 2021 14:12 schreef Nattekat het volgende:
Ik hoop echt zo erg dat het grote Mercedes gewoon voet bij stuk houdt...
Dan betaalt Ineos de rest wel bij.quote:Op zondag 10 januari 2021 14:12 schreef Nattekat het volgende:
Ik hoop echt zo erg dat het grote Mercedes gewoon voet bij stuk houdt...
Ja maar dan misschien voor een kortere termijn ook. Als Lewis diva gedrag gaat vertonen dan gaan ze ook wel kijken naar wanneer Max, Leclerc, Ric en Russell beschikbaar komen.quote:Op zondag 10 januari 2021 14:31 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Dan tekent Lewis vast alsnog met een paar miljoen minder.. geloof niet dat hij de kans laat lopen om dat record te pakken voor geld.
(al had ik dan weer niet verwacht dat het zo lang zou duren)
dat, Hamilton is een groots uithangbord die een ongekend record kan grijpen. Beide partijen proberen voor hun het onderste uit de kan te halen en daar gaan ze echt wel uitkomen. Zeker aangezien de achtste titel voor het grijpen ligtquote:Op zondag 10 januari 2021 18:55 schreef Vriezzer het volgende:
Hamilton tekent vrijwel altijd op het laatste moment. Niets nieuws onder de zon. Die tekent gewoon bij.
Gp33.comquote:Op maandag 11 januari 2021 08:20 schreef daNpy het volgende:
https://gp33.nl/wolff-slu(...)r-op-voorbereid-zijn
Lewis bij MB confirmed.
Nou inddquote:Op maandag 11 januari 2021 08:20 schreef daNpy het volgende:
https://gp33.nl/wolff-slu(...)r-op-voorbereid-zijn
Lewis bij MB confirmed.
quote:Op maandag 11 januari 2021 15:09 schreef Starflyer het volgende:
Abiteboul gaat weg bij Renault. Dus ook geen rol bij Alpine
[ twitter ]
Verrassend? Nadat het nieuws naar buiten kwam dat Davide Brivio van Suzuki over zou komen, kon je dit wel zien aankomen.quote:Op maandag 11 januari 2021 15:49 schreef beantherio het volgende:
Verrassend. Tegelijkertijd wel begrijpelijk dat ze de naamsverandering aangrijpen om schoon schip te maken.
Dat heb ik gemist.quote:Op maandag 11 januari 2021 15:51 schreef Lionheaad het volgende:
[..]
Verrassend? Nadat het nieuws naar buiten kwam dat Davide Brivio van Suzuki over zou komen, kon je dit wel zien aankomen.
Die komt bij het F1 team. Van Abiteboul werd verwacht dat hij meer taken binnen Alpine zelf zou oppakken.quote:Op maandag 11 januari 2021 15:51 schreef Lionheaad het volgende:
[..]
Verrassend? Nadat het nieuws naar buiten kwam dat Davide Brivio van Suzuki over zou komen, kon je dit wel zien aankomen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Zo komt t voor mij ook over ja. Heb nog geen bericht vanuit hemzelf kunnen vinden....... maar evengoedquote:Op maandag 11 januari 2021 17:59 schreef Sinister-D- het volgende:
Klinkt aan alle kanten alsof het een noodgedwongen vertrek is.
quote:Op maandag 11 januari 2021 17:50 schreef Fer het volgende:
Misschien kan Cyril nu het motorproject van Redbull leidenOf kan Red Bull Racing/Alpha Tauri weer met Renault motoren gaan rijdenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
No Dyson Barrier is going to stop me!
UI: FlippingCoin in ONZ / Ik bepaal hier welk dier jij bent
Een eis voor Cyril zijn vertrek van Horner/Marko klinkt bij dat scenario niet vreemd.quote:Op maandag 11 januari 2021 18:48 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Of kan Red Bull Racing/Alpha Tauri weer met Renault motoren gaan rijden
Want ze hebben zoveel keus?quote:Op maandag 11 januari 2021 19:37 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
Een eis voor Cyril zijn vertrek van Horner/Marko klinkt bij dat scenario niet vreemd.
zuiver gespeculeer hoor, ik pleit dan ook niet dat het waar is. Maar het zou me niet verbazen als er bij onderhandelingen met de Renault top die eis werd gesteld, in ruil voor bv Renault op het motorblok (en dus in teamnaam en dus publiciteit) ipv een rebadge.quote:Op maandag 11 januari 2021 19:52 schreef mikieu het volgende:
[..]
Want ze hebben zoveel keus?
Daar geloof ik echt helemaal niks van.
Waarschijnlijk Portimaoquote:
Ja, en een jaar of 2 te laatquote:Op maandag 11 januari 2021 17:59 schreef Sinister-D- het volgende:
Klinkt aan alle kanten alsof het een noodgedwongen vertrek is.
Doe m ook maar op Adelaïdequote:Op dinsdag 12 januari 2021 10:45 schreef WheeledWarrior het volgende:
Imola ipv Shanghai![]()
Wellicht weer Portimao![]()
Australie in november old skool Adelaide vibes
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |