Hij betaalt genoeg belasting in het VK. Alleen misschien niet zoveel als gewenst.quote:Op donderdag 31 december 2020 10:35 schreef Tarado het volgende:
[..]
Heeft lang genoeg geduurd, zal toch een beetje te maken hebben met het feit dat hij geen belastingbetaler in het VK is.
https://drivetribe.com/p/(...)RQNmarSHi-B6-Xt1XhaQquote:'What people don’t realise is that I pay tax here, but I don’t earn all my money here,' he told the Sunday Times Style magazine.
Lekker verongelijkt doen terwijl groot gedeelte via Isle of Man looptquote:Op donderdag 31 december 2020 11:08 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Hij betaalt genoeg belasting in het VK. Alleen misschien niet zoveel als gewenst.
[..]
https://drivetribe.com/p/(...)RQNmarSHi-B6-Xt1XhaQ
Dat moet wel een heel kort filmpje zijn danquote:
Hoogtepuntje: 3:33quote:Op donderdag 31 december 2020 17:50 schreef franklop het volgende:
[..]
Dat moet wel een heel kort filmpje zijn dan
Gaaf dit, ga ik straks ff goed voor zitten.quote:Op donderdag 31 december 2020 15:13 schreef ETA het volgende:
Om de winterbreak door te komen, omgezet naar 50fps en een tikje kleur toegevoegd:
jammer geen liveryquote:
BWT is dan ook geen titelsponsor meer en het is sowieso maar de vraag of ze komend jaar nog op de auto te zien zijn.quote:
ik kwam tot hetzelfde aantalquote:Op zondag 3 januari 2021 19:23 schreef Yashaaaaa het volgende:
Your score: 13 / 20
Just off the podium!
Hoeveel had jij?quote:
Dan gok ik Williams,quote:Op vrijdag 1 januari 2021 15:51 schreef Fer het volgende:
BWT lijkt mij wel terug te komen. Ze waren heel tevreden over de resultaten van de sponsering.
BWT Haas
BWT Williams
BWT McLaren
BWT Redbull
?
Australië heeft nu geen corona. Dan neem je denk ik nog minder risico.quote:Op maandag 4 januari 2021 16:49 schreef Marcoss het volgende:
En toch zou je zeggen dat de "F1-bubbel" zich wel redelijk bewezen heeft vorig jaar.. Ik kan me voorstellen dat er races zijn (zoals Zandvoort) die enkel door willen gaan met publiek, dan is uitstel/afstel logisch, maar volgens mij waren ze in Australië sowieso al van plan zonder publiek te racen.
Uitstel van de race zou wel leuk worden trouwens, met deze overvolle kalender is er amper een vrij weekend over en zo'n vrij weekend zit nu vaak tussen meerdere races achter elkaar, als Australië daar nog tussen komt, wordt het echt druk
Het is ook een stratencircuit dus de vraag is ook hoe bereid de stad/bewoners van Melbourne zouden zijn om het verkeer om te gooien zonder dat ze daar aan kunnen verdienen.quote:Op maandag 4 januari 2021 16:49 schreef Marcoss het volgende:
En toch zou je zeggen dat de "F1-bubbel" zich wel redelijk bewezen heeft vorig jaar.. Ik kan me voorstellen dat er races zijn (zoals Zandvoort) die enkel door willen gaan met publiek, dan is uitstel/afstel logisch, maar volgens mij waren ze in Australië sowieso al van plan zonder publiek te racen.
Uitstel van de race zou wel leuk worden trouwens, met deze overvolle kalender is er amper een vrij weekend over en zo'n vrij weekend zit nu vaak tussen meerdere races achter elkaar, als Australië daar nog tussen komt, wordt het echt druk
Zijn eisen zijn nogal gortig, ik zou hem inruilen voor Russell.quote:Op maandag 4 januari 2021 18:12 schreef THEFXR het volgende:
kan je betten, wanneer HAM gaat tekenen?
quote:Voormalig Formule 1-coureur Albon maakt opwachting in vernieuwde DTM
AUTOSPORT - De DTM gaat volledig op de schop. De dure exclusieve prototypes van de fabrieken verdwijnen en maken plaats voor GT-3 auto's. In plaats van fabrieksteams staan er komend seizoen klantenteams op de grid. Grote namen uit de Formule 1 als Alexander Albon en Robert Kubica zullen aan de start verschijnen.
Zou haar best wel willen slaan.quote:Op maandag 4 januari 2021 19:22 schreef DKUp het volgende:
Davina Michelle doet weer het nummer van de F1 Zandvoort GP.
Beat Me Remix of een nieuw nummer![]()
![]()
DTF and nothing else!quote:Op dinsdag 5 januari 2021 10:44 schreef shiz het volgende:
hehe, gelukkig niet 'PH-DNF', wat kunnen we er dan van maken 'did truly finish'?Of gewoon voor 'down to fuck' natuurlijk.
![]()
Ik zie geen blackface, maar jankers gonna jank.quote:Op dinsdag 5 januari 2021 13:33 schreef opreis het volgende:
Potentiële rel incoming. Sainz heeft iets gepost met een blackface erin
https://streamable.com/5vwmlr
Don’t trust Ferrariquote:Op dinsdag 5 januari 2021 10:44 schreef shiz het volgende:
hehe, gelukkig niet 'PH-DNF', wat kunnen we er dan van maken 'did truly finish'?Of gewoon voor 'down to fuck' natuurlijk.
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |