De betreffende situatie was op de Dam (jaren geleden). Er was letterlijk niets aan de hand. Er werd wat zwaar vuurwerk afgestoken, maar er waren geen echte 'raddraaiers'. De ME kwam om het uur gewoon door de menigte heen geploegd. In ieder geval de laatste keer geweest dat ik in A'dam ben geweest met o&nquote:Op donderdag 24 december 2020 18:23 schreef ems. het volgende:
[..]
Maar dat komt toch niet uit het niets? Mijn persoonlijke ervaring is dat er eerst meerdere malen wordt aangekondigd dat groepen uit elkaar moeten of vertrekken. Als je dan vervolgens blijft staan of je tussen eventuele raddraaiers blijft begeven dan kan je wel een duw krijgen ja.
Incidenten daargelaten heb ik niet het idee dat de Nederlandse ME compleet willekeurig door groepen heen stormt. Er is altijd wel een aanleiding en als je een beetje op let hoef je nooit in de buurt te komen bij een ME'er.
Namen en adressen heb ik niet. Ik weet slechts dat ze sterkere wapens hebben dan de nette inwoners en daardoor geen angst hebben.quote:Op donderdag 24 december 2020 15:46 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Welke debielen precies? Waar precies? Bron?
Dat is schijnbaar wenselijker dan een paar kwajongens met vuurwerkquote:Op donderdag 24 december 2020 18:30 schreef MegaKaas het volgende:
Stoere taal van de politie.
Gaan ze ook daad bij woord voegen wanneer ze autochtone vrouwen lastiggevallen zien worden door migratietuig?
quote:Op donderdag 24 december 2020 21:03 schreef sp3c het volgende:
als jullie voorbeelden hebben van vrouwen die levensgevaarlijk bedreigd werden met politieagenten eromheen die niets deden ...
Ze zullen nooit $READY zijnquote:Op donderdag 24 december 2020 21:22 schreef MegaKaas het volgende:
[..]![]()
Ik hoop dat je straks in het nieuwe jaar net zo weg kan kijken als je in dit jaar gedaan hebt
open je ogen!!!quote:Op donderdag 24 december 2020 21:22 schreef MegaKaas het volgende:
[..]![]()
Ik hoop dat je straks in het nieuwe jaar net zo weg kan kijken als je in dit jaar gedaan hebt
Gastquote:Op donderdag 24 december 2020 21:22 schreef MegaKaas het volgende:
[..]![]()
Ik hoop dat je straks in het nieuwe jaar net zo weg kan kijken als je in dit jaar gedaan hebt
Makker, ik gun iedereen zijn pleziertjes. Als hij steeds zijn tv uitzet wanneer Opsporing Verzocht langskomt, mag hij dat toch helemaal zelf wetenquote:
Probeer zijn vraag eens te beantwoordenquote:Op donderdag 24 december 2020 21:57 schreef MegaKaas het volgende:
[..]
Makker, ik gun iedereen zijn pleziertjes. Als hij steeds zijn tv uitzet wanneer Opsporing Verzocht langskomt, mag hij dat toch helemaal zelf weten
Zijn vraag kan je ook aan de vrouwen in je omgeving stellen. Hoeveel van hen zijn lastiggevallen door figuren die hier niet eens hadden moeten zijn?quote:Op donderdag 24 december 2020 21:59 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Probeer zijn vraag eens te beantwoorden
Ik bestempel je helemaal niet als racist.quote:Op donderdag 24 december 2020 22:02 schreef MegaKaas het volgende:
[..]
Zijn vraag kan je ook aan de vrouwen in je omgeving stellen. Hoeveel van hen zijn lastiggevallen door figuren die hier niet eens hadden moeten zijn?
maar ik kan er verder niet teveel op ingaan, straks word ik nog als racist bestempeld
doe niet zo kinderachtig johquote:Op donderdag 24 december 2020 21:57 schreef MegaKaas het volgende:
[..]
Makker, ik gun iedereen zijn pleziertjes. Als hij steeds zijn tv uitzet wanneer Opsporing Verzocht langskomt, mag hij dat toch helemaal zelf weten
Na de corona worden er weer gewoon buurthuizen geopend voor en karatecursussen gegeven aan dergelijk tuig en de politie gaat weer brave burgers bekeuren omdat ze 5 km/u te hard rijden met hun Dacia. Omdat stikstof!quote:Op donderdag 24 december 2020 13:50 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Mooi moment dat de politie eindelijk streng gaat optreden en met stevige waarschuwingen komt. Hopelijk houden ze dit ook na corona vol. Dat tuig dat de voorgaande jaren woonwijken terroriseerden hadden ze wat mij betreft veel eerder moeten neerknallen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |