quote:Verplicht FFP2-masker voor testweigeraars
Van 26 december tot en met 24 januari gelden weer de hele dag uitreisbeperkingen. "Het grote verzoek, vanaf 26 december, om niemand meer te ontmoeten", zei de bondskanselier. De volledige sluiting van het land zou deze keer op 18 januari moeten eindigen, althans voor de deelnemers aan de corona-massatests. Degenen die op 15, 16 en 17 januari de tweede ronde van antigeentesten gedaan hebben, kunnen meer vrijheid krijgen, zoals winkelen in winkels of overdag ontmoeten met een ander huishouden. Degenen die niet kunnen worden getest, moeten blijven leven met de hele dag uitreisbeperkingen en naast werk of boodschappen een FFP2-masker dragen, een eenvoudige mond- en neusbescherming is niet langer voldoende. "Voor iedereen die niet klaar is om getest te worden, gelden de lockdown-regels voor een week langer", zei de bondskanselier.
FFP2 .....dat is serieus zwaar ademen door zo'n dingquote:Op vrijdag 18 december 2020 18:30 schreef capricia het volgende:
Oh. Oostenrijk gaat een derde harde lockdown in.
Maar als ik dit bericht goed vertaal, krijgen mensen die zich hebben laten testen andere regels...dan zij die zich niet hebben laten testen.
https://amp.krone.at/2301422?__twitter_impression=true
[..]
Extreem benieuwd hoe ze willen gaan controleren op bewijs van positieve antigeentest. Bijzondere gang van zaken ook. Levert corona hebben gehad toch wat op.quote:Op vrijdag 18 december 2020 18:30 schreef capricia het volgende:
Oh. Oostenrijk gaat een derde harde lockdown in.
Maar als ik dit bericht goed vertaal, krijgen mensen die zich hebben laten testen andere regels...dan zij die zich niet hebben laten testen.
https://amp.krone.at/2301422?__twitter_impression=true
[..]
Ik vind het ook nogal bijzonder. Om de ene groep burgers andere rechten toe te kennen dan een andere groep.quote:Op vrijdag 18 december 2020 18:33 schreef galantis het volgende:
[..]
Extreem benieuwd hoe ze willen gaan controleren op bewijs van positieve antigeentest. Bijzondere gang van zaken ook. Levert corona hebben gehad toch wat op.
Blijkbaar waren de eerste twee harde lockdowns dan een doorslaand succes.quote:Op vrijdag 18 december 2020 18:30 schreef capricia het volgende:
Oh. Oostenrijk gaat een derde harde lockdown in.
Maar als ik dit bericht goed vertaal, krijgen mensen die zich hebben laten testen andere regels...dan zij die zich niet hebben laten testen.
https://amp.krone.at/2301422?__twitter_impression=true
[..]
Geef het nog een paar weken, dan gaan we hier ook wel die kant op hoor.quote:Op vrijdag 18 december 2020 18:36 schreef capricia het volgende:
Om de ene groep burgers andere rechten toe te kennen dan een andere groep.
Een in maart en een voor de kerst. Met kerst is het semi normaal (ze kennen daar geen tweede kerstdag). Maar daarna weer keihard dicht. En als je je niet wil laten testen, krijg je extra maatregelen om je oren.quote:Op vrijdag 18 december 2020 18:37 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Blijkbaar waren de eerste twee harde lockdowns dan een doorslaand succes.
Als ik het zo even door translate haal dan lijkt het erop dat je voordeeltjes krijgt wanneer je aan een test meewerkt.quote:Op vrijdag 18 december 2020 18:36 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik vind het ook nogal bijzonder. Om de ene groep burgers andere rechten toe te kennen dan een andere groep.
Maar ik weet dus niet of ik het bericht goed begrepen heb.
Dat weet Hugo zelf nog niet eens johquote:Op vrijdag 18 december 2020 18:40 schreef Jane het volgende:
Op basis van welke registratie wordt het plebs in Nederland straks opgeroepen voor een vaccinatie? Is dat al bekend?
de huisartsen weten het ook nog niet voor de kwetsbaren maar ze vermoeden op basis van de griepprik oproepen.quote:Op vrijdag 18 december 2020 18:43 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Dat weet Hugo zelf nog niet eens joh
Dit is toch niet mijn wereld, hoor. Bah bahquote:Op vrijdag 18 december 2020 18:30 schreef capricia het volgende:
Oh. Oostenrijk gaat een derde harde lockdown in.
Maar als ik dit bericht goed vertaal, krijgen mensen die zich hebben laten testen andere regels...dan zij die zich niet hebben laten testen.
https://amp.krone.at/2301422?__twitter_impression=true
[..]
Bijzondere maatregelen weer. Gepruts ergens ver achter de komma. Verandert in de praktijk waarschijnlijk geen hol.quote:Op vrijdag 18 december 2020 18:49 schreef RipCity het volgende:
Belgjes stellen ook verplichte test in voor buitenlanders. Gaan ze iedereen op de snelweg of bij de Belgische Blokker en Hema aanhouden en controleren?
Voor zover ik het begrijp is de test verplicht voor bepaalde beroepen (leraars, handelaars, kappers etc. mensen die in de zorg werken, bouwvakkers), wie de test weigert moet langer de lockdownregels naleven en een FFP2 (N95) masker dragen (bij het winkelen en op het werk).quote:Op vrijdag 18 december 2020 18:36 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik vind het ook nogal bijzonder. Om de ene groep burgers andere rechten toe te kennen dan een andere groep.
Maar ik weet dus niet of ik het bericht goed begrepen heb.
Dikgedrukte is belangrijk. Ongeveer een week na dit artikel kwam uit dat dikgedrukte niet meer waar was maar dat de GGD ook dat zou moeten gaan doen. Dus dan wordt het scenario van kracht dat in de eerste paragraaf genoemd wordt. Uiteindelijk lijkt dat wel te kloppen met de huidige planning.quote:Eerder vaccineren kan de GGD al wel. De organisatie zegt, als alles goed gaat, rond 4 januari "binnen een paar dagen" klaar te zijn om groepen in te enten als blijkt dat de bijna 1 miljoen vaccins die mogelijk beschikbaar komen niet geschikt blijken te zijn voor de risicogroepen. De GGD zou dan aan zet zijn.
Minister De Jonge noemde gisteren 4 januari als begindatum "als alles meezit". De strategie is dat zorgmedewerkers, ouderen en kwetsbaren als eersten geprikt worden, niet door de GGD, maar vooral door huisartsen.
Misschien is het vooral bedoeld om grensverkeer (winkelen etc) te ontmoedigen.quote:Op vrijdag 18 december 2020 18:49 schreef RipCity het volgende:
Belgjes stellen ook verplichte test in voor buitenlanders. Gaan ze iedereen op de snelweg of bij de Belgische Blokker en Hema aanhouden en controleren?
Heb het een stuk terug geluisterd nu, en Hugo heeft het erover na de eerste interruptie van Wilders, en het komt er, zoals ik het begrijp in het kort op neer dat;quote:Op vrijdag 18 december 2020 18:28 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Dat heb ik nog niet kunnen vinden, ik zal even verder zoeken.
Ah bedankt. Dat beantwoordt niet helemaal mijn vraag maar het maakt een en ander meer duidelijk. Jammer dat Wilders niet doorvraagt, maar goed.quote:Op vrijdag 18 december 2020 19:01 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Heb het een stuk terug geluisterd nu, en Hugo heeft het erover na de eerste interruptie van Wilders, en het komt er, zoals ik het begrijp in het kort op neer dat;
In november is de strategie bepaalt, wie er het eerst een vaccin krijgt. Toen is er gekozen voor de meest kwetsbaren, en dit zou dan neerkomen op 'kleinschalige' verspreiding van het vaccin, dus bijvoorbeeld via de huisarts. Daarna bleek dat het logistiek niet te doen was om het vaccin van Pfizer kleinschalig te verspreiden, omdat dat 'teveel handelingen vereiste' en omdat het eigenlijk grootschalig aangeleverd word.
Vervolgens is er besloten om, toen dus bleek dat het niet mogelijk was, de GGD in te schakelen om voor de grootschalige verspreiding van het vaccin te gaan zorgen. Diezelfde GGD was trouwens op de hoogte dat ze hiervoor ingeschakeld kónden worden, dat werd ook besproken gister en volgens mij lag die bal al vanaf de zomer bij de GGD.
Debat:
Stukje van Wilders/De Jonge zit rond een uur en 40 minuten.
Mijn probleem ermee is in elk geval; waarom niet zorgen dat beide manieren van distributie klaar staan. Dus niet wedden op 1 paard, maar op beide (of als er meer mogelijkheden zijn, allemaal).quote:Op vrijdag 18 december 2020 19:04 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Ah bedankt. Dat beantwoordt niet helemaal mijn vraag maar het maakt een en ander meer duidelijk. Jammer dat Wilders niet doorvraagt, maar goed.
Dat hebben ze dan ook gedaan, zoals je ook kunt zien in mijn post verder naar boven met het artikel van 2 december. Het tweede paard duurt alleen ietsje langer.quote:Op vrijdag 18 december 2020 19:05 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Mijn probleem ermee is in elk geval; waarom niet zorgen dat beide manieren van distributie klaar staan. Dus niet wedden op 1 paard, maar op beide (of als er meer mogelijkheden zijn, allemaal).
Als het ietsje langer duurt betekent het dat je (wederom) te laat bent begonnen.quote:Op vrijdag 18 december 2020 19:07 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Dat hebben ze dan ook gedaan, zoals je ook kunt zien in mijn post verder naar boven met het artikel van 2 december. Het tweede paard duurt alleen ietsje langer.
Dat is incorrect.quote:Op vrijdag 18 december 2020 19:07 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Als het ietsje langer duurt betekent het dat je te laat bent begonnen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |