Haha oké, meestal heten ze geen Amee inderdaad maar ze zien er wel als een Amee uit.quote:Op donderdag 17 december 2020 18:22 schreef Amee het volgende:
[..]
Je jokt altijd als je zegt dat iemand Amee heet![]()
Bij die persoon weet ik niet wat ik ga eten, nee.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dan wordt het spannend wat je daar gaat eten![]()
Hallo hondje van mij, hoe is het met jou? Zal ik je eens even wat te eten en te drinken geven?quote:
quote:Op vrijdag 18 december 2020 10:27 schreef stokj het volgende:
[..]
Hallo hondje van mij, hoe is het met jou? Zal ik je eens even wat te eten en te drinken geven?
Ja ziet er nog fris uit erachter net gedoucht en daar?quote:
Mooi! Hier ook alles fris en fruitig (soms stoffigquote:Op vrijdag 18 december 2020 11:34 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
[..]
Ja ziet er nog fris uit erachter net gedoucht en daar?
Pas maar op dat je niet onder zo een marretak staat want dan komt de eerste de beste man (of vrouw) met zijn bek op je afgerend voor een kusquote:
Als zijn mond fris is is het niet erg, tochquote:Op vrijdag 18 december 2020 14:27 schreef stokj het volgende:
[..]
Pas maar op dat je niet onder zo een marretak staat want dan komt de eerste de beste man (of vrouw) met zijn bek op je afgerend voor een kus
Moet je dat wel vanaf een paar meter ruikenquote:Op vrijdag 18 december 2020 14:28 schreef Amee het volgende:
[..]
Als zijn mond fris is is het niet erg, toch
puzziepie hoi lang niet gelezen? hoe is hetquote:
Goed!! Bijna weekendquote:Op vrijdag 18 december 2020 15:22 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
[..]
puzziepie hoi lang niet gelezen? hoe is het
Mooiquote:
ja ook bijna (werk) weekendquote:
Yeahhhquote:Op vrijdag 18 december 2020 15:25 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
[..]
ja ook bijna (werk) weekend![]()
Bikkelquote:Op vrijdag 18 december 2020 15:25 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
[..]
ja ook bijna (werk) weekend![]()
aloa ik las wiet tentquote:
Das ook leukquote:Op vrijdag 18 december 2020 15:34 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
[..]
aloa ik las wiet tent
Lekkerquote:Op vrijdag 18 december 2020 15:34 schreef Jacquelinehasselbaink het volgende:
[..]
aloa ik las wiet tent
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |