SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Artikelen over (niet-)medische mondkapjesSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 9% gewijzigd door Momo op 16-12-2020 19:29:17 ]
Ik ben expres even in de auto gestapt om m'n dagelijkse ommetje ergens in de natuur te doen, in plaats van me te ergeren aan de winkels die de lockdown negeren.quote:Op woensdag 16 december 2020 17:00 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Gewoon even aan @:Tijn vragen, die woont naast de Action
Dat wordt steeds moeilijker te onderscheiden de laatste tijd.quote:Op woensdag 16 december 2020 16:59 schreef chratnox het volgende: [..] We kunnen er een spel van maken ondertussen: Is het echt of is het de Speld?
Meen je dit echt?quote:Op woensdag 16 december 2020 14:20 schreef Kyran het volgende:
[..]
Snap niet dat men daar niet veel en veel meer aandacht aan geeft. Dan hoeven wij ook niet keer op keer weer van alles te sluiten. We zijn verdomme negen maanden verder en nog pakken wij de problemen niet aan waar het het meeste effect heeft en het minst pijn doet namelijk thuiswerken en thuisonderwijs.
Je KAN bloemen en bloembollen eten, natuurlijkquote:Op woensdag 16 december 2020 17:02 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik ben expres even in de auto gestapt om m'n dagelijkse ommetje ergens in de natuur te doen, in plaats van me te ergeren aan de winkels die de lockdown negeren.
Al kwam ik onderweg weer een bloemist tegen die gewoon open was
Hier zijn best wat winkels gewoon open. Deur open, plankje ertussen en verkopen onder het mom van afhaal.quote:Op woensdag 16 december 2020 17:02 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik ben expres even in de auto gestapt om m'n dagelijkse ommetje ergens in de natuur te doen, in plaats van me te ergeren aan de winkels die de lockdown negeren.
Al kwam ik onderweg weer een bloemist tegen die gewoon open was
Je schrijft 'matig effect en heel erg veel pijn' verkeerd. Kan gebeuren.quote:Op woensdag 16 december 2020 14:20 schreef Kyran het volgende:
Snap niet dat men daar niet veel en veel meer aandacht aan geeft. Dan hoeven wij ook niet keer op keer weer van alles te sluiten. We zijn verdomme negen maanden verder en nog pakken wij de problemen niet aan waar het het meeste effect heeft en het minst pijn doet namelijk thuiswerken en thuisonderwijs.
Noteert tekst voor nieuw artikel bij de Speld:quote:Op woensdag 16 december 2020 17:03 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Je KAN bloemen en bloembollen eten, natuurlijk
Als ze dan ook daadwerkelijk buiten gaan staan met een kraampje is het nog tot daaraantoe. Maar het was gewoon business as usual voor zover ik kon zien.quote:Op woensdag 16 december 2020 17:04 schreef F.Sinatra het volgende:
[..]
Hier zijn best wat winkels gewoon open. Deur open, plankje ertussen en verkopen onder het mom van afhaal.
Hangt er links een lul in beeld?quote:Op woensdag 16 december 2020 17:05 schreef JosMert het volgende:
Bron dat Action open is. Gemaakt voor jullie fokkertjes
[ afbeelding ]
morgen weer dicht als het goed isquote:Op woensdag 16 december 2020 17:05 schreef JosMert het volgende:
Bron dat Action open is. Gemaakt voor jullie fokkertjes
[ afbeelding ]
Nja, de winkeliers staan binnen, maar de klanten buiten.quote:Op woensdag 16 december 2020 17:05 schreef Tijn het volgende:
[..]
Als ze dan ook daadwerkelijk buiten gaan staan met een kraampje is het nog tot daaraantoe. Maar het was gewoon business as usual voor zover ik kon zien.
Ik denk niet dat dat echt de bedoeling is.quote:Op woensdag 16 december 2020 17:06 schreef F.Sinatra het volgende:
[..]
Nja, de winkeliers staan binnen, maar de klanten buiten.
Nee, ik ook niet. Ik deel alleen mijn bevindingenquote:Op woensdag 16 december 2020 17:06 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik denk niet dat dat echt de bedoeling is.
Bron: https://www.nrc.nl/nieuws(...)rna-vaccins-a4020783quote:Sinds een jaar of twintig worden RNA-vaccins ontwikkeld; er zijn veelbelovende resultaten tegen kanker en verschillende infectieziekten bij proefdieren. De meeste ervaring met mRNA-vaccins bij mensen is opgedaan met kleine groepjes patiënten die lijden aan verschillende vormen van kanker, zoals melanoom, borstkanker en prostaatkanker. Er wordt dan een vaccin gemaakt tegen een karakteristiek eiwit van de tumor. Maar die vaccins zijn bedoeld als behandeling, niet om een ziekte te voorkomen, zoals nu bij Covid-19. Ze zijn dus ook niet bij grote groepen gezonde mensen gebruikt.
Ook tegen een aantal infectieziekten zijn al experimentele mRNA-vaccins gemaakt. Vooral tegen griepvirussen worden ze veel onderzocht, maar pas in 2012 bleek bij proefdieren dat zo’n vaccin ook kan beschermen tegen een besmetting. De afgelopen jaren zijn een paar kleine studies opgezet bij mensen, tegen hiv, hondsdolheid, zika en griep.
Er zijn nog zeker 25 andere producenten die een mRNA-vaccin tegen corona maken, waaronder het Duitse biotechbedrijf CureVac. „Ondertussen zijn met al die studies bij elkaar al bijna 100.000 mensen ermee ingespoten”, zegt de Groningse hoogleraar vaccinologie Anke Huckriede. „Die deelnemers worden ook goed gevolgd op bijwerkingen.”
Moesten vanmiddag al dicht zijn...quote:Op woensdag 16 december 2020 17:06 schreef Tarado het volgende:
[..]
morgen weer dicht als het goed is
quote:Lockdownfeestje in Virton blijkt orgie voor 28ste verjaardag van Française
In de nacht van zaterdag op zondag is de politie binnengevallen bij een lockdownfeestje in Saint-Mard, een deelgemeente van Virton in het zuiden van de provincie Luxemburg. Volgens Sudinfo ging het om een orgie. Zo’n 50 aanwezigen waren allemaal naakt.
Het parket van Luxemburg liet gisteren weten dat er de nacht tevoren in Virton een feestje gaande was in een vakantiehuis met een 50-tal personen. De politie had melding gekregen van een 20-tal personen. Eens ze toelating kregen om binnen te gaan, troffen de agenten een vijftigtal mensen aan, allen afkomstig uit Frankrijk. Nu blijkt dat velen van hen naakt waren en dat er ook escortes aanwezig waren in de woning tegenover het ziekenhuis van Saint-Mard.
Iedereen kreeg een boete voor onmiddellijke inning van 250 euro. Datzelfde bedrag zouden de aanwezigen ook neergeteld hebben voor een soirée 'all in', meldt Sudinfo. De gelegenheid was volgens de Waalse krant de verjaardag van een 28-jarige Française. Een persoon die in het bezit was van lachgas en andere drugs kreeg een proces-verbaal aan zijn broek.
Het zou wat apart zijn als alle klanten binnen waren en de winkelier buitenquote:Op woensdag 16 december 2020 17:06 schreef F.Sinatra het volgende:
[..]
Nja, de winkeliers staan binnen, maar de klanten buiten.
Zeker.quote:Op woensdag 16 december 2020 17:10 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Het zou wat apart zijn als alle klanten binnen waren en de winkelier buiten
En dan moet het Speld-nieuws het échte nieuws zijn..om het leuker te maken:quote:Op woensdag 16 december 2020 16:59 schreef chratnox het volgende:
[..]
We kunnen er een spel van maken ondertussen: Is het echt of is het de Speld?
Geen spel tussen te krijgen, deze waarheid.quote:Op woensdag 16 december 2020 17:02 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Dat wordt steeds moeilijker te onderscheiden de laatste tijd.
Hoe weet jij dat?quote:Op woensdag 16 december 2020 17:04 schreef Sfancta het volgende:
Het was trouwens gewoon druk in de action, als je niks weet van een lockdown zag alles daar super normaal uit
Hmm.... misschien toch maar weer eens mijn verjaardag gaan vieren.quote:Op woensdag 16 december 2020 17:09 schreef chratnox het volgende:
Toch heeft zo'n lockdown en het in het nieuws smijten van elk dingetje ook voordelen, want hoe hadden we anders dit soort pareltjes kunnen lezen:
https://www.hln.be/binnen(...)-francaise~aa31d88a/
[..]
Hoe kun je een proces-verbaal aan je broek krijgen als je naakt bent?quote:Op woensdag 16 december 2020 17:09 schreef chratnox het volgende:
Toch heeft zo'n lockdown en het in het nieuws smijten van elk dingetje ook voordelen, want hoe hadden we anders dit soort pareltjes kunnen lezen:
https://www.hln.be/binnen(...)-francaise~aa31d88a/
[..]
Ik wilde 'm niet stellen omdat ik dacht, deze is te flauwquote:Op woensdag 16 december 2020 17:12 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Hoe kun je een proces-verbaal aan je broek krijgen als je naakt bent?
Gemiste kans.quote:Op woensdag 16 december 2020 17:12 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik wilde 'm niet stellen omdat ik dacht, deze is te flauw
Dat is inderdaad mijn afdelingquote:Op woensdag 16 december 2020 17:12 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik wilde 'm niet stellen omdat ik dacht, deze is te flauw
Wij bellen jou als er weer eens een open doel isquote:Op woensdag 16 december 2020 17:13 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Dat is inderdaad mijn afdeling
Durf te wedden dat ie alweer een nieuwe topictitel klaar heeft staan voor als deze vol is.quote:Op woensdag 16 december 2020 17:14 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Wij bellen jou als er weer eens een open doel is
Anders ik welquote:Op woensdag 16 december 2020 17:15 schreef chratnox het volgende:
[..]
Durf te wedden dat ie alweer een nieuwe topictitel klaar heeft staan voor als deze vol is.
quote:Op woensdag 16 december 2020 17:15 schreef chratnox het volgende:
[..]
Durf te wedden dat ie alweer een nieuwe topictitel klaar heeft staan voor als deze vol is.
Nou, inderdaad. Jouw afdeling (en specialiteit).quote:Op woensdag 16 december 2020 17:13 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Dat is inderdaad mijn afdeling
Ik wou een opmerking plaatsen, maar die is te kwetsend voor Feyenoord supportersquote:Op woensdag 16 december 2020 17:14 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Wij bellen jou als er weer eens een open doel is
* Tijger_m geeft een likequote:Op woensdag 16 december 2020 17:17 schreef Salina het volgende:
[..]
Nou, inderdaad. Jouw afdeling (en specialiteit).
Maar dat doe je vooral voor de likes, denk ik. Die stromen binnen bij jou. jaloers
Maar dan zie je niet hoe druk het binnen is.quote:Op woensdag 16 december 2020 17:16 schreef Steven_Stil het volgende:
Door een winkelstraat lopen mag nog gewoon hoor.
Heeft de Action geen ramen?quote:Op woensdag 16 december 2020 17:18 schreef Gia het volgende:
[..]
Maar dan zie je niet hoe druk het binnen is.
Ik support geen enkele voetbalclub dus mij heb jij er niet mee. Als het een zaak van leven of dood zou zijn om een voetbalclub te noemen die ik eventueel zou willen supporten dan zou het Feyenoord zijn omdat ik uit Rotterdam komquote:Op woensdag 16 december 2020 17:17 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Ik wou een opmerking plaatsen, maar die is te kwetsend voor Feyenoord supporters
Oh nee hoor, likes doen me niksquote:Op woensdag 16 december 2020 17:17 schreef Salina het volgende:
[..]
Nou, inderdaad. Jouw afdeling (en specialiteit).
Maar dat doe je vooral voor de likes, denk ik. Die stromen binnen bij jou. jaloers
Was ook een grapje. Ik lig vaak dubbel om jouw grapjes hier.quote:Op woensdag 16 december 2020 17:19 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Oh nee hoor, likes doen me niks![]()
Ik hoor of lees iets en vaak schiet me dan ter plekke iets te binnen en dat post ik dan.
Pas jij maar op dat je mensen blijft liken.quote:Op woensdag 16 december 2020 17:20 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Sympathiek man! Krijg jij er één van mij!
Ben ook 2x langs een action gekomen, vlakbij mijn moeder. Je ziet mensen naar binnen lopen en bij de kassa staan. Verderop in de winkel kun je niet zien.quote:
Flapuit.quote:Op woensdag 16 december 2020 17:19 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Oh nee hoor, likes doen me niks![]()
Ik hoor of lees iets en vaak schiet me dan ter plekke iets te binnen en dat post ik dan.
Mocht je willen!quote:
Hier is ie ook open hoor ik net.quote:Op woensdag 16 december 2020 17:21 schreef Gia het volgende:
[..]
Ben ook 2x langs een action gekomen, vlakbij mijn moeder. Je ziet mensen naar binnen lopen en bij de kassa staan. Verderop in de winkel kun je niet zien.
Stond geen rij voor de deur.
Blijkbaar ben ik een enorme trut dat ik het niet zo'n punt vind om op oudejaarsavond gewoon een oliebol te eten, wat TV te kijken, een drankje te drinken en naar bed te gaan. Dat mensen per se moeten rellen is echt onvoorstelbaar voor mij.quote:Op woensdag 16 december 2020 17:28 schreef PzKpfw het volgende:
Dat wordt chaos met oud en nieuw, en dat heeft de overheid geheel aan zichzelf te danken.
Gelukkig begrijpen de meeste mensen dat niet.quote:Op woensdag 16 december 2020 17:37 schreef Tijn het volgende:
[..]
Blijkbaar ben ik een enorme trut dat ik het niet zo'n punt vind om op oudejaarsavond gewoon een oliebol te eten, wat TV te kijken, een drankje te drinken en naar bed te gaan. Dat mensen per se moeten rellen is echt onvoorstelbaar voor mij.
Heeft vooral te maken met de lagere regionen van de bevolking, IQ is een beetje laag. Kunnen ze niks aan doen.quote:Op woensdag 16 december 2020 17:37 schreef Tijn het volgende:
[..]
Blijkbaar ben ik een enorme trut dat ik het niet zo'n punt vind om op oudejaarsavond gewoon een oliebol te eten, wat TV te kijken, een drankje te drinken en naar bed te gaan. Dat mensen per se moeten rellen is echt onvoorstelbaar voor mij.
Olliebol? I wish!quote:Op woensdag 16 december 2020 17:37 schreef Tijn het volgende:
[..]
Blijkbaar ben ik een enorme trut dat ik het niet zo'n punt vind om op oudejaarsavond gewoon een oliebol te eten, wat TV te kijken, een drankje te drinken en naar bed te gaan. Dat mensen per se moeten rellen is echt onvoorstelbaar voor mij.
Dit wordt bijna een circle-likequote:Op woensdag 16 december 2020 17:20 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Sympathiek man! Krijg jij er één van mij!
* Tijger_m geeft nog een likequote:Op woensdag 16 december 2020 17:45 schreef chratnox het volgende:
[..]
Dit wordt bijna een circle-like
Die waren in België tijdens de lockdown in november ook open.quote:Op woensdag 16 december 2020 17:02 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik ben expres even in de auto gestapt om m'n dagelijkse ommetje ergens in de natuur te doen, in plaats van me te ergeren aan de winkels die de lockdown negeren.
Al kwam ik onderweg weer een bloemist tegen die gewoon open was
https://www.tijd.be/polit(...)ckdown/10262268.htmlquote:Voedingswinkels en nachtwinkels
Winkels voor verzorgings- en hygiëneproducten
Dierenvoedingswinkels
Apotheken
Kranten- en boekenwinkels
Tankstations en leveranciers van brandstoffen
Telecomwinkels, met uitsluiting van winkels die enkel accessoires verkopen
Winkels voor medische hulpmiddelen
Doe-het-zelfzaken
Tuincentra en boomkwekerijen
Bloemen -en plantenwinkels
Groothandels voor professionelen
Gespecialiseerde detailhandelszaken die kledingstoffen verkopen
Gespecialiseerde detailhandelszaken die breigarens, handwerken en fournituren verkopen
Winkels voor schrijf- en papierwaren
Ik ook hoor. En dat we dat als gezin met drietjes doen, vind ik ook geen punt. Zijn toch de liefste mensen waarmee ik het nieuwe jaar wil inluiden.quote:Op woensdag 16 december 2020 17:37 schreef Tijn het volgende:
[..]
Blijkbaar ben ik een enorme trut dat ik het niet zo'n punt vind om op oudejaarsavond gewoon een oliebol te eten, wat TV te kijken, een drankje te drinken en naar bed te gaan. Dat mensen per se moeten rellen is echt onvoorstelbaar voor mij.
Heeft Hugo al gereageerd ?quote:Op woensdag 16 december 2020 17:49 schreef Elan het volgende:
137k vaccins inmiddels al gezet in UK.
#jelly
Wij hijgen normaal gesproken uit van een drukke verjaardag.quote:Op woensdag 16 december 2020 17:51 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik ook hoor. En dat we dat als gezin met drietjes doen, vind ik ook geen punt. Zijn toch de liefste mensen waarmee ik het nieuwe jaar wil inluiden.
Ja, jij wel, ik zit in een delivery black hole hierquote:Op woensdag 16 december 2020 17:52 schreef Mammietje het volgende:
Heb zo'n baaldag dat ik zelfs geen zin heb om te koken.![]()
Alsof ik anders wel van koken hou...![]()
Gelukkig kan er nog bezorgd worden!
Top2000 aan, beetje sjoelen of catan, oliebol eten, goed drankje. Om 12u ff kijken naar ‘t vuurwerk in de buurt en klaar. Ideale oud&nieuw voor mij.quote:Op woensdag 16 december 2020 17:37 schreef Tijn het volgende:
[..]
Blijkbaar ben ik een enorme trut dat ik het niet zo'n punt vind om op oudejaarsavond gewoon een oliebol te eten, wat TV te kijken, een drankje te drinken en naar bed te gaan. Dat mensen per se moeten rellen is echt onvoorstelbaar voor mij.
Niet zeuren he?!quote:Op woensdag 16 december 2020 17:56 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ja, jij wel, ik zit in een delivery black hole hier
Ja, maar geen pizza. Of doner. Of sushi. Of patat.quote:Op woensdag 16 december 2020 17:58 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Niet zeuren he?!![]()
Jij hebt een jacuzzi tot je beschikking!![]()
Ennnn... hoefde ook nog niet je eigen kerstboom te slepen!
De overheid heeft het aan zichzelf te danken dat er mensen zijn die zich niet kunnen gedragen?quote:Op woensdag 16 december 2020 17:28 schreef PzKpfw het volgende:
Dat wordt chaos met oud en nieuw, en dat heeft de overheid geheel aan zichzelf te danken.
Zit je in Wales nu? Dan zou ik sowieso niet aan de patat beginnen.quote:Op woensdag 16 december 2020 17:59 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ja, maar geen pizza. Of doner. Of sushi. Of patat.
Misschien eens wat minder aannames maken op basis van als-dan denken.quote:Op woensdag 16 december 2020 17:59 schreef devlinmr het volgende:
[..]
De overheid heeft het aan zichzelf te danken dat er mensen zijn die zich niet kunnen gedragen?
Jij bent ook van mening dat vrouwen met een kort rokje het aan zichzelf te danken als ze verkracht worden?
Ja, maar als je ze hun gang laat gaan is er geen probleem, zie Duindorp 2019...oh...wacht...quote:Op woensdag 16 december 2020 17:59 schreef devlinmr het volgende:
[..]
De overheid heeft het aan zichzelf te danken dat er mensen zijn die zich niet kunnen gedragen?
Jij bent ook van mening dat vrouwen met een kort rokje het aan zichzelf te danken als ze verkracht worden?
Tell me about it....slappe friet, blah.quote:Op woensdag 16 december 2020 18:00 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Zit je in Wales nu? Dan zou ik sowieso niet aan de patat beginnen.
Nee? Wat sneu.... ik kon kiezen...quote:Op woensdag 16 december 2020 17:59 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ja, maar geen pizza. Of doner. Of sushi. Of patat.
Zeker! Oliebollen erbij, spelletje, Top2000, film of cabaret met de tiener. Gewoon relaxt. Wat kun je nog meer wensen?quote:Op woensdag 16 december 2020 17:54 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Wij hijgen normaal gesproken uit van een drukke verjaardag.
Hoeft dit jaar dus niet.![]()
Op tijd aan de drank!
En vergeet de sloot azijn er over niet.quote:Op woensdag 16 december 2020 18:01 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Tell me about it....slappe friet, blah.
Als je elk mogelijk vermaak wegneemt dan moet je er niet gek van opkijken.quote:Op woensdag 16 december 2020 17:37 schreef Tijn het volgende:
[..]
Blijkbaar ben ik een enorme trut dat ik het niet zo'n punt vind om op oudejaarsavond gewoon een oliebol te eten, wat TV te kijken, een drankje te drinken en naar bed te gaan. Dat mensen per se moeten rellen is echt onvoorstelbaar voor mij.
Als het je eigen keuze is en je er gelukkig van wordt. Is het toch helemaal goed.quote:Op woensdag 16 december 2020 18:01 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Zeker! Oliebollen erbij, spelletje, Top2000, film of cabaret met de tiener. Gewoon relaxt. Wat kun je nog meer wensen?
Niks...quote:Op woensdag 16 december 2020 18:01 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Zeker! Oliebollen erbij, spelletje, Top2000, film of cabaret met de tiener. Gewoon relaxt. Wat kun je nog meer wensen?
Ik kijk daar wel gek van op. Sinds wanneer is rellen het alternatief voor vermaak?quote:Op woensdag 16 december 2020 18:02 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Als je elk mogelijk vermaak wegneemt dan moet je er niet gek van opkijken.
Dit is maar net hoe iemand het, nofi, kan of wil lezen. Ik ben het voorzichtig kritische type.quote:Op woensdag 16 december 2020 17:07 schreef erkel het volgende:
Vele mensen denken dat het mRNA virus van Pfizer en Moderna nu binnen no-time is ontwikkelt en dat er nog amper onderzoeksresultaten zijn, maar dat is gelukkig niet waar. Er wordt al 20 jaar onderzoek gedaan naar dit type vaccin en zijn ook al wereldwijd bijna 100.000 mensen mee geïnjecteerd.
[..]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.mRNA is een veelbelovend technisch terrein, waarbij onthouden kan worden dat die wetenschap potentie heeft die in de medische toepassing op/voor mensen nog moet gaan blijken."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
Ja, dat zie ik ook niet...quote:Op woensdag 16 december 2020 18:04 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik kijk daar wel gek van op. Sinds wanneer is rellen het alternatief voor vermaak?
Waar zeg ik dat rellen het alternatief is?quote:Op woensdag 16 december 2020 18:04 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik kijk daar wel gek van op. Sinds wanneer is rellen het alternatief voor vermaak?
Je zegt dat als er geen vermaak is, het niet raar is dat er gereld wordt. Dat maakt rellen kennelijk het aternatief voor vermaak?quote:Op woensdag 16 december 2020 18:06 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Waar zeg ik dat rellen het alternatief is?
voor sommigen is dat equivalent aan elkaar.quote:Op woensdag 16 december 2020 18:04 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik kijk daar wel gek van op. Sinds wanneer is rellen het alternatief voor vermaak?
Dat gaat de VVD nooit toelaten.quote:Op woensdag 16 december 2020 18:07 schreef quirina het volgende:
Weer dikke chaos op Schiphol.
Net op t nieuws.. gooi lekker dicht.
Zo werkt het niet. Mensen vooral jeugd gaat op straat hangen waarschijnlijk illegaal vuurwerk afsteken wat in overvloed te koop is. Politie komt men begint elkaar uit te dagen en de vlam schiet in de pan. Is gewoon een bekent recept. Gemeente waar ik vroeger woonde was het met oud en nieuw ook altijd raak. Toen mocht een lokale horeca ondernemer een feesttent organiseren en was er niks meer aan de hand.quote:Op woensdag 16 december 2020 18:04 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik kijk daar wel gek van op. Sinds wanneer is rellen het alternatief voor vermaak?
Nou nou, zo erg is het nou ook weer niet dat Youp van 't Hek misschien geen conference kan geven.quote:Op woensdag 16 december 2020 18:02 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
Als je elk mogelijk vermaak wegneemt dan moet je er niet gek van opkijken.
Nee hoor.quote:Op woensdag 16 december 2020 18:07 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Je zegt dat als er geen vermaak is, het niet raar is dat er gereld wordt. Dat maakt rellen kennelijk het aternatief voor vermaak?
Kunnen mij die conferences schelen.quote:Op woensdag 16 december 2020 18:08 schreef Tijn het volgende:
[..]
Nou nou, zo erg is het nou ook weer niet dat Youp van 't Hek misschien geen conference kan geven.
Zal wel niet nee.quote:Op woensdag 16 december 2020 18:08 schreef hjansen82 het volgende:
[..]
Dat gaat de VVD nooit toelaten.
Nee, daar kan ik ook wel heel goed mee leven.quote:Op woensdag 16 december 2020 18:08 schreef Tijn het volgende:
[..]
Nou nou, zo erg is het nou ook weer niet dat Youp van 't Hek misschien geen conference kan geven.
We reageren toch af en toe nog op je?quote:Op woensdag 16 december 2020 18:11 schreef hjansen82 het volgende:
Het rellen komt ook voort uit het niet gehoord worden door de samenleving.
Dat verwacht ik niet. We zullen nog wel een tijd met een demissionair kabinet zitten want een coalitie vormen kost tijd, en ik denk dat ze ook wel baat hebben bij vastigheid in het beleid.quote:Op woensdag 16 december 2020 16:16 schreef Steven_Stil het volgende:
[..]
Na maart hebben we geen last meer van die mislukte schoolmeester.
Gaat om de economische waarde. Net zoals de Rotterdamse haven.quote:Op woensdag 16 december 2020 18:10 schreef quirina het volgende:
[..]
Zal wel niet nee.
Ook zo’n stel die toch wel even een vakantie nodig hebben op Teenenrief .
Want dat moet ook kunnen want wat is nu wel veilig?
gehoord wordt iedereen, maar niet iedereen wordt in het gelijk gesteld.quote:Op woensdag 16 december 2020 18:11 schreef hjansen82 het volgende:
Het rellen komt ook voort uit het niet gehoord worden door de samenleving.
Ik geef toe dat ik aan het doordraven was. Ik ben niet te groot om daar mijn verontschuldigingen voor aan te bieden,quote:Op woensdag 16 december 2020 18:11 schreef Mammietje het volgende:
[..]
We reageren toch af en toe nog op je?
Goedzo...quote:Op woensdag 16 december 2020 18:13 schreef hjansen82 het volgende:
[..]
Ik geef toe dat ik aan het doordraven was. Ik ben niet te groot om daar mijn verontschuldigingen voor aan te bieden,
Het ging zelfs los in mijn dorp gisteravond, hordes jongeren op straat, ramen ingegooid bij een school, container in brand. Het is dat iemand me erover whatsappte want ik kreeg er niks van mee, ondanks dat het tegenover me wasquote:Op woensdag 16 december 2020 18:07 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Je zegt dat als er geen vermaak is, het niet raar is dat er gereld wordt. Dat maakt rellen kennelijk het aternatief voor vermaak?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |