Dat bepaalt het kabinet door ervoor te kiezen dat het wel mag, maar niet handig is.quote:Op woensdag 16 december 2020 13:27 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ja, kan. En zo heeft iedereen zijn eigen uitzonderingen. Dat kan dus niet. Want wie bepaalt dan dat de bewuste uitzondering wel of niet oké is?
Ik vind het in dit geval heel logisch dat ze hier over aan de bel trekken, de basisschool sluiting is naar mijn mening echt te vergaand.quote:Op woensdag 16 december 2020 11:10 schreef Cesare-Borgia het volgende:
Die OMT leden moeten zich beperken tot een adviserende rol. Niet na afloop je gram proberen te halen via de media. Dat helpt niet.
Op basis van het invullen van een appquote:Op woensdag 16 december 2020 12:28 schreef trein2000 het volgende:
https://www.telegraaf.nl/c/538090268/
Het LUMC meldt dat scholieren superverspreiders zijn.
Ik vind rebelse tokkies dan ook weer niet echt constructief, als ik eerlijk ben.quote:Op woensdag 16 december 2020 13:25 schreef Predator40 het volgende:
[..]
deuger kan je gewoon ook positief zien......en gewoon niet zoveel van die rebelse tokkies aantrekken die het eventueel zeggen.
quote:Op woensdag 16 december 2020 13:28 schreef VoMy het volgende:
[..]
Je gaat ook niet naar werk en ontmoet ook geen vrienden. Als je niet teveel de toerist uithangt is de vakantieganger niet het grootste probleem.
Dat kun je inderdaad beter aan de politiek over laten dan komt het helemaal goed.quote:Op woensdag 16 december 2020 13:26 schreef miss_sly het volgende:
Mensen moeten niet hun eigen uitzonderingen bepalen.
Nou ja, ik ben het met je eens dat een verschil van perceptie legitiem kan zijn. Wat voor de één een grote persoonlijke opoffering is, is voor de ander wellicht een eenvoudige opgave. Maar het zou misplaatst zijn om de regels en richtlijnen te reduceren tot louter perceptie. Bij 'werk thuis tenzij het niet anders kan' heb je op z'n minst de morele plicht om je af te vragen of het écht niet anders kan. Als bijvoorbeeld een werkgever dat niet doet, dan mag die daar gerust op aangesproken worden. En de persoon die zo'n werkgever aanspreekt hoef je dan niet te verwijten een 'deuger' te zijn. Da's de omgekeerde wereld.quote:Op woensdag 16 december 2020 13:23 schreef Vallon het volgende:
Wat hier keer op keer botst zijn de perceptie, mening en perspectief die zaken onvermoed meebrengen.
Hoeveel eiersnijders koop je daarvoor?quote:Op woensdag 16 december 2020 13:28 schreef Benny het volgende:
Mijn vriendin heeft vandaag de zorgbonus ontvangen
Ja ik ook. 6.000 ontbrekende testen * 12,5% positief.quote:Op woensdag 16 december 2020 13:23 schreef Tijn het volgende:
[..]
Waar heb jij het nou weer over? Ik bedoel dat de cijfers gisteren incompleet waren vanwege de zoveelste storing.
Misschien moeten we dan maar een communistische dictatuur gaan vestigen hier. Dan zijn alle regels hetzelfde voor iedereen.quote:Op woensdag 16 december 2020 13:27 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ja, kan. En zo heeft iedereen zijn eigen uitzonderingen. Dat kan dus niet. Want wie bepaalt dan dat de bewuste uitzondering wel of niet oké is?
Rondje van Bennyquote:Op woensdag 16 december 2020 13:28 schreef Benny het volgende:
Mijn vriendin heeft vandaag de zorgbonus ontvangen
Dat wordt mooi spenden aan Eiersnijders voor de Action weer dicht is!quote:Op woensdag 16 december 2020 13:28 schreef Benny het volgende:
Mijn vriendin heeft vandaag de zorgbonus ontvangen
Nee hoor. Action is ook gewoon open.quote:Op woensdag 16 december 2020 13:27 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Sorry, maar ik moest hier om lachen![]()
HEMA mag als enige nog open dus ?
Al weer teruggedraaid door de overheidquote:Op woensdag 16 december 2020 13:30 schreef Lemsterr het volgende:
[..]
Nee hoor. Action is ook gewoon open.
Meteen naar de stad en shoppen?quote:Op woensdag 16 december 2020 13:28 schreef Benny het volgende:
Mijn vriendin heeft vandaag de zorgbonus ontvangen
Ik ben van mening dat mensen vooral op zichzelf zouden moeten letten. Ik kan ook wel een heleboel vinden over anderen, of ze het in mijn ogen goed of fout doen, maar dat is verder niet echt van belang, wat ik vind.quote:Op woensdag 16 december 2020 13:26 schreef chratnox het volgende:
[..]
Prima, en dat erken ik. Maar waarom pak jij dan alleen de zin met het woord 'deugers' uit mijn post zonder de context waar ik uitleg waarom het zo voelt? Waarom is het nodig zo te reageren op een woord wat voor jou overkomt als een zwaktebod?
Tuurlijk ben ik ook niet zonder fouten, absoluut niet. Het woord 'deugers' dekte voor mij het beste de lading. Had ik een ander woord moeten gebruiken? Had gekund.
Met 'deugers' bedoel ik de groep mensen die vindt dat zij anderen aan moeten spreken op het niet dragen van een mondkapje terwijl ze 'm onder de neus hebben. De mensen die nog even snel voor sluiting gezellig met het gezin de stad in gaan om de inkopen voor kerst te doen terwijl ze roepen om een lockdown.
Dat deugers voor jou niet het juiste woord is is vervelend, maar het is ook niet nodig zo te reageren op me.
Dat zou mij dan weer meevallen, want ik dacht dat het om 6.000 positieve testen ging.quote:Op woensdag 16 december 2020 13:30 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Ja ik ook. 6.000 ontbrekende testen * 12,5% positief.
Nee hoor.quote:Op woensdag 16 december 2020 13:31 schreef Momo het volgende:
[..]
Al weer teruggedraaid door de overheid
Dat snap ik, ik had niet verwacht dat ie zo over zou komen, maar ik snap wel wat je bedoelt. Zal er beter op lettenquote:Op woensdag 16 december 2020 13:32 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik ben van mening dat mensen vooral op zichzelf zouden moeten letten. Ik kan ook wel een heleboel vinden over anderen, of ze het in mijn ogen goed of fout doen, maar dat is verder niet echt van belang, wat ik vind.
En ja, ik zie ook in deze topicreeks veel mensen die graag een ander de maat nemen. Zowel in het topic als de mensen die ze 'in het wild' tegen komen. Soms reageer ik daar dan op, zoals net op jou, omdat ik het zo ontzettend jammer vind dat je je dan van zo'n term bedient.
🙎♂️"Hoe wil je je ei? Gekookt, gebakken of bevrucht?"quote:Op woensdag 16 december 2020 13:30 schreef chratnox het volgende:
[..]
Dat wordt mooi spenden aan Eiersnijders voor de Action weer dicht is!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik snap dat je dat doet, dat blijkt uit je posts.quote:Op woensdag 16 december 2020 13:27 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
En ik zeg dat het niet zo zwart wit is en vakantie in veel gevallen twee weken in een rustiger en minder dichtbevolkt gebied plaatsvindt.
Dat juich ik toe, ipv rücksichtslos adviezen volgen zonder zelf na te denken.
Ik weet niet of het duidelijk is waar het nou precies om gaat. We zullen het straks wel zien.quote:Op woensdag 16 december 2020 13:32 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Dat zou mij dan weer meevallen, want ik dacht dat het om 6.000 positieve testen ging.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |