Jesse is een gevaar voor Nederland en de economie, maar op het gebied van de scholensluiting heeft hij vol-ko-men gelijk.quote:Op dinsdag 15 december 2020 10:32 schreef Benny het volgende:
[..]
Ik ook
Normaal gesproken heb ik het niet zo op Klaver, maar hij stelde gister wel goede vragen... Hoe het sluiten van de basisschool zich verhoud tot het moeten thuiswerken
Dat hebben ze ook. Maar dan moeten we ze wel alle niet-essentiële schappen afschermen, waarmee je de facto in een Action alleen maar een (goedkoop) snoeprek en wat (goedkope) hygiëneproducten overhoudt.quote:Op dinsdag 15 december 2020 10:29 schreef Elan het volgende:
Dan heeft de Action ook recht om gedeeltelijk open te blijven, is hier dicht overigens.
Nee dat buitengedeelte geldt alleen voor die kerstbomen. In een ander overzichtje staat namelijk:quote:Op dinsdag 15 december 2020 10:30 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Alleen winkels buiten, in de praktijk zal zo'n bloemist waarschijnlijk een paar tafels/rekken voor de ingang zetten. Winkel zelf zal nog steeds afgesloten zijn voor klanten.
[..]
https://www.rijksoverheid(...)els-tijdens-lockdown
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Eerder een veelvoud daarvan. Doorgaans zijn die mensen jong(er) en staan midden in het leven.quote:Op dinsdag 15 december 2020 10:30 schreef alpeko het volgende:
[..]
Dat zijn vaak niet de mensen die 100 gasten op de uitvaart trekken.
He... Waar moet je anders je Daim chocolade halenquote:Op dinsdag 15 december 2020 10:33 schreef Elan het volgende:
[..]
Alleen die hotdogstand aan het begin van de winkel?
De quarantine-regels zijn prima, die hoeven niet aangepast.quote:Op dinsdag 15 december 2020 10:27 schreef Predator40 het volgende:
[..]
Nederland gaat op slot !
alle grenzen nog open
geen aanpassing quarantaine regels
bijna alle winkels nog open.
en nog steeds allemaal dringende adviezen....
![]()
ik doelde meer op het vele aantal uitzonderingen voor winkels.....quote:Op dinsdag 15 december 2020 10:31 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Sorry dat ik het zeg, maar jij bent wel echt zuur. Terwijl heel Nederland nog na zit te trillen over het olifantenpakket dat gisteren afgekondigd is sta jij alweer op de barricade om te roepen dat het nog altijd niet streng genoeg is.
En dat ook nog met quatsch als "bijna alle winkels nog open". Ik zou zeggen: loop even naar het winkelcentrum bij jou in de buurt en durf dan nog te herhalen dat bijna alle winkels nog open zijn.
En het supermarktje met Zweedse troep natuurlijkquote:Op dinsdag 15 december 2020 10:33 schreef Elan het volgende:
[..]
Alleen die hotdogstand aan het begin van de winkel?
quote:Hoe beoordeelt het OMT de klinische validatiegegevens van de SpiroNose?
Er zijn meerdere ademtesten voor de diagnostiek van SARS-CoV-2 in ontwikkeling. Van één van deze testen, de SpiroNose, zijn de klinische validatiegegevens voorgelegd aan het OMT.
De klinische validatiegegevens laten een hoge sensitiviteit zien, waarbij alle personen die positief zijn voor SARS-CoV-2 worden opgepikt. Er is wel sprake van een lage specificiteit, waardoor een positieve uitslag altijd bevestiging behoeft door middel van een meer specifieke test zoals een antigeensneltest of PCR-test.
De SpiroNose is getest in een jonge, gezonde populatie. Resultaten zijn mogelijk niet een-op-een te vertalen naar andere populaties, zoals bijvoorbeeld ouderen of mensen met onderliggende chronische aandoeningen.
De test heeft als voordeel dat het niet invasief is en er snel een uitslag beschikbaar is, waarbij 15-25 personen per uur getest zouden kunnen worden.
Het OMT is van mening dat deze test ingezet kan worden bij de doelgroepen met klachten die getest worden in de GGD-teststraten waarbij er aanvullend een test beschikbaar moet zijn voor confirmatie voor mensen die positief testen, bijvoorbeeld een antigeentest. Voor deze groep is een negatieve testuitslag betrouwbaar.
De test is niet gevalideerd voor andere doelgroepen en ook niet voor mensen zonder klachten. Dit is wel nodig voordat deze ademtest ingezet kan worden voor het testen van mensen zonder klachten, bijvoorbeeld bij evenementen of in de horeca. Er zal een pilot plaatsvinden om de toepasbaarheid van deze ademtest in de langdurige zorg te onderzoeken.
Ze hebben ook zo'n supermarkt-achtig deel vaak met koeling enz.quote:Op dinsdag 15 december 2020 10:33 schreef Elan het volgende:
[..]
Alleen die hotdogstand aan het begin van de winkel?
Die stelde daar zeker de goede vragen over.quote:Op dinsdag 15 december 2020 10:32 schreef Benny het volgende:
[..]
Ik ook
Normaal gesproken heb ik het niet zo op Klaver, maar hij stelde gister wel goede vragen... Hoe het sluiten van de basisschool zich verhoud tot het moeten thuiswerken
Essentieel toch?quote:Op dinsdag 15 december 2020 10:33 schreef Elan het volgende:
[..]
Alleen die hotdogstand aan het begin van de winkel?
wij hebben amper quarantaine regels.....alles is een advies, en die adviezen worden erg veel genegeerd volgens de onderzoeken.quote:Op dinsdag 15 december 2020 10:34 schreef miss_sly het volgende:
[..]
De quarantine-regels zijn prima, die hoeven niet aangepast.
Er zijn echt heel veel winkels wel dicht. Je zou ze allemaal een euro moeten doneren, dan had je toch een probleem, denk ik.
Voor sommigen is het nooit zwaar genoeg. Met de wijze woorden van Alfred: "Some men just want to watch the world burn."quote:Op dinsdag 15 december 2020 10:34 schreef miss_sly het volgende:
[..]
De quarantine-regels zijn prima, die hoeven niet aangepast.
Er zijn echt heel veel winkels wel dicht. Je zou ze allemaal een euro moeten doneren, dan had je toch een probleem, denk ik.
Die productverhoudingen liggen niet heel anders dan bij een gemiddelde Hema toch? Ergo: Durf wel te stellen dat Action meer essentiële, of in elk geval artikelen die aan die norm voldoen, producten in zijn assortiment heeft dan een Hema.quote:Op dinsdag 15 december 2020 10:33 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Dat hebben ze ook. Maar dan moeten we ze wel alle niet-essentiële schappen afschermen, waarmee je de facto in een Action alleen maar een (goedkoop) snoeprek en wat (goedkope) hygiëneproducten overhoudt.
75%quote:Op dinsdag 15 december 2020 10:34 schreef Predator40 het volgende:
[..]
ik doelde meer op het vele aantal uitzonderingen voor winkels.....
en dan de opermerking van Rutte: Nederland gaat op slot
dat is gewoon niet zo.
prima dat je mij zuur noemt
75% van de winkels zijn nog open in mijn winkelcentrum
alle medicijnen kunnen vervelende bijwerkingen hebben, allemaalquote:Op dinsdag 15 december 2020 09:06 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Ik snap an sich de twijfel, maar wat is momenteel het grootste vraagstuk voor mensen? Lange termijn bijwerkingen?
Ik heb via een vriend in de pharmacie begrepen dat dat bij vaccins amper een probleem is, omdat je daar de bijwerkingen vaak heel snel ziet.
Ik las in augustus of september een Belgisch nieuwsartikel waarin gemeld werd dat in (de regio) Brussel toen al het aantal zelfmoorden bereikt was wat normaliter in een heel jaar bereikt wordt. Dat zal in Nederland waarschijnlijk niet anders zijn.quote:Op dinsdag 15 december 2020 10:16 schreef deedeetee het volgende:
Ik zou er niet van opkijken als het aantal zelfmoorden flink de pan uit gaan rijzen de komende tijd.
Als al die begravenissen dan 100 gasten trekken zal dat de afname van besmettingen niet ten goede komen.
Oppositie die vragen mag stellen toch?quote:Op dinsdag 15 december 2020 10:25 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Heb je enig idee wat het Vragenuur is?
kan je niet lezen ?quote:Op dinsdag 15 december 2020 10:37 schreef Deurknoppen het volgende:
[..]
75%
Uhm ja zeg dat maar tegen de winkeliers die in de shit zitten tot en met 19 jan
Tja, zou een overheid ook nog een lijst moeten maken met essentiële voeding/drank die wel verkocht mag worden? "Te veel calorieën, dus niet essentieel", zoiets?quote:
Er zitten twee supermarkten een speelgoedwinkel en en een slijter in jouw 'winkelcentrum'?quote:Op dinsdag 15 december 2020 10:34 schreef Predator40 het volgende:
[..]
ik doelde meer op het vele aantal uitzonderingen voor winkels.....
en dan de opermerking van Rutte: Nederland gaat op slot
dat is gewoon niet zo.
prima dat je mij zuur noemt
75% van de winkels zijn nog open in mijn winkelcentrum
Of de ouders vliegen nu gillend alsnog naar kantoor omdat ze niet kunnen thuiswerken met hun koters om zich heenquote:Op dinsdag 15 december 2020 10:36 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Die stelde daar zeker de goede vragen over.
Ik denk dat nog gaat knetteren vandaag, vooral omdat de Jonge gisteren bekende dat puur en alleen was gedaan om de ouders thuis te krijgen.
Dat had je naar mijn idee ook kunnen oplossen door een paar keer handhaving een willekeurig kantoor te laten binnen vallen met een journalist van de lokale krant erbij. dikke boete eroverheen, dan stoppen de werkgevers wel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |