SPOILER: Frequently Asked QuestionsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Slowchat in deze topicreeks is toegestaan, maar houd tijdens shows graag wel rekening met de DJ!
Praat op deze momenten het liefst over de muziek en de DJ's die aan het draaien zijn voor jouw plezier en vermaak.Hoe kan ik Radio 49 beluisteren?
Dit kan tijdelijk via http://radio49.myl2mr.com/
Klik hier voor onze Facebookpagina
Vind je Radio 49 leuk?
Je kunt ons steunen door middel van een éénmalige of maandelijkse donatie. Radio 49 is namelijk niet kostenloos.
Voor meer informatie kun je via DM of PM contact opnemen met Peaceman.
DISCLAIMER
Radio 49 aanvaardt GEEN aansprakelijkheid voor hysterische lachbuien, defecte apparatuur of andersoortig (licht tot zwaar) lichamelijk dan wel geestelijk letsel voortvloeiende uit het luisteren naar de shows van onze DJ's.
Ik geloof 5. En dan nog een jas die net geen winterjas is, maar die ik soms overdag prima kan dragen in deze tijd.quote:Op vrijdag 11 december 2020 16:01 schreef just me het volgende:
Hoeveel winterjassen heb jij DDM
Ik heb er eentje
quote:Op vrijdag 11 december 2020 16:01 schreef just me het volgende:
Hoeveel winterjassen heb jij DDM
Ik heb er eentje
quote:Op vrijdag 11 december 2020 16:07 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
Ik geloof 5. En dan nog een jas die net geen winterjas is, maar die ik soms overdag prima kan dragen in deze tijd.
Die gaan van bijna koud, naar koud en heel koud zeker ?quote:
Oh ja, dat is waarquote:Op vrijdag 11 december 2020 16:55 schreef Doedezemaar het volgende:
Volgens mij was je erbij, just me, toen ik mijn warme lange winterjas kocht. Ik geloof dat ik nog 1 (winter)jas heb die niet bij de kringloop gekocht is.
quote:Op vrijdag 11 december 2020 17:14 schreef livelink het volgende:
Mijn dochter was net bij de kringloop om een vaas te zoeken. Ze zag een mooie vaas en pakte die op om even nader te bekijken, bleek dat het vol zat met as en dat het een urn was![]()
Iemand heeft dus gewoon een urn naar de kringloop gebracht. Of zoals mijn dochter het zei: "iemand heeft zijn oma naar de kringloop gebracht".
Ik kan vanavond niet luisteren, maar de volgende keer vast wel.quote:Op vrijdag 11 december 2020 16:51 schreef DJ11 het volgende:
Vanavond op deze fraaie radiozender:
[ afbeelding ]
Deel 6 van mijn Top 250 aller tijden. We beginnen bij #84 en gaan in elk geval tot #51
Aanvang 19:00 uur (nog steeds de streeftijd)
Oeps. Dochter een trauma? Ik heb het alleen een keer gehad dat de vaas halfvol met zand was en dat dus daar zo over de vloer ging toen ik de onderkant ging bekijken. Apart dat zulke dingen niet gechecked worden.quote:Op vrijdag 11 december 2020 17:14 schreef livelink het volgende:
Mijn dochter was net bij de kringloop om een vaas te zoeken. Ze zag een mooie vaas en pakte die op om even nader te bekijken, bleek dat het vol zat met as en dat het een urn was![]()
Iemand heeft dus gewoon een urn naar de kringloop gebracht. Of zoals mijn dochter het zei: "iemand heeft zijn oma naar de kringloop gebracht".
Ik draag er eigenlijk maar eentje.quote:Op vrijdag 11 december 2020 16:27 schreef just me het volgende:
[..]
[..]
Die gaan van bijna koud, naar koud en heel koud zeker ?
Zij ging ook de onderkant bekijken en kreeg wat as over zich heen. Ze vond het wel een naar idee, ja.quote:Op vrijdag 11 december 2020 17:35 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
Oeps. Dochter een trauma? Ik heb het alleen een keer gehad dat de vaas halfvol met zand was en dat dus daar zo over de vloer ging toen ik de onderkant ging bekijken. Apart dat zulke dingen niet gechecked worden.
We hebben oma hier ook wel op bezoek gehad. Kwam uit een huis wat leeggehaald was.quote:Op vrijdag 11 december 2020 17:14 schreef livelink het volgende:
Mijn dochter was net bij de kringloop om een vaas te zoeken. Ze zag een mooie vaas en pakte die op om even nader te bekijken, bleek dat het vol zat met as en dat het een urn was![]()
Iemand heeft dus gewoon een urn naar de kringloop gebracht. Of zoals mijn dochter het zei: "iemand heeft zijn oma naar de kringloop gebracht".
Ja, het blijft raar dat je dat dan niet meeneemt.quote:Op vrijdag 11 december 2020 17:42 schreef brother52 het volgende:
[..]
We hebben oma hier ook wel op bezoek gehad. Kwam uit een huis wat leeggehaald was.
Volgens mij waren er ook geen nabestaanden.quote:Op vrijdag 11 december 2020 17:47 schreef livelink het volgende:
[..]
Ja, het blijft raar dat je dat dan niet meeneemt.
Misschien was ze bij leven al verstrooid...quote:Op vrijdag 11 december 2020 18:01 schreef brother52 het volgende:
[..]
Volgens mij waren er ook geen nabestaanden.
Ze is wel netjes uitgestrooid.
Dan was ze bij ons goed op haar plekquote:Op vrijdag 11 december 2020 18:05 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Misschien was ze bij leven al verstrooid...
Thanksquote:Op vrijdag 11 december 2020 17:18 schreef Melting het volgende:
[..]
Ik kan vanavond niet luisteren, maar de volgende keer vast wel.
Veel plezier.
quote:Op vrijdag 11 december 2020 18:05 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Misschien was ze bij leven al verstrooid...
De geflopte opvolger van hun hit Groovejet, maar dan onherkenbaar geremixt:quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De lijst begint zo met de #84. Daar staat de allereerste track die ik ooit op Radio 49 draaide, in mijn testuitzending. Ik draai ook precies dezelfde versie als toen![]()
quote:
Oma's groentesoep?quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:04 schreef just me het volgende:
[..]ik ga straks wel vanachter de pc weg, ik "moet" nog soep maken maar dat kan prima met geluid op de achtergrond
Dat is tot ongeveer 21:28 uur. Zie maarquote:Op vrijdag 11 december 2020 19:05 schreef livelink het volgende:
Ben wel erg moe, dus ik weet niet of ik het tot nr. 51 vol ga houden helaas.
Hoe kan een bekende plaat uit 2009 nu ineens in het bovenste deel van je lijstje komen en voorheen niet?quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:06 schreef DJ11 het volgende:
Eén van de meest eigenwijze synthpop-/electropop-platen ooit; heerlijk.
083 (NEW)La Roux - Bulletproof [2009]
Het gaat pompoensoep wordenquote:
quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:08 schreef DJ11 het volgende:
In deze show onder meer: een nummer dat dankzij het Top 2000-topic van FOK! in mijn lijst is gekomen én de plaat uit 2017 die hoger staat dan de #1 uit mijn jaarlijst. Dat en nog veel meer leuks. Kwalitatief gezien mijn op één na beste show ooit
Omdat smaak verandert, omdat je nummers te lang hebt onderschat, onvoldoende kende... Niet te verklaren, eigenlijkquote:Op vrijdag 11 december 2020 19:08 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Hoe kan een bekende plaat uit 2009 nu ineens in het bovenste deel van je lijstje komen en voorheen niet?
Hallo!
Burp...
Daar kan ik prima mee levenquote:Op vrijdag 11 december 2020 19:09 schreef MadMaster het volgende:
[..]![]()
In Amsterdam zouden ze je een slappe ouwehoer noemen...
Is alleen weggelegd voor hele rijke mensen. Je moet veel poen hebben om het te maken.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:12 schreef DJ11 het volgende:
[..]
Is alleen weggelegd voor hele rijke mensen. Je moet veel poen hebben om het te maken.pompompompomSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Godmother of Radio 49
And now I think of my life as vintage wine
How fragile we are
quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:12 schreef DJ11 het volgende:
[..]
Is alleen weggelegd voor hele rijke mensen. Je moet veel poen hebben om het te maken.Denk dat de soep die mijn zwager vaak maakt poeniger is, haha, Helemaal nu met dat vlees van de groothandel.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar die soep kan geen naam hebben want er zit te veel in, buiten de erwtensoep, al is die ook onbenullig gevuld
You sound reasonable...Time to up my medication.
Onbewust een mooi bruggetje naar het nummer dat hierna komt. Want dat heeft een dier in de songtitel...quote:
Ben je niet dol op je zwager of niet dol op zijn soep ?quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:15 schreef Rafeiro het volgende:
[..]
Denk dat de soep die mijn zwager vaak maakt poeniger is, haha, Helemaal nu met dat vlees van de groothandel.
Maar die soep kan geen naam hebben want er zit te veel in, buiten de erwtensoep, al is die ook onbenullig gevuld
Wat een jaar...quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:17 schreef DJ11 het volgende:
[..]
Onbewust een mooi bruggetje naar het nummer dat hierna komt. Want dat heeft een dier in de songtitel...
Op beide juist wel, maar in 5 liter soep gaat voor 20 euro vlees ofzo. Minimaal.quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:18 schreef just me het volgende:
[..]
Denk dat de soep die mijn zwager vaak maakt poeniger is, haha, Helemaal nu met dat vlees van de groothandel.
Maar die soep kan geen naam hebben want er zit te veel in, buiten de erwtensoep, al is die ook onbenullig gevuld
Ik hoop dat ik 51 red...quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:19 schreef DJ11 het volgende:
Ik heb vanavond trouwens twee opties in de aanbieding:
1: draaien tot en met #51: duurt ongeveer 2u28 (dus klaar om 21:28 uur)
2: doorgaan tot en met #41; dan komt er zo'n 48 minuten bij
We zien tegen die tijd wel
Topjaarquote:
quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:20 schreef Rafeiro het volgende:
[..]
Op beide juist wel, maar in 5 liter soep gaat voor 20 euro vlees ofzo. Minimaal.
Erg gevuld dus maar ook erg lekker.
Zonde van het vlees, al dat water waar het in ligt te soppen...quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:20 schreef Rafeiro het volgende:
[..]
Op beide juist wel, maar in 5 liter soep gaat voor 20 euro vlees ofzo. Minimaal.
Erg gevuld dus maar ook erg lekker.
Toch wel knap van die 2-jarigequote:Op vrijdag 11 december 2020 19:22 schreef DJ11 het volgende:
Hierna: drie nieuwe binnenkomers op rij, respectievelijk 2, 42 en 52 jaar oud!
Onze katten zitten altijd in quarantaine.quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:25 schreef livelink het volgende:
[..]
De katten wisten nog wel iets te maken van hun quarantaine
[ afbeelding ]
En hun baasje noemen ze CatMaster?quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:26 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Onze katten zitten altijd in quarantaine.
Ze hebben geen rad, maar rennen gewoon 10 keer achter elkaar de trap op en af...
quote:
Droevig.quote:
Ben het helemaal met je eens hoorquote:Op vrijdag 11 december 2020 19:32 schreef MadMaster het volgende:
Hou op, deze plaat is al eeuwen een klassieker.
Heb het zelfs gezongen op de landingsbaan van Gibraltar...
Dan gok ik weer op True Faithquote:Op vrijdag 11 december 2020 19:32 schreef DJ11 het volgende:
[..]
Droevig.![]()
Hierna iemand die er waarschijnlijk nog één keer in staat met een ander liedje. Maar het nummer dat ik zo draai, staat er al jaren niet meer in.
Hij Was Maar Een Neger van de Zangeres Zonder Naam kan niet meer tegenwoordig.quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:32 schreef DJ11 het volgende:
[..]
Droevig.![]()
Hierna iemand die er waarschijnlijk nog één keer in staat met een ander liedje. Maar het nummer dat ik zo draai, staat er al jaren niet meer in.
Ja, maar toch was ik hem ook bijna vergeten tot die top2000-lijst.quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:32 schreef MadMaster het volgende:
Hou op, deze plaat is al eeuwen een klassieker.
Heb het zelfs gezongen op de landingsbaan van Gibraltar...
Onder al onze vakantiefilms monteerde ik muziek en bij de vliegveld scenes kwam dit standaard aan bod.quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:34 schreef livelink het volgende:
[..]
Ja, maar toch was ik hem ook bijna vergeten tot die top2000-lijst.
Ik gaf vorige keer ook al aan dat je erg optimistisch bent over dat nummerquote:
Ik heb dit jaar voor het eerst echt geaccepteerd dat de Top2000 verjongt. Dat is eigenlijk de logische zaak der dingen. Is wel relaxed.quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:35 schreef DJ11 het volgende:
Even opgezocht - niet dat het verder uitmaakt: deze plaat stond tot en met 2016 elk jaar in de Top 2000. Daar waar het thuishoort.
077 (NEW)Dusty Springfield - I Close My Eyes And Count To Ten [1968]
Charlie Winston heeft ook een hele mooie Airport. In één take opgenomen, met alleen piano. Een heel puur liedje.quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:35 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Onder al onze vakantiefilms monteerde ik muziek en bij de vliegveld scenes kwam dit standaard aan bod.
Of Fly Away van Lenny Kravitz...
Ja, maar jouw lijst is grillig en je strooit graag zand in de ogen. Ik verwacht hem nu dan wel in de top 10quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:36 schreef DJ11 het volgende:
[..]
Ik gaf vorige keer ook al aan dat je erg optimistisch bent over dat nummerHet stond vorige keer op 198.
Ik ga al een tijdje niet meer op vakantie en filmen doe ik het ook niet meer...quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:37 schreef DJ11 het volgende:
[..]
Charlie Winston heeft ook een hele mooie Airport. In één take opgenomen, met alleen piano. Een heel puur liedje.
Ik ga voor #1...quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:38 schreef livelink het volgende:
[..]
Ja, maar jouw lijst is grillig en je strooit graag zand in de ogen. Ik verwacht hem nu dan wel in de top 10
Confusion is dan ook een topplaat...quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:40 schreef DJ11 het volgende:
Jullie hebben te hoge verwachtingen. Mijn favoriete New Order-nummer is een ander nummer dan True Faith. Ik heb het regelmatig gedraaid...
Ik zou het echt niet weten dan. Hopelijk niet Blue Mondayquote:Op vrijdag 11 december 2020 19:40 schreef DJ11 het volgende:
Jullie hebben te hoge verwachtingen. Mijn favoriete New Order-nummer is een ander nummer dan True Faith. Ik heb het regelmatig gedraaid...
quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:42 schreef livelink het volgende:
[..]
Ik zou het echt niet weten dan. Hopelijk niet Blue Monday
Ik ga even de toiletrolhouder aanvullen...quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:43 schreef DJ11 het volgende:
Dit nummer duurt ongeveer even lang dan de twee omringende nummers samen(terwijl het toch maar 4 minuten duurt)
quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:44 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Ik ga even de toiletrolhouder aanvullen...
quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:45 schreef MadMaster het volgende:
Zang links, cello's rechts.
Old skool stereo...
De volgende plaat is veel nieuwer, maar ook heel old skool. Op de cd staat zelfs een waarschuwing dat alles analoog is opgenomen....quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:45 schreef MadMaster het volgende:
Zang links, cello's rechts.
Old skool stereo...
Ik ben blij en opgelucht dat je testuitslag vandaag in orde was.quote:
Fijn nummer. Hopelijk is het niet de laatste Lenny Kravitz in jouw lijst.quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:47 schreef DJ11 het volgende:
Eén van de hardste stijgers in de lijst: 71 plaatsen omhoog![]()
073 (144)Lenny Kravitz - Believe [1993]
Voor hetzelfde geld waren het er een stuk minder geweest...quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:47 schreef DJ11 het volgende:
Eén van de hardste stijgers in de lijst: 71 plaatsen omhoog![]()
073 (144)Lenny Kravitz - Believe [1993]
Ik ook hoor, ik ben toch ook niet meer piepjong.... Merel heeft nog geen uitslag, dat zal morgen wel komen.quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:47 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Ik ben blij en opgelucht dat je testuitslag vandaag in orde was.
Steeds meer mensen in mijn, nu niet meer zo nabije, omgeving zijn wel de klos.
Een hoop ellende toch wel vaak...
Ik hoorde juist in het begin van de tweede lockdown (september/oktober) veel gevallen. Vooral ook veel op de scholen van de kinderen. Daar is het juist helemaal tot rust gekomen de laatste weken.quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:47 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Ik ben blij en opgelucht dat je testuitslag vandaag in orde was.
Steeds meer mensen in mijn, nu niet meer zo nabije, omgeving zijn wel de klos.
Een hoop ellende toch wel vaak...
Hier in Delft zijn veel corona besmettingen op scholen... er is geen peil op te trekken en eerlijk gezegd bljif ik verbaasd dat die sneltesten niet 100% betrouwbaar zijn, waarom zijn die er dan ??!!quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:49 schreef livelink het volgende:
[..]
Ik hoorde juist in het begin van de tweede lockdown (september/oktober) veel gevallen. Vooral ook veel op de scholen van de kinderen. Daar is het juist helemaal tot rust gekomen de laatste weken.
quote:
quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:51 schreef ToT het volgende:
Flappie fluisterde me wat in het oor, en ik ben ingetuned!
Wat goed van hem.quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:51 schreef ToT het volgende:
Flappie fluisterde me wat in het oor, en ik ben ingetuned!
Eigenlijk is het redelijk lang bij ons uit de buurt gebleven.quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:49 schreef livelink het volgende:
[..]
Ik hoorde juist in het begin van de tweede lockdown (september/oktober) veel gevallen. Vooral ook veel op de scholen van de kinderen. Daar is het juist helemaal tot rust gekomen de laatste weken.
Hebben die kids inmiddels niet allemaal al een keer het virus gehad?quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:52 schreef livelink het volgende:
We kregen vandaag juist een mail van de opleiding van mijn dochter dat zij dat ook ervaren hebben. In het begin van de lockdown in totaal 26 besmetting onder de leerlingen en nu niks meer al een lange tijd.
Ze zijn daar ook wel echt streng hoor. Na 3x een waarschuwing voor niet voldoende afstand word je meteen geschorst.
Jep het komt steeds dichterbij...quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:52 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Eigenlijk is het redelijk lang bij ons uit de buurt gebleven.
Afgelopen week miste ik een collega, kreeg hem niet te pakken nu blijkt hij al 2 weken in het ziekenhuis te liggen. Andere collega zag ik gisteren online, tijdens de kerstborrel en ik dacht dat hij het zich makkelijk had gemaakt. Bleek hij met z'n vrouw en zoon, elkaar opvolgend, ook al weken last te hebben van de Krona te hebben.
Beide buurmeisjes zitten in hun kamer in quarantiane, ook allebei besmet...
Ik heb al besloten die soep morgen te maken, dan neem ik nu nog eenquote:Op vrijdag 11 december 2020 19:54 schreef DJ11 het volgende:
Ik neem hierna een groot risico, want ik draai zo een slaapliedje. Iets anders kan ik er niet van maken.Hopelijk blijven jullie toch nog een poosje wakker...
Tja restaurants dicht, maar laat de koters elkaar maar lekker ondersnotteren om vervolgens papa en mama een dikke knuffel te geven.quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:53 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Hebben die kids inmiddels niet allemaal al een keer het virus gehad?
Mocht je niks meer van me horen, dan was Frank S. het intro van de volgende plaat...quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:54 schreef DJ11 het volgende:
Ik neem hierna een groot risico, want ik draai zo een slaapliedje. Iets anders kan ik er niet van maken.Hopelijk blijven jullie toch nog een poosje wakker...
Daarom hebben wij al eeuwen geleden besloten geen koters te nemen.quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:54 schreef ToT het volgende:
[..]
Tja restaurants dicht, maar laat de koters elkaar maar lekker ondersnotteren om vervolgens papa en mama een dikke knuffel te geven.
Dat is wel heftig... bij ons was er ook een hele opleiding in quarantaine vanwege tientallen besmettingen. Kon weer 50 kandidaten uitschrijven.quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:52 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Eigenlijk is het redelijk lang bij ons uit de buurt gebleven.
Afgelopen week miste ik een collega, kreeg hem niet te pakken nu blijkt hij al 2 weken in het ziekenhuis te liggen. Andere collega zag ik gisteren online, tijdens de kerstborrel en ik dacht dat hij het zich makkelijk had gemaakt. Bleek hij met z'n vrouw en zoon, elkaar opvolgend, ook al weken last te hebben van de Krona te hebben.
Beide buurmeisjes zitten in hun kamer in quarantiane, ook allebei besmet...
Deze van Frank Sinatra heb ik anders ook wel moeite mee om wakker te blijven hoor.quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:54 schreef DJ11 het volgende:
Ik neem hierna een groot risico, want ik draai zo een slaapliedje. Iets anders kan ik er niet van maken.Hopelijk blijven jullie toch nog een poosje wakker...
quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:55 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Daarom hebben wij al eeuwen geleden besloten geen koters te nemen.
Ik haat snotneuzen...
Het slaapliedje van het lammetje is ook een mooie!quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:56 schreef DJ11 het volgende:
Niet zo heel erg bekend, dit nummer. Wel heel erg mooi. Geschreven voor zijn dochter.
071 (051)Billy Joel - Lullabye (Goodnight, My Angel) [1993]
Het gaat om het nummer dat hierna komt. Je kent het geheid... En het komt nu nieuw binnen in mijn Top 250....quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:55 schreef ToT het volgende:
Wel ellendige timing, Elfje! Ik heb de kabels van mijn nieuwe speakers nog niet binnen en zit nu op m'n Wharfedales te luisteren!
quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:56 schreef DJ11 het volgende:
Niet zo heel erg bekend, dit nummer. Wel heel erg mooi. Geschreven voor zijn dochter.
071 (051)Billy Joel - Lullabye (Goodnight, My Angel) [1993]
Jullie gaan toch ook regelmatig op pad ?quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:54 schreef ToT het volgende:
[..]
Tja restaurants dicht, maar laat de koters elkaar maar lekker ondersnotteren om vervolgens papa en mama een dikke knuffel te geven.
Zou ook kunnen, maar dat is dan toch ook prima.quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:53 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Hebben die kids inmiddels niet allemaal al een keer het virus gehad?
Whehe!quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:57 schreef DJ11 het volgende:
[..]
Het gaat om het nummer dat hierna komt. Je kent het geheid... En het komt nu nieuw binnen in mijn Top 250....
Ja, zeker...quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:57 schreef livelink het volgende:
[..]
Zou ook kunnen, maar dat is dan toch ook prima.
Valt mee. Laatste keer was in Münster en dat is ook al weer ff geleden.quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:57 schreef just me het volgende:
[..]
Jullie gaan toch ook regelmatig op pad ?
Mijn ex is supervoorzichtig en heeft toch Corona opgelopen, het kan je zomaar overkomen.quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:58 schreef ToT het volgende:
[..]
Valt mee. Laatste keer was in Münster en dat is ook al weer ff geleden.
Sowieso daar zo veel mogelijk uit de buurt van anderen gebleven.
Jij bent vanaf nu gewoon immuun.quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:49 schreef just me het volgende:
[..]
Ik ook hoor, ik ben toch ook niet meer piepjong.... Merel heeft nog geen uitslag, dat zal morgen wel komen.
Ik heb me de hele tijd goed gevoeld maar ook dat zegt niets..
Goed nieuws ookquote:Op vrijdag 11 december 2020 19:58 schreef just me het volgende:
Merel is ook negatief getest
![]()
Dus in ons geval waren het niet de kinderen maar opa
Weet hij hoe of waar hij het heeft opgelopen?quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:59 schreef just me het volgende:
[..]
Mijn ex is supervoorzichtig en heeft toch Corona opgelopen, het kan je zomaar overkomen.
Jep kan ze dinsdag "gewoon" verhuizenquote:
Fijn om te horenquote:Op vrijdag 11 december 2020 19:58 schreef just me het volgende:
Merel is ook negatief getest
![]()
Dus in ons geval waren het niet de kinderen maar opa
Ah, mooi!quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:58 schreef just me het volgende:
Merel is ook negatief getest
![]()
Dus in ons geval waren het niet de kinderen maar opa
Gelukkig! Wat zal je ex ook opgelucht zijn.quote:Op vrijdag 11 december 2020 19:58 schreef just me het volgende:
Merel is ook negatief getest
![]()
Dus in ons geval waren het niet de kinderen maar opa
Nee, dat weet hij juist niet, ik heb hem uitgebreid ondervraagd door de telefoon.quote:Op vrijdag 11 december 2020 20:00 schreef livelink het volgende:
[..]
Weet hij hoe of waar hij het heeft opgelopen?
Ja, hij voelde zich behoorlijk schuldigquote:Op vrijdag 11 december 2020 20:00 schreef livelink het volgende:
[..]
Gelukkig! Wat zal je ex ook opgelucht zijn.
Gelukkig maarquote:Op vrijdag 11 december 2020 20:00 schreef just me het volgende:
[..]
Jep kan ze dinsdag "gewoon" verhuizen
Dat wil ik ook weten van iedereen.quote:Op vrijdag 11 december 2020 20:00 schreef livelink het volgende:
[..]
Weet hij hoe of waar hij het heeft opgelopen?
Met de skills van pa...quote:Op vrijdag 11 december 2020 20:00 schreef just me het volgende:
[..]
Nee, dat weet hij juist niet, ik heb hem uitgebreid ondervraagd door de telefoon.
Dat is heel fijn, anders was het toch een heel gedoe gewordenquote:Op vrijdag 11 december 2020 20:00 schreef just me het volgende:
[..]
Jep kan ze dinsdag "gewoon" verhuizen
Øye Mi Kanto!quote:Op vrijdag 11 december 2020 20:04 schreef DJ11 het volgende:
069 (042)Röyksopp - Remind Me (Someone Else's club mix) [2002]
Met zang van Erlend Øye, zanger van Kings of Convenience.
Gooi het er dan maar helemaal uit.quote:Op vrijdag 11 december 2020 20:05 schreef DJ11 het volgende:
Hierna een nummer dat 2 edities geleden nog op #5 stond...
Ik heb ze maar 1 keer live gezien, als voorprogramma van Moby in Ahoy...quote:Op vrijdag 11 december 2020 20:05 schreef DJ11 het volgende:
Ik was erbij toen het toen nog zeer onbekende Röyksopp voor tien man en een paardenkop optrad in de Effenaar in Eindhoven en toen deze versie van Remind Me speelde (met vocoder-zang, maar verder identiek).![]()
Geweldige videoclip ook, trouwens.
Daar is het toch nog net wat te goed voor.... Even @peaceman taggen, omdat het kan.quote:Op vrijdag 11 december 2020 20:06 schreef livelink het volgende:
[..]
Gooi het er dan maar helemaal uit.
Hé, daar was ik ookquote:Op vrijdag 11 december 2020 20:07 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Ik heb ze maar 1 keer live gezien, als voorprogramma van Moby in Ahoy...
quote:Op vrijdag 11 december 2020 20:06 schreef livelink het volgende:
[..]
Gooi het er dan maar helemaal uit.
quote:Op vrijdag 11 december 2020 20:06 schreef livelink het volgende:
[..]
Gooi het er dan maar helemaal uit.
Met drie ookquote:Op vrijdag 11 december 2020 20:07 schreef DJ11 het volgende:
[..]
Daar is het toch nog net wat te goed voor.... Even @:Peaceman taggen, omdat het kan.
068 (037)Radiohead - Creep [1993]
Ook met vier akkoorden kun je mooie liedjes maken.
Bij Hoevelaken linksaf...quote:Op vrijdag 11 december 2020 20:09 schreef DJ11 het volgende:
Hierna een nummer dat we spelen met de coverband waar ik in zit. Succes verzekerd. Je krijgt er echt iedereen de dansvloer mee op. Ik heb 80-plussers de dansvloer op zien gaan bij dit nummer...
I will survivequote:Op vrijdag 11 december 2020 20:09 schreef DJ11 het volgende:
Hierna een nummer dat we spelen met de coverband waar ik in zit. Succes verzekerd. Je krijgt er echt iedereen de dansvloer mee op. Ik heb 80-plussers de dansvloer op zien gaan bij dit nummer...
2018 was Finneas dacht ikquote:Op vrijdag 11 december 2020 20:12 schreef DJ11 het volgende:
067 (053)The Doobie Brothers - Listen To The Music [1972]
Aan de horizon doemen onder meer op: de hardste stijger in de lijst en mijn #1 van 2018. Hierna eerst een staaltje synthpop van de bovenste plank.
Wacht maar tot je 80 bent...quote:Op vrijdag 11 december 2020 20:13 schreef livelink het volgende:
Ik heb dit nooit als een dansnummer ervaren eigenlijk
Dat dusquote:Op vrijdag 11 december 2020 20:16 schreef Rafeiro het volgende:
Wat fijn just me en ook voor je ex. Heb me ook 2x laten testen nu, puur voor de mensen om me heen. Lijkt me zo verschrikkelijk om het eventueel over te dragen.
Logisch, dat bevestig ik net...quote:Op vrijdag 11 december 2020 20:18 schreef DJ11 het volgende:
Overigens geldt voor dit nummer zo'n beetje hetzelfde als voor Creep. De band zelf heeft er niet zo veel mee. Toen de platenmaatschappij Don't You Want Me op single wilde uitbrengen, vond de band dat maar een rare keuze. Het nummer had het album gehaald als een soort filler...
quote:Op vrijdag 11 december 2020 20:20 schreef DJ11 het volgende:
Je had het helemaal goed, Livelink
065 (198)New Order - True Faith [1987]
133 plaatsen hoger dan de vorige keer...
Ja, het zat er dik in hèquote:
Uiteindelijk begon ik toch te twijfelenquote:Op vrijdag 11 december 2020 20:22 schreef DJ11 het volgende:
[..]
Ja, het zat er dik in hèHeb de afgelopen jaren (te) vaak laten doorschemeren hoe goed ik dit nummer vind. En dat het in de Top 2000 hoort. Waar het wéér niet in staat (baggerlijst).
Legendarische clip ook wel, eigenlijk. Je hoort het intro van dit nummer, je ziet onmiddellijk die slaande mannetjes voor je.quote:
Ik wil het voelen. Op een supertrampoline.quote:Op vrijdag 11 december 2020 20:23 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Stuur een foto van je naar me toe en ik maak er een gifje voor je van...
Paul McCartney...quote:Op vrijdag 11 december 2020 20:24 schreef DJ11 het volgende:
Hierna: een nummer dat voor velen als kerstnummer wordt gezien...
Goed geradenquote:
Klein beginnen...quote:Op vrijdag 11 december 2020 20:24 schreef livelink het volgende:
[..]
Ik wil het voelen. Op een supertrampoline.
Een keer met een aanloop in de trampoline springen is leuk, salto er weer uit, maar dat hedendaagse trampolinespringen lijkt me niks, ik denk dat mijn arme knietjes het niet zouden overlevenquote:Op vrijdag 11 december 2020 20:24 schreef livelink het volgende:
[..]
Ik wil het voelen. Op een supertrampoline.
quote:Op vrijdag 11 december 2020 20:27 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Klein beginnen...
[ afbeelding ]
Hij kan nooit te vroeg beginnenquote:Op vrijdag 11 december 2020 20:27 schreef ToT het volgende:
Er zit hier een manneke mee te zingen!
(Ja nog wakker, want middagdutje enzo.)
Goed zoquote:Op vrijdag 11 december 2020 20:27 schreef ToT het volgende:
Er zit hier een manneke mee te zingen!
(Ja nog wakker, want middagdutje enzo.)
Omdat er maar 2000 platen in die lijst passen...quote:Op vrijdag 11 december 2020 20:26 schreef DJ11 het volgende:
[..]
Goed geradenNet als bij de vorige plaat snap ik niet dat dit niet gewoon in de Top 2000 staat.
064 (079)Paul McCartney - Once Upon A Long Ago [1987]
Ik heb wel eens bij zo'n ding staan twijfelen. Maar volgens mij staat het garant voor ongelukken en blessures, zo'n klein trampolinetje.quote:Op vrijdag 11 december 2020 20:27 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Klein beginnen...
[ afbeelding ]
Ik reken het goed en ken de gebruikelijke 0 punten toequote:
Ja, en nog steeds is het geen reden geweest om 1 van beide te gaan beluisteren...quote:Op vrijdag 11 december 2020 20:31 schreef DJ11 het volgende:
Moet ik nog melden dat FINNEAS de broer van Billie Eilish is, die zo'n beetje al haar muziek schrijft en produceert? Of heb ik dat al 46 keer verteld?
Ik wist het inmiddels.quote:Op vrijdag 11 december 2020 20:31 schreef DJ11 het volgende:
Moet ik nog melden dat FINNEAS de broer van Billie Eilish is, die zo'n beetje al haar muziek schrijft en produceert? Of heb ik dat al 46 keer verteld?
Ik moet zeggen dat ik laatst ook weer een heel mooi nummer van Billie Eilish heb gehoord.quote:Op vrijdag 11 december 2020 20:31 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Ja, en nog steeds is het geen reden geweest om 1 van beide te gaan beluisteren...
Ik ken alleen dat ene hitje van haar en die stem kan ik niet aanhoren...quote:Op vrijdag 11 december 2020 20:33 schreef livelink het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat ik laatst ook weer een heel mooi nummer van Billie Eilish heb gehoord.
Het was dat Bond-nummer dat ik laatst van haar hoorde heb ik even opgezocht. Dat vond ik mooi.quote:Op vrijdag 11 december 2020 20:36 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Ik ken alleen dat ene hitje van haar en die stem kan ik niet aanhoren...
Dat, dat bedoel ik.quote:Op vrijdag 11 december 2020 20:37 schreef Doedezemaar het volgende:
Ik heb ooit een poging gedaan om iets van die Billie te luisteren, ik snapte het niet, moeilijk en vaag doen en dan die stem
Een lekker Bond-nummertje is zeker goed te doen...quote:Op vrijdag 11 december 2020 20:38 schreef livelink het volgende:
[..]
Het was dat Bond-nummer dat ik laatst van haar hoorde heb ik even opgezocht. Dat vond ik mooi.
quote:Op vrijdag 11 december 2020 20:40 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Een lekker Bond-nummertje is zeker goed te doen...
[ afbeelding ]
Je lacht, maar we hebben ze, per ongeluk, live gezien in Las Vegas.quote:
dat is dan weer super leukquote:Op vrijdag 11 december 2020 20:43 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Je lacht, maar we hebben ze, per ongeluk, live gezien in Las Vegas.
Ze traden op in ons hotel tijdens een privé party en we zijn stiekem naar binnen geglipt.
Grandioos concert. En prima drank en hapjes...
En niemand vroeg wie jullie waren?quote:Op vrijdag 11 december 2020 20:43 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Je lacht, maar we hebben ze, per ongeluk, live gezien in Las Vegas.
Ze traden op in ons hotel tijdens een privé party en we zijn stiekem naar binnen geglipt.
Grandioos concert. En prima drank en hapjes...
Dat is gaaf! Die dames weten wel wat muziek maken is.quote:Op vrijdag 11 december 2020 20:43 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Je lacht, maar we hebben ze, per ongeluk, live gezien in Las Vegas.
Ze traden op in ons hotel tijdens een privé party en we zijn stiekem naar binnen geglipt.
Grandioos concert. En prima drank en hapjes...
Ze dachten vast dat MwMM erbij hoordequote:Op vrijdag 11 december 2020 20:45 schreef livelink het volgende:
[..]
En niemand vroeg wie jullie waren?
Met haar triangel die ze verleidelijk vasthield.quote:Op vrijdag 11 december 2020 20:47 schreef just me het volgende:
[..]
Ze dachten vast dat MwMM erbij hoorde
Nee, we liepen een rondje door het hotel en hoorde muziek.quote:Op vrijdag 11 december 2020 20:45 schreef livelink het volgende:
[..]
En niemand vroeg wie jullie waren?
Geweldig!quote:Op vrijdag 11 december 2020 20:50 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Nee, we liepen een rondje door het hotel en hoorde muziek.
De deur van de zaal stond open. Een deel van de aanwezigen zat op stoelen te luisteren, een deel liep rond.
We hebben 2 stoeltjes gepakt en niemand heeft ons iets gevraagd. Behalve de bediening die ons van alles aanbood...
Hahaha, ik zie haar al zitten...quote:Op vrijdag 11 december 2020 20:49 schreef livelink het volgende:
[..]
Met haar triangel die ze verleidelijk vasthield.
Ik ken dit niet.quote:Op vrijdag 11 december 2020 20:51 schreef DJ11 het volgende:
De beste single die Coldplay nooit uitbracht. Dit nummer haalde de Top 2000.
058 (039)Coldplay - Politik [2002]
Ik had tot dat moment nog nooit van ze gehoord.quote:Op vrijdag 11 december 2020 20:47 schreef Symphonic het volgende:
[..]
Dat is gaaf! Die dames weten wel wat muziek maken is.
* just me stookt vuurtje opquote:Op vrijdag 11 december 2020 20:55 schreef DJ11 het volgende:
Er komt zo een nummer aan dat Livelink zeker weten leuk vindt. Ik steek m'n handen ervoor in het vuur. Eerst nog even een plaat die redelijk stabiel blijft in de lijst...
Ik ben benieuwd.quote:Op vrijdag 11 december 2020 20:55 schreef DJ11 het volgende:
Er komt zo een nummer aan dat Livelink zeker weten leuk vindt. Ik steek m'n handen ervoor in het vuur. Eerst nog even een plaat die redelijk stabiel blijft in de lijst...
Die van mij moet nog komen...quote:Op vrijdag 11 december 2020 21:01 schreef livelink het volgende:
Stond op mijn nummer 1 van 2020 volgens Spotify
Graag gedaan. Veel plezierquote:Op vrijdag 11 december 2020 21:13 schreef Symphonic het volgende:
Ik heb de eerste helft geskipt, maarmik ga wel de tweede helft van Denemarken - Zweden kijken.
Dank DJ11.
quote:Op vrijdag 11 december 2020 21:13 schreef Symphonic het volgende:
Ik heb de eerste helft geskipt, maarmik ga wel de tweede helft van Denemarken - Zweden kijken.
Dank DJ11.
Fijne wedstrijd!quote:Op vrijdag 11 december 2020 21:13 schreef Symphonic het volgende:
Ik heb de eerste helft geskipt, maarmik ga wel de tweede helft van Denemarken - Zweden kijken.
Dank DJ11.
Dat is echt zo mooiquote:Op vrijdag 11 december 2020 21:14 schreef DJ11 het volgende:
053 (NEW)Gilbert O'Sullivan - Nothing Rhymed [1970]
De nummer 51 nadert. Ik kan daarna nog 48 minuten doorgaan.. anders schuiven de nummers 50-41 door naar de volgende show.
heb je dit wel opgeschrevenquote:Op vrijdag 11 december 2020 21:15 schreef DJ11 het volgende:
Hierna - beetje zware kost, maar het is wat het is - het liedje dat ze op m'n uitvaart mogen draaien.
Ik ga het niet nog 48 minuten volmaken, vrees ik.quote:Op vrijdag 11 december 2020 21:14 schreef DJ11 het volgende:
053 (NEW)Gilbert O'Sullivan - Nothing Rhymed [1970]
De nummer 51 nadert. Ik kan daarna nog 48 minuten doorgaan.. anders schuiven de nummers 50-41 door naar de volgende show.
heb je wel wat vrij kunnen plannen rond de kerst ?quote:Op vrijdag 11 december 2020 21:16 schreef livelink het volgende:
[..]
Ik ga het niet nog 48 minuten volmaken, vrees ik.
Als je nu dood gaat, dan is dat geregeld...quote:Op vrijdag 11 december 2020 21:15 schreef DJ11 het volgende:
Hierna - beetje zware kost, maar het is wat het is - het liedje dat ze op m'n uitvaart mogen draaien.
Goed van Mw. MMquote:Op vrijdag 11 december 2020 21:17 schreef MadMaster het volgende:
Geweldig, mw. MM heeft een lading Gall & Gall- én VVV bonnen gevonden.
Van 1 kaart is het niet mogelijk om het saldo op te vragen, van de anderen wel.
Iemand ervaring jet Gall & Gall bonnen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |