Nu de lobby vanuit de horeca zo groot is spelen er ook andere belangen he. Wiebes komt dan op voor de horeca, wat ook zeker mag want die worden financieel hard getroffen. Vind het dan opvallend dat ze nu met een onderzoek komen die tegenstrijdig is met de bevindingen uit andere landen.quote:Op dinsdag 8 december 2020 14:24 schreef VoMy het volgende:
[..]
Het is geen wedstrijd he. Je doet een onderzoek om te zien wat mogelijk is, en als dan blijkt dat er meer mogelijk is, dan sta je weer meer toe. Het is geen Wiebes vs. Rutte ofzo
We gaan het vanavond horen hequote:Op dinsdag 8 december 2020 14:18 schreef trein2000 het volgende:
Minister Kwiebus en zijn secundant Keijzer stellen in een notitie dat openen van de restaurants de besmettingen zal doen dalen: https://www.rtlnieuws.nl/(...)oreca-wiebes-keijzer
Ben benieuwd, hoe gaan Mark en Hugo zich hier nog uit redden. Dit gaat richting schaakmat wat betreft de horeca.
En naar de burger (incluis hemzelf) die dit betalen.quote:Op dinsdag 8 december 2020 14:16 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Koop je niets voor, klopt, maar het is alles behalve netjes van je ex-werkgever.
Voor alles is een eerste keer.quote:Op dinsdag 8 december 2020 14:21 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
We gaan het vanavond horen he
Hopen dat er een journalist in de zaal zit vanavond die wel een beetje op zit te letten en een beetje wakker is.
Maarja de mensen die elkaar thuis opzoeken zullen nu ook niet allemaal naar restaurants gaan ofzo. Dan krijg je een combinatie van mensen die elkaar nu juist weer op gaan zoeken in de horeca, in combinatie met mensen die elkaar thuis opzoeken binnen. Het is winter he? Meer mensen hebben bezoek binnen ipv de tuin dus dat gaat sowieso sneller qua besmettingen.quote:In de notitie staat dat de sluiting van de horeca lijkt te hebben geleid tot veel meer bezoek bij mensen thuis. Het RIVM rapporteert in het beeld tot 1 december dat het aantal besmettingen in de thuissituatie is verdriedubbeld tot 3261 personen.
Ja, maar waar het nu om gaat, staat het in vergelijking tot huisbezoeken.quote:Op dinsdag 8 december 2020 14:23 schreef Momo het volgende:
[..]
[..]
Dit net al eerder gepost in dit topic Internationaal onderzoek laat zien restaurants/horeca wel een significante bron is van besmettingen
Natuurlijk heb ik dat gelezen. Maar ik merk uit alles dat dit hun opstelling is. Dat die wellicht onder druk niet houdbaar blijkt is wat anders dan dat die houding niet bestaat.quote:Op dinsdag 8 december 2020 14:23 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Heb je het artikel wel gelezen? Daarin staat dat dit onderzoek expliciet is uitgevoerd om te zien of er iets gedaan kan worden met de horeca.
Dan wordt het wat lastiger voor ze idd. Dan zullen ze vast een andere reden hebben zoals het bekende signaal afgeven. Afijn ik ga er nog stees vanuit dat ze het beste met ons voor hebben. Hopelijk voor de horeca dan goed nieuws vanavond.quote:Op dinsdag 8 december 2020 14:26 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Het OMT zei dat de restaurants best open konden blijven, maar uiteindelijk is besloten dat advies te negeren. Zij hebben toen alsnog de restaurants ook gesloten.
Nou ja, dat lijkt het in het kabinet wel te zijn.quote:Op dinsdag 8 december 2020 14:24 schreef VoMy het volgende:
[..]
Het is geen wedstrijd he. Je doet een onderzoek om te zien wat mogelijk is, en als dan blijkt dat er meer mogelijk is, dan sta je weer meer toe. Het is geen Wiebes vs. Rutte ofzo
En niet alleen de horeca zelf, ook Heineken en InBev beginnen langzaam de schade te merken.quote:Op dinsdag 8 december 2020 14:26 schreef Momo het volgende:
[..]
Nu de lobby vanuit de horeca zo groot is spelen er ook andere belangen he. Wiebes komt dan op voor de horeca, wat ook zeker mag want die worden financieel hard getroffen. Vind het dan opvallend dat ze nu met een onderzoek komen die tegenstrijdig is met de bevindingen uit andere landen.
Druk die ze zelf creeëren?quote:Op dinsdag 8 december 2020 14:27 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Natuurlijk heb ik dat gelezen. Maar ik merk uit alles dat dit hun opstelling is. Dat die wellicht onder druk niet houdbaar blijkt is wat anders dan dat die houding niet bestaat.
Ik heb die horeca bezoeken niet perse vervangen door het eten bij mensen thuis of andere mensen hier. Dat is nu echt een heel stuk minder. Misschien andere mensen wel weer.quote:Op dinsdag 8 december 2020 14:27 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Ja, maar waar het nu om gaat, staat het in vergelijking tot huisbezoeken.
Er wordt nu juist gesteld dat er in de Horeca minder besmettingen optreden dan in de huiselijke sfeer, en dat zou natuurlijk wel kunnen kloppen.
Kan jij een keer niet zo kleinerend doen?quote:Op dinsdag 8 december 2020 14:28 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Druk die ze zelf creeëren?Er staat heel duidelijk in het artikel dat het kabinet zelf om dit onderzoek heeft gevraagd. Snap je wat dat betekent?
Nee 10 dec.quote:Op dinsdag 8 december 2020 14:28 schreef Scrummie het volgende:
Is het vandaag dat ze pas om 15:15 cijfers melden?
Ik ben niet debiel. Maar het ie toch bekend dat er binnen het kabinet verschillende facties zijn. Grofweg de zorg kant en de economie kant.quote:Op dinsdag 8 december 2020 14:28 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Druk die ze zelf creeëren?Er staat heel duidelijk in het artikel dat het kabinet zelf om dit onderzoek heeft gevraagd. Snap je wat dat betekent?
Ja, voor mij ook. Ook ben je met meer mensen als je naar de horeca gaat. Ik vind het maar vaag.quote:Op dinsdag 8 december 2020 14:28 schreef Momo het volgende:
[..]
Ik heb die horeca bezoeken niet perse vervangen door het eten bij mensen thuis of andere mensen hier. Dat is nu echt een heel stuk minder. Misschien andere mensen wel weer.
Fraude met de zorgbonus zal inderdaad veel clicks opleveren.quote:Op dinsdag 8 december 2020 14:17 schreef Fred het volgende:
[..]
Bel SBS6, die smullen van dat soort zaken. 10 tegen 1 dat je alsnog je geld krijgt als er een item wordt gemaakt waarin je ex-werkgever met naam en toenaam wordt genoemd.
Is in die onderzoeken dan ook meegenomen dat mensen anders massaal thuis bezoek gaan ontvangen waar de regels minder goed worden gevolgd dan in een restaurant? Coronamoeheid begint een steeds grotere factor te worden thuis.quote:Op dinsdag 8 december 2020 14:23 schreef Momo het volgende:
[..]
[..]
Dit net al eerder gepost in dit topic Internationaal onderzoek laat zien restaurants/horeca wel een significante bron is van besmettingen
De gemiddelde FOK!'er die dagelijks de cijfers kijkt en elke persconferentie volgt is ook niet representatief. Veel mensen zijn het zat en ik hoor genoeg om mij heen dat ze er niet eens meer naar kijken.quote:Op dinsdag 8 december 2020 14:28 schreef Momo het volgende:
[..]
Ik heb die horeca bezoeken niet perse vervangen door het eten bij mensen thuis of andere mensen hier. Dat is nu echt een heel stuk minder. Misschien andere mensen wel weer.
Horeca zie ik ook na dit onderzoek niet opeens open gaan; zelfs niet enkel de restaurants. Ze komen daar iets te eigenwijs en voorzichtig voor over.quote:Op dinsdag 8 december 2020 14:27 schreef aartstyle het volgende:
[..]
Dan wordt het wat lastiger voor ze idd. Dan zullen ze vast een andere reden hebben zoals het bekende signaal afgeven. Afijn ik ga er nog stees vanuit dat ze het beste met ons voor hebben. Hopelijk voor de horeca dan goed nieuws vanavond.
DALINGquote:Op dinsdag 8 december 2020 14:31 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Aantal tests week 49: 320.205
Week 48: 259.377
Percentage positief:
Week 49: 11,6
Week 50: 11,1
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |