Sats kunnen ze niet bijprinten dus piva maakt zich nergens druk omquote:Op maandag 28 december 2020 13:41 schreef recursief het volgende:
Ik vind het wonderlijk hoe snel het herstel gegaan is en hoe groot de plus is waar ik het jaar mee eindig. Ik ben wel een beetje bang voor de enorme hoeveelheid bijgedrukte fiat: bijna een kwart van alle dollars die in omloop zijn, zijn in 2020 gedrukt. Dt kan volgens mij alleen maar fout gaan.
Ik weet nog dat dat bord aangepast moest worden.quote:Op dinsdag 29 december 2020 12:04 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
met al die geld smijterij gaan we de 1000 ook wel halen
Je kunt het niet hoeven betalen van vermogensrendementsheffing als rendement beschouwen. Immers, minder kosten. Dat maakt die producten voor sommige mensen een aantrekkelijke diversificatie van een gespreide beleggingsportefeuille. Dat gezegd hebbend: ik heb ze niet.quote:Op donderdag 31 december 2020 11:33 schreef floris_b het volgende:
Wat vinden jullie van groene beleggingen (deposito's)? Het enige voordeel dat ik kan bedenken is het verlagen van je vermogensbelasting. Voor het rendement hoef je het niet te doen.
Ziek man!!quote:Op vrijdag 1 januari 2021 09:01 schreef One_conundrum het volgende:
https://www.google.com/se(...)QAw&biw=1538&bih=798
Beste aandeel in mijn portfolio
Goeie vraag.quote:Op zondag 3 januari 2021 14:00 schreef Soldier2000 het volgende:
Zijn er Fokkers die traden in goud en/of zilver? Zoja, waar doen jullie dat in?
Ik wil wat meer spreiding gaan toepassen.
De Giro bied 2 ETF's aan in hun kern selectie:quote:Op zondag 3 januari 2021 14:07 schreef Qunix het volgende:
[..]
Goeie vraag.
Ik kwam goldrepublic.nl tegen.
Heb je de documentatie gelezen? Het betreft wel een ETN (note). Dus je rechten voor wat je bezit zijn anders dan de link die ik plaatste. Daar ben je (mede) eigenaar van een baar/baren. Je kan ze reserveren voor een klein bedrag en dan is het je eigendom.quote:Op zondag 3 januari 2021 14:31 schreef Soldier2000 het volgende:
[..]
De Giro bied 2 ETF's aan in hun kern selectie:
ETFS PHYSICALGOLD (JE00B1VS3770)
ETFS PHYSIC SILVER (JE00B1VS3333)
Ik hoopte op de lange termijn eigenlijk een constante stijging te zien, maar beide koersen hebben in 2013 toch wel een flinke terugval gehad, waarbij zilver zijn ATH in 2011 niet eens meer heeft terug gezien.
Om nog even terug te komen op die callopties. Het lijkt me niet zo 'winstgevend' te zijn. Klopt dit?quote:Op zondag 3 januari 2021 04:03 schreef einzeinz het volgende:
Stel dat ik vermoed dat de koers van Royal Dutch Shell (RDSA) tegen midden juni 2021 stijgt naar ¤17. Welke call optie kan ik dan best kopen?
[ afbeelding ]
Ik ben hier volledig nieuw in maar ik twijfel al heel lang over hoe dit werkt en wat ik dan het best kan kopen.
Mik ik dan beter op een koers ¤15 of ¤16?
Stel dat ¤17 inderdaad gerealiseerd wordt en je houdt de opties vast tot het einde, dan heeft de ¤15 strike een waarde van ¤2 en de ¤16 strike een waarde van ¤1 (ik laat de transactie kosten even buiten beschouwing). De meest gunstige keuze hangt af van de aankoop prijs van de optie die je kiest.quote:Op zondag 3 januari 2021 04:03 schreef einzeinz het volgende:
Stel dat ik vermoed dat de koers van Royal Dutch Shell (RDSA) tegen midden juni 2021 stijgt naar ¤17. Welke call optie kan ik dan best kopen?
[ afbeelding ]
Ik ben hier volledig nieuw in maar ik twijfel al heel lang over hoe dit werkt en wat ik dan het best kan kopen.
Mik ik dan beter op een koers ¤15 of ¤16?
dat is wel erg ver wegquote:Op zondag 3 januari 2021 04:03 schreef einzeinz het volgende:
Stel dat ik vermoed dat de koers van Royal Dutch Shell (RDSA) tegen midden juni 2021 stijgt naar ¤17. Welke call optie kan ik dan best kopen?
[ afbeelding ]
Ik ben hier volledig nieuw in maar ik twijfel al heel lang over hoe dit werkt en wat ik dan het best kan kopen.
Mik ik dan beter op een koers ¤15 of ¤16?
In het voorbeeld kun je ¤2 verdienen met ¤1.06 investeren, dat is bijna 90% in een half jaar. Dit is toch een kans op een gigantisch rendement? Waarom zou dat niet interessant zijn, als je er van overtuigd bent dat het aandeel ¤17 kan bereiken. Met het kopen van het aandeel zelf op ¤14.61 zou je 'slechts' 16% rendement hebben.quote:Op maandag 4 januari 2021 12:17 schreef einzeinz het volgende:
Ik begrijp vooral dat het toch niet zo interessant is om dit te doen?
Dan zou je al direct meerdere contracten moeten kopen.quote:Op maandag 4 januari 2021 16:06 schreef jaco het volgende:
[..]
In het voorbeeld kun je ¤2 verdienen met ¤1.06 investeren, dat is bijna 90% in een half jaar. Dit is toch een kans op een gigantisch rendement? Waarom zou dat niet interessant zijn, als je er van overtuigd bent dat het aandeel ¤17 kan bereiken. Met het kopen van het aandeel zelf op ¤14.61 zou je 'slechts' 16% rendement hebben.
Radicale EU zegt wel ff 60% minder CO2 productie voor 2030.quote:Op dinsdag 5 januari 2021 07:35 schreef Kletsmajoortje het volgende:
Dat laatste zou ik doen, bij een aankoop a ¤ 15 loop je echt geen groot risico bij Shell, niet groter als met opties. Als de economie gaat draaien straks dan zit Shell zo weer richting de ¤ 25 of hoger.
Disclaimer: dit is mijn mening obv kengetallen en gewijzigde strategie zoals Shell die onlangs aankondigde. Raadpleeg meerdere bronnen en maak een overwogen keuze.
RD C14.00 19MAR21quote:Op maandag 4 januari 2021 16:27 schreef einzeinz het volgende:
[..]
Dan zou je al direct meerdere contracten moeten kopen.
1,06 per optie * 100 = 106 euro
Dan zou je telkens met 15 tot 20 contracten moeten gaan traden en dan wordt het wel riskant want dan dreig je 1500 tot 2000 euro te verliezen.
Dan kun je misschien beter dat aandeel kopen aan 14 euro. Dat is de huidige koers.
Ik werk zelf in de energie sector (verduurzamingshoek) maar ik zie echt niet in hoe dat haalbaar is.quote:Op dinsdag 5 januari 2021 09:25 schreef ludovico het volgende:
[..]
Radicale EU zegt wel ff 60% minder CO2 productie voor 2030.
https://www.telegraaf.nl/(...)waterstofvliegtuigenquote:Op dinsdag 5 januari 2021 09:25 schreef ludovico het volgende:
[..]
Radicale EU zegt wel ff 60% minder CO2 productie voor 2030.
quote:HOLLISTER (AFN/RTR) - De ontwikkelaar van waterstofvliegtuigen ZeroAvia heeft bij een nieuwe investeringsronde 21,4 miljoen dollar opgehaald.
Onder andere olie- en gasconcern Shell verschafte nieuw kapitaal waarmee het bedrijf zijn uitstootvrije vliegtuigen verder kan ontwikkelen.
Peildatum is wel 1990 hè, geen idee hoe ver we nu zitten... maybe op 90% al, cq, nog 75% te gaan van de reductie die we al hebben bewerkstelligd / factor 3.quote:Op dinsdag 5 januari 2021 13:07 schreef MisChrartin het volgende:
[..]
Ik werk zelf in de energie sector (verduurzamingshoek) maar ik zie echt niet in hoe dat haalbaar is.
Grote industrie haalt nu maar 1% besparing per jaar. Dat betekent dat de rest nog meer moet besparen dan 60%.
Ik denk dat ze vergelijken met 1990? Maar stel dat je alsnog iets van 40% moet besparen. Dan moet je op alles wat je doet 40% minder verbruiken. Hoe dan?
De enige optie is dan alles elektrificeren en dan kerncentrales bouwen en dan moet het elektranet nog enorm verzwaard worden. Als we daar per direct mee beginnen zijn we nog niet klaar in 2030.
In Afrika zijn ze al blij als de Diesel in de haven wordt aangelengd met minder dan 20% afgewerkte stookoliequote:Op dinsdag 5 januari 2021 13:25 schreef ludovico het volgende:
[..]
Peildatum is wel 1990 hè, geen idee hoe ver we nu zitten... maybe op 90% al, cq, nog 75% te gaan van de reductie die we al hebben bewerkstelligd / factor 3.
Maar inderdaad, wat je zegt, het is giga radicaal.
Joh, straks gaan de giften naar Afrika naar beneden en krijgen ze "CO2 compensatie" zodat we onze CO2 exporteren i.p.v. gratis geld geven. Maar uiteindelijk zijn beide hetzelfde maar krijgen een ander naampje, en Frans Timmermans zag dat het goed was.quote:Op dinsdag 5 januari 2021 13:29 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
In Afrika zijn ze al blij als de Diesel in de haven wordt aangelengd met minder dan 20% afgewerkte stookolie
Ja kletspraat kan ik ookquote:Op dinsdag 5 januari 2021 13:37 schreef ludovico het volgende:
[..]
Joh, straks gaan de giften naar Afrika naar beneden en krijgen ze "CO2 compensatie" zodat we onze CO2 exporteren i.p.v. gratis geld geven. Maar uiteindelijk zijn beide hetzelfde maar krijgen een ander naampje, en Frans Timmermans zag dat het goed was.
Men leeft in extremistische papieren werkelijkheden tegenwoordig.
Als 1990 100% is, dat zaten we in 2016 op ongeveer 80%. Het doel is naar 40%.quote:Op dinsdag 5 januari 2021 13:25 schreef ludovico het volgende:
[..]
Peildatum is wel 1990 hè, geen idee hoe ver we nu zitten... maybe op 90% al, cq, nog 75% te gaan van de reductie die we al hebben bewerkstelligd / factor 3.
Maar inderdaad, wat je zegt, het is giga radicaal.
https://www.rijksoverheid(...)%20minder%20uitstoot.quote:Op dinsdag 5 januari 2021 15:00 schreef MisChrartin het volgende:
[..]
Als 1990 100% is, dat zaten we in 2016 op ongeveer 80%. Het doel is naar 40%.
We hebben 26 jaar gedaan om die eerste makkelijke 20% te behalen.
Nu moeten we wat we in 26 jaar hebben behaald verdubbelen en dan ook nog eens in 9 jaar proppen.
Dat is nogal wat, want je moet rekening houden met dat alles wat je nu verkoopt, woningen, auto’s etc met 10 jaar nog steeds bestaat en energie verbruikt.
Je kunt op je klompen aanvoelen dat die doelstelling niet gehaald kan worden, tenzij je bereid bent totale oude binnensteden, industrieterreinen en fossiele brandstof auto’s allemaal af te schrijven in 2030.
Dan zijn we als land ook gelijk failliet trouwens.
RD C14.00 19MAR21quote:Op maandag 4 januari 2021 16:27 schreef einzeinz het volgende:
[..]
Dan zou je al direct meerdere contracten moeten kopen.
1,06 per optie * 100 = 106 euro
Dan zou je telkens met 15 tot 20 contracten moeten gaan traden en dan wordt het wel riskant want dan dreig je 1500 tot 2000 euro te verliezen.
Dan kun je misschien beter dat aandeel kopen aan 14 euro. Dat is de huidige koers.
ja was een goede dag voor mijn portoquote:
Why gaan zij up up up and Gazprom niet?quote:
GAZ ??quote:Op dinsdag 5 januari 2021 18:36 schreef ludovico het volgende:
[..]
Why gaan zij up up up and Gazprom niet?
Gazprom Neft heeft olie. Dochtermaatschappij Gazprom.quote:Op dinsdag 5 januari 2021 18:46 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
GAZ ??
GAZ is geen olie
er is een verlenging van de oliedeal
Maar zo groot vermogen heb ik niet dat ik zulke zaken moet uitzoekenquote:Op dinsdag 5 januari 2021 18:50 schreef ludovico het volgende:
[..]
Gazprom Neft heeft olie. Dochtermaatschappij Gazprom.
ik heb er twee gekocht, door jouw opmerkingquote:Op woensdag 6 januari 2021 05:29 schreef einzeinz het volgende:
Damn, had beter die call gekocht op ¤14. Kon al lekker poen geschept hebben.
Op hoeveel winst sta je?quote:Op woensdag 6 januari 2021 08:33 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
ik heb er twee gekocht, door jouw opmerking
maar ik had al een forse % RD aandelen in de porto
op 19 zal ik er de opties verkopen
ach wat is winstquote:
De Maart 14quote:Op donderdag 7 januari 2021 12:11 schreef einzeinz het volgende:
Virtuele winst op je calloptie bedoel ik? Met welke strike heb je gekocht?
Waarom roep je dat? Vind dit wel interessant.quote:Op donderdag 17 december 2020 13:46 schreef One_conundrum het volgende:
Ik roep al tijden: Uranium. Nou, het gaat nog wel ff door, maar je bent niet de eerste meer.
Check Paladin, Encore Energy, of Global Atomic over de laatste maand
Paaar tientjes denk ikquote:
EU wilt 40% reductie CO2 tov 1990 voor 2030... Das tamelijk extreem.quote:Op donderdag 7 januari 2021 13:21 schreef Hojdhopper het volgende:
[..]
Waarom roep je dat? Vind dit wel interessant.
Gegronde reden, maar denk je niet dat ze eerder richting zon & wind gaan ipv kernenergie?quote:Op donderdag 7 januari 2021 14:02 schreef ludovico het volgende:
[..]
EU wilt 40% reductie CO2 tov 1990 voor 2030... Das tamelijk extreem.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |