Dus door het falen van Red Bull en co ben je boos op Mercedes? Hehe. Dat hun eens een goede auto bouwen...quote:Op zondag 6 december 2020 18:35 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Omdat het slecht voor een sport is als één team zo dominant is dat jarenlang alles met twee vingers in hun neus winnen. Nederland is er, want Max, een uitzondering op maar op de rest van de planeet zijn de kijkers de sport en masse aan het verlaten.
Ja vooral veel zelf reflectie. Flikker toch op met die klapmongool.quote:
Goed argument man. Perez komt achter Leclerc vandaan gegleden waardoor Verstappen niet verder in kan sturen.quote:Op zondag 6 december 2020 18:33 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Lol...
Pot verwijt de ketel dat het zwart ziet verhaaltje.
Enige objectiviteit is hem dan ook vreemd.quote:Op zondag 6 december 2020 18:36 schreef Justevo het volgende:
[..]
Goed argument man. Perez komt achter Leclerc vandaan gegleden waardoor Verstappen niet verder in kan sturen.
Je zit er, wederom, gewoon naast.
Mooi toch, rijdt al twee seizoenen. Nog nooit een punt gepakt. Verliest voor de eerste keer een kwalificatie van zijn teamgenoot en pakt als eerste punt direct een overwinning.quote:Op zondag 6 december 2020 18:34 schreef Gunner het volgende:
Kom kop ,je moet er toch niet aan denken dat Russel wint.
Net zo'n race killer als Verstappen (vroeger) en Albon.quote:Op zondag 6 december 2020 18:37 schreef AMDB het volgende:
Mooi visitekaartje hoor. Steeds duidelijker dat hij de betere keuze is over Hulkenberg. Past qua agressief image ook beter binnen RB merk.
Onder andere daarom probeert men ons wijs te maken dat we het voorrecht hebben om een groot kampioen in actie te zien.quote:Op zondag 6 december 2020 18:35 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Omdat het slecht voor een sport is als één team zo dominant is dat jarenlang alles met twee vingers in hun neus winnen. Nederland is er, want Max, een uitzondering op maar op de rest van de planeet zijn de kijkers de sport en masse aan het verlaten.
Ik ben op niemand boos. Maar het zou wel zo handig zijn als de FIA op de een of andere manier ingrijpt als ze merken dat een team een gat heeft geslagen dat niet meer in te halen is door de rest. Je kunt wel de hele tijd roepen dat andere teams dan maar harder hun best moeten doen maar daar schiet de sport achteraf als je diep in de financiële shit zit door het gebrek aan kijkers niets mee op.quote:Op zondag 6 december 2020 18:35 schreef Newone82 het volgende:
[..]
Dus door het falen van Red Bull en co ben je boos op Mercedes? Hehe. Dat hun eens een goede auto bouwen...
Supertalent Perez!!!!quote:Op zondag 6 december 2020 18:36 schreef Newone82 het volgende:
Perez laat zien aan Albon hoe het moet hehe
Wait whut?quote:Op zondag 6 december 2020 18:37 schreef AMDB het volgende:
Mooi visitekaartje hoor. Steeds duidelijker dat hij de betere keuze is over Hulkenberg. Past qua agressief image ook beter binnen RB merk.
quote:Op zondag 6 december 2020 18:39 schreef hjansen82 het volgende:
Mercedes heeft zijn werk weer gedaan. Via Perez Verstappen eruit getikt.
quote:Op zondag 6 december 2020 18:37 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Mooi toch, rijdt al twee seizoenen. Nog nooit een punt gepakt. Verliest voor de eerste keer een kwalificatie van zijn teamgenoot en pakt als eerste punt direct een overwinning.
Ik zou het mooi vinden.
Een paar zaken die RB wat nerveus zullen maken:quote:Op zondag 6 december 2020 18:37 schreef AMDB het volgende:
Mooi visitekaartje hoor. Steeds duidelijker dat hij de betere keuze is over Hulkenberg. Past qua agressief image ook beter binnen RB merk.
Veel beter dan Albon.quote:Op zondag 6 december 2020 18:39 schreef daNpy het volgende:
[..]
Supertalent Perez!!!!
Oh nee de Mercedes van vorig jaar, waar hij na 20 races pas aangewend is
Hou toch op man....quote:Op zondag 6 december 2020 18:39 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Ik ben op niemand boos. Maar het zou wel zo handig zijn als de FIA op de een of andere manier ingrijpt als ze merken dat een team een gat heeft geslagen dat niet meer in te halen is door de rest. Je kunt wel de hele tijd roepen dat andere teams dan maar harder hun best moeten doen maar daar schiet de sport achteraf als je diep in de financiële shit zit door het gebrek aan kijkers niets mee op.
Jep. Mijn F1 TV abo niet verlengd voor volgend seizoen, en als races volgend jaar zo blijven komt het er ook niet.quote:Op zondag 6 december 2020 18:38 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Onder andere daarom probeert men ons wijs te maken dat we het voorrecht hebben om een groot kampioen in actie te zien.
Dit is de auto die je ziet.quote:
Maar dat gaat gewoon niet gebeuren, hoe hard je het ook blijft roepenquote:Op zondag 6 december 2020 18:40 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Hou toch op man....
Andere teams moeten het gewoon beter doen. RBR is gewoon een prutsteam.
Je ziet dat andere teams ook vooruitgang boeken. Doe gewoon hetzelfde werk als Mercedes.
Ja en dan volgend jaar races verliezen omdat ze met elkaar in de clinch liggen. Perez is niet handig als teamgenoot, veel teveel vage acties.quote:Op zondag 6 december 2020 18:37 schreef AMDB het volgende:
Mooi visitekaartje hoor. Steeds duidelijker dat hij de betere keuze is over Hulkenberg. Past qua agressief image ook beter binnen RB merk.
Nou dan moet je dus niet janken op Mercedes.quote:Op zondag 6 december 2020 18:41 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Maar dat gaat gewoon niet gebeuren, hoe hard je het ook blijft roepen..
Leclercquote:Op zondag 6 december 2020 18:39 schreef hjansen82 het volgende:
Mercedes heeft zijn werk weer gedaan. Via Perez Verstappen eruit getikt.
Maar het vervelende is ook dat ze geneigd zijn tot kunstgrepen voor de show en de werkelijke sport niet snappen. Zelfs de grootste technische achterstanden worden binnen twee siezoenen ingelopen als de regels dat maar toelaten.quote:Op zondag 6 december 2020 18:40 schreef AMDB het volgende:
[..]
Jep. Mijn F1 TV abo niet verlengd voor volgend seizoen, en als races volgend jaar zo blijven komt het er ook niet.
Mooie aan een Amerikaanse eigenaar is dat zulke statistieken meetellen, en ze wel actie moeten nemen.
quote:Op zondag 6 december 2020 18:39 schreef hjansen82 het volgende:
Mercedes heeft zijn werk weer gedaan. Via Perez Verstappen eruit getikt.
Ik wil niet alleen midfield actie zien. Ook vooraan het veld, en dat bestaat praktisch niet.quote:Op zondag 6 december 2020 18:42 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Dan kijk jij blijkbaar geen F1 dit jaar. Hebt een hoop gemist.
"Correct Alex, we seem to have no racing driver at the moment, BoxBoxBox to pickup one"quote:
Af en toe is hij nog nog wildquote:Op zondag 6 december 2020 18:42 schreef 3rr0r het volgende:
Een beetje dom - Maxima
Gewoon dom - Max Verstappen
Perez had ook al gezegd dat ie geen #2 wilde zijn en voor de overwinningen wil meedoen.quote:Op zondag 6 december 2020 18:42 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Ja en dan volgend jaar races verliezen omdat ze met elkaar in de clinch liggen. Perez is niet handig als teamgenoot, veel teveel vage acties.
Dat mag. Het is wel bizar, maar het magquote:
Ja daar ben ik ook wel bang voor. En zou ook niet weten hoe ze de regels wel aan moeten passen.quote:Op zondag 6 december 2020 18:43 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Maar het vervelende is ook dat ze geneigd zijn tot kunstgrepen voor de show en de werkelijke sport niet snappen. Zelfs de grootste technische achterstanden worden binnen twee siezoenen ingelopen als de regels dat maar toelaten.
Blijkbaar niet, want de motorontwikkeling is onbeperkt,net zoals voor het chassis tot dit seizoen.quote:Op zondag 6 december 2020 18:43 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Maar het vervelende is ook dat ze geneigd zijn tot kunstgrepen voor de show en de werkelijke sport niet snappen. Zelfs de grootste technische achterstanden worden binnen twee siezoenen ingelopen als de regels dat maar toelaten.
Nee volgens mij hebben ze allebei 1 overtreding van de track limits bij bocht 8.quote:Op zondag 6 december 2020 18:45 schreef DKUp het volgende:
Ze moeten van de bocht 8 kerbs afblijven, anders gaat het ding weer trillen en oververhitten zeker
Die zijn er sinds 2018 niet meer geweestquote:Op zondag 6 december 2020 18:45 schreef tralalala het volgende:
Met Hulkenberg heb je leukere joetjoepfilmpjes op het RBR-kanaal
Lekker trollen, zoals vaker.quote:Op zondag 6 december 2020 18:44 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dat mag. Het is wel bizar, maar het mag
quote:Op zondag 6 december 2020 18:48 schreef Justevo het volgende:
Ik weet nog niet hoe, maar waarschijnlijk gaat Hamilton alsnog deze race winnen.
Dat Leclerc eruit ligt wil nog niet zeggen dat ze Vettel dan wat gunnenquote:Op zondag 6 december 2020 18:47 schreef Weltschmerz het volgende:
He, Ferrari verneukt een pitstop van Vettel. Dat is bijzonder.
Voorspelbare reactie van de maxtremisten. Rijd Russell vooraan, ligt het aan de geweldige auto. Rijd hij achter de 1e plek, moet Max in die autoquote:Op zondag 6 december 2020 18:48 schreef RamboDirk het volgende:
Dat Russell strak vooraan rijdt toon maar weer aan hoe superieur die Mercedes is. En Bottas een waardeloze coureur is.
#blessedquote:Op zondag 6 december 2020 18:48 schreef Justevo het volgende:
Ik weet nog niet hoe, maar waarschijnlijk gaat Hamilton alsnog deze race winnen.
Kut italiaanquote:Op zondag 6 december 2020 18:48 schreef Cara het volgende:
Zonde man, in potentie had dit echt een toffe race kunnen zijn
Wat denk je van de copypoint? Of is Perez plotseling ook een top coureur?quote:Op zondag 6 december 2020 18:48 schreef RamboDirk het volgende:
Dat Russell strak vooraan rijdt toon maar weer aan hoe superieur die Mercedes is. En Bottas een waardeloze coureur is.
Anders krijgt Bottas weer een klapbandquote:Op zondag 6 december 2020 18:45 schreef DKUp het volgende:
Ze moeten van de bocht 8 kerbs afblijven, anders gaat het ding weer trillen en oververhitten zeker
Er kan niet veel getest worden, de hele motorunit is razend complex en daardoor kun je niet zomaar even wat ideeen zoals de split turbo kopieren, en er zijn aerodynamische regelwijzigingen geweest waardoor de inhaalrace op dat punt weer van voren af aan begint.quote:Op zondag 6 december 2020 18:45 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Blijkbaar niet, want de motorontwikkeling is onbeperkt,net zoals voor het chassis tot dit seizoen.
Eens, was al niks en wordt ook niks.quote:Op zondag 6 december 2020 18:43 schreef Gehrman het volgende:
Ocon wordt ook iedere race zoek gereden door Ricciardo.
Monagaskquote:Op zondag 6 december 2020 18:50 schreef vosss het volgende:
[..]
Kut italiaan
Of fransoos. Weet ik wat voor buitenlander het is
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |