Ze heeft maat 98 en hoop haar na aanschaf van een drager nog wel wat langer te dragen ook.quote:Op zondag 24 april 2022 15:04 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Hoe groot is je peuter? Ik vind de tula toddler fijn (al zat alles van tula niet lekker voorop), maar tot maat 92 in de broeken paste de ergobaby ook prima en die vind ik een heel fijne band hebben.
Oh dank voor de tip, ik kende deze nog niet. Ze zien er heel fijn uit en ik vind ze mooi.quote:Op zondag 24 april 2022 15:22 schreef MevrouwCactus het volgende:
Ik droeg Sjaak in de peutertijd heel graag met een Wompat, dat was mijn favoriet.
Ik denk dat onze draagtijd nu echt voorbij gaat zijn, Sjaak wordt te groot en vooral te zwaar voor me. Nu nog de drempel over om ook de laatste draagzak te verkopen, dat vind ik best een dingetje, merk ik.
Ik houd echt van de Wompatsquote:Op zondag 24 april 2022 22:03 schreef -Mellow- het volgende:
[..]
Oh dank voor de tip, ik kende deze nog niet. Ze zien er heel fijn uit en ik vind ze mooi.
Als je zover bent hou ik me aanbevolen
Mijn mei tai was met een newborn ook niet ideaal, doordat het rugpand wat los/groot was. Heb je een foto?quote:
Dat was een aantal jaar terug zo maar er is een hoop veranderd. Tussen de huidige draagzakken zitten modellen die echt al vanaf de geboorte passen zonder insert. Inserts zijn sowieso niet meer gebruikelijk.quote:Op maandag 25 april 2022 12:20 schreef Sunshine1982 het volgende:
Mijn ervaring is dat baby's pas vanaf een maat of 62/68 goed in een draagzak zitten. Uitzondering is de Tula, maar dan heb je voor kleinere baby's wel een insert nodig.
Ah, dan leef ik nog in het verledenquote:Op maandag 25 april 2022 17:11 schreef Elleska het volgende:
[..]
Dat was een aantal jaar terug zo maar er is een hoop veranderd. Tussen de huidige draagzakken zitten modellen die echt al vanaf de geboorte passen zonder insert. Inserts zijn sowieso niet meer gebruikelijk.
Een mei tai gaat al meer richting een doek en past meestal wel vanaf de geboorte.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb het rugpand al iets langer gemaakt en dat scheelt al flink, maar hij doet het nog steeds. En ik moet mijn hand erbij houden of het zonneklepje dicht doen want anders heeft zijn nek veel te veel speling.
Je kan ook het zonnekapje oprollen en als nekrol gebruikenquote:Op dinsdag 26 april 2022 15:08 schreef B.ertha het volgende:
Het rugpand is langer, dus juist hogerEen opgerolde doek kan ik nog wel proberen.
En hoger, ga ik ook doen. Dat had ik eerst ook, maar dan krijg ik de band niet echt comfortabel voor mezelf. Toch nog maar even oefenen dan..
Ik zou die tailleband echt nog hoger doen. Ik deed hem onder m’n borsten (dus in m’n taille). Waar je bovenste band nu loopt.quote:
dit inderdaad, omhoog met dat schattige pluizenbolletjequote:Op donderdag 28 april 2022 13:51 schreef arvensis het volgende:
[..]
Ik zou die tailleband echt nog hoger doen. Ik deed hem onder m’n borsten (dus in m’n taille). Waar je bovenste band nu loopt.
Je baby moet op kusjeshoogte zitten.
Yes! Kusjeshoogtequote:
Ik zou nog heeeel even wachten met de Tula. Maar ik heb geen aantoonbaar verstand van zakenquote:Op donderdag 28 april 2022 21:01 schreef B.ertha het volgende:
50/56 nog.
Ik heb wel een rekbare doek. Ga dit weekend nog even klungelen en anders probeer ik dat wel
Afleiden met iets op de tv? Speeltje in haar hand?quote:Op donderdag 21 juli 2022 23:50 schreef Takkie88 het volgende:
Even een schopje omhoog.
Zowel met knopen, als de ringsling, als de draagzak loop ik tegen hetzelfde probleem aan: L. gaat zich enorm naar achteren gooien en wordt boos terwijl ik haar in de doek/sling/zak probeer te krijgen. Wanneer ze er eenmaal goed strak inzit is het oké en ontspant ze. Ze vindt het dan ook leuk. Maar ik krijg haar dus eigenlijk niet goed geknoopt. Terwijl ik probeer aan te spannen gaat ze zo hard afduwen en zichzelf naar achteren gooien dat ze er bijna uitvliegt.
Uiteindelijk vanmiddag de tula-ftg gepakt maar dit zit niet zo lekker voor mij. Ik wil gewoon heel graag met de doek dragen.
L. Is nu 8 maanden.
Meer kindjes die dit doen? Tips?
Alvast bedankt voor het meedenken!
https://slingofest.com/?q_company_id=ptrn21396quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 16:24 schreef Sunshine1982 het volgende:
Even jullie hulp gevraagd.
Ik heb van iemand hier een tijd geleden een draagdoek gekocht (weet niet meer wie) en ik wil 'm graag doorverkopen. Draagdagen in een doek zijn nu wel op zijn eind gekomen. Probleem is, ik weet het merk niet van de doek
De verkoopster had er heel netjes van alles bijgevoegd, maar met de verhuizing is dat kwijt geraakt...
Herkent iemand dit? Weet wel dat het handgeweven is en van Russische makelij. Op google vind ik ook niks.
[ afbeelding ]
Ah top! Thanksquote:Op dinsdag 4 oktober 2022 16:29 schreef SQ het volgende:
[..]
https://slingofest.com/?q_company_id=ptrn21396
Ja, da's ook waarquote:Op dinsdag 4 oktober 2022 18:59 schreef B.ertha het volgende:
Vergeet niet dat er ook best wel veel Amerikaanse mama's zijn
Sorry, dit zie ik nu pas. Een mention werkt niet als je hem als edit in een bestaande post zet dacht ik. SQ heeft gelijk, het is Cotton cloudquote:Op dinsdag 4 oktober 2022 16:24 schreef Sunshine1982 het volgende:
Even jullie hulp gevraagd.
Ik heb van iemand hier een tijd geleden een draagdoek gekocht (weet niet meer wie) en ik wil 'm graag doorverkopen. Draagdagen in een doek zijn nu wel op zijn eind gekomen. Probleem is, ik weet het merk niet van de doek
De verkoopster had er heel netjes van alles bijgevoegd, maar met de verhuizing is dat kwijt geraakt...
Herkent iemand dit? Weet wel dat het handgeweven is en van Russische makelij. Op google vind ik ook niks.
[ afbeelding ]
Edit: ik kan natuurlijk ook gewoon mijn DM's afgaan@:Phaidra weet jij toevallig het merk nog?
Hoe gaat de verkoop?quote:Op zaterdag 22 oktober 2022 13:01 schreef XcUZ_Me het volgende:
Mijn draagdoeken mogen gaan...en de manduca ook.
[ afbeelding ]
Oscha, didymos, hoppediz, etc.
Ze staan allemaal op marktplaats. Klik in de advertentie op m'n naam en je ziet ze allemaal.
Alles uit een rookvrij huis. Wel katten, maar die hebben niet in d'r draagdoek gezeten.
Beste even berichtje via MP. Ben hier niet zo actief meer.
Prachtige draagdoek Oscha starry night maat 6
https://link.marktplaats.nl/m1900586186
Hetzelfde hier. Biedingen zijn echt zeer zeer minimaal.quote:Op zaterdag 5 november 2022 17:02 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Hoe gaat de verkoop?
Het is echt te merken dat de draagdoek zijn populariteit verloren heeft. Op marktplaats geen enkel bod en op Vinted een paar likesAan de doek ligt het niet!
Ja die hele markt is ingestort.. Best een verschil met paar jaar geleden!quote:Op zaterdag 5 november 2022 17:02 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Hoe gaat de verkoop?
Het is echt te merken dat de draagdoek zijn populariteit verloren heeft. Op marktplaats geen enkel bod en op Vinted een paar likesAan de doek ligt het niet!
Ik heb bedacht ze maar gewoon te bewaren voor een evt pleegkind en evt kleinkinderen tzt.quote:Op zondag 6 november 2022 16:40 schreef GotC het volgende:
[..]
Ja die hele markt is ingestort.. Best een verschil met paar jaar geleden!
Daar zat ik ook aan te denken. Als ze niet binnen afzienbare tijd weer wat populairder worden kan ik 'm net zo goed bewaren. Het gaat niet kapotquote:Op zondag 6 november 2022 17:03 schreef Burdie het volgende:
[..]
Ik heb bedacht ze maar gewoon te bewaren voor een evt pleegkind en evt kleinkinderen tzt.
Mijn allerliefstelievelingsdoek gebruik ik tzt wel als lijkwade ofzoquote:Op zondag 6 november 2022 17:11 schreef Tink89 het volgende:
Ik heb een deel uitgeleend aan m'n broertje. Die waren al niet duur. M'n allermooiste doek gebruik ik nog en gaat niet weg. Gebruik m wel ooit voor de kleinkinderen ofzo.
Ik had er nog 1 bewaard van Tquote:Op zondag 6 november 2022 17:03 schreef Burdie het volgende:
[..]
Ik heb bedacht ze maar gewoon te bewaren voor een evt pleegkind en evt kleinkinderen tzt.
Ben nu wel nieuwsgierig welke het is!quote:Op zondag 6 november 2022 17:12 schreef Burdie het volgende:
[..]
Mijn allerliefstelievelingsdoek gebruik ik tzt wel als lijkwade ofzodie gaat echt nooit weg
.
Oscha nebula starry nightquote:Op maandag 7 november 2022 18:07 schreef GotC het volgende:
[..]
Ben nu wel nieuwsgierig welke het is!
Draagzakken ook uit de gratie? Heb het idee dat ik ze toch wel regelmatig zie bij dagjes uit.quote:Op maandag 7 november 2022 22:05 schreef MevrouwCactus het volgende:
Ik heb nog 1 draagzak liggen die ik voor ¤40,- te koop heb staan, al tijden. Maar niemand die hem wil. Dus hij blijft hier liggen tot ik hem naar de kringloop breng oid. Op een gegeven moment ligt hij toch teveel in de weg.
Bepaalde draagzakken wel omdat er betere op de markt zijn gekomen. Vooral voor de pasgeboren baby's is er de laatste jaren veel veranderd. Zoals de oude Tula draagzakken met insert zou ik niemand meer aanraden.quote:Op dinsdag 8 november 2022 08:35 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Draagzakken ook uit de gratie? Heb het idee dat ik ze toch wel regelmatig zie bij dagjes uit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |