Dan was ik begin dit jaar ouder dan nuquote:Op vrijdag 4 december 2020 21:37 schreef Arizona het volgende:
[..]
Nee eigenlijk zijn we heel jong. Want oude mensen gaan laat naar bed. En baby's al om 19:00 uur ofzo
Ja! Die nachtbrakende millennials verouderen veel sneller dan wij!quote:Op vrijdag 4 december 2020 21:38 schreef Strani het volgende:
[..]
Oh goed punt jaWij hebben superveel slaap nodig!
Oh gaaf! Welke dan?quote:Op vrijdag 4 december 2020 21:39 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Het mag in de krant![]()
Trouwens, maoibhin en ik waren een paar dagen terug jullie lijstjes aan het uitspitten ter inspiratie (nee alle juicy details heb ik bij mezelf gehouden, erewoord) en toen stond in jouw lijstje een nummer die zij enigszins vergeten was, maar heel mooi vindt, en hem er uiteindelijk bij haar ook in heeft gezet
Patatgeneratie, ik blijf ze fascinerend vindenquote:
quote:
quote:Op vrijdag 4 december 2020 21:34 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Je zou het van jullie beiden anders niet zeggen
Ik tel drie overeenkomstenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
En dit had ik ook kunnen stemmen van de Byrds, maar ik heb tactisch voor Mr. Tambourine Man gekozen, die vorig jaar re-entry was.De Sahara is zonder meer erg droog.
Ik geloof dat ik seizoen 3 tot zover het beste vind, van de 4.quote:Op vrijdag 4 december 2020 21:39 schreef koffieleuk het volgende:
Over series gesproken, eerste seizoen van The Crown zit er bij mij op!
Smaakt wel naar meer
Ohhquote:Op vrijdag 4 december 2020 21:39 schreef usagi414 het volgende:
[..]
[..]
Maar hadden we niet afgesproken om december will be magic again de top 2000 in te krijgen ?
Ahh tof dat het bevalt!quote:Op vrijdag 4 december 2020 21:39 schreef koffieleuk het volgende:
Over series gesproken, eerste seizoen van The Crown zit er bij mij op!
Smaakt wel naar meer
Maoibhin wil graag dat ik haar lijstje hier post (ik vind het best, zolang ze maar geen account aanmaaktquote:
Oh apart, dat vind ik de minstequote:Op vrijdag 4 december 2020 21:40 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik geloof dat ik seizoen 3 tot zover het beste vind, van de 4.
Ik vond 1 het beste, vooral dankzij Churchillquote:Op vrijdag 4 december 2020 21:40 schreef Strani het volgende:
[..]
Ik geloof dat ik seizoen 3 tot zover het beste vind, van de 4.
Ah, ja snap ik! Uiteindelijk heb ik zelf niet eens zoveel tactische keuzes gemaakt. Wel voor The Sound of Silence gestemd, omdat ik die echt een keer boven de coverversie wil hebben. En Loreen omdat ze bijna uit de lijst wordt gemikt.quote:Op vrijdag 4 december 2020 21:40 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ik tel drie overeenkomsten![]()
En dit had ik ook kunnen stemmen van de Byrds, maar ik heb tactisch voor Mr. Tambourine Man gekozen, die vorig jaar re-entry was.
Zo heet een zeker familielid van mijquote:
Nu ik weet dat December will be magic again niet op spotify staat had ik het liever willen ruilen met Babooska.quote:Op vrijdag 4 december 2020 21:40 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
OhhWist niet dat het een echte afspraak was
Maar Wuthering Heights is wel echt topfavoriet hier. Had vorig jaar op Cloudbusting gestemd en dat vond ik al zo moeilijk![]()
Volgend jaar wordt het dan wel December Will Be Magic Again
Churchill en Thatcher beiden echt fantastisch vertolkt ookquote:Op vrijdag 4 december 2020 21:44 schreef sportfreak het volgende:
[..]
Ik vond 1 het beste, vooral dankzij Churchill
Maar 4 met Thatcher is ook tof. Andere premiers waren toch vooral bijrollen.
Ben benieuwd hoe ze seizoen 5 gaan vormgeven. Alleen over 1992 kun je al een heel seizoen vullen volgens mij.quote:Op vrijdag 4 december 2020 21:41 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Ahh tof dat het bevalt!![]()
Ik vind het ook echt zo tof om al die belangrijke gebeurtenissen zo belicht te zien, vanuit het uitgangspunt van de Royal Family
Mja nou ja ik vind Helena Bonham Carter ook wel echt héél goed hoor, dat helpt ook. En Olivia Colman eigenlijk ook. Ik was ook heel snel aan de nieuwe cast gewend.quote:Op vrijdag 4 december 2020 21:43 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Oh apart, dat vind ik de minste![]()
Maar kan ook komen omdat ik erg moest wennen aan de nieuwe cast, hoewel ik uiteindelijk de meeste wel echt goed gecast vind uiteindelijk. Ik vind de Aberfan aflevering vooral heel mooi, en die aflevering over dat Charles in Wales is. Maar de eerste twee seizoenen en de laatste hadden toch iets meer "body" vond ik.
Zeker een fantastisch nummerquote:Op vrijdag 4 december 2020 21:45 schreef usagi414 het volgende:
[..]
Nu ik weet dat December will be magic again niet op spotify staat had ik het liever willen ruilen met Babooska.
Maar het blijft een fantastisch nummer. Er moest iets van Kate in mijn lijst.
Het lijkt me inderdaad niet dat ze de hele annus horribilis in een aflevering gaan proppen. Daar kunnen ze zoveel uit halenquote:Op vrijdag 4 december 2020 21:46 schreef sportfreak het volgende:
[..]
Ben benieuwd hoe ze seizoen 5 gaan vormgeven. Alleen over 1992 kun je al een heel seizoen vullen volgens mij.
Oh, gecondoleerd.quote:Op vrijdag 4 december 2020 21:45 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Zo heet een zeker familielid van mij
Zat ik ook te bedenken ja. Persoonlijk lijkt me 2005 met het huwelijk van Charles en Camilla wel een mooie afsluiter.quote:Op vrijdag 4 december 2020 21:47 schreef Aoibhin het volgende:
[..]
Het lijkt me inderdaad niet dat ze de hele annus horribilis in een aflevering gaan proppen. Daar kunnen ze zoveel uit halen![]()
En ik ben ook echt benieuwd wanneer de serie gaat eindigen. Als Seizoen 6 inderdaad de laatste wordt, zullen ze misschien begin jaren '00 stoppen?
Oh gek genoeg moest ik aan Helena Bonham Carter juist heel erg wennen, ondanks dat ik haar echt een fantastische actrice vind. Ik vind ook niet dat ze de rol slecht vertolkt, maar wel heel anders dan Vanessa Kirby.quote:Op vrijdag 4 december 2020 21:46 schreef Strani het volgende:
[..]
Mja nou ja ik vind Helena Bonham Carter ook wel echt héél goed hoor, dat helpt ook. En Olivia Colman eigenlijk ook. Ik was ook heel snel aan de nieuwe cast gewend.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |