Dat is toch al enkele jaren aan de gang? Kan me even de juiste artiest niet meer voor de geest halen, maar ergens in de afgelopen vijf jaar is er volgens mij ook al stevig gediscussieerd over de artiesten die de top 10 haalden.quote:Op zaterdag 5 december 2020 17:34 schreef Eightyone het volgende:
Harry Styles op 8.![]()
Hier gingen akelige koortsdromen van fanatieke SVHJ-(of algemener: VPRO-)luisteraars van 20-30 jaar terug zo ongeveer over?
Mijn conclusie is dat 1 song van dit heerschap meer dan voldoende is.quote:Op zaterdag 5 december 2020 10:18 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Dit was de andere hit. Die bevalt me zelf beter (wel jammer van de autotune). Iets om te proberen.
Ik heb hem een aantal keren gehoord gedurende het afgelopen jaar, en tussendoor was ik hem elke keer vergeten. Inderdaad, elke keer een a-ha-erlebnisquote:Op zaterdag 5 december 2020 09:57 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Ik heb afgelopen week min of meer bewust kennis gemaakt met 'The Weekend', die ik een wel eens eerder gehoord vrolijk deuntje hoorde zingen. Lijkt qua beats op Take On Me van A-Ha, zelfs de melodie heeft er iets van weg...
300 Miljoen views op YouTube (dat schijnt de maatstaf te zijn tegenwoordig...), maar ik denk dat ik het over 2 weken weer vergeten ben...
*opgezet*quote:Op zondag 6 december 2020 10:22 schreef methodmich het volgende:
Zijn er hier overigens veel mensen bij wie de nummer 6, Groter Dan Ik van Froukje, een belletje doet rinkelen??? Vond ik een opvallende naam zo hoog in de lijst.
Nee, in Nederland zal Ice een van de weinige zenders zijn waar het überhaupt langs zal kunnen komen.quote:Op zondag 6 december 2020 10:31 schreef methodmich het volgende:
Het kwam mij ook totaal niet bekend voor, maar ik luister zelden naar de radio. Althans, op werk staat die wel aan, maar dat is dan een zender waar ze dit ook vast niet draaien.
Maar kennelijk dan toch een grote fanbase op 3voor12. Of ze heeft haar vrienden en familie ingezet als stemleger.quote:Op zondag 6 december 2020 10:38 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Nee, in Nederland zal Ice een van de weinige zenders zijn waar het überhaupt langs zal kunnen komen.
Best wel veel gedraaid op 3FM (is mijn vermoeden). Kende hem ook. Aardig lijstje, komt redelijk gemengd over.quote:Op zondag 6 december 2020 10:22 schreef methodmich het volgende:
Zijn er hier overigens veel mensen bij wie de nummer 6, Groter Dan Ik van Froukje, een belletje doet rinkelen??? Vond ik een opvallende naam zo hoog in de lijst.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.edit:
Zelf luister ik alles door elkaar, er is geen album geweest wat ik bijvoorbeeld elke week integraal heb geluisterd. Daarom heb ik gewoon naar mijn last.fm gekeken, onderstaand nummer op 3 in de top 3 en de hoogst genoteerde uit 2020, dus het meest gedraaid. Van hetzelfde label als waar Hang Youth (waar in het andere topic een discussie over ging) vandaan komt, te weten Burning Fik.
[ Bericht 10% gewijzigd door Scuidward op 06-12-2020 17:51:06 ]
Mijn zoon schijnt er wel naar te luisteren.quote:Op zondag 6 december 2020 10:22 schreef methodmich het volgende:
Zijn er hier overigens veel mensen bij wie de nummer 6, Groter Dan Ik van Froukje, een belletje doet rinkelen??? Vond ik een opvallende naam zo hoog in de lijst.
Hoe is hij haar op het spoor gekomen, via YT of Spotify of zo?quote:Op zondag 6 december 2020 20:45 schreef cafca het volgende:
[..]
Mijn zoon schijnt er wel naar te luisteren.
Ik denk spotifyquote:Op maandag 7 december 2020 11:27 schreef methodmich het volgende:
[..]
Hoe is hij haar op het spoor gekomen, via YT of Spotify of zo?
Niet echt underrated, maar wel het beste van 2020. Stilstand (vind ik nog leuker dan De Parade) en Ohio op 2 en 3.quote:
Harry Styles heeft met Sign of the Times een van de beste popsongs van het decennium gemaakt, maar grossiert ook in weggooipop. Ik vind het een lastige. Ook in de jaren 90 stond er wel eens zoiets tussen. Maar nu wel meer (al was dit jaar de SvhJ al een stuk alternatiever dan de laatste jaren..)quote:Op zaterdag 5 december 2020 17:34 schreef Eightyone het volgende:
Harry Styles op 8.![]()
Hier gingen akelige koortsdromen van fanatieke SVHJ-(of algemener: VPRO-)luisteraars van 20-30 jaar terug zo ongeveer over?
Jep, leuke nieuwkomer! Volg haar sinds het verschijnen van de eerste single. Heeft (terecht) veel airplay ontvangen op 3FM en is volgens mij ook aardig populair onder de doelgroepquote:Op zondag 6 december 2020 10:22 schreef methodmich het volgende:
Zijn er hier overigens veel mensen bij wie de nummer 6, Groter Dan Ik van Froukje, een belletje doet rinkelen??? Vond ik een opvallende naam zo hoog in de lijst.
Maar als je nu al je lijstje post kunnen mensen jouw favoriete muziek voor 2020 deze maand nog ontdekken.quote:Op dinsdag 1 december 2020 21:55 schreef DJ11 het volgende:
Het muzikale jaar is nog volop gaande. Het duurt nog een volle maand en er kan nog val allerlei geweldige muziek uitkomen. Het jaar eindigt pas na de New Music Friday van 25 december. Kort daarna maak ik mijn jaarlijst op en die zal ik hier op of omstreeks 31 december posten
En jouw eigen 2020-favorieten?quote:Op zaterdag 26 december 2020 14:20 schreef Arcee het volgende:
[..]
Maar als je nu al je lijstje post kunnen mensen jouw favoriete muziek voor 2020 deze maand nog ontdekken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 17% gewijzigd door Eightyone op 27-12-2020 13:55:24 ]
Mensen kunnen altijd de nieuwe muziek ontdekken waar ik naar luister, door mijn longlist op Spotify te volgen (of de losse playlists, te vinden via mijn profielpagina).quote:Op zaterdag 26 december 2020 14:20 schreef Arcee het volgende:
[..]
Maar als je nu al je lijstje post kunnen mensen jouw favoriete muziek voor 2020 deze maand nog ontdekken.
En je kunt sowieso later nog een update van je lijstje posten.
Gelukkig is er een Spotify-playlist waar je doorheen kunt bladerenquote:Op donderdag 31 december 2020 10:34 schreef Eightyone het volgende:
Ik ken uit Dj11's enorme lijst zo op het oog enkel nummer 8.
T'is met het overaanbod anno nu heel makkelijk om in geheel parallelle muzikale werelden te leven.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |