Ik zou het wel zonde vinden als Ajax twee keer geen punten haalt tegen dit Liverpool wat toch ernstig verzwakt is.quote:Op maandag 30 november 2020 14:55 schreef Tarado het volgende:
[..]dat zou een leuke verrassing zijn maar het is in principe relaxed kijken morgen.
Gewoon knallen inderdaad en die punten binnen halen.quote:Op maandag 30 november 2020 15:10 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik zou het wel zonde vinden als Ajax twee keer geen punten haalt tegen dit Liverpool wat toch ernstig verzwakt is.
op zich wel maar een topteam wat verzwakt is kan nog altijd sterker zijn, het gaat een beetje om de scherpte voor de goal, dat ontbrak een beetje de eerste wedstrijd, wie weet gaat dat nu beter.quote:Op maandag 30 november 2020 15:10 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik zou het wel zonde vinden als Ajax twee keer geen punten haalt tegen dit Liverpool wat toch ernstig verzwakt is.
Ben benieuwd of Ten Hag nog een tactische verrassing uit de hoed tovert.quote:Op maandag 30 november 2020 15:16 schreef Tarado het volgende:
[..]
op zich wel maar een topteam wat verzwakt is kan nog altijd sterker zijn, het gaat een beetje om de scherpte voor de goal, dat ontbrak een beetje de eerste wedstrijd, wie weet gaat dat nu beter.
Je ziet toch wel dat een ander podium een hogere druk met zich meebrengt voor jongens als Labyad en Traore, zo makkelijk als ze in NL scoren doen ze dan net niet, zelfs tegen middelmaat als Midgetland.quote:Op maandag 30 november 2020 16:51 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ben benieuwd of Ten Hag nog een tactische verrassing uit de hoed tovert.
Ja dat sowieso maar dan zal Labyad waarschijnlijk nog steeds spelen.quote:Op maandag 30 november 2020 17:08 schreef Tarado het volgende:
[..]
Je ziet toch wel dat een ander podium een hogere druk met zich meebrengt voor jongens als Labyad en Traore, zo makkelijk als ze in NL scoren doen ze dan net niet, zelfs tegen middelmaat als Midgetland.
Dus het is te hopen dat Ten Hag met de sambaflanken gaat beginnen, die jongens hebben geen last van druk, integendeel ze worden er alleen maar beter van.
Labyad doet het ook best goed, qua positie kiezen en verdedigend maar het is wel prettiger als er spelers zijn die minder kansen nodig hebben om te scoren, vooral omdat je ze minder gaat krijgen.quote:Op maandag 30 november 2020 17:12 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ja dat sowieso maar dan zal Labyad waarschijnlijk nog steeds spelen.
Of er komt een variant met Blind op het middenveld, Martinez achterin en dan Klaassen op 10.
Ja en daarom is Labyad op 10 misschien niet de beste keuze tegen Liverpool. Al zal ik het ook wel begrijpen als hij blijft staan.quote:Op maandag 30 november 2020 17:24 schreef Tarado het volgende:
[..]
Labyad doet het ook best goed, qua positie kiezen en verdedigend maar het is wel prettiger als er spelers zijn die minder kansen nodig hebben om te scoren, vooral omdat je ze minder gaat krijgen.
In het geval van Traoré vind ik die conclusie wel wat voorbarig. Ja, in de laatste wedstrijd ging het mis. Al was daarbij eigenlijk alleen de laatste kans eentje die gewoon moet zitten.quote:Op maandag 30 november 2020 17:08 schreef Tarado het volgende:
[..]
Je ziet toch wel dat een ander podium een hogere druk met zich meebrengt voor jongens als Labyad en Traore, zo makkelijk als ze in NL scoren doen ze dan net niet, zelfs tegen middelmaat als Midgetland.
Dus het is te hopen dat Ten Hag met de sambaflanken gaat beginnen, die jongens hebben geen last van druk, integendeel ze worden er alleen maar beter van.
Wat een tof filmpje weerquote:
dat zou wel helpenquote:Op dinsdag 1 december 2020 11:12 schreef Dale__Cooper het volgende:
Gaan wat geruchten rond dat Becker corona heeft en Adrian speelt.
Klaassenquote:Op dinsdag 1 december 2020 12:36 schreef Vjenne12345 het volgende:
Hebben alle mensen die Davy niet terug wilde inmiddels al hun pillen gehad?
Zou lekker zijn.quote:Op dinsdag 1 december 2020 11:12 schreef Dale__Cooper het volgende:
Gaan wat geruchten rond dat Becker corona heeft en Adrian speelt.
tegen wie moeten we?quote:
Leverzwembadquote:
Prima aankoop tegen clubs uit het rechter rijtje. Misschien veel geld, maarja boeiend, Anthony gaat ooit weg voor 82 miljoen.quote:Op dinsdag 1 december 2020 13:44 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
Klaassen![]()
wat vind jij van klaiber als aankoop, nu we een paar wedstrijden verder zijn
ik lees hier vooral negatieve dingen over hem, maar heb hem nog weinig fout zien doen. ook speelt hij op een niet zo'n cruciale positie, het is bijvoorbeeld geen cv ofzo. en Nous kan de rust goed gebruiken.quote:Op dinsdag 1 december 2020 15:41 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Prima aankoop tegen clubs uit het rechter rijtje. Misschien veel geld, maarja boeiend, Anthony gaat ooit weg voor 82 miljoen.
Er zitten hier een boel patjepeeërs.quote:Op dinsdag 1 december 2020 15:42 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
ik lees hier vooral negatieve dingen over hem, maar heb hem nog weinig fout zien doen. ook speelt hij op een niet zo'n cruciale positie, het is bijvoorbeeld geen cv ofzo. en Nous kan de rust goed gebruiken.
daar heb je nous voor, maar tegen emmen kan het best. loop je ook geen risico dat nous geblesseerd raakt.quote:Op dinsdag 1 december 2020 15:46 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Er zitten hier een boel patjepeeërs.
Je moet hem inderdaad niet opstellen tegen PSV en Liverpool.
Jij slaat wel heel erg door.quote:Op dinsdag 1 december 2020 15:49 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
daar heb je nous voor, maar tegen emmen kan het best. loop je ook geen risico dat nous geblesseerd raakt.
ik zou willen dat we voor iedere positie een klaiber hadden.
niet om alle 11 tegelijk op te stellen, maar om je echte sterren rust te geven.quote:
Ja hij is degelijk tegen clubs als Emmen, maar dat is ook geen bijster hoge meetlat natuurlijk. Denk niet dat hij nog zo degelijk is tegen de betere teams, dus het blijft duimen dat Mazraoui fit blijft voor de CL.quote:Op dinsdag 1 december 2020 16:01 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
niet om alle 11 tegelijk op te stellen, maar om je echte sterren rust te geven.
klaiber vult imo de rol prima in tegen de mindere goden van de eredivisie.
Het is een lieve jongen ook.quote:Op dinsdag 1 december 2020 15:46 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Er zitten hier een boel patjepeeërs.
Je moet hem inderdaad niet opstellen tegen PSV en Liverpool.
Het gaat nog wel tegen het rechterrijtje ja al moest die dit weekend rood krijgen.quote:Op dinsdag 1 december 2020 16:59 schreef Scorpie het volgende:
Klaiber doet het prima houdt zich goed staande, maar ben nooit zo'n fan van breedte aankopen. Deze pakt echter goed uit.
Ik ben juist wel fan van breedte-aankopen.quote:Op dinsdag 1 december 2020 16:59 schreef Scorpie het volgende:
Klaiber doet het prima houdt zich goed staande, maar ben nooit zo'n fan van breedte aankopen. Deze pakt echter goed uit.
Lambiek die Blind moest opvolgen een nuttige breedte-aankoop ?quote:Op dinsdag 1 december 2020 17:24 schreef Yasmyn het volgende:
[..]
Ik ben juist wel fan van breedte-aankopen.
Lasse Schöne![]()
Nick Viergever![]()
Jan van Halst![]()
Tomas Galasek![]()
John O'Brien![]()
Er zitten amper risico's aan vast en pakken vaak erg nuttig uit.. of het worden Olaf Lindenberghjes...
Voetbalvrouw ook weer aanwezig!![]()
quote:Op dinsdag 1 december 2020 17:27 schreef JR-Style-93 het volgende:
Wow er bestaan fans van Jan van Halst.
Dat blijft, wat er verder ook gebeurt, het meest bijzondere nieuws van vandaag.quote:Op dinsdag 1 december 2020 17:27 schreef JR-Style-93 het volgende:
Wow er bestaan fans van Jan van Halst.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |