Wat is er dan wettelijk vastgelegd over de inzet van politiehonden? Zembla gaf juist aan dat het ontbreekt aan kaders.quote:
Nee, ze horen niet los te laten zo gauw de persoon ligt. Ze worden getraind om vast te houden, tot ze verteld wordt om los te laten (hetgeen dan kennelijk niet altijd gebeurt).quote:Op vrijdag 20 november 2020 11:47 schreef Gia het volgende:
Politiehonden zijn, bijvoorbeeld, nuttig om een voortvluchtige te voet, tot staan te brengen. Als de persoon ligt, zich overgeeft, horen ze los te laten en te bewaken tot de begeleider er is.
Honden horen geen wapen of dreigmiddel te zijn.
Kleine correctie, deze man was niet verward maar onder invloed van lachgas. Deelnemer in het verkeer en we mogen aannemen dat hij het lachgas niet onder bedreiging heeft ingenomen.quote:Op vrijdag 20 november 2020 08:38 schreef Chia het volgende:
[..]
Ja inderdaad, verwarde mensen die geen vlieg kwaad doen moeten ook gewoon maar even stoppen met verward zijn!!!
En dat de politie van alles in de doofpot probeert te stoppen is ook geen punt verder. Dat hebben we helaas al vaker gezien. Net zoals die lege DVD onzin van het OM terwijl die beelden er wel gewoon zijn en waar de tegenpartij gewoon recht op heeft.
Ik had het over Arthur.quote:Op vrijdag 20 november 2020 20:00 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Kleine correctie, deze man was niet verward maar onder invloed van lachgas. Deelnemer in het verkeer en we mogen aannemen dat hij het lachgas niet onder bedreiging heeft ingenomen.
Niet elke idioot is verward en daardoor dus slachtoffer van de situatie.
Verderop het extreme politiegeweld.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |