is max uitgevallen dan?quote:Op zaterdag 14 november 2020 17:34 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Hij komt alleen te voorschijn als Max uitvalt, dat valt gewoon op
Je hebt gewoon een reputatie. Moet je misschien eens wat aan doen.quote:Op zaterdag 14 november 2020 17:45 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Ja uiteraard mag ik niet blij voor die jongen zijn dat hij voor het eerst pole pakt.
Hoe durf ik.
Oh tuurlijk. Omdat ik niet voor max ben heb ik een reputatie.quote:Op zaterdag 14 november 2020 17:36 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Tuurlijk, zeker kan dat.
Ik vind het voor Stroll ook fijn omdat hij daarmee ook eens wat kritiek van zich kan afgooien.
Maar de persoon die het meldt heeft op de FP nogal een reputatie op dit vlak
Maakt niet uit, dat is z'n eigen belevingswereld en zolang iemand niet overduidelijk aan het (S)trollen is, is het gewoon een mening.
Ja uiteraard mag ik niet blij voor die jongen zijn dat hij voor het eerst pole pakt.quote:
Het spijt mij dat ik niet voor max ben. Sorry. Ik zal kijken of ik er wat aan kan doen.quote:Op zaterdag 14 november 2020 17:48 schreef beantherio het volgende:
[..]
Je hebt gewoon een reputatie. Moet je misschien eens wat aan doen.
Je hoeft geen fan van Max te zijn maar wees gewoon geen troll. Is niet moeilijk.quote:Op zaterdag 14 november 2020 17:51 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Het spijt mij dat ik niet voor max ben. Sorry. Ik zal kijken of ik er wat aan kan doen.
...
nee lukt niet.
Op de een of andere manier liggen de intermediats de RP gewoon erg goed. En Stroll heeft het ook gewoon goed gedaan. Maar ik vermoed dat e.a. niet gaat werken over een raceafstand.quote:Op zaterdag 14 november 2020 17:55 schreef daNpy het volgende:
Is de RB nou toch niet de 2e auto op de grid, is of is Stroll zo goed?
Die Racing point is een stuk beter dan Stroll en Perez laten zien. Perez is volgens mij helemaal niet zo goed als er over hem gedacht wordt.quote:Op zaterdag 14 november 2020 17:58 schreef beantherio het volgende:
[..]
Op de een of andere manier liggen de intermediats de RP gewoon erg goed. En Stroll heeft het ook gewoon goed gedaan. Maar ik vermoed dat e.a. niet gaat werken over een raceafstand.
Moeilijk he iemand anders zijn mening accepteren. Maar goed laten we weer gewoon on topic gaan, is wel zo fijn voor de rest van fok.quote:Op zaterdag 14 november 2020 17:56 schreef beantherio het volgende:
[..]
Je hoeft geen fan van Max te zijn maar wees gewoon geen troll. Is niet moeilijk.
Ja vond ik ook raar, maar wellicht is Stroll wel van het gas gegaan? Alhoewel de opmerking van Grosjean was dat je het rondje dan op moet geven?quote:
Je hebt het over de grootste mongool die zich op fok met voetbal of F1 bezighoudt. Gewoon negeren.quote:Op zaterdag 14 november 2020 17:56 schreef beantherio het volgende:
[..]
Je hoeft geen fan van Max te zijn maar wees gewoon geen troll. Is niet moeilijk.
Single versus double yellowquote:
Het gaat niet om een mening accepteren en dat weet je ook wel. Het gaat om onafgebroken naar gedrag tegen sommige mensen (en hun mening) hier. Wat "fijn is voor de rest van fok" is als je daarmee stopt.quote:Op zaterdag 14 november 2020 18:06 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Moeilijk he iemand anders zijn mening accepteren. Maar goed laten we weer gewoon on topic gaan, is wel zo fijn voor de rest van fok.
Bij double yellow, niet bij single yellow wat Stroll had.quote:Op zaterdag 14 november 2020 18:06 schreef daNpy het volgende:
[..]
Ja vond ik ook raar, maar wellicht is Stroll wel van het gas gegaan? Alhoewel de opmerking van Grosjean was dat je het rondje dan op moet geven?
Ook met droog weer is deze baan enorm tricky, dat zag je gisteren bij de vrije trainingen wel. Een normale race krijgen we sowieso niet, ga ik vanuit..quote:Op zaterdag 14 november 2020 17:55 schreef Newone82 het volgende:
Morgen is er slechts 40% kans op regen tijdens de race dus gewoon droog. Max verdwijnt in de horizon na de eerste serie pitstops.
Tuurlijk...quote:Op zaterdag 14 november 2020 18:05 schreef daNpy het volgende:
[..]
Die Racing point is een stuk beter dan Stroll en Perez laten zien. Perez is volgens mij helemaal niet zo goed als er over hem gedacht wordt.
Norris had dus een dubbele gele vlag en Stroll niet.quote:Op zaterdag 14 november 2020 18:08 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Single versus double yellow
[ twitter ]
Nee jouw gedrag richting anderen die niet dezelfde mening hebben over max is geweldig...quote:Op zaterdag 14 november 2020 18:09 schreef beantherio het volgende:
[..]
Het gaat niet om een mening accepteren en dat weet je ook wel. Het gaat om onafgebroken naar gedrag tegen sommige mensen (en hun mening) hier. Wat "fijn is voor de rest van fok" is als je daarmee stopt.
Op welk moment was dat gevaar er dan in Q1? Hij stond 15de bij de 1e rode vlag, dus als de sessie daarna niet meer afgemaakt was, was hij gewoon doorgegaan naar Q2 en anders had hij nog genoeg tijd om een betere tijd te rijden. Hetzelfde geldt bij de 2e rode vlag. Daarna stond hij helemaal vooraan zodat hij geen last zou hebben van een eventuele gele vlag voor hem op de baan (en als dat wel zo was, had iedereen achter hem er ook last van en zou er niemand sneller zijn). Het enige risico voor Max was dat hij een fout zou maken in dat rondje en iemand achter hem sneller zou zijn, maar dat geldt eigenlijk voor iedereen op dat moment, de baan was gewoon een stuk sneller..quote:
Rustig aan jongen.quote:Op zaterdag 14 november 2020 18:07 schreef Dven het volgende:
[..]
Je hebt het over de grootste mongool die zich op fok met voetbal of F1 bezighoudt. Gewoon negeren.
Statistiek was waarschijnlijk nooit jouw sterkste kant, of wel?quote:Op zaterdag 14 november 2020 17:55 schreef Newone82 het volgende:
Morgen is er slechts 40% kans op regen tijdens de race dus gewoon droog.
Ik heb daar nog steeds geen duidelijk beeld bij. Over een raceafstand moeten ze toch meestal wel veel toegeven op Mercedes en Max. En vooral van Perez verwacht ik toch wel dat ie (met zijn ervaring) het maximale uit een auto kan halen.quote:Op zaterdag 14 november 2020 18:05 schreef daNpy het volgende:
[..]
Die Racing point is een stuk beter dan Stroll en Perez laten zien.
Wel of geen regen, verwacht gewoon dat max wel gaat winnen.quote:Op zaterdag 14 november 2020 18:10 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Ook met droog weer is deze baan enorm tricky, dat zag je gisteren bij de vrije trainingen wel. Een normale race krijgen we sowieso niet, ga ik vanuit..
En 40% kans is nog best veel trouwens
Het is een verbeterde versie van de auto die vorig jaar dominant het kampioenschap won. Het is echt wel een hele goed auto.quote:Op zaterdag 14 november 2020 18:17 schreef beantherio het volgende:
[..]
Ik heb daar nog steeds geen duidelijk beeld bij. Over een raceafstand moeten ze toch meestal wel veel toegeven op Mercedes en Max. En vooral van Perez verwacht ik toch wel dat ie (met zijn ervaring) het maximale uit een auto kan halen.
Max is sowieso favoriet ja, maar een hele simpele zege verwacht ik niet.quote:Op zaterdag 14 november 2020 18:18 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Wel of geen regen, verwacht gewoon dat max wel gaat winnen.
Met een vette voorsprong zolang er geen sc's zijn.quote:Op zaterdag 14 november 2020 18:26 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
Tactisch niet slim van RB en wel van RP. Door ze de hele quali 3 op inters te laten rijden, konden ze beter wennen aan de grip met die inters en er ook voldoende temperatuur in krijgen. Als RB dat ook had gedaan, had Max wel pole gehaald. Maar as is verbrande turf.
Met Hamilton op 6 en Bottas op 9, wel een mooie kans voor Max om te winnen.
Blijft wel een gok natuurlijk, als het te nat was voor inters, hadden ze bij RP weer een groot probleem gehad.. Weet niet of dat echt een tactische fout was.quote:Op zaterdag 14 november 2020 18:26 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
Tactisch niet slim van RB en wel van RP. Door ze de hele quali 3 op inters te laten rijden, konden ze beter wennen aan de grip met die inters en er ook voldoende temperatuur in krijgen. Als RB dat ook had gedaan, had Max wel pole gehaald. Maar as is verbrande turf.
Met Hamilton op 6 en Bottas op 9, wel een mooie kans voor Max om te winnen.
Gevalletje gegokt en gewonnen.quote:Op zaterdag 14 november 2020 18:33 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Blijft wel een gok natuurlijk, als het te nat was voor inters, hadden ze bij RP weer een groot probleem gehad.. Weet niet of dat echt een tactische fout was.
Ik denk dat we weer een circus krijgen met een hoop safety cars, net zo veel tot Hamilton weer vooraan rijdt.quote:Op zaterdag 14 november 2020 18:33 schreef BroesWillems het volgende:
Ik denk niet dat het een gelopen race is morgen, bij een slecht start kan Verstappen zo maar vast komen te zitten achter een paar vastberaden racing point coureurs.
Ik las hetquote:Op zaterdag 14 november 2020 18:09 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Bij double yellow, niet bij single yellow wat Stroll had.
Ja, kans zit erin idd.quote:Op zaterdag 14 november 2020 18:37 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ik denk dat we weer een circus krijgen met een hoop safety cars, net zo veel tot Hamilton weer vooraan rijdt.
En bij een goede start weg rijden naar de horizonquote:Op zaterdag 14 november 2020 18:33 schreef BroesWillems het volgende:
Ik denk niet dat het een gelopen race is morgen, bij een slecht start kan Verstappen zo maar vast komen te zitten achter een paar vastberaden racing point coureurs.
Niet echt een gok als je op wets geen schijn van kans hebt. Ze hebben gewoon geluk gehad dat in Q3 plotseling de omstandigheden dusdanig verbeterden dat die inters een pole opleverden.quote:
Zeker dat er een paar sc komen, tenzij Hamilton van de baan gereden gaat worden, staat die gewoon weer op het podium.quote:Op zaterdag 14 november 2020 18:44 schreef opreis het volgende:
[..]
En bij een goede start weg rijden naar de horizon
Of je laat Albon op inters en Max op wets naar buiten gaan, kijken wat het beste werkt.quote:Op zaterdag 14 november 2020 18:33 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Blijft wel een gok natuurlijk, als het te nat was voor inters, hadden ze bij RP weer een groot probleem gehad.. Weet niet of dat echt een tactische fout was.
Het window voor dat soort experimenten was natuurlijk wel erg klein.quote:Op zaterdag 14 november 2020 18:55 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Of je laat Albon op inters en Max op wets naar buiten gaan, kijken wat het beste werkt.
Dat werkt alleen als Albon van hetzelfde niveau is als Max en er ook hetzelfde uit kan halen. Leuk hoor dat hij een weer is een keertje P4 start, maar 2,5 seconden achter je teamgenoot is niet zo best.quote:Op zaterdag 14 november 2020 18:55 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Of je laat Albon op inters en Max op wets naar buiten gaan, kijken wat het beste werkt.
Het is hier op FOK verboden om niet een fanboy van Max en RBR te zijn.quote:Op zaterdag 14 november 2020 17:56 schreef beantherio het volgende:
[..]
Je hoeft geen fan van Max te zijn maar wees gewoon geen troll. Is niet moeilijk.
https://streamable.com/p7c926quote:Op zaterdag 14 november 2020 19:37 schreef bianconeri het volgende:
Ferrari leek er echt super bij te zitten, helaas wat regen.
ik weet niet wat jij er uit leest, maar ze hoeven allemaal niet langs te komen bij de stewards omdat iedereen zich aan de regels heeft gehouden.quote:Op zaterdag 14 november 2020 19:46 schreef ootjekatootje het volgende:
https://www.fia.com/sites(...)0flag%20incident.pdf
![]()
Volgens mij gaat Hamilton over zijn penaties heen...
Ik denk dat je het verkeerd leest. De stewards hebben er naar gekeken en die coureurs hebben volgens de stewards correct gehandeldquote:Op zaterdag 14 november 2020 19:46 schreef ootjekatootje het volgende:
https://www.fia.com/sites(...)0flag%20incident.pdf
![]()
Volgens mij gaat Hamilton over zijn penaties heen...
Dit is weer lekker krom Norris krijgt wel straf. Omdat je tijdens dubble yellow je ronde moet afbreken maar deze groep nietquote:Op zaterdag 14 november 2020 19:46 schreef ootjekatootje het volgende:
https://www.fia.com/sites(...)0flag%20incident.pdf
![]()
Volgens mij gaat Hamilton over zijn penaties heen...
Ja dat, maar Russel wel en Norris ook, dubbele vlag.quote:Op zaterdag 14 november 2020 19:48 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
ik weet niet wat jij er uit leest, maar ze hoeven allemaal niet langs te komen bij de stewards omdat iedereen zich aan de regels heeft gehouden.
Man , wat een zooitje. Sorry.quote:Op zaterdag 14 november 2020 19:49 schreef theclansman het volgende:
[..]
Dit is weer lekker krom Norris krijgt wel straf. Omdat je tijdens dubble yellow je ronde moet afbreken maar deze groep niet
Ja klopt.quote:Op zaterdag 14 november 2020 19:48 schreef opreis het volgende:
[..]
Ik denk dat je het verkeerd leest. De stewards hebben er naar gekeken en die coureurs hebben volgens de stewards correct gehandeld
Kregen naar eigen zeggen geen temperatuur in de banden.quote:Op zaterdag 14 november 2020 20:01 schreef Breekfast het volgende:
Waarom had Mercedes trouwens vandaag zoveel moeite met de regenachtige condities?
Koudquote:Op zaterdag 14 november 2020 20:18 schreef Frozen-assassin het volgende:
Hoe is de weersvoorspelling voor morgen?
Zij braken hun snelle ronde wel af?quote:Op zaterdag 14 november 2020 19:49 schreef theclansman het volgende:
[..]
Dit is weer lekker krom Norris krijgt wel straf. Omdat je tijdens dubble yellow je ronde moet afbreken maar deze groep niet
die komt pas vlak voor de racequote:Op zaterdag 14 november 2020 20:53 schreef THEFXR het volgende:
ergens de definitieve grid opstelling?
40%kans op regen.quote:Op zaterdag 14 november 2020 20:18 schreef Frozen-assassin het volgende:
Hoe is de weersvoorspelling voor morgen?
Hoezo zou dat relevant zijn?quote:Op zaterdag 14 november 2020 21:25 schreef opgebaarde het volgende:
Kan iemand zien hoeveel tijdverschil er was tussen VER en STR in de mini-sector bocht 7 waar Perez was gespind?
droge setup voor de racequote:Op zaterdag 14 november 2020 20:01 schreef Breekfast het volgende:
Waarom had Mercedes trouwens vandaag zoveel moeite met de regenachtige condities?
Stewards hebben in de telemetrie gezien dat Stroll van het gas is gegaan.quote:Op zaterdag 14 november 2020 21:25 schreef opgebaarde het volgende:
Kan iemand zien hoeveel tijdverschil er was tussen VER en STR in de mini-sector bocht 7 waar Perez was gespind?
Ik las het en een opdrogen de baan moet meegenomen worden. Ik was gewoon benieuwd hoeveel tijd Stroll daar verloor.quote:Op zaterdag 14 november 2020 23:15 schreef Lionheaad het volgende:
[..]
Stewards hebben in de telemetrie gezien dat Stroll van het gas is gegaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |