Het is nu koud, maar daar is ook alles mee gezegd. Er is hele mooie winterkleding te kijgen, maar ook met een wat beperkter budget kan je prima uit de voeten in de winter. Zeker zolang het droog is.quote:Op woensdag 25 november 2020 16:01 schreef het-is-mij het volgende:
[..]
Thx
Vanavond in verdiepen.
Voor morgen korte route uitgestippeld dus als t droog is maar eens proberen.
Zo ook nog even andere banden bestellen.
Had niet gedacht dat ik het zo leuk zou vinden, het is een beetje verslavend 😬
Jammer dat ik pas in september gestart ben.
quote:Beste wieler vrienden en jeugd vrienden grote klasse gereden jullie zijn van grote waarde ga vooral zo door tand erbij en geef mijkubs groetjes je beste vriend Rob 😎🚴♂️🚴♀️🚲😀😊🏁😋🇳🇱👍🏽😜👍🏽👍🏽
Te koud voor kort/kort iigquote:Op woensdag 25 november 2020 18:05 schreef Leonos het volgende:
Vandaag was niet echt koud hoor.
Prachtig droog asfalt en lekker rustig, prima!
Gister was t ook prima fietsweer, rond 11u op de fiets gestapt, ong. 50km en had t op een gegeven moment warm met t zonnetje erbij.quote:Op woensdag 25 november 2020 18:03 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Het is nu koud, maar daar is ook alles mee gezegd. Er is hele mooie winterkleding te kijgen, maar ook met een wat beperkter budget kan je prima uit de voeten in de winter. Zeker zolang het droog is.
Gewoon gaan fietsen je weet toch waar je huis woont? Tandje erbij en tandje eraf. Veel plezier met fietsen. Je bent een toppertje, en een kanjertje. Groetjes van je beste vriend kaasplankje.quote:Op dinsdag 24 november 2020 19:49 schreef het-is-mij het volgende:
Vandaag de Wahoo uitgeprobeerd.
Even wennen maar langs mooie plekjes gekomen.
Alleen in de dorpjes.......gggrrr slecht te zien/lezen.
In 3 dorpjes verkeerd gefietst.....maar ik was nog niet achter de inzoom functie dus ik zal de Wahoo deze week nog een kans geven 😉
Je bent nu al beter bezig dan half wielrennend nederland die huilend bij de kachel zit met een dekentje en warme chocomel omdat het onder de 20 graden is.quote:Op woensdag 25 november 2020 18:24 schreef het-is-mij het volgende:
[..]
Gister was t ook prima fietsweer, rond 11u op de fiets gestapt, ong. 50km en had t op een gegeven moment warm met t zonnetje erbij.
Klopt m.b.t kleding, broek heb ik wel een fatsoenlijke bij mantel gekocht maar gister paar jacks bij decathlon besteld.
Arm- en beenstukken ook daarvandaan.
Vandaag gewoon gefietst, maar nu onder dekentje jaquote:Op woensdag 25 november 2020 20:03 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Je bent nu al beter bezig dan half wielrennend nederland die huilend bij de kachel zit met een dekentje en warme chocomel omdat het onder de 20 graden is.
Ik noem geen namen, maar ik bedoel @:leonos
Na-aper.quote:Op woensdag 25 november 2020 19:54 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Gewoon gaan fietsen je weet toch waar je huis woont? Tandje erbij en tandje eraf. Veel plezier met fietsen. Je bent een toppertje, en een kanjertje. Groetjes van je beste vriend kaasplankje.
quote:Op donderdag 26 november 2020 11:44 schreef kanovinnie het volgende:
DDX![]()
Al 1000 dagen achter elkaar op de fiets!
poh! bizar hoor.. dat je dat kunt opbrengen om ELKE dag een stuk te gaan fietsen. En het zijn ook niet de minste kilometersquote:Op donderdag 26 november 2020 11:44 schreef kanovinnie het volgende:
DDX![]()
Al 1000 dagen achter elkaar op de fiets!
Wij roddelen niet.quote:Op donderdag 26 november 2020 11:44 schreef kanovinnie het volgende:
DDX![]()
Al 1000 dagen achter elkaar op de fiets!
De leer schrijft beste minimaal 1 rustdag per week, dus ik heb er 5-6 per week met activiteit. Ik rijd weleens 7 op 7 dagen maar dan niet langer dan 2 weken achtereen. Lijkt me ook niet zo verstandig.quote:Op donderdag 26 november 2020 11:56 schreef Flipmoehoe het volgende:
[..]
poh! bizar hoor.. dat je dat kunt opbrengen om ELKE dag een stuk te gaan fietsen. En het zijn ook niet de minste kilometers
ps. bij futurumshop weer de 4iiii 105 powermeter in de aanbieding voor 220, met kortingscode heb je voor 195 euro een prima powermeter
Elk race in zwift is toch een tijdrit? Het is niet zo dat je echt kunt draften natuurlijk.quote:Op donderdag 26 november 2020 12:38 schreef Fretwork het volgende:
Gisteren dacht ik even leuk een Zwift NL race te doen, bleek het een tijdrit. Goddomme niet leuk meer
Mwoah, nog wel redelijk hoor. Minder dan in het echt, maar toch.quote:Op donderdag 26 november 2020 12:43 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Elk race in zwift is toch een tijdrit? Het is niet zo dat je echt kunt draften natuurlijk.
Ik vond het wel een keer leuk, wat anders als anders.quote:Op donderdag 26 november 2020 12:38 schreef Fretwork het volgende:
Gisteren dacht ik even leuk een Zwift NL race te doen, bleek het een tijdrit. Goddomme niet leuk meer
Netjes hoor, ik had gewoon de standaard Zwift TT bike gepaktquote:Op donderdag 26 november 2020 12:52 schreef Flipmoehoe het volgende:
[..]
Ik vond het wel een keer leuk, wat anders als anders.
Had van mijn zuurverdiende drops een lelijke TT bike gekocht voor wat extra aerodynamica
Vanaf de start even vol gas en verder de hele rit op mijn FTP gereden met op de klimmetjes nog even extra aanzetten om proberen 2 andere Nederlanders kwijt te raken. Wat overigens gelukt was, want met 10 seconden voorsprong op hen gefinished.
Einduitslag 7de in de race en 4de op Zwiftpower in de C klasse.
Sta nu 4de in het algemeen klassement in mijn klasse met 3 deelgenomen races van de 4.
Helemaal geen verkeerd resultaat toch! Zag op Zwiftinsider dat dit de beste TT bike was die ik kon kopen (specialized shiv disc). Zijn nog 2 betere maar daar moest je een hoger level voor hebben.quote:Op donderdag 26 november 2020 12:58 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Netjes hoor, ik had gewoon de standaard Zwift TT bike gepakt
Werd 30/101 in B, dus nog niet zo slecht. Met beter indelen had ik denk ik ergens rond 22ste gestaan.
Weet niet of de andere races wel een gemixt veld hebben, maar als ik voor je moet knechten zeg je het maar
Mwoah, je terugrijden naar de groep, lekker flitsende demarrage, de anderen in de hekken rijdenquote:Op donderdag 26 november 2020 13:08 schreef Flipmoehoe het volgende:
[..]
Helemaal geen verkeerd resultaat toch! Zag op Zwiftinsider dat dit de beste TT bike was die ik kon kopen (specialized shiv disc). Zijn nog 2 betere maar daar moest je een hoger level voor hebben.
knechten is niet nodig haha. kan meestal net aanhaken bij de kopgroep. Maar op een klim word ik er wel afgereden. Dan heb ik aan een knecht ook niks meer
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |