quote:Op maandag 16 november 2020 00:47 schreef hollandia02 het volgende:
[..]
Mag ik overigens een bron zien van je bewering dat de Nederlandse moslims vandaag vrijer denken dan niet-islamitische Nederlanders van de jaren 70?
Onder andere:quote:Op maandag 16 november 2020 01:25 schreef Aloulu het volgende:
[..]
Zijn dit wetenschappelijke feiten? En wat is je bewijs voor met name het dikgedrukte?
Je bent gewoon doof voor de feiten. Laat je voor het karretje spannen van de miljardairs met conservatieve agenda'squote:Op maandag 16 november 2020 01:42 schreef Ronald het volgende:
[..]
Je doet je nickname wel eer aan, al was het beter geweest de naam lulkoek aan te nemen.
Het keurige Parool over salafisme, maar bij klokkoek aan dovemansoren gericht natuurlijk
https://www.parool.nl/ned(...)l&utm_source=twitter
Update: Haar vader is waarschijnlijk chef moslimsbroederschap NL..quote:Op zondag 15 november 2020 20:54 schreef Hanca het volgende:
[..]
Kuzu en Öztürk heb ik me nooit echt in verdiept, verder zou ik een conservatieve moslim eerder bij PvdA verwachten dan bij GroenLinks en zou ik ook eerder een mannelijke conservatieve moslim dan een conservatieve moslima op een kieslijst verwachten.
Deze Kauthar Bouchallikht twittert vooral veel over klimaatverandering en soms over inclusiviteit en inderdaad islamofobie (waar ze voor waarschuwt), maar ik zie op haar tijdlijn verder weinig bijzonders. Vooral dat ze heel actief is op allerlei demonstraties.
Hooguit was... het gaat om tot 2016 (lees je bron). En als zelfs GeenStijl moet toegeven dat de organisatie waar die vader directeur van was, Islamic Relief Nederland, nooit negatief is opgevallen, dan is er dus helemaal niks aan de hand. Zelfs GeenStijl geeft dat dus in feite aan.quote:Op maandag 16 november 2020 19:11 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Update: Haar vader is waarschijnlijk chef moslimsbroederschap NL..
Het zal me een worst zijn wat die pa nu nog doet, mevrouw komt duidelijk uit een behoorlijk radicaal nest.quote:Op maandag 16 november 2020 19:39 schreef Hanca het volgende:
[..]
Hooguit was... het gaat om tot 2016 (lees je bron). En als zelfs GeenStijl moet toegeven dat de organisatie waar die vader directeur van was, Islamic Relief Nederland, nooit negatief is opgevallen, dan is er dus helemaal niks aan de hand. Zelfs GeenStijl geeft dat dus in feite aan.
En FEMYSO is dus een koepelorganisatie. Dat zitten wat aan de moslimbroederschap gelinkte organisaties bij, maar niet allemaal en zelf zijn ze het dus niet.
Je kunt nog dieper willen duiken, maar met elke duik wordt duidelijker dat er niks aan de hand is.
Zat jij ook zo te brullen bij Maxima? Vergelijkbaar geval dan.quote:Op maandag 16 november 2020 19:52 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Het zal me een worst zijn wat die pa nu nog doet, mevrouw komt duidelijk uit een behoorlijk radicaal nest.
Alsof de dochter van Mussert, lid van Erkenbrand, op de kieslijst komt bij D66. Maar haar pa zit niet meer bij de NSB, dus dat scheelt.
Islamic Relief is een islamitische versie van woord en daad, redt een kind oid:quote:Op maandag 16 november 2020 19:52 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Het zal me een worst zijn wat die pa nu nog doet, mevrouw komt duidelijk uit een behoorlijk radicaal nest.
Alsof de dochter van Mussert, lid van Erkenbrand, op de kieslijst komt bij D66. Maar haar pa zit niet meer bij de NSB, dus dat scheelt.
Geenstijl verzint het zelf ook niet, die halen toch de nodige kredietwaardige bronnen aan. Enfin - laten we het maar houden op wat we eerst zeiden: we gaan het zien.quote:Op maandag 16 november 2020 20:02 schreef Hanca het volgende:
[..]
Islamic Relief is een islamitische versie van woord en daad, redt een kind oid:
https://islamic-relief.nl/
Weeskinderen sponsoren. Wat radicaal. In dat geval ben ik ook radicaal, met mijn (islamitische!) sponsorkind in Burkina Faso.
Zo te zien komt ze uit een goed nest, haar vader was directeur van een erg goed doel. Kortom: vertrouw GeenStijl niet, kijk zelf eens verder. Even googelen op die stichting waar haar vader directeur van was en je weet dat je vergelijking heel gek is.
Ik vind Islamic Relief Nederland wegzetten als iets slechts wel iets wat duidelijk gewoon verkeerd is. Het is gewoon een goedgekeurd goed doel waarvan de giften aftrekbaar zijn voor de belasting, het heeft een ANBI status. Dat konden ze toch niet missen. En dat geeft aan dat ze alleen op ophef uit zijn, niet op waarheidsvinding.quote:Op maandag 16 november 2020 20:06 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Geenstijl verzint het zelf ook niet, die halen toch de nodige kredietwaardige bronnen aan. Enfin - laten we het maar houden op wat we eerst zeiden: we gaan het zien.
Ho, sinds wanneer zijn familieleden van belang?quote:Op maandag 16 november 2020 19:11 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Update: Haar vader is waarschijnlijk chef moslimsbroederschap NL..
Het is uiteraard een associatiespelletje zoals ze bij de Telegraaf en bij Geenstijl altijd doen als er moslims of linkse partijen zwart gemaakt moeten worden.quote:Op maandag 16 november 2020 19:39 schreef Hanca het volgende:
[..]
Hooguit was... het gaat om tot 2016 (lees je bron). En als zelfs GeenStijl moet toegeven dat de organisatie waar die vader directeur van was, Islamic Relief Nederland, nooit negatief is opgevallen, dan is er dus helemaal niks aan de hand. Zelfs GeenStijl geeft dat dus in feite aan.
En FEMYSO is dus een koepelorganisatie. Dat zitten wat aan de moslimbroederschap gelinkte organisaties bij, maar niet allemaal en zelf zijn ze het dus niet.
Je kunt nog dieper willen duiken, maar met elke duik wordt duidelijker dat er niks aan de hand is.
Bij FvD loopt er wel zo'n type rond, daar doet toch ook niemand moeilijk over? Uit wat voor nest iemand komt lijkt me niet al te relevant.quote:Op maandag 16 november 2020 19:52 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Het zal me een worst zijn wat die pa nu nog doet, mevrouw komt duidelijk uit een behoorlijk radicaal nest.
Alsof de dochter van Mussert, lid van Erkenbrand, op de kieslijst komt bij D66. Maar haar pa zit niet meer bij de NSB, dus dat scheelt.
Even de ledenadministratie van de NSB doorzoeken bij de H dan...quote:Op maandag 16 november 2020 21:04 schreef VoMy het volgende:
[..]
Ho, sinds wanneer zijn familieleden van belang?
Nummer 5 op de lijst, Eva Vlaardingenbroek, is nota bene verloofd of iets dergelijks met die homofobe nazi uit Frankrijk. Maar dat is natuurlijk allemaal nietszeggend, we moeten ons focussen op via-via-potloodljintjes richting de Moslimbroederschap (is nog magertjes, doe dan een connectie met IS ofzo) want GrOeNLiNkS en HoOfDdOeK.quote:Op maandag 16 november 2020 22:11 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Bij FvD loopt er wel zo'n type rond, daar doet toch ook niemand moeilijk over? Uit wat voor nest iemand komt lijkt me niet al te relevant.
De H van Haye van der Heijden?quote:Op maandag 16 november 2020 22:15 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Even de ledenadministratie van de NSB doorzoeken bij de H dan...
Daar wordt ook wel degelijk -terecht- moeilijk over gedaan. Anti-democraten, van welke signatuur, hebben imo niets op kieslijsten te zoeken.quote:Op maandag 16 november 2020 22:11 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Bij FvD loopt er wel zo'n type rond, daar doet toch ook niemand moeilijk over? Uit wat voor nest iemand komt lijkt me niet al te relevant.
Er wordt moeilijk gedaan over de antecedenten van Theo Hiddema?quote:Op dinsdag 17 november 2020 19:19 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Daar wordt ook wel degelijk -terecht- moeilijk over gedaan. Anti-democraten, van welke signatuur, hebben imo niets op kieslijsten te zoeken.
Nee over die van van Vlaardingenbroek of hoe ze ook heet.quote:Op dinsdag 17 november 2020 19:21 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Er wordt moeilijk gedaan over de antecedenten van Theo Hiddema?
Ik doelde op Hiddema omdat je de NSB aanhaalde.quote:Op dinsdag 17 november 2020 19:35 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Nee over die van van Vlaardingenbroek of hoe ze ook heet.
Er is gewoon een antwoord: https://nos.nl/artikel/23(...)at-bouchallikht.htmlquote:Op dinsdag 17 november 2020 20:10 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Ik doelde op Hiddema omdat je de NSB aanhaalde.
Maar inderdaad mag GroenLinks best tekst en uitleg geven over de activiteiten bij FEMYSO van deze kandidaat. Zelf ontkent ze dat de organisatie banden heeft met de MB en verwijst daarbij naar een ontkenning van FEMYSO, maar uit verschillende (onverdachte) bronnen (1, 2) valt te herleiden dat FEMYSO een jongerenorganisatie is van FIOE, dat opgericht is door de MB en waar conservatieve MB-kopstukken een dikke vinger in de pap hebben. Dat is tenminste wat een googlezoektocht mij oplevert. Die ontkenning van FEMYSO lijkt dus niet zo geloofwaardig.
Een antwoord van GL op de beschuldigingen zou in ieder geval de transparantie ten goede komen.
Of het wel of niet wettelijk fout is is niet zo zeer het punt, eerder of ze een Kuzu'tje doen (onder het motto van inclusie iemand binnenhalen die veel conservatiever is dan de rest van de partij/achterban).quote:Op dinsdag 17 november 2020 20:33 schreef Hanca het volgende:
[..]
Er is gewoon een antwoord: https://nos.nl/artikel/23(...)at-bouchallikht.html
Klaver heeft de pers te woord gestaan.
FEMYSO is dus voor de EU nooit zo verdacht geweest dat ze de subsidie hebben stopgezet. Moet GL dan, zonder de beschikking over de volledige rapporten van inlichtingendiensten, zeggen dat FEMYSO toch helemaal fout is? Dat gaat toch niet? En blijkbaar hebben ze bij Bouchallikht zelf geen verkeerde standpunten kunnen ontdekken, terwijl ze toch al best een tijd actief is in de partij. Het is geen nieuwe partij die willekeurig vreemden aan zich moet binden, GL kent deze Bouchallikht gewoon al jaren. Ze komt ook al jaren bij klimaatmarsen e.d.
Gezien haar enorme activiteit voor klimaatstandpunten e.d. lijkt dat mee te vallen. Daarbij zou een conservatievere moslim toch nu zelf ook gewoon bij Denk of misschien nog liever NIDA op de lijst willen?quote:Op dinsdag 17 november 2020 20:40 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Of het wel of niet wettelijk fout is is niet zo zeer het punt, eerder of ze een Kuzu'tje doen (onder het motto van inclusie iemand binnenhalen die veel conservatiever is dan de rest van de partij/achterban).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |