Ik betwist het bestaan van dat artikel.quote:Op woensdag 11 november 2020 13:22 schreef OProg het volgende:
[..]
Twee maanden of iets terug een artikel gelezen wat het verschil tussen Nederlanders en Belgen is. De strekking was dat Belgen netjes de regeltjes opvolgen en Nederlanders alles betwisten.
Ik ben er nog naar op zoek geweest twee weken terug maar helaas kan ik het nergens meer vinden.
Het is me toch wat.quote:Op woensdag 11 november 2020 13:23 schreef YoyoKlaagzak het volgende:
[..]
Ik betwist het bestaan van dat artikel.
Deze ?quote:Op woensdag 11 november 2020 13:22 schreef OProg het volgende:
[..]
Twee maanden of iets terug een artikel gelezen wat het verschil tussen Nederlanders en Belgen is. De strekking was dat Belgen netjes de regeltjes opvolgen en Nederlanders alles betwisten.
Ik ben er nog naar op zoek geweest twee weken terug maar helaas kan ik het nergens meer vinden.
Ja. Die. Ik had hem ook net gevonden. Het is indertijd wat langs me heen gegaan maar het was van toen de cijfers daar beter waren en iemand dat dus ging verklaren. Grappig om nog eens te lezen.quote:Op woensdag 11 november 2020 13:28 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Deze ?
https://www.rtlnieuws.nl/(...)eving-verschil-groot
Dan kan óf jijzelf, óf helemaal niemand, straks dus meer naar carnaval, festivals, concerten, oma knuffelen, etc.quote:Op woensdag 11 november 2020 12:57 schreef Mr.Anderson83 het volgende:
[..]
Gewoon doen joh! Sterk argument ook! Een experimenteel vaccin, op basis van nieuwe, nog nooit eerder toegepaste technieken, waarbij de test -en voornamelijk vervolgtraject, namelijk minimaal 5 jaar waarbij proefpersonen worden gevolgd wordt volledig overgeslagen. Wat kan er misgaan? Wat zijn de kansen?
Prima toch, ik zie het probleem niet als iemand anders proefkonijn wil spelen en de maatregelen daardoor zsm van tafel kunnen.quote:Op woensdag 11 november 2020 12:57 schreef Mr.Anderson83 het volgende:
[..]
Gewoon doen joh! Sterk argument ook! Een experimenteel vaccin, op basis van nieuwe, nog nooit eerder toegepaste technieken, waarbij de test -en voornamelijk vervolgtraject, namelijk minimaal 5 jaar waarbij proefpersonen worden gevolgd wordt volledig overgeslagen. Wat kan er misgaan? Wat zijn de kansen?
Nederlanders en Belgen omdraaien en ze kunnen het artikel morgen weer publiceren.quote:Op woensdag 11 november 2020 13:22 schreef OProg het volgende:
[..]
Twee maanden of iets terug een artikel gelezen wat het verschil tussen Nederlanders en Belgen is. De strekking was dat Belgen netjes de regeltjes opvolgen en Nederlanders alles betwisten.
Ik ben er nog naar op zoek geweest twee weken terug maar helaas kan ik het nergens meer vinden.
Me drie keer afgevraagd wie toch die anonieme koekwaus zou zijn maar ik ben weer bij hoorquote:Op woensdag 11 november 2020 13:30 schreef Noek het volgende:
OOK Ruud is het slachtoffer van het niet knuffelen net als die anime koekwaus. Minuut stilte voor de knuffelaars.
ik denk dat het niet zo makkelijk zal zijn om het/een vaccin te ontlopenquote:Op woensdag 11 november 2020 13:36 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Prima toch, ik zie het probleem niet als iemand anders proefkonijn wil spelen en de maatregelen daardoor zsm van tafel kunnen.
quote:Bij welke groepen begin je met inenten?
Mogelijk zitten kwetsbare groepen en vitale beroepen in de voorhoede. Vakbonden FNV en CNV vinden dat zorgmedewerkers als eersten aan de beurt moeten zijn. Het beschermt de medewerker én patiënt. Scheelt ook ziekteverzuim en dus werkdruk. Onderwijsbond AOb wil dat leerkrachten voorrang krijgen.
Epidemioloog Frits Rosendaal van het LUMC ziet dat anders. „Je moet beginnen bij de jongeren en kwetsbare actieve mensen. Jongeren zijn de verspreiders, zo roep je het virus een halt toe. Indirect bescherm je daarmee ook de ouderen.
Natuurlijk wel, dat is het nu toch ook.quote:Op woensdag 11 november 2020 13:38 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik denk dat het niet zo makkelijk zal zijn om het/een vaccin te ontlopen
Vind ik niet geheel onlogisch deze denkwijze.....quote:Op woensdag 11 november 2020 13:39 schreef _serial_ het volgende:
Epidemioloog Frits Rosendaal van het Leids Universitair Medisch Centrum is opgetogen over het Pfizer-vaccin.
Die is echter van mening dat de jongere groep als eerste moet.
[..]
ik verwacht wel net zoiets als met de mondkapjes, vliegen bijvoorbeeld zonder vaccinatie niet mogelijk, moet jij eens kijken hoe snel het dan gaatquote:Op woensdag 11 november 2020 13:42 schreef Mr.Sandman het volgende:
[..]
Natuurlijk wel, dat is het nu toch ook.
Iedereen die wel eens met Belgen te maken heeft gehad, weet hoe lachwekkend de generalisaties in dat artikel zijn. Gefeliciteerd, ze zijn daar minder direct, minder geneigd om zich uit te spreken, en meer op het collectieve gericht. Dat betekent alleen maar dat ze ook ontzettend achterbaks kunnen zijn (niet alle Belgen, laat dat duidelijk zijn, voordat we de andere kant op gaan generaliseren).quote:Op woensdag 11 november 2020 13:30 schreef OProg het volgende:
[..]
Ja. Die. Ik had hem ook net gevonden. Het is indertijd wat langs me heen gegaan maar het was van toen de cijfers daar beter waren en iemand dat dus ging verklaren. Grappig om nog eens te lezen.
Mijn beeld is namelijk totaal niet zo ook voortkomend uit de projecten die ik met Belgen gedaan heb.
God ja. Het polderen in Nederland was een verademing ten opzichte van werken met veel Belgen die nooit aangaven het ergens niet mee eens te zijn. Dat hoorde ik dan wel van de manager van mijn manager. Ik geloof best dat die er zo in zitten ja.quote:Op woensdag 11 november 2020 13:45 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Iedereen die wel eens met Belgen te maken heeft gehad, weet hoe lachwekkend de generalisaties in dat artikel zijn. Gefeliciteerd, ze zijn daar minder direct, minder geneigd om zich uit te spreken, en meer op het collectieve gericht. Dat betekent alleen maar dat ze ook ontzettend achterbaks kunnen zijn (niet alle Belgen, laat dat duidelijk zijn, voordat we de andere kant op gaan generaliseren).
Als er een probleem is, bijvoorbeeld in een zakelijke context, en je werkt met Belgen, probeer dan maar eens te achterhalen wat nu precies het probleem is, aangezien ze het je niet direct in je gezicht zeggen.
Ik acht veel Belgen er volledig toe in staat om zich openlijk aan de maatregelen te houden en deze ook luidkeels te steunen. Maar dan stiekem toch de hele familie en vriendenkring over de vloer. Bij de Nederlander weet je tenminste dat die scepticus, die vrije jongen en die onbehouwen hork waarschijnlijk dezelfden zijn die het niet zo nauw nemen met de regeltjes, omdat ze er openlijk voor uitkomen.
Inmiddels zijn we in beide landen weer over de piek heen, ondanks alle verleidelijke cultureel-antropologische tegenstellingen. Blijkbaar interesseert het virus zich geen reet of jouw voorouders protestants of katholiek waren, heel raar.
Als 60% zich laat vaccineren hebben we de gewenste groepsimmuniteit bereikt. De verspreiding zal minder zijn waardoor er weer genoeg plek is in het ziekenhuis. Loop het het dan toch op (de kans is dan aanzienlijk veel kleiner) dan is er gewoon een bedje in het hospitaal.quote:Op woensdag 11 november 2020 13:30 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Dan kan óf jijzelf, óf helemaal niemand, straks dus meer naar carnaval, festivals, concerten, oma knuffelen, etc.
En natuurlijk kan je dan - zoals de meeste mensen die het vaccin niet willen nemen valt me op - roepen dat dat ook schandalig is en dat de overheid onze vrijheid terug moet geven nu los van het vaccin, maar ik heb nieuws voor je: dat gaat niet gebeuren. Het meerendeel van het volk, en tweede kamer , staat achter het beleid.
De énige manier waarop we ons normale fijne vrije leven dus weer terugkrijgen, is als genoeg mensen straks dat vaccin nemen. Wat jij daar van vind is irrelevant, dat is een feít met hoe de kaarten liggen.
Dus, wil jij wel of niet ooit nog je vrijheid terug zoals je die tot maart dit jaar had?
Nope. Is afhankelijk van de werkzaamheid van het vaccin.quote:Op woensdag 11 november 2020 13:50 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Als 60% zich laat vaccineren hebben we de gewenste groepsimmuniteit bereikt. De verspreiding zal minder zijn waardoor er weer genoeg plek is in het ziekenhuis. Loop het het dan toch op (de kans is dan aanzienlijk veel kleiner) dan is er gewoon een bedje in het hospitaal.
Oftewel de jodenster cultuur/rassenscheiding..... alleen privileges hebben als je proefkonijn wil zijnquote:Op woensdag 11 november 2020 13:43 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik verwacht wel net zoiets als met de mondkapjes, vliegen bijvoorbeeld zonder vaccinatie niet mogelijk, moet jij eens kijken hoe snel het dan gaat
Maar wat als het vaccin effectief genoeg is om de kwetsbaren te vaccineren en zo de ziekenhuizen ontlast worden? Nog steeds regelgeving terwijl de ziekenhuizen leeg zijn omdat de risisogroep niet meer in het ziekenhuis komt?quote:Op woensdag 11 november 2020 08:54 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Nos Liveblog
2021:
[ afbeelding ]
blijf je toch lekker thuisquote:Op woensdag 11 november 2020 13:52 schreef OscarMopperkont het volgende:
[..]
Oftewel de jodenster cultuur/rassenscheiding..... alleen privileges hebben als je proefkonijn wil zijn
Nou, lekker oprotten met die mentaliteit..
quote:
Nah, 70 a 80% bij 90% effectiveit. Bonten zegt 70%. Lijkt me reeël. 60 is wel erg laag. Maar volgens polls wil 70% zich ook laten vaccineren, dus hallejuhah.quote:Op woensdag 11 november 2020 13:50 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Als 60% zich laat vaccineren hebben we de gewenste groepsimmuniteit bereikt. De verspreiding zal minder zijn waardoor er weer genoeg plek is in het ziekenhuis. Loop het het dan toch op (de kans is dan aanzienlijk veel kleiner) dan is er gewoon een bedje in het hospitaal.
Die >90% blijkt te zijn.quote:Op woensdag 11 november 2020 13:52 schreef Mammietje het volgende:
[..]
Nope. Is afhankelijk van de werkzaamheid van het vaccin.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |