nee, niet echtquote:Op woensdag 4 november 2020 15:05 schreef Enchanter het volgende:
Dus dat alles draait om Nevada , heb ik dat goed ?
Die gaan pas morgen weer verder met tellen , gaat nog gezellig worden
Klopt, maar 'historisch' is het zeker niet.quote:Op woensdag 4 november 2020 15:07 schreef 4-elements het volgende:
[..]
Is wel al een tijdje geleden. George Busch Sr. Daarvoor Jimmy Carter.
Dan had je waarschijnlijk 150 landen die niet meer met elkaar sprakenquote:Op woensdag 4 november 2020 15:05 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Als vrouwen het voor het zeggen hadden, was de wereld vast vredelievender.
De eerste keer in de 21e eeuwquote:Op woensdag 4 november 2020 15:08 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Klopt, maar 'historisch' is het zeker niet.
quote:
quote:Op woensdag 4 november 2020 15:05 schreef Nielsch het volgende:
[..]
ze besparen op hun website
http://www.co.eureka.nv.us/
Welke staten denk jij dat Biden alsnog gaat pakken dan?quote:
Volgens mij heeft Fox er dan al heel wat meer geteld.quote:Op woensdag 4 november 2020 15:07 schreef Zwansen het volgende:
MI nu praktisch gelijk met nog 11% van de stemmen (circa 600k stemmen nog te gaan). Voordeel voor Biden is dat de grootste county nog 30% moet tellen (circa 300k stemmen waarvan 200k voor Biden).
Bron: CNN
Oke, weet ik ook hoe serieus ik jou moet nemen.quote:Op woensdag 4 november 2020 15:07 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Kijk, dat ik denk dat vrouwen minder goed zijn in de politiek betekent niet dat ik beweer dat alle mannen fantastisch zijn. Zowel Trump als Biden vind ik geen goede presidentskandidaten, dat heb ik al meerdere keren aangegeven. Als je je best doet zal je vast nog wel tien mannelijke politici kunnen opnoemen die waardeloos waren, maar dat doet niet af aan mijn stelling. Over het algemeen denk ik dat vrouwen minder goed zijn als (politiek) leider.
Historisch zou ik het inderdaad niet noemen. En eerst nog maar de definitieve uitslag afwachten. Durf mijn geld nog nergens op te zetten.quote:Op woensdag 4 november 2020 15:08 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Klopt, maar 'historisch' is het zeker niet.
Veel plezierquote:Op woensdag 4 november 2020 15:09 schreef Fugue het volgende:
[..]
Oke, weet ik ook hoe serieus ik jou moet nemen.![]()
Nu ga ik snel terug de keuken in.
ha haquote:Op woensdag 4 november 2020 15:09 schreef Mikeytt het volgende:
Hahaha op Twitter is iedereen aan het geilen op Phil van CNN
Ik sluit niet uit dat we binnen nu en 4 jaar ook de eerste president sinds JFK krijgen die in het harnas sterft.quote:Op woensdag 4 november 2020 15:09 schreef 4-elements het volgende:
[..]
Historisch zou ik het inderdaad niet noemen. En eerst nog maar de definitieve uitslag afwachten. Durf mijn geld nog nergens op te zetten.
Vind ik ook hoor. Als je voor staat dan stop je met tellen en dan win je.quote:Op woensdag 4 november 2020 15:06 schreef NightDancert het volgende:
Misschien moeten we maar eens naar Trump luisteren en stoppen met tellen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |