Huh? Mafkees.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 13:29 schreef hyviiee het volgende:
[..]
En dit is weer precies wat ik bedoel. Altijd maar die "maar" erachteraan van die moslim gemeenschap
Leuk dat je dat aan mij vraagt, maar lang niet alle moslims in Nederland hebben op Islamitische weekendschooltjes gezeten. Ik dus ook niet, je zou die vraag toch aan een ander moeten stellen.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 14:03 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Maar op islamitische weekendschooltjes moet kinderen nog wel bijgebracht worden dat in de ideale staatsvorm (het kalifaat) de handen van veroordeelde dieven dienen te worden afgehakt, of dat ook niet meer? Zijn dat maniakale wensen of gewoon islamitische idealen?
Handdoekje en een kan water.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 14:04 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Hopelijk nu een stuk ducktape over z’n bek.
Ik vraag je niet of jij op zo'n schooltje gezeten hebt, wat ik je wil vragen is of jij bezwaar hebt tegen het bestaan van dit soort schooltjes en of jij de denkbeelden die kinderen daar worden bijgebracht zoals bijvoorbeeld: dat van veroordeelde dieven idealiter de handen worden afgehakt, in die ideale staatsvorm: het kalifaat, maniakaal of gewoon islamitisch vindt.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 14:07 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Leuk dat je dat aan mij vraagt, maar lang niet alle moslims in Nederland hebben op Islamitische weekendschooltjes gezeten. Ik dus ook niet, je zou die vraag toch aan een ander moeten stellen.
Dit is geen kennis, dit zijn onelinersquote:Op donderdag 29 oktober 2020 13:52 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Toch wel een beetje de kern van het probleem en precies waarom hier van xenofobie/islamofobie geen sprake is.
[..]
Natuurlijk wel, soenieten (die hebben we hier in NL het meest) vormden IS, Al-Nusra en ga zo maar door, zijn van het van hoge gebouwen gooien van homo's, sji-ieten zoals het voor het zeggen hebben in Iran en bekend van bijv. hezbollah verhangen homo's liever aan hijskranen.Dan heb je nog de soefisten die super spiritueel zouden zijn maar die kennen ook gewoon jihad en ten slotte heb je ook nog koranisten, een kleine minderheid, die alleen de koran als legitiem erkennen en zich lijken af te keren van alle ellende die om de andere stromingen heen hangt maar niet direct uit de koran komt.
(De rest van de kleinere stromingen ken ik inderdaad niet maar ik gok veel moslims evenmin.
)
En dat vind je gek dat mensen zo beginnen te denken over moslims? Ik heb hier vandaag al eerder gepost. Maar sinds ik in gepsrek ben geraakt met 2 marokkanen op werk, die vonden dat het oke was dat die leraar maar onthoofd werd omdat hij hun profeet aangepakt had, waarvan ik nooit gedacht dat die zo zouden denken, ben ik ook wel een beetje klaar met die moslimgemeenschap en hun gebagateliseer over die aanslagen die hun broeders plegen.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 13:57 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Wil je een bloemlezing uit de topic?![]()
Waarin 'de moslims' en 'de islam' worden uitgemaakt voor vanalles en nogwat?
[quote]Op donderdag 29 oktober 2020 13:57 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Waarin 'de moslims' en 'de islam' worden uitgemaakt voor vanalles en nogwat?
Kom anders even met het oude vetrrouwde "daarvoor moet je bij geloofsgeleerden zijn, islam is goed"quote:Op donderdag 29 oktober 2020 14:10 schreef Rupibma het volgende:
[..]
Dit is geen kennis, dit zijn oneliners
Goede post.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 13:49 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Dat krijgen we niet voor elkaar.
Een moslimvrij Europa is inderdaad een illusie. We kunnen wel de schade beperken en vanaf nu
- iedere moslim aan de grens tegenhouden
- radicale moskeeën sluiten
- islamitische scholen sluiten
- moslims aanmoedigen om terug te gaan
- criminele dubbel paspoorthouders uitzetten.
- moslims uit niet functionerende gezinnen heropvoeden.
- etc.
Moslim zijn moet ontmoedigd worden en niet worden gefaciliteerd. Nuance zorgt voor halve oplossingen en voortetterende problemen. Dat doen we al 40 jaar en daar plukken we nu de wrange vruchten van.
Ik heb geen bezwaar tegen het bestaan van islamitische weekendschooltjes, zolang ze maar op een fatsoenlijke manier onderwijs geven en zolang hetgeen waar ze les in geven past binnen de set aan normen en waarden in dit land.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 14:09 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Ik vraag je niet of jij op zo'n schooltje gezeten hebt, wat ik je wil vragen is of jij bezwaar hebt tegen het bestaan van dit soort schooltjes en of jij de denkbeelden die kinderen daar worden bijgebracht zoals bijvoorbeeld: dat van veroordeelde dieven idealiter de handen worden afgehakt, in die ideale staatsvorm: het kalifaat, maniakaal of gewoon islamitisch vindt.
Na de mondkapjes zie ik ook een markt voor kevlar nektubes.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 14:13 schreef Starhopper het volgende:
BREAKING NEWS!!!!!!
Weer een aanslag, Lyon dit keer:
[ twitter ]
nouja geen sprake van slachtoffers daar zo te zien, wel weer zo'n mafkees met mesquote:Op donderdag 29 oktober 2020 14:13 schreef Starhopper het volgende:
BREAKING NEWS!!!!!!
Weer een aanslag, Lyon dit keer:
[ twitter ]
Ja. Alsin. Dat is niet hoe ik denk. Of hoe ik opgevoed ben. Mensen veroordeel je individueel op hun daden. Niet op hun afkomst of groep waar ze bijhoren.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 14:11 schreef hyviiee het volgende:
En dat vind je gek dat mensen zo beginnen te denken over moslims?
Dat is een goede reden om een hekel aan jouw collega's te krijgen.quote:Ik heb hier vandaag al eerder gepost. Maar sinds ik in gepsrek ben geraakt met 2 marokkanen op werk, die vonden dat het oke was dat die leraar maar onthoofd werd omdat hij hun profeet aangepakt had, waarvan ik nooit gedacht dat die zo zouden denken, ben ik ook wel een beetje klaar met die moslimgemeenschap en hun gebagateliseer over die aanslagen die hun broeders plegen.
Als ze naar de moskee was gegaan dan was haar niets gebeurd.quote:
Vind jij dat "in een kalifaat worden van veroordeelde dieven de handen afgehakt, zoals God het wil" daaronder valt?quote:Op donderdag 29 oktober 2020 14:13 schreef Mutant01 het volgende:
zolang ze maar op een fatsoenlijke manier onderwijs geven en zolang hetgeen waar ze les in geven past binnen de set aan normen en waarden in dit land.
Ja prima. Dat moeten ze.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 14:00 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Daar verschillen we van mening over. Maar dat komt natuurlijk ook omdat ik een breed netwerk heb en ook letterlijk in die gemeenschap zit. Het meerendeel van die gemeenschap is gewoon kneiterbang voor die radicalen. Zij zien zichzelf als de enige echte moslim. Waarom denk je dat ze zoveel andere geloofsgenoten over de kling hebben gejaagd. Vergeet niet dat de meeste slachtoffers van terreur moslims zelf zijn. Veruit de meeste. Zij geven net zoveel om jou als om mij.
Als mensen oprecht onderdak en bescherming bieden aan terroristen (d.w.z. ze zijn echt onderdeel van dat netwerk), dan moeten ze zonder twijfel opgepakt / aangepakt worden. Laat dat duidelijk zijn. Maar ik zie wel een verschil tussen meelopers (uit angst) en de hardcore figuren.
quote:Op donderdag 29 oktober 2020 14:14 schreef Perrin het volgende:
[..]
nouja geen sprake van slachtoffers daar zo te zien, wel weer zo'n mafkees met mes
Een app die aangeeft waar de dichtstbijzijnde geloofsgekkies zich bevindenquote:Op donderdag 29 oktober 2020 14:14 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Na de mondkapjes zie ik ook een markt voor kevlar nektubes.
Er lopen hier een paar mensen met oogkleppen op. Gelukkig weten de meeste mensen wel beter.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 12:46 schreef Scrummie het volgende:
[ twitter ]
Oh
Ik dacht dat ik hier op FOK! las dat Nederland het veel beter deed.
Wacht even nog tot de corona over isquote:Op donderdag 29 oktober 2020 12:43 schreef klipper het volgende:
Moslims en christenen dat gaat een keer echt mis.
Er is een harde extremistische kern en daaromheen een enorme schil met mensen die niet gewelddadig zijn maar nooit een moslim zullen verraden aan een ongelovige. Dat is de reden dat Abdeslam ongestoord over straat kon in Molenbeek.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 14:00 schreef Durmada het volgende:
[..]
Hoe kom je bij een meerderheid? Er wonen 6 miljoen moslims in Frankrijk, het zal toch niet zo zijn dat er meer dan 3 miljoen moslims zijn met een extremistisch gedachtegoed? Dan zouden er doorgaans nóg veel meer aanslagen en andere ongeregeldheden zijn. Er zijn moslims met een extreem gedachtegoed, maar juist zij overschreeuwen die moslims die dit afkeuren. Zij uitten hun gedachtegoed op een veel gruwelijkere en extremere manier dan slechts een blijk van afkeuring van de moslimgemeenschap.
Het is erg wat er nu gebeurd, maar we kunnen niet alle moslims hiervoor aansprakelijk stellen, laat staan van iedereen vragen dat ze dit openlijk afkeuren. Ik voel me ook niet verantwoordelijk voor daden van anderen, waarom moeten wij dat dan per se wel van hem verwachten? Hoe wilde je überhaupt dat ze dat gaan doen en dat dan ook nog een groot publiek moet bereiken.
"Deze man was verward MAAR hij werd gedwongen door A, B, C"quote:Op donderdag 29 oktober 2020 12:43 schreef Rupibma het volgende:
[..]
Dat doen ze vaak genoeg, maar het is toch niet genoeg.
Als daaraan wordt toegevoegd dat 'het Kalifaat' vooral iets is van eeuwen en eeuwen geleden en dat de religieus historische context van toen toch wel echt een andere is, dan zou dat best onderwezen kunnen worden. Ik neem aan dat de lessen niet blijven bij het uitspreken van één zin - en dat er toch ook wat duiding bij komt kijken.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 14:15 schreef van_Lamehuizen het volgende:
[..]
Vind jij dat "in een kalifaat worden van veroordeelde dieven de handen afgehakt, zoals God het wil" daaronder valt?
Dat dus.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 14:17 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Er is een harde extremistische kern en daaromheen een enorme schil met mensen die niet gewelddadig zijn maar nooit een moslim zullen verraden aan een ongelovige. Dat is de reden dat Abdeslam ongestoord over straat kon in Molenbeek.
Kzie dat tie zelf ooo redelijk beschadigd isquote:
Verjaardag van de profeet, altijd feest.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 14:16 schreef Scorpie het volgende:
Is de religie van vrede weer tekeer gegaan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |