Blijkbaar is er pas een lockdown als de Action dicht gaat .quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 13:57 schreef Elan het volgende:
[..]
Wtf. We zitten al wekenlang in een behoorlijk strenge lockdown, ik weet niet wat je verder nog zou willen. Een avondklok? 4 weken opgesloten in je huis?
Ik heb m niet gehaald hoor. En mijn vrouw ook niet. Geloof ook niet dat je, indien je onder de 60 bent en geen gezondheidsklachten hebt nu gemakkelijk zomaar een griepprik krijgt voorgeschoteld.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 13:55 schreef bloodymary1 het volgende:
Waarom gaat iedereen dit jaar eigenlijk massaal een griepprik halen?
Dus het klopt wat hij zegt?quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 13:55 schreef Scrummie het volgende:
Maar goed, Elan van het FOK!forum zegt dat Gommers een leugenaar is, dan zal het wel zo zijn he.
Maar er is een run op. Daarom vragen ze bepaalde groepen om niet meer te komen. Dat is mijn vraag, waarom is er dit jaar een run op? Corona is toch geen griepje...quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 13:59 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Ik heb m niet gehaald hoor. En mijn vrouw ook niet. Geloof ook niet dat je, indien je onder de 60 bent en geen gezondheidsklachten hebt nu gemakkelijk zomaar een griepprik krijgt voorgeschoteld.
Ik doe de afgelopen zeven maanden precies hetzelfde. Niks.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 13:58 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Wat dan? Ik kan niet meer uit eten, maar kan het nog wel afhalen. En niet meer naar concerten (dat vind ik nog het ergst), maar dat is het hele jaar al zo. Verder kan ik alles wat ik altijd deed. Wat is dan precies die lockdown?
Dit.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 13:58 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Wat dan? Ik kan niet meer uit eten, maar kan het nog wel afhalen. En niet meer naar concerten (dat vind ik nog het ergst), maar dat is het hele jaar al zo. Verder kan ik alles wat ik altijd deed. Wat is dan precies die lockdown?
Dat kon tijdens de eerste intelligente lockdown ook gewoon.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 13:58 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Wat dan? Ik kan niet meer uit eten, maar kan het nog wel afhalen. En niet meer naar concerten (dat vind ik nog het ergst), maar dat is het hele jaar al zo. Verder kan ik alles wat ik altijd deed. Wat is dan precies die lockdown?
Nee. Toen waren scholen dicht, contactberoepen, sportclubs etc.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 14:01 schreef Elan het volgende:
[..]
Dat kon tijdens de eerste intelligente lockdown ook gewoon.
Nee, jij lijkt ernstig ziek te verwarren met besmettelijk. Het lijkt er steeds meer op dat iedereen boven de 10 gewoon besmettelijk kan zijn, dat jongere mensen vaken asymptomatisch besmettelijk zijn en dat de ziekte harder toeslaat naarmate de leeftijd vordert.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 13:47 schreef Elan het volgende:
[..]
Natuurlijk, hoe ouder hoe besmettelijker. Het is niet dat je op je 18e ineens besmettelijk bent en daarvoor totaal niet.
Maar Gommers stelt letterlijk dat (volgens nieuwe inzichten) een 15-jarige net zo besmettelijk is als een oudere. Dan moet dat protocol m.b.t. afstand houden toch eigenlijk per direct worden herzien? Want dat is dan compleet achterhaald. Dan kunnen volle klassen dus gewoon niet meer, ongeacht het belang van het onderwijs. En zal ook binnen die groep voldoende afstand gehouden moeten worden, of in elk geval gepoogd worden dat te doen.
'De eerste' impliceert dat we nu in een tweede zitten. Niet juist.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 14:01 schreef Elan het volgende:
[..]
Dat kon tijdens de eerste intelligente lockdown ook gewoon.
Eiersnijders, he?quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 13:58 schreef zalkc het volgende:
[..]
Blijkbaar is er pas een lockdown als de Action dicht gaat .
Of de allereerste ooit. Dat kan wel grammaticaal gezien.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 14:03 schreef Scrummie het volgende:
[..]
'De eerste' impliceert dat we nu in een tweede zitten. Niet juist.
Je vorige 40-45 posts waarin je roept/schreeuw/huilt om een harde lockdown?quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 14:03 schreef Elan het volgende:
[..]
je hebt mijn vorige 40-45 posts gemist?![]()
Ik kan mijn kat nog beter leren fietsen dan jou iets proberen uit te leggen
Ughh ja. Er lijkt wel een vloek te rusten op mijn favo band voor het eerst te kunnen zien. Vorig jaar zouden ze in de zomer naar NL komen, maar toen kreeg de zanger een soort mental-breakdown aan het begin van de tour (twee weken voordat ze hier zouden spelen) en werd de tour gecancelled.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 13:58 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
En niet meer naar concerten (dat vind ik nog het ergst), maar dat is het hele jaar al zo.
Laten we het nou niet downplayen. Er word sterk tegen geadviseerd bij anderen op bezoek te gaan. De simpele dingen die je normaal gesproken gewoon kon doen moet je reserveren en hopen dat er nog plek is. Enige vorm van ontspanning is over 't algemeen dicht.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 13:58 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Wat dan? Ik kan niet meer uit eten, maar kan het nog wel afhalen. En niet meer naar concerten (dat vind ik nog het ergst), maar dat is het hele jaar al zo. Verder kan ik alles wat ik altijd deed. Wat is dan precies die lockdown?
Klopt maar je kon wel gewoon eten afhalen en winkelen. Ik vind dit in elk geval wel een lockdown, volgens sommigen moet eerst het leger de straat op om te controleren of er mensen lopen die daar wellicht niets te zoeken heb voor je mag spreken van een lockdown. Wat als je letterlijk zou kijken misschien ook nog wel klopt bij de term: Lock- down.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 14:02 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Nee. Toen waren scholen dicht, contactberoepen, sportclubs etc.
Maar Corona én een griepje kan voor veel oudjes wel eens fataal zijn. (Pure speculatie)quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 14:00 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Maar er is een run op. Daarom vragen ze bepaalde groepen om niet meer te komen. Dat is mijn vraag, waarom is er dit jaar een run op? Corona is toch geen griepje...
Er zijn een hoop mensen die andere dingen deden dan jij.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 13:58 schreef bloodymary1 het volgende:
Verder kan ik alles wat ik altijd deed.
Oh ja, dan is die er idd niet.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 13:58 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Wat dan? Ik kan niet meer uit eten, maar kan het nog wel afhalen. En niet meer naar concerten (dat vind ik nog het ergst), maar dat is het hele jaar al zo. Verder kan ik] alles wat ik altijd deed. Wat is dan precies die lockdown?
Misschien om te voorkomen dat ze beide tegelijk krijgen?quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 14:00 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Maar er is een run op. Daarom vragen ze bepaalde groepen om niet meer te komen. Dat is mijn vraag, waarom is er dit jaar een run op? Corona is toch geen griepje...
Co-infectie is inderdaad niet gewenst maar óók griep kan een aanslag op het zorgstelsel zijn.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 14:05 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Maar Corona én een griepje kan voor veel oudjes wel eens fataal zijn. (Pure speculatie)
Zeker, maar dat zal niet de voornaamste reden van iemand zijn om de griepprik te halen lijkt me.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 14:08 schreef Dven het volgende:
[..]
Co-infectie is inderdaad niet gewenst maar óók griep kan een aanslag op het zorgstelsel zijn.
Dat wil je nu allemaal minimaliseren.
Weet jij hoe dat zit met zijn bron: LCPS/NICE? Welke van de 2 gebruikt hij dan? Hij geeft ze nu allebei aan, maar hij toont maar 1 waarde per dag.quote:
quote:Het totaal aantal opgenomen covidpatiënten bedraagt 2358, 109 meer dan de vorige dag. Daarvan liggen er 1829 buiten de Intensive Care, 86 meer dan gisteren. Op de IC liggen 529 covidpatiënten (waarvan 2 in Duitsland), 25 meer dan de dag ervoor. Er liggen daarnaast 456 non-covid-patiënten op de IC, 25 meer dan gisteren. De totale IC-bezetting bedraagt daarmee 987 (waarvan 2 in Duitsland), 50 meer dan de vorige dag. Het aantal nieuwe covidopnames bedraagt 311 in de kliniek en 53 op de IC.
In de afgelopen 24 uur zijn er 30 verplaatsingen geweest tussen de regio’s, waarvan 6 IC-patiënten.
De capaciteit is nog steeds aan 't groeienquote:Op dinsdag 27 oktober 2020 14:10 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Gaat hard zo met die capaciteit..
Ah was me niet opgevallen, dat zal ook moeten met de huidige cijfers..quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 14:12 schreef chratnox het volgende:
[..]
De capaciteit is nog steeds aan 't groeien![]()
300 meer dan gisteren.
Je kunt beter kippen houden.quote:
https://www.vrt.be/vrtnws(...)nog-belangrijker-is/quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 14:10 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Zeker, maar dat zal niet de voornaamste reden van iemand zijn om de griepprik te halen lijkt me.
Same here, vind het moeilijk om hoopvol te zijn merk ik....quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 14:12 schreef zalkc het volgende:
Zit helemaal klaar voor de teleurstelling
quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 14:04 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Je vorige 40-45 posts waarin je roept/schreeuw/huilt om een harde lockdown?
Dit. Als je de griep krijgt, ben je vatbaarder voor corona.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 14:05 schreef Stoorzendert het volgende:
Maar Corona én een griepje kan voor veel oudjes wel eens fataal zijn. (Pure speculatie)
primaquote:Op dinsdag 27 oktober 2020 14:15 schreef Benny het volgende:
10292 nieuwe positieve testen
70 nieuwe overlijdens
Pff, veel doden!quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 14:15 schreef Benny het volgende:
10292 nieuwe positieve testen
70 nieuwe overlijdens
Dat hoef je mij niet te vertellen hoor. Ik heb ook een aantal klanten in de horeca en zie heus wel wat dat doet, want ik ben hun belastingadviseur om moet nu weer al die regelingen voor ze aan gaan vragen. Daarom vind ik het juist zo sneu van de horeca dat alles door gaat en zij dicht zijn. Ik denk dat dat niet helpt. En daarom vind ik het geen lockdown zolang voor de scholen gewoon open zijn en ieder zijn ding doet. En dan heb ik het nog niet over mensen werkzaam in de culturele sector gehad, die zijn helemaal de sjaak. Dus je leest het anders dan ik het bedoel blijkbaar. Mijn kritiek is dat deze aanpak door alleen de horeca te sluiten niets oplost en dat zij daar dan de dupe van zijn.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 14:06 schreef Noek het volgende:
[..]
Oh ja, dan is die er idd niet.![]()
Goede vriend van mij zit al weken kin te tikken want zijn bedrijven (horeca) zijn gesloten en daar waar in de eerste golf mensen echt nog wel afnamen, is dat nu stukken minder dus die voelt zich best wel eh gesloten, zeg maar.
Dus omdat jij geen hinder ondervindt, wil het niet zeggen dat die er niet is.
Gisteren nog op Nieuwsuur een cateraar en een touringcarbedrijf die er nog iets van probeerden te maken tegen beter weten in maar fijn dat de meesten nergens last van hebben. Dan heb je een privilege.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |