Klopt maar je kon wel gewoon eten afhalen en winkelen. Ik vind dit in elk geval wel een lockdown, volgens sommigen moet eerst het leger de straat op om te controleren of er mensen lopen die daar wellicht niets te zoeken heb voor je mag spreken van een lockdown. Wat als je letterlijk zou kijken misschien ook nog wel klopt bij de term: Lock- down.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 14:02 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Nee. Toen waren scholen dicht, contactberoepen, sportclubs etc.
Maar Corona én een griepje kan voor veel oudjes wel eens fataal zijn. (Pure speculatie)quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 14:00 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Maar er is een run op. Daarom vragen ze bepaalde groepen om niet meer te komen. Dat is mijn vraag, waarom is er dit jaar een run op? Corona is toch geen griepje...
Er zijn een hoop mensen die andere dingen deden dan jij.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 13:58 schreef bloodymary1 het volgende:
Verder kan ik alles wat ik altijd deed.
Oh ja, dan is die er idd niet.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 13:58 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Wat dan? Ik kan niet meer uit eten, maar kan het nog wel afhalen. En niet meer naar concerten (dat vind ik nog het ergst), maar dat is het hele jaar al zo. Verder kan ik] alles wat ik altijd deed. Wat is dan precies die lockdown?
Misschien om te voorkomen dat ze beide tegelijk krijgen?quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 14:00 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Maar er is een run op. Daarom vragen ze bepaalde groepen om niet meer te komen. Dat is mijn vraag, waarom is er dit jaar een run op? Corona is toch geen griepje...
Co-infectie is inderdaad niet gewenst maar óók griep kan een aanslag op het zorgstelsel zijn.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 14:05 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Maar Corona én een griepje kan voor veel oudjes wel eens fataal zijn. (Pure speculatie)
Zeker, maar dat zal niet de voornaamste reden van iemand zijn om de griepprik te halen lijkt me.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 14:08 schreef Dven het volgende:
[..]
Co-infectie is inderdaad niet gewenst maar óók griep kan een aanslag op het zorgstelsel zijn.
Dat wil je nu allemaal minimaliseren.
Weet jij hoe dat zit met zijn bron: LCPS/NICE? Welke van de 2 gebruikt hij dan? Hij geeft ze nu allebei aan, maar hij toont maar 1 waarde per dag.quote:
quote:Het totaal aantal opgenomen covidpatiënten bedraagt 2358, 109 meer dan de vorige dag. Daarvan liggen er 1829 buiten de Intensive Care, 86 meer dan gisteren. Op de IC liggen 529 covidpatiënten (waarvan 2 in Duitsland), 25 meer dan de dag ervoor. Er liggen daarnaast 456 non-covid-patiënten op de IC, 25 meer dan gisteren. De totale IC-bezetting bedraagt daarmee 987 (waarvan 2 in Duitsland), 50 meer dan de vorige dag. Het aantal nieuwe covidopnames bedraagt 311 in de kliniek en 53 op de IC.
In de afgelopen 24 uur zijn er 30 verplaatsingen geweest tussen de regio’s, waarvan 6 IC-patiënten.
De capaciteit is nog steeds aan 't groeienquote:Op dinsdag 27 oktober 2020 14:10 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Gaat hard zo met die capaciteit..
Ah was me niet opgevallen, dat zal ook moeten met de huidige cijfers..quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 14:12 schreef chratnox het volgende:
[..]
De capaciteit is nog steeds aan 't groeien![]()
300 meer dan gisteren.
Je kunt beter kippen houden.quote:
https://www.vrt.be/vrtnws(...)nog-belangrijker-is/quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 14:10 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Zeker, maar dat zal niet de voornaamste reden van iemand zijn om de griepprik te halen lijkt me.
Same here, vind het moeilijk om hoopvol te zijn merk ik....quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 14:12 schreef zalkc het volgende:
Zit helemaal klaar voor de teleurstelling
quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 14:04 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Je vorige 40-45 posts waarin je roept/schreeuw/huilt om een harde lockdown?
Dit. Als je de griep krijgt, ben je vatbaarder voor corona.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 14:05 schreef Stoorzendert het volgende:
Maar Corona én een griepje kan voor veel oudjes wel eens fataal zijn. (Pure speculatie)
primaquote:Op dinsdag 27 oktober 2020 14:15 schreef Benny het volgende:
10292 nieuwe positieve testen
70 nieuwe overlijdens
Pff, veel doden!quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 14:15 schreef Benny het volgende:
10292 nieuwe positieve testen
70 nieuwe overlijdens
Dat hoef je mij niet te vertellen hoor. Ik heb ook een aantal klanten in de horeca en zie heus wel wat dat doet, want ik ben hun belastingadviseur om moet nu weer al die regelingen voor ze aan gaan vragen. Daarom vind ik het juist zo sneu van de horeca dat alles door gaat en zij dicht zijn. Ik denk dat dat niet helpt. En daarom vind ik het geen lockdown zolang voor de scholen gewoon open zijn en ieder zijn ding doet. En dan heb ik het nog niet over mensen werkzaam in de culturele sector gehad, die zijn helemaal de sjaak. Dus je leest het anders dan ik het bedoel blijkbaar. Mijn kritiek is dat deze aanpak door alleen de horeca te sluiten niets oplost en dat zij daar dan de dupe van zijn.quote:Op dinsdag 27 oktober 2020 14:06 schreef Noek het volgende:
[..]
Oh ja, dan is die er idd niet.![]()
Goede vriend van mij zit al weken kin te tikken want zijn bedrijven (horeca) zijn gesloten en daar waar in de eerste golf mensen echt nog wel afnamen, is dat nu stukken minder dus die voelt zich best wel eh gesloten, zeg maar.
Dus omdat jij geen hinder ondervindt, wil het niet zeggen dat die er niet is.
Gisteren nog op Nieuwsuur een cateraar en een touringcarbedrijf die er nog iets van probeerden te maken tegen beter weten in maar fijn dat de meesten nergens last van hebben. Dan heb je een privilege.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |