Ja, misschien. Misschien kan ik dat stoeltje wel vullen.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 06:49 schreef Fer het volgende:
Waarom swappen ze Kvyat en Albon niet voor een paar races. Misschien is Kvyatnog wel heel sterk in de Redbull.
Volgens mij hebben ze dat reeds gedaan.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 10:23 schreef daNpy het volgende:
[..]
Ja, misschien. Misschien kan ik dat stoeltje wel vullen.
Misschien moeten ze bij rbr accepteren dat ze geen competitieve coureurs hebben die naast Max kan zitten.
Ja, zo kun je het ook zien.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 18:49 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
Volgens mij hebben ze dat reeds gedaan.
Shwartzmanquote:Op vrijdag 30 oktober 2020 09:31 schreef mikieu het volgende:
Jammer wel, liever dat die Rus er gewoon naartoe ging ipv gio.
Schwarzman (?)
Eensquote:Op vrijdag 30 oktober 2020 09:37 schreef Rossdale het volgende:
Dat Gio mag blijven is net zo'n grote verrassing als dat Grosjean dit jaar nog mocht blijven
Misschien moeten ze weer eens een snelle auto bouwen zodat 't niet uitmaakt als je halve seconde langzamer bent dan Max om voor 't podium mee te doen.quote:Op donderdag 29 oktober 2020 10:23 schreef daNpy het volgende:
[..]
Ja, misschien. Misschien kan ik dat stoeltje wel vullen.
Misschien moeten ze bij rbr accepteren dat ze geen competitieve coureurs hebben die naast Max kan zitten.
Dan krijg je weer het dominantie verhaal. Nu zit de top 4 tot 11 zo'n beetje in die halve seconde.quote:Op vrijdag 30 oktober 2020 09:52 schreef VacaLoca het volgende:
[..]
Misschien moeten ze weer eens een snelle auto bouwen zodat 't niet uitmaakt als je halve seconde langzamer bent dan Max om voor 't podium mee te doen.
Max zit ondanks dat ie de snelste coureur is vaak nog 0.3+ seconde achter de Mercedessen.quote:Op vrijdag 30 oktober 2020 10:02 schreef daNpy het volgende:
[..]
Dan krijg je weer het dominantie verhaal. Nu zit de top 4 tot 11 zo'n beetje in die halve seconde.
Maar wel eens met de opmerking over de auto zelf, die is niet goed genoeg.
Van mij had die ook wel plaats mogen maken.quote:
Dat is de kern van het probleem ook een beetje denk ik. Max is goed genoeg om om de problemen van die wispelturige bak heen te rijden. Net als Alonso die kon ook hard gaan met mindere wagens, maar daardoor verbeterd de wagen niet en heeft de 2e coureur het nakijken en weinig inbreng in het verder ontwikkelen.quote:Op vrijdag 30 oktober 2020 10:02 schreef daNpy het volgende:
[..]
Dan krijg je weer het dominantie verhaal. Nu zit de top 4 tot 11 zo'n beetje in die halve seconde.
Maar wel eens met de opmerking over de auto zelf, die is niet goed genoeg.
Boah,quote:Op vrijdag 30 oktober 2020 09:37 schreef Rossdale het volgende:
Dat Gio mag blijven is net zo'n grote verrassing als dat Grosjean dit jaar nog mocht blijven
^ Dit...quote:
Ferrari wou hem in eerste instantie ook niet kwijt aan Sauber omdat hij blijkbaar zo goed was in de simulator.quote:Op vrijdag 30 oktober 2020 10:52 schreef Fer het volgende:
[..]
Boah,
Hij zit dit jaar aardig dicht op Kimi en wellicht willen ze in 2022 wat meer stabiliteit als Kimi alsnog vertrekt. Misschien geeft hij wel goede feedback.
In mijn optiek kun je naast Alonso of Max beter een echte zeikerd hebben, een prinses op de erwt.quote:Op vrijdag 30 oktober 2020 10:30 schreef Donderkonijn het volgende:
[..]
Dat is de kern van het probleem ook een beetje denk ik. Max is goed genoeg om om de problemen van die wispelturige bak heen te rijden. Net als Alonso die kon ook hard gaan met mindere wagens, maar daardoor verbeterd de wagen niet en heeft de 2e coureur het nakijken en weinig inbreng in het verder ontwikkelen.
Je ag dat toen Ricciardo nog bij RBR reed de ontwikkelstappen qua updates tussendoor ook beter/sneller gingen imo. 2 snelle coureurs hebben nu eenmaal meer inbreng dan 1 en 1 die het temp niet kan volgen.
Is nog steeds een grote naam in de sport en natuurlijk ook een uithangbord. Wie er in die prut auto zit boeit me niet zo. En ik heb nog altijd liever Kimi dan Stroll of Latifiquote:Op vrijdag 30 oktober 2020 10:29 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Van mij had die ook wel plaats mogen maken.
Vooral Alfa Romeo, denk ik. Die wilden een Italiaanse coureur las ik ergens.quote:Op vrijdag 30 oktober 2020 12:38 schreef WheeledWarrior het volgende:
Alfa
Raikkonen moet gewoon lekker stoppen en Giovinazzi kan er niet zoveel van. Maar ja, Ferrari beschermelingetje natuurlijk.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |