Die de Jonge heeft wel meer gemeld afgelopen tijd. Eerst maar eens zien.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:36 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
https://www.nu.nl/coronav(...)ovember-ingezet.html
Pics or it didn't happenquote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:36 schreef vosss het volgende:
[..]
We hebben hier in Limburg anders wel hele schattige meisjes rondlopen die met dialect praten
Überhaupt super vreemd dat ze open zijn. Je mag gewoon water drinken hoor. Zelf meegebrachte eten mag je al nooit opeten.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:34 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik las dat de restaurants in de sauna’s nu ook dicht moeten en dat je er dus niets meer kan eten en drinken. Ook niets wat je zelf meebrengt. Zou dat niet wat vreemd zijn? Vooral drinken is belangrijk.
En maximale aanwezigheid zou 6,5 uur zijn.
Dat is wellicht persoonlijk inzicht. Maar ik ben juist niet voor allerlei uitzonderingen.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:36 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Maar ook in de afstand tot de maatschappij. Ze zeggen dat alle maatregelen doorberekend worden op de mate waarin het de besmettingen / R waarde kan doen dalen, maar het komt af en toe zo zwart/wit over zonder echt naar de vele vele uitzonderingen te kijken (wellicht ondoenlijk, maar wel nodig denk ik).
Mijn eerste vakantie verliefdheid was op een Limburgs meisje vooral dankzij het accent.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:36 schreef vosss het volgende:
[..]
We hebben hier in Limburg anders wel hele schattige meisjes rondlopen die met dialect praten
quote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:38 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Mijn eerste vakantie verliefdheid was op een Limburgs meisje vooral dankzij het accent.
Nee, ik heb het over uitzonderingen in de maatschappij. Daar wordt te weinig rekening mee gehouden.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:38 schreef capricia het volgende:
[..]
Dat is wellicht persoonlijk inzicht. Maar ik ben juist niet voor allerlei uitzonderingen.
Ben meer voor hele duidelijke maatregelen.
Al begrijp ik dat er uitzonderingen nodig zijn voor begrafenissen e.d.
Ja dat gaat een beetje lastig wordenquote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:38 schreef Tijn het volgende:
[..]
Hoe kan je nou een foto plaatsen van een dialect.
De enige reden daarvoor was dan ook om de omzet van de horeca te waarborgen...quote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:37 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Zelf meegebrachte eten mag je al nooit opeten.
Bij meiden is daar weinig mis mee inderdaad. Haast niets zo goor als een meisje met een Hollands accent. Bijna even erg als een vent die Limburgs of enig ander provinciaal dialect lult.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:36 schreef vosss het volgende:
[..]
We hebben hier in Limburg anders wel hele schattige meisjes rondlopen die met dialect praten
Nou als de law-abiding citizens dertigers en veertigers met jonge kinderen al druk zijn met de grens op zoeken in sociaal opzicht laat het zich wel raden wat de recalcitrante jongeren en tokkies de komende tijd gaan doen.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:21 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Wat niet erg is als je het vooral houd op wat kan ook, wat misschien wel een net iets andere intentie is. Wat nog wel mogelijk is met oog op zoveel mogelijk oprekken van de regels is niet wijs. Maar doordat je iets niet kan geeft het misschien juist ook weer tijd om thuis een bepaalde hobby op te pakken of te beginnen. Maar weer a la onze belastingregels de mazen in de wet proberen op te zoeken is nu niet echt handig.
Neem aan dat de toiletten incl wasbak open zijn?quote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:34 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ik las dat de restaurants in de sauna’s nu ook dicht moeten en dat je er dus niets meer kan eten en drinken. Ook niets wat je zelf meebrengt. Zou dat niet wat vreemd zijn? Vooral drinken is belangrijk.
En maximale aanwezigheid zou 6,5 uur zijn.
Ik spreek vloeiend 3 verschillende Limburgse dialectenquote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:39 schreef Dven het volgende:
Bijna even erg als een vent die Limburgs of enig ander provinciaal dialect lult.
Grappig ik ook, uit Nederweert of zo. Schattig accentje.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:38 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Mijn eerste vakantie verliefdheid was op een Limburgs meisje vooral dankzij het accent.
Geef eens een voorbeeld, ik ben wat traag van begrip vandaag.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:38 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Nee, ik heb het over uitzonderingen in de maatschappij. Daar wordt te weinig rekening mee gehouden.
Aan de ene kant begrijpelijk, aan de andere kant een lastig verhaalquote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:34 schreef NaturalScience het volgende:
[..]
Ik zal het je nog sterker vertellen.
Op de neonatologie IC mag een bevestigd COVID19 positieve ouder gewoon zijn of haar kind bezoeken en vasthouden. En dan hebben we het over een grote open ruimte waar tientallen verpleegkundigen, artsen en andere patientjes aanwezig zijn. De reden dat dit toch mag is omdat het wettelijk verplicht is dat ten alle tijden een ouder het recht heeft om zijn of haar kind te zien (minimaal 1 uur per dag).
Ja toch. En dat bij een zwoele zomeravond op de camping, kampvuurtje erbij.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:39 schreef Elan het volgende:
[..]
Grappig ik ook, uit Nederweert of zo. Schattig accentje.
Nou ja, je zou je in kunnen denken dat zelfgebracht spul nu wel mag als je het er niet kunt/mag kopenquote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:37 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Überhaupt super vreemd dat ze open zijn. Je mag gewoon water drinken hoor. Zelf meegebrachte eten mag je al nooit opeten.
Dit zijn nieuwe maatregelen sinds 14 oktober.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:37 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Überhaupt super vreemd dat ze open zijn. Je mag gewoon water drinken hoor. Zelf meegebrachte eten mag je al nooit opeten.
"Werk zo veel mogelijk thuis.."quote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:39 schreef capricia het volgende:
[..]
Geef eens een voorbeeld, ik ben wat traag van begrip vandaag.
Toch niet hygiënischquote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:40 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Nou ja, je zou je in kunnen denken dat zelfgebracht spul nu wel mag als je het er niet kunt/mag kopen
Ja dus wel je flesje waterquote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:40 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dit zijn nieuwe maatregelen sinds 14 oktober.
https://www.thermaeson.nl/
Hou op, ik ben al zo hitsig als een beerquote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:40 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ja toch. En dat bij een zwoele zomeravond op de camping, kampvuurtje erbij.
Ga uit laten spuiten?quote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:42 schreef Elan het volgende:
Moet zo naar huisarts gaan echt zo geen zin mocht natuurlijk ook weer niet telefonisch af doen en recept uitschrijven, terwijl precies weet wat ik moet hebben (oor zit verstopt) pffff
Ah. Zo.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:41 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
"Werk zo veel mogelijk thuis.."
Dat wordt gepresenteerd alsof die keuze heel zwart/wit is. Is het mogelijk: Ja of Nee.
In de praktijk werkt dat gewoon niet.
Want? Je eigen boterhamzakje met je eigen brood is niet hygiënisch, maar daar gewoon zelf aanwezig zijn in een sauna wel?quote:
Ik vind het nooit zo fris om dat water te drinkenquote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:39 schreef capricia het volgende:
[..]
Neem aan dat de toiletten incl wasbak open zijn?
Ja, de overheid moet het wel bij de mensen in huis brengen. Adverteren in de publieke ruimte, op sociale media, op TV. Telkens maar weer die boodschap herhalen.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 07:41 schreef aartstyle het volgende:
[..]
Meer beelden vanuit de ziekenhuizen. Laat mensen aan het woord die het maar net hebben overleefd bij de eerste golf. Breng weer een aflevering van Front Berichten etc.
Voor veel mensen is het weer een ver van hun bed show.
Iedereen loopt op slippers. Mensen die niet netjes eten. Wordt toch een bende in die sauna joh.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:42 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Want? Je eigen boterhamzakje met je eigen brood is niet hygiënisch, maar daar gewoon zelf aanwezig zijn in een sauna wel?
Dat staat bij het zwembad hier ook, met daarbij als reden 'dat het chloor in het water een eventueel aanwezig coronavirus neutraliseert'. Geen idee hoe dat zit verder hoor, maar dat geven ze als redenquote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:43 schreef Tijn het volgende:
Op de website van m'n lokale zwembad staat dat de anderhalve meter tijdens het zwemmen niet geldtAlleen op de kant, maar in het water niet
Dat is inderdaad wrang..... een hele hoop optimale zorg gaat verloren in dit soort situaties.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:39 schreef heywoodu het volgende:
n wat ze ooit al eerder gehad heeft, iets vrij ernstigs met de darmen).
Mijn vriendin had in maart last van een oorinfectie en godzijdank kon het hele consult gewoon online toen. Ze kwamen de medicijnen zelfs thuis afleveren.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:42 schreef Elan het volgende:
Moet zo naar huisarts gaan echt zo geen zin mocht natuurlijk ook weer niet telefonisch af doen en recept uitschrijven, terwijl precies weet wat ik moet hebben (oor zit verstopt) pffff
Zit extra veel chloor in het water, zeggen ze.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:43 schreef Tijn het volgende:
Op de website van m'n lokale zwembad staat dat de anderhalve meter tijdens het zwemmen niet geldtAlleen op de kant, maar in het water niet
Denk wel. Maar dokter wil eerst kijken. Eerst naar wachtkamer. Dan dokter concluderen dat het dicht zit en uitgespoten moet (joh). Dan afspraak maken voor uitspuiten bij receptie. Dan druppels halen bij apotheek. Dat week gebruiken. Dan opnieuw naar dokter voor uitspuiten. Waarschijnlijk nog een keer als eerste keer niet volledig lukt.quote:
Ja ok... maar je gaat toch niet met je hoofd onder water als je baantjes aan het zwemmen bent? Ik vind het een beetje vaag.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:44 schreef byah het volgende:
[..]
Zit extra veel chloor in het water, zeggen ze.
Ik vertrouw dat broeierige dichte zwembad niet met aerogene verspreiding.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:43 schreef Tijn het volgende:
Op de website van m'n lokale zwembad staat dat de anderhalve meter tijdens het zwemmen niet geldtAlleen op de kant, maar in het water niet
Thuis gewoon de Kärcher erop zetten een optie?quote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:46 schreef Elan het volgende:
[..]
Denk wel. Maar dokter wil eerst kijken. Eerst naar wachtkamer. Dan dokter concluderen dat het dicht zit en uitgespoten moet (joh). Dan afspraak maken voor uitspuiten bij receptie. Dan druppels halen bij apotheek. Dat week gebruiken. Dan opnieuw naar dokter voor uitspuiten. Waarschijnlijk nog een keer als eerste keer niet volledig lukt.
"beperk zoveel mogelijk contacten en reisbewegingen"
pffff
Ja dat is verschil, je kwam alleen naar de dokter als het echt ernstig was. Zou nu ook gewoon moeten. Vooral omdat ik dit eerder heb gehad, hadden gewoon dat protocol kunnen herhalen staat tenslotte in het systeem dat ik bekend ben met die klachten, maar nee moet er weer heen.... het is geen levensbedreigende aandoening of zoquote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:44 schreef Tijn het volgende:
[..]
Mijn vriendin had in maart last van een oorinfectie en godzijdank kon het hele consult gewoon online toen. Ze kwamen de medicijnen zelfs thuis afleveren.
Doen ze bij mijn huisarts direct hoor.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:46 schreef Elan het volgende:
[..]
Denk wel. Maar dokter wil eerst kijken. Eerst naar wachtkamer. Dan dokter concluderen dat het dicht zit en uitgespoten moet (joh). Dan afspraak maken voor uitspuiten bij receptie. Dan druppels halen bij apotheek. Dat week gebruiken. Dan opnieuw naar dokter voor uitspuiten. Waarschijnlijk nog een keer als eerste keer niet volledig lukt.
"beperk zoveel mogelijk contacten en reisbewegingen"
pffff
Volgens mij is er echt amper handhaving.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:42 schreef capricia het volgende:
[..]
Ah. Zo.
Ik hoop dat de urgentie wel doorgedrongen is inmiddels.
Maar ja. Genoeg kantoren die hun mensen nog gewoon laten komen. Zonder noodzaak.
Ik zoek ook nog wel een beetje naar de rol die de handhaving hierin zou kunnen hebben.
Ja, same here, hoor. Ik ben sowieso sinds maart nergens langere tijd binnen geweest waar andere mensen ook aanwezig waren. Meer dan even snel iets afgeven of ophalen vind ik niet prettig.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:47 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Ik vertrouw dat broeierige dichte zwembad niet met aerogene verspreiding.
Ook niet als men bij het banen trekkend puffend passeert.
Dan heb je nog douches,wc's en kleedhokjes.
Nee, laat maar zitten.
Misschien doet hij dat nu wel. Maar hielp de vorige keer niet. Had al doorverwijzing voor KNO alles. Toen die olie gebruikt was binnen een week over.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:50 schreef Tjacka het volgende:
Maar ja ik ben dan wel slim en sociaal. Dus ik bel gewoon op dat mijn oor uitgespoten moet worden.
Je kan ook gewoon zonnebloemolie gebruiken paar dagen van te voren. Dan spuiten ze het zo uit vriend.quote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:51 schreef Elan het volgende:
[..]
Misschien doet hij dat nu wel. Maar hielp de vorige keer niet. Had al doorverwijzing voor KNO alles. Toen die olie gebruikt was binnen een week over.
Die reserveringen kloppen ook voor geen kant. Je moest hier een dag reserveren. Maar je reservering was drie dagen geldig, hoe kan je dan in hemelsnaam garanderen dat er maximaal 200 mensen binnen komen als je verder geen teller hanteert aan de deur?quote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:47 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Ik vertrouw dat broeierige dichte zwembad niet met aerogene verspreiding.
Ook niet als men bij het banen trekken puffend passeert.
Dan heb je nog douches,wc's en kleedhokjes.
Nee, laat maar zitten.
Echt? Of trol je me hard nuquote:Op donderdag 15 oktober 2020 12:53 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Je kan ook gewoon zonnebloemolie gebruiken paar dagen van te voren. Dan spuiten ze het zo uit vriend.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |