Dat heeft de Jonge ook gezegd tijdens de persconferentie.quote:Op dinsdag 13 oktober 2020 22:36 schreef trein2000 het volgende:
Koopmans is nu eindelijk eerlijk. Het is niet zo dat kinderen niet besmettelijk zijn of dat het virus niet onder kinderen rondgaat.
Scholen open is gewoon een afweging in verband met het belang van onderwijs.
Klopt, ik verbaas me ook wel eens over de stelligheid waarmee prognoses worden gepresenteerd. Misschien is dat omdat men denkt dat het afschrikwekkende effect er anders niet is.quote:Op dinsdag 13 oktober 2020 22:37 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Daar denken de virologen op FOK! hier anders over.
En het maakt natuurlijk wel uit hoe snel die groei verloopt.
Dat ligt er aan. Als jouw eigen ruimte creëren in strijd is met de Coronaregels wel. En helaas zien we dat steeds meer.quote:Op dinsdag 13 oktober 2020 22:39 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Jawel, want jij zegt dat als je je eigen ruimte inneemt dat je per definitie egoïstisch bent. Dat klopt gewoon niet.
Er lijkt een bug in 2020 te zitten, hopelijk wordt dat in versie 2021 gepatched.quote:Op dinsdag 13 oktober 2020 22:39 schreef _serial_ het volgende:
Voordat ik 2021 accepteer, wil ik wel eerst de voorwaarden doorlezen
Hopelijk een Day One patchquote:Op dinsdag 13 oktober 2020 22:42 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Er lijkt een bug in 2020 te zitten, hopelijk wordt dat in versie 2021 gepatched.
Dus iemand die buiten met vijf man gaat voetballen is egoïstisch (mag niet), maar iemand die die thuis 10 man uitnodigt is niet egoïstisch (want mag technisch gezien).quote:Op dinsdag 13 oktober 2020 22:42 schreef Elan het volgende:
[..]
Dat ligt er aan. Als jouw eigen ruimte creëren in strijd is met de Coronaregels wel. En helaas zien we dat steeds meer.
In elk geval niet door ze elke twee weken te wijzen op hun verantwoordelijkheid. De toon mocht wat dat betreft vandaag best wat scherper.quote:
Eindelijk ben ik het een keer met je eens. Dat is wat ik al weken probeer duidelijk te maken, helaas ben ik alleen niet zo goed in schrijven. Maar dank! Zo belangrijk dat dit niet over het hoofd gezien gaat worden.quote:Op dinsdag 13 oktober 2020 22:11 schreef Tijger_m het volgende:
Ik zou nog terugkomen op wat @:Jerruh zei eerder vandaag.
Die stipte eigenlijk aan deze hele situatie de ongelijkheid in de samenleving vergroot en verscherpt, voor mensen die al aan de randen stonden, slecht betaald en onzekere baantjes hebben zullen niet zelden degenen zijn die als eerste de klos zijn nu terwijl degenen die het al redelijk tot goed hadden vanaf huis kunnen werken, wel wat merken van de hele toestand maar toch niet in dezelfde mate als de voorgenoemde groepen.
Dat is een heel waar punt, denk ik en ook iets waar we wel eens bij stil mogen staan.
Its not a bug, its a featurequote:Op dinsdag 13 oktober 2020 22:42 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Er lijkt een bug in 2020 te zitten, hopelijk wordt dat in versie 2021 gepatched.
En iedere vorm van discussie over het aantal doden en de maatschappelijke schade door deze maatregelen ga je even uit de weg. De meeste mensen houden zich aan de maatregelen, ook al slaan ze over het algemeen nergens op. De enige reden dat er allerlei groepen worden neergezet als de boosdoeners, is om het falen van Rutte en consorten onder het tapijt te schuiven.quote:Op dinsdag 13 oktober 2020 22:10 schreef zalkc het volgende:
[..]
dan gaan er gewoon tienduizenden dood, al dan niet aan Corona en zijn honderdduizenden met blijvend gezondheidsschade. Omdat jij!, ja jij! het moeilijk vind om te proberen je aan de maatregelen te houden.
Ik denk dat ik 2021 vooralsnog enkel beneficiair ga aanvaarden.quote:Op dinsdag 13 oktober 2020 22:39 schreef _serial_ het volgende:
Voordat ik 2021 accepteer, wil ik wel eerst de voorwaarden doorlezen
Nou was de toon dit keer heel wat duidelijker als voorheen. Ik vond ook dat er duidelijk werd gemaakt dat niemand specifiek en iedereen gezamelijk er schuldig aan was dat het nu nodig is.quote:Op dinsdag 13 oktober 2020 22:44 schreef Elan het volgende:
[..]
In elk geval niet door ze elke twee weken te wijzen op hun verantwoordelijkheid. De toon mocht wat dat betreft vandaag best wat scherper.
Mark is veel teveel bezig met iedereen maar te vriend proberen te houden.
Op z'n gat betekent natuurlijk niet dat ze het helemaal niet meer doen. En dan is de vraag hoe representatief het deel dat je wel doet is voor het gedeelte dat je niet hebt gedaan.quote:Op dinsdag 13 oktober 2020 22:48 schreef _serial_ het volgende:
Ik vind het nog steeds zo bijzonder dat er ze het over de grote clusters hebben in de horeca, die ze zouden hebben geïdentificeerd, maar ondertussen ligt het BCO op zijn gat, dus dat vind ik wel interessant.
Sssst.... er zijn mensen die naar mogelijkheden zoeken!quote:Op dinsdag 13 oktober 2020 22:46 schreef TheVulture het volgende:
Wat me trouwens wel opvalt is dat de uitvaarten in alle fases gewoon toegankelijk blijven voor maximaal 100 mensen in binnenruimtes. Vind ik persoonlijk wel een humane zaak, maar opvallend dat ze dat in alle fases gelijk houden....
Zou niet de eerste pandemic voortkomend uit een bug zijn:quote:Op dinsdag 13 oktober 2020 22:42 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Er lijkt een bug in 2020 te zitten, hopelijk wordt dat in versie 2021 gepatched.
Er ligt een dringend advies dat laatste niet te doen, maar de mensen die jij omschrijft menen dat zij daar gewoon recht op hebben en dat Rutte zich vooral niet met hun persoonlijke levenssfeer moet bemoeien. En er is naast de obstinate mensen ook gewoon een groep die te dom is om te beoordelen wat wel en niet handig is en helemaal geen nieuws consumeert, laten we die groep ook vooral niet onderschatten.quote:Op dinsdag 13 oktober 2020 22:44 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Dus iemand die buiten met vijf man gaat voetballen is egoïstisch (mag niet), maar iemand die die thuis 10 man uitnodigt is niet egoïstisch (want mag technisch gezien).
Rutte had het over één specifiek cluster van wel 380 mensen, wtfquote:Op dinsdag 13 oktober 2020 22:48 schreef _serial_ het volgende:
Ik vind het nog steeds zo bijzonder dat er ze het over de grote clusters hebben in de horeca, die ze zouden hebben geïdentificeerd, maar ondertussen ligt het BCO op zijn gat, dus dat vind ik wel interessant.
Heb zelf een beetje het idee dat alles wat in de schoot geworpen wordt, nog wordt geregisteerd. Positief? Ach, mijn zoon ook al! Verpleeghuizen, familie... de rest taant weg.quote:Op dinsdag 13 oktober 2020 22:49 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Op z'n gat betekent natuurlijk niet dat ze het helemaal niet meer doen. En dan is de vraag hoe representatief het deel dat je wel doet is voor het gedeelte dat je niet hebt gedaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |