Erg mooiquote:Op dinsdag 13 oktober 2020 19:28 schreef Breekfast het volgende:
Hugo de Jonge ziet er trouwens erg vermoeid uit. Lijkt een beetje op omvallen te staan net zoals Bruins in het voorjaar.
Nog eerder.quote:Op dinsdag 13 oktober 2020 19:29 schreef Scrummie het volgende:
Ja maar Mark, ouwe reus, als je 2 weken terug harder ingegrepen had hadden we nu in een andere situatie gezeten.
Lekker bier drinken bij de Eftelingquote:Op dinsdag 13 oktober 2020 19:29 schreef TheVulture het volgende:
Waar ik nog wel een beetje vragen bij heb zijn die locaties zoals de Efteling, dat matcht in mijn hoofd niet helemaal met het beperken van mobiliteit en het voorkomen van groepsvorming
Hier hetzelfde. Soms wel even een blokje om maar ook dan kun je bv bellen of gebeld worden.quote:Op dinsdag 13 oktober 2020 19:28 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ik merk dat ik veel makkelijker even vijf minuten iets anders doe (of dat nou even de benen strekken of wat sport kijken is) tussen de werkzaamheden door, wat er in totaal voor zorgt dat ik inderdaad veel productiever ben in het geheel gezien
Jawel, maar over het geheel genomen is bijna iedereen wat aan het aanklooien.quote:Op dinsdag 13 oktober 2020 19:29 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Dat laatste is wel een vrij belangrijk detail he.
zoals gebruikelijkquote:Op dinsdag 13 oktober 2020 19:29 schreef Predator40 het volgende:
Rutte geeft ook gewoon nergens antwoord op....hoop gelul eromheen
Ja belachelijk.quote:Op dinsdag 13 oktober 2020 19:24 schreef Vallon het volgende:
Idiotie ten top..... mondkapje mag/kan nu niet maar de regering gaat zsm de wet veranderen zodat het wel kan.
NOG EERDER.quote:Op dinsdag 13 oktober 2020 19:29 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ja maar daar wil ik niet elke keer over beginnen.
Dat is nog net het verschil tussen dit en de complete lockdown over twee weken.quote:Op dinsdag 13 oktober 2020 19:29 schreef TheVulture het volgende:
Waar ik nog wel een beetje vragen bij heb zijn die locaties zoals de Efteling, dat matcht in mijn hoofd niet helemaal met het beperken van mobiliteit en het voorkomen van groepsvorming
quote:Op dinsdag 13 oktober 2020 19:29 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Dat laatste is wel een vrij belangrijk detail he.
Maar wat doet de Duitse overheid nou zoveel beter? Is het echt enkel de overheid die daar het verschil maakt? Of houden burgers zich daar gewoon beter aan de maatregelen?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |