Ja wil er wel eens heen maar dan ook gelijk vietnam en cambodja en zo.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 18:27 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Ja
mar verder is Thailand mooi voor zijn natuur, diversiteit aan eten en de tempels etc
Vietnam vond ik ook prachtigquote:Op dinsdag 6 oktober 2020 18:34 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Ja wil er wel eens heen maar dan ook gelijk vietnam en cambodja en zo.
En china?quote:
Ja, heb ik en één van de dingen die we daar doen is een studieplan maken. Als ik zo'n plan uitspreek ben ik nog redelijk gemotiveerd om het te doen en dan is de eerste dag dat ik faal en dan wordt het al snel niets meer. Maar, in dat plan zit ook samen studeren meegenomen, dat is er vooralsnog niet van gekomen.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 18:33 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Maar had je geen studiebegeleiding of iets dergelijks
Daar wilde ik 2 jaar geleden heen maar vond ik te veel gedoe ivm alles vastleggen voor visaquote:
Ah oké. Zuid korea trek mij om de eoa reden minder. Wss door die homofiele jongensgroepen en gadgetfreaks en zo.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 18:36 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Daar wilde ik 2 jaar geleden heen maar vond ik te veel gedoe ivm alles vastleggen voor visa
Dus toen naar Zuid Korea gegaan
Ja merk je weinig van zodra je Seoul uitgaat en dan ook niet in de omgeving Gangnam in Seoul zitquote:Op dinsdag 6 oktober 2020 18:38 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Ah oké. Zuid korea trek mij om de eoa reden minder. Wss door die homofiele jongensgroepen en gadgetfreaks en zo.
Ah oke dat klinkt wel goed ja.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 18:39 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Ja merk je weinig van zodra je Seoul uitgaat en dan ook niet in de omgeving Gangnam in Seoul zit
Prachtige natuur ook en zeer vriendelijke mensen met mooie tradities
Denk ik ook wel.quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 18:41 schreef Fok-it het volgende:
Zou liever naar Korea willen dan China tbh
Je kan Jeju Island opzoeken, Busan is mooie mix van strand, stad en historie ook, Gyeongju is historisch, en Sokcho voor natuurpark daarquote:Op dinsdag 6 oktober 2020 18:40 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Ah oke dat klinkt wel goed ja.
Wat voor coole dieren hebben ze daar eigenlijk?quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 18:43 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Je kan Jeju Island opzoeken, Busan is mooie mix van strand, stad en historie ook, Gyeongju is historisch, en Sokcho voor natuurpark daar
Ik heb zelf veel herten gezienquote:Op dinsdag 6 oktober 2020 18:44 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Wat voor coole dieren hebben ze daar eigenlijk?
Ik ga dat eens opzoeken.
quote:Op dinsdag 6 oktober 2020 18:44 schreef Flippiee het volgende:
En dan ingehaald worden door oude Koreaanse omaatjes
Dat zie ik nu op wintersport ookquote:Op dinsdag 6 oktober 2020 18:47 schreef Fok-it het volgende:
[..]Leuk is dat ja. Vroeger ook op wintersport
Zelf lopen stuntelen en dan zie je die Franse en Oostenrijkse kindjes van 5 de piste af zoeven
Oh die zijn leuk ja en vogels ookquote:Op dinsdag 6 oktober 2020 18:45 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Ik heb zelf veel herten gezienen vogels
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |