Nou ik heb er echt wel last van in de adl, ik zweet me kapot in dat dingquote:Op donderdag 1 oktober 2020 13:35 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Nee dat valt wel mee.
Communicatieproblemen is op ‘mijn’ grz afdeling wel schering en inslag. Onbewust liplezen. Dan kan je toch beter 1,5 meter afstand houden dan met mondkapje tegen iemand schreeuwen. Ook is nonverbale communicatie minder goed zichtbaar met mondkapje, dat geeft ook moeilijkheden.
Ok, ik ben vast niet ‘aan het bed’ genoeg om te kunnen zeggen of mondkapjes last geven, truequote:Op donderdag 1 oktober 2020 13:58 schreef Magica het volgende:
[..]
Nou ik heb er echt wel last van in de adl, ik zweet me kapot in dat ding![]()
Nonverbale communicatie mis ik echt ook hoor. Mensen verstaan me niet en merk nu idd dat heel veel mensen ook liplezen eigenlijk
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Inmiddels is het beleid ook aangepast: altijd masker op.quote:Op donderdag 1 oktober 2020 11:24 schreef Molo het volgende:
[..]
Gezien het recente advies aan alle burgers in openbare binnenruimtes neusmondmaskers te dragen, lijkt me dat in het werken met kwetsbare groepen je ook gewoon hoppa lekker alles met masker doet.
Dus denk dat je prima safe zit, ook bij zeikende werkgevers qua kosten ofzo
Schaarste is er niet meer en de kosten vallen ook wel mee. Wat dat betreft is het geen maart of juni of weet ik wat meer.
quote:Op donderdag 8 oktober 2020 12:17 schreef MevrouwPuff het volgende:
Update; ik ben positief.
Hieronder mijn grote boosheid.BizarSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ik snap je boosheid.
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
quote:Op donderdag 8 oktober 2020 12:17 schreef MevrouwPuff het volgende:
Update; ik ben positief.
Hieronder mijn grote boosheid.Jezus wat ruk is dat zegSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
quote:Op donderdag 8 oktober 2020 12:17 schreef MevrouwPuff het volgende:
Update; ik ben positief.
Hieronder mijn grote boosheid.Wouw. Dit is niet goed.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Hoe is het verder met je? Bedoel qua ziekte?"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
quote:Op donderdag 8 oktober 2020 12:17 schreef MevrouwPuff het volgende:
Update; ik ben positief.
Hieronder mijn grote boosheid.oh dat is wel fucked up ja, beterschap!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja gewoon neusverkouden, beetje hoofdpijn. Gefrustreerd.quote:Op donderdag 8 oktober 2020 14:29 schreef capricia het volgende:
[..]
Wouw. Dit is niet goed.![]()
Hoe is het verder met je? Bedoel qua ziekte?
Kud, beterschap.quote:Op donderdag 8 oktober 2020 14:56 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Ja gewoon neusverkouden, beetje hoofdpijn. Gefrustreerd.
Ik heb gewerkt met mondkapjes en alleen op een kamer gezeten.
En mn vriend was net aan zn nieuwe stage begonnen in het ziekenhuis na een half jaar thuiswerken
Voelt de variant die jij hebt nu anders dan een stevige verkoudheid of griepje @MevrouwPuff ?quote:Op donderdag 8 oktober 2020 14:56 schreef MevrouwPuff het volgende:
Ja gewoon neusverkouden, beetje hoofdpijn.
Ook zoiets raars.quote:Op vrijdag 9 oktober 2020 18:18 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
Nu 1vandaag over het doorwerken van zorgpersoneel met corona gezinsleden.
Waar staat dat?quote:Op vrijdag 9 oktober 2020 19:04 schreef hartloper het volgende:
[..]
Ook zoiets raars.
Je werkt met de meest kwetsbare mensen van Nederland ... en je moet komen werken als je partner corona heeft.
Welliswaar met PBM, maar dan nog
In het protocol op mijn werk, maar ook hier o.a. (en bij het RIVM): https://www.volkskrant.nl(...)is-dit-nog~bd86b0d1/quote:
quote:Op vrijdag 9 oktober 2020 19:17 schreef hartloper het volgende:
[..]
In het protocol op mijn werk, maar ook hier o.a. (en bij het RIVM): https://www.volkskrant.nl(...)is-dit-nog~bd86b0d1/
Dat is heel vaak niet aan de ordequote:Die versoepeling van de quarantaineplicht is volgens de richtlijn alleen mogelijk ‘indien de continuïteit van de zorg in het geding komt’ door personeelskrapte.
Nou ik was zaterdag wel wat minder fit, maar niet bijzonder. Had ook geen koorts. Die ene keer dat ik griep had was in ieder geval veel naarder.quote:Op vrijdag 9 oktober 2020 19:02 schreef hartloper het volgende:
[..]
Voelt de variant die jij hebt nu anders dan een stevige verkoudheid of griepje @:MevrouwPuff ?
Dit idd. Heb het een paar posts terug al uitgezocht.quote:
Je quote je eigen topic met een vraag hierover omdat je iets gehoord/gelezen hebtquote:Op zaterdag 10 oktober 2020 08:22 schreef hartloper het volgende:
Collega's check;
COR / OMT advies verpleeghuis
Mogelijk gehele zorg gehele dienst kapje op
Een aantal zorgorganisaties laten thuiszorgmedewerkers wel met mondkapjes werken. Ik vind het dan wel frappant dat de cliënt dan geen kapje op moet. Gaat toch een beetje 2 kanten uit vind ik.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 10:00 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Maar als het klopt: bizar! Blijkbaar zijn kwetsbare mensen die thuiswonen vogelvrij of zo, als zij of de professional die daar zorg komt leveren geen klachten hebben.
Dat laatste qua transmissie dus bij voorkeur nietquote:Op zaterdag 10 oktober 2020 10:07 schreef GS-Raw het volgende:
[..]
Een aantal zorgorganisaties laten thuiszorgmedewerkers wel met mondkapjes werken. Ik vind het dan wel frappant dat de cliënt dan geen kapje op moet. Gaat toch een beetje 2 kanten uit vind ik.
Het staat je vrij het gewoon wél te gebruiken, het is alleen geen dringend advies vanuit dat gremiumquote:Op zaterdag 10 oktober 2020 10:00 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Je quote je eigen topic met een vraag hierover omdat je iets gehoord/gelezen hebtZonder dat advies erin...
Bronvermelding is altijd handig. Zoals een artikel wat ik bij NOS vind ( maar ik mobiel blijkbaar niet kan kopiëren ). Is van afgelopen donderdag en daarin staat dat de dag erna (gisteren) een advies van het OMT uitkomt waarin mondkapjes standaard wel voor het verpleeghuis en niet de thuiszorg worden aangeraden.
Het advies wat blijkbaar gisteren is uitgebracht kan ik echter niet vinden.
Maar als het klopt: bizar! Blijkbaar zijn kwetsbare mensen die thuiswonen vogelvrij of zo, als zij of de professional die daar zorg komt leveren geen klachten hebben.
Vind ik ook hoor. Kan je bij mensen met inzicht zonder al te hevige cardiopulmonale aandoeningen ook wel verlangen van ze.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 10:07 schreef GS-Raw het volgende:
[..]
Een aantal zorgorganisaties laten thuiszorgmedewerkers wel met mondkapjes werken. Ik vind het dan wel frappant dat de cliënt dan geen kapje op moet. Gaat toch een beetje 2 kanten uit vind ik.
OMT lid bij Op1 vrijdagavondquote:Op zaterdag 10 oktober 2020 10:00 schreef Cat-astrophe het volgende:
Bronvermelding is altijd handig.
Inderdaad, maar dat advies kan ik nergens online terug vinden.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 10:00 schreef Cat-astrophe het volgende:
Zoals een artikel wat ik bij NOS vind ( maar ik mobiel blijkbaar niet kan kopiëren ). Is van afgelopen donderdag en daarin staat dat de dag erna (gisteren) een advies van het OMT uitkomt waarin mondkapjes standaard wel voor het verpleeghuis en niet de thuiszorg worden aangeraden.
Die man gisteren zei dat mensen die thuis wonen in veel gevallen zelf nog kunnen beslissen of ze 1,5 meter afstand kunnen houden ... en zoniet of ze het belangrijk vinden om dan een mondkapje op te zetten.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 10:00 schreef Cat-astrophe het volgende:
Blijkbaar zijn kwetsbare mensen die thuiswonen vogelvrij of zo, als zij of de professional die daar zorg komt leveren geen klachten hebben
Het komt regelmatig voor dat ik bij iemand thuis kom waar 3 man bezoek zit en ik de enige met een mondkap op ben. Maargoed, blijkbaar mag ik daar niks van vinden vd baas.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 10:16 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Vind ik ook hoor. Kan je bij mensen met inzicht zonder al te hevige cardiopulmonale aandoeningen ook wel verlangen van ze.
Snap ik. Maar het geeft zorgorganisaties wel ruimte om ‘zuinig’ beleid te maken.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 10:14 schreef Molo het volgende:
[..]
Het staat je vrij het gewoon wél te gebruiken, het is alleen geen dringend advies vanuit dat gremium
Dat kan niet in alle gevallen. Onderliggende aandoeningen, dementie. En iets simpels als douchen met mondmasker (wat zeker 50% van de zorg is) gaat voor de cliënt ook niet echt werken.quote:Op zaterdag 10 oktober 2020 10:07 schreef GS-Raw het volgende:
[..]
Een aantal zorgorganisaties laten thuiszorgmedewerkers wel met mondkapjes werken. Ik vind het dan wel frappant dat de cliënt dan geen kapje op moet. Gaat toch een beetje 2 kanten uit vind ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |